2024, 04 19, 18:38:12
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: SGS2 vagy Iphone4?  (Megtekintve 111988 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #75 Dátum: 2011, 10 29, 08:15:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindig is lesznek elvakult szifonosok, androidosok, sőt még symbianosok is. Mindenki a használt maga rendszerét létesíti előnyben.

Hát én SGS és SGS II tulajként és használóként tartom jobbnak az iPhone-t és az iOS-t, most akkor én kilógok a sorból? :D

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #76 Dátum: 2011, 10 29, 08:56:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát én SGS és SGS II tulajként és használóként tartom jobbnak az iPhone-t és az iOS-t, most akkor én kilógok a sorból? :D
Nem. Te a szifonosok elvakultja vagy, mint azt olvashatjuk a másik topikban is. Szinte minden írásra reagálsz, mert nem tudsz elmenni mellette, ha leírnak egy olyan tapasztalatot androidra, ami mondjuk szifonra nem épp úgy működik vagy rosszabbul, erre mindig jössz valami kontrával, de lehet nem is oda tartozik.

Ezért mondom, hogy szerintem semmi értelme ilyen topikokat létrehozni (még ha Pati is csinálta O->-), mert csak vita van belőle.

Nem mellesleg én sem tudom lelőni a haverom nokia e66-át, amin egy symbi fut, mert az a rendszer a legjobb a spanom állítása szerint. Mi értelme vitatkozni, mikor egyébként valóban ő is tud pozitív dolgokat felhozni, én meg 5ször annyit, de akkor is jobb a "symbi"... Tudjuk...

Itt nem tapasztalatok leírkálása folyik, hanem a másik rendszer buktatóinak előbányászása...

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #77 Dátum: 2011, 10 29, 09:01:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. Te a szifonosok elvakultja vagy, mint azt olvashatjuk a másik topikban is. Szinte minden írásra reagálsz, mert nem tudsz elmenni mellette, ha leírnak egy olyan tapasztalatot androidra, ami mondjuk szifonra nem épp úgy működik vagy rosszabbul, erre mindig jössz valami kontrával, de lehet nem is oda tartozik.

Én csak a valótlanságokra és félrevezetésekre szoktam jobban reagálni, mert mindkét rendszert használom és jól ismerem (én nem csak 1-2 hétig tesztelek egy eszközt), így több tapasztalatom van az összevetésükből, mint annak, aki látott pár videót, meg cikket a neten és ezután szakértőnek képzeli magát és sommás véleményt alkot.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #78 Dátum: 2011, 10 29, 09:05:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én csak a valótlanságokra és félrevezetésekre szoktam jobban reagálni, mert mindkét rendszert használom és jól ismerem (én nem csak 1-2 hétig tesztelek egy eszközt), így több tapasztalatom van az összevetésükből, mint annak, aki látott pár videót, meg cikket a neten és ezután szakértőnek képzeli magát és sommás véleményt alkot.
De igazam van vagy igazam? ;)

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #79 Dátum: 2011, 10 29, 09:07:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De igazam van vagy igazam? ;)

Igazad van, de kérdem én, ha egy új eszközt akarsz venni, akkor egy fórumon az előnyeire vagy kíváncsi, amit minden tesztben vastagon kihangsúlyoznak és a gyártó reklámanyagából is mindenhol visszaköszön, vagy a hátrányaira, ami meggondolásra késztethet?

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #80 Dátum: 2011, 10 29, 09:40:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De igazam van vagy igazam? ;)
De ugye el is lehetne menni a topik mellett szó nélkül? ;) :D
Aki meg vitázni szeretne, tehesse!

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #81 Dátum: 2011, 10 29, 09:53:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
youtube.com/watch?v=2klgdHMrRbg#ws]http://www.youtube.com/watch?v=2klgdHMrRbg#ws
iPhone 4S vs Galaxy S2
I don't care. :))))))))))

Tetszik mindkét animációs filmecske, mert valóban híven tükrözi az iPhone rajongótábor egy jelentős részének hozzáállását...

Sajnos ez van, kapcsolódva ahhoz, amit nemrég írtam...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #82 Dátum: 2011, 10 29, 09:57:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát én SGS és SGS II tulajként és használóként tartom jobbnak az iPhone-t és az iOS-t, most akkor én kilógok a sorból? :D
Na várj, pontosítsunk.
Hozzád hasonlóan én sem a csoportban bégetés miatt vagyok egyik vagy másik véleményen.
De azért amit leírtál, az nem fedi a valóságot pontosan.

VAN, amiben az iPhone jobb, sokkal. De az iPhone és főleg az iOS rendszer önmagában, globálisan nem jobb.
Legalábbis számunkra, PC-alapú kockák számára.
Ha mindenkinek MacBookPro-ja lenne, akkor biztosan más lenne...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #83 Dátum: 2011, 10 29, 11:24:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ugye el is lehetne menni a topik mellett szó nélkül? ;) :D
Aki meg vitázni szeretne, tehesse!
Szerintem neked nem kell magyaráznom a magyar mentalitást ;):P Ki fog itt elmenni a másik mellett? Nem igen vagyunk arról híresek ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #84 Dátum: 2011, 10 29, 12:15:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. Te a szifonosok elvakultja vagy, mint azt olvashatjuk a másik topikban is. Szinte minden írásra reagálsz, mert nem tudsz elmenni mellette, ha leírnak egy olyan tapasztalatot androidra, ami mondjuk szifonra nem épp úgy működik vagy rosszabbul, erre mindig jössz valami kontrával, de lehet nem is oda tartozik.

Ezért mondom, hogy szerintem semmi értelme ilyen topikokat létrehozni (még ha Pati is csinálta O->-), mert csak vita van belőle.

Nem mellesleg én sem tudom lelőni a haverom nokia e66-át, amin egy symbi fut, mert az a rendszer a legjobb a spanom állítása szerint. Mi értelme vitatkozni, mikor egyébként valóban ő is tud pozitív dolgokat felhozni, én meg 5ször annyit, de akkor is jobb a "symbi"... Tudjuk...

Itt nem tapasztalatok leírkálása folyik, hanem a másik rendszer buktatóinak előbányászása...
Azért van külön, hogy ne az általános legyen tele. Felmerült a kérdés, gondoltam hogy lesz összecsapás,  akit nem érdekel, az be se néz ide. :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #85 Dátum: 2011, 10 29, 12:46:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem neked nem kell magyaráznom a magyar mentalitást ;):P Ki fog itt elmenni a másik mellett? Nem igen vagyunk arról híresek ;)
A megjegyzésem arra vonatkozott, ahogy kétségbe vontad eme topic létjogosultságát! :D Szerintem kell egy ilyen hely, hiszen tényleg vannak néha olyan irritáló történések, amiket jó ha kibeszélünk magunkból, de nem kapcsolódik más topik témájába.
És nem értek egyet a "Magyar mentalitás" kitétellel sem, mert a fogyasztói rendszer egyik alapvetése, hogy a termékkel megpróbálnak valamilyen ideológiát, filozófiát is eladni nekünk! És rengetegen be is szopják ezt!
Én ez ellen ágálok igazán! Megpróbálom a terméket CSAK egy terméknek nézni és így is viszonyulni hozzá. Persze biztosan hat rám is ez az őrült ideológiai dömping, de megpróbálom kontrollálni. :)
Szóval időről időre szóvá teszem, hogy jobb lenne pusztán használati tárgynak tekinteni ezeket a kütyüket, de alapvetően szórakoztat, mikor késhegyig menő vitákat látok itt! :D
Mellesleg én mostanában ellenszenvesnek találom az apple stratégiáját és nem nagyon érdekel, hogy mennyire kiváló a cucc, amit ilyen módon akar nekem eladni. Egyszerűen nem veszek tőlük semmit, amíg ilyen hernyók! :D :D

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #86 Dátum: 2011, 10 29, 13:10:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mellesleg én mostanában ellenszenvesnek találom az apple stratégiáját és nem nagyon érdekel, hogy mennyire kiváló a cucc, amit ilyen módon akar nekem eladni. Egyszerűen nem veszek tőlük semmit, amíg ilyen hernyók! :D :D

Akkor miért vásároltál Samsung terméket? Vagy egy tolvaj, másoló bagázstól már vásárolsz? :D

Ahogy te is mondod, a terméket kell nézni, nem ideológiákat és gyártói mentalitást, mert az kb. a kiskutyát sem érdekli.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #87 Dátum: 2011, 10 29, 13:19:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor miért vásároltál Samsung terméket? Vagy egy tolvaj, másoló bagázstól már vásárolsz? :D
...

Mert az Apple meg egy szent... Még pont sztivi beszélt az ügyes lopásról. Hogy is szólt az a mondata? ;)

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #88 Dátum: 2011, 10 29, 13:49:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor miért vásároltál Samsung terméket? Vagy egy tolvaj, másoló bagázstól már vásárolsz? :D

Ahogy te is mondod, a terméket kell nézni, nem ideológiákat és gyártói mentalitást, mert az kb. a kiskutyát sem érdekli.
1; Ha visszaolvasol, Láthatod, hogy ez a ki lop kitől, egyáltalán nem egyértelmű kérdés és inkább az apple marad erkölcsileg a saját sz*ra alatt. És mindezt azért teszi, mert megteheti egy ilyen alkalmatlan rendszerben, mint az USA szabadalmi rendszere, hogy pl. beperelje az összes rétet, mivel valamikor eszébe jutott levédeni a saját nevére a fű növekedését, mint töle független, de öntözéssel általa irányítható jelenséget! :D
2; Ha visszaolvasol(csak egy hozzászólásnyit!), láthatod, hogy ránk kényszeríteni própált FILOZÓFIÁKRÓL és IDEOLÓGIÁKRÓL szóltam! Ez nem gyártiói és/vagy kereskedelmi magatartás!

Tehát! Az, hogy milyen idióta ideológiát akarnak rám sózni, nem nagyon érdekel, de az, hogy hogyan már igenis.
Szívesebben veszek a piacon a nagyhangú de jópofa kofától bármit (lásd reklámok, marketing) mindaddig, amíg nem azt látom, hogy a nagy pofája mellett már nem is jópofa és egyfolytában molotov koktélokat hajigál a többi standra!
Remélem az ideológia és mentalitás közti különbséget lezongoráztuk! ;)

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #89 Dátum: 2011, 10 29, 14:00:05 »
Bocs, de az én látásom még nem takarja el a zöld kukásdroid fedője, így elsőre látom, hogy a Samsung mit és mennyit lopott az Apple-től. Ez lehet, hogy számodra nem probléma (igazából számomra sem), de engedtessék meg, hogy az Apple megvédje azt, ami az övé és ne ő legyen a hunyó azért mert farba rúgja a tolvajt.
Érdekes, hogy a többi gyártó képes egyedi designt alkotni, csak szegény Samsungnak nem sikerült és a készüléktől kezdve a tartozékokon keresztűl a csomagolásig az Apple megoldásai köszönnek folyton vissza. Ha józanul gondolkodnátok, akkor rájönnétek, hogy ez nekünk sem jó, mert nem másolatokat akarunk a polcokon látni, hanem egyedi, új megoldásokat.
Talán most, hogy kissé orrba lett vágva, a Samsung is többet fog költeni a saját designer csapatára (már, ha eddig volt neki ilyen) :D

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #90 Dátum: 2011, 10 29, 14:37:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, de az én látásom még nem takarja el a zöld kukásdroid fedője, így elsőre látom, hogy a Samsung mit és mennyit lopott az Apple-től.
Már leírtam, idelinkeltem, de annyira azért nem fontos, hogy kétnaponta tegyem. :hmm:
2002 óta birtokolok folyamatosan PDA-kat. Volt olyan is, amiben már 2003-ban ott volt a sim helye. Aki velem egy időben és azóta folyamatosan használ ilyen kütyüket azzal érdekes nincs ilyen "ki mit lopott" beszélgetésem. Ez csak azokkal téma, akik nem képesek 3 évnél régebbre emlékezni, vagy az ő PDA időszámításuk tényleg az Iphonnal kezdődött.
A PALM és a Windows már csinálja ezeket az op-rendszereket 10 éve. A készülékek is így néznek ki azóta. Persze néha egy két gomb ide-oda, kicsit szélesebb, magasabb, vastagabb, elöl a gombok, oldalt a gombok, stb.
De a lényeg az, hogy ilyenek immár 10 éve! Korábban belinkeltem olyan képet is abból az időből, amire iszonyúan hasonlít pl a szifon.
De a lényeg az, hogy ez egy viszonylag követhető és dokumentálható fejlődés máig. Aminek az egyik állomása az iphone. Állomása és nem kezdete!!!
Mi, akik 10 éve használjuk ezeket, 2007-be azt láttuk hogy az apple igen ügyesen be akar jönni erre a piacra egy drága és tetszetős készülékkel! Semmiképpen sem láttunk benne valami eget rengető újdonságot, vagy megdöbbentő technikai fejlesztést. Nyilvánvaló volt, hogy az akkor már 7-8 éve létező PDA fejlesztésekből merítettek.
Ez alakult mára át azzá, hogy mindenki az apple fejlesztését nyúlja, holott lényegében ma is ugyanazt akarják eladni, amivel 2007-ben megjelentek!
És ez egy lósz*r! Mert nemhogy nem tőle lopkodnak, hanem saját maga sem tud lényegében semmi újat kitalálni! Nézd meg csak az elmúlt egy , másfél évben milyen fejlődésen ment keresztül az ipar! És aztán nézd meg mi a különbség a 2007-es és az 4s iphone között.
Jobb ha tőlem tudod, hogy pl. az android kezelőfelülete legalább annyira hasonlít a Palm OS-re és a windows-éra, mint az iphon-éra! ;) A készülék formája meg ugyanígy legalább annyira Palm, meg HP, stb., mint szifon.
Az hogy érintő képernyőkön miket lehet csinálni, nyilvánvaló volt már a szifon előtt 10-15 évvel is!
Szóval nincs bajom a kütyüvel(kicsit túlárazott!), de azzal igenis, hogy levédeti a nyugati szelet és a hóesést is és azt hiszi, hogy mindenki beszopja, hogy ő az Isten!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #91 Dátum: 2011, 10 29, 15:02:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....
Szóval nincs bajom a kütyüvel(kicsit túlárazott!), de azzal igenis, hogy levédeti a nyugati szelet és a hóesést is és azt hiszi, hogy mindenki beszopja, hogy ő az Isten!
Hidd el Mordon nem fogja feladni, mert a másik topiknál is brutál szifon hívő, szal emberedre akadtál :taps:. Kicsit rossz a meglátása, mert nem lát tovább a szifon ködön, hiába volt androidja és vissza is fog menekülni mindaddig, amíg végleg lehal az IOS :D.

Mellesleg én nem védem és istenítem egyiket sem, szal ne köss belém Mordon :)

Én max. csak windows mobile vs android téren állok le vitatkozni :ok:

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #92 Dátum: 2011, 10 29, 15:13:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hidd el Mordon nem fogja feladni, mert a másik topiknál is brutál szifon hívő, szal emberedre akadtál :taps:. Kicsit rossz a meglátása, mert nem lát tovább a szifon ködön, hiába volt androidja és vissza is fog menekülni mindaddig, amíg végleg lehal az IOS :D.

Mellesleg én nem védem és istenítem egyiket sem, szal ne köss belém Mordon :)

Én max. csak windows mobile vs android téren állok le vitatkozni :ok:
Amíg szórakoztat, beszélgetek, ha már nem, akkor abbahagyom. ;)
De gondolat ébresztőnek és a tömeges amnézia feloldására idelinkelek egy igen részletes és képekben is gazdag Pda-történeti böngészőt.
You are not allowed to view links. Register or Login
Fölül be lehet állítani az időintervallumot és lehet nézegetni! Szerintem izgalmas! :D
Én most keresgélem a régi kütyüimet! :)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #93 Dátum: 2011, 10 29, 15:14:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, de az én látásom még nem takarja el a zöld kukásdroid fedője, így elsőre látom, hogy a Samsung mit és mennyit lopott az Apple-től. Ez lehet, hogy számodra nem probléma (igazából számomra sem), de engedtessék meg, hogy az Apple megvédje azt, ami az övé és ne ő legyen a hunyó azért mert farba rúgja a tolvajt.
Érdekes, hogy a többi gyártó képes egyedi designt alkotni, csak szegény Samsungnak nem sikerült és a készüléktől kezdve a tartozékokon keresztűl a csomagolásig az Apple megoldásai köszönnek folyton vissza. Ha józanul gondolkodnátok, akkor rájönnétek, hogy ez nekünk sem jó, mert nem másolatokat akarunk a polcokon látni, hanem egyedi, új megoldásokat.
Talán most, hogy kissé orrba lett vágva, a Samsung is többet fog költeni a saját designer csapatára (már, ha eddig volt neki ilyen) :D
Csak felbosszantasz. :)
Pedig olvashattad, hogy nem voltam ellenséges az iPhone-nal szemben...
Ne feledd, itt nem bólogató Apple-fanok vannak, hanem gondolkodásra képes emberek, akik ne mfogadnak el mindent feltétel nélkül, belegondolnak...

Hooogy is volt?
A Samsung lopta a doboztervet?
Nem tudom hová tenni az érvelésedet. Nálam a doboznak 12 éle és 8 sarka van. Ezt teljesíti a világon ezidáig, időszámításotok (értsd az Apple) előtt gyártott többezerdmilliárd doboz. És ahogyan az Apple iPhone doboza is, úgy a You are not allowed to view links. Register or Loginé is, a You are not allowed to view links. Register or Login-é, az You are not allowed to view links. Register or Login-é, az You are not allowed to view links. Register or Login-é, az You are not allowed to view links. Register or Login-é is. Mind hasonlít egymásra.
Ne haragudj meg, de felháborító baromság, ha valaki olyat ki mer ejteni a száján, hogy a doboz formája LEHET valamely cég tulajdona...

Hogy lopta a Samsung a készülék formáját?
Hogy hasonlít az SGS2 az iPhone 4-re???
Tee, akkor miért nem hasonlít az iPhone4 a Samsung Galaxy S2-re?????? :))))))
Ha egymás mellé teszel egy iP4-et egy SGS2-vel, egy emberszabású majom képes megkülönböztetni a kettőt egymástól, már bocsánat.

Miben hasonlíthat a kettő?
Van benne érintőkijelző. Ahogyan volt a 10 évvel ezelőtt vett You are not allowed to view links. Register or Login-es PDA-telefonomban is.
Van benne alul középen egy multifunkciós gomb. Igen, ahogyan a már említett, 10 évvel ezelőtti PDA-fonnál is. A Samsungon ráadásul még van két billentyű mellette két oldalt, ami az IOS-en nincs. Az Apple-től másolta a Samsung, amikor azon nincs is? Ejjj...

Hogy a tartozékok hasonlóak? Konkrétan mire gondolsz??? A sztereo fülhallgató feltalálását talán még az Apple sincsen annyira arcátlanul pofátlan, hogy saját magának tulajdonítsa.
A töltő lenne hasonló?? Az LG 2x-nél a logikája hasonló, mert a hálózati aljzatba bedugott átalakítóban USB-mama van, amibe USB-kábelt lehet dugni, egy füst alatt megvan az adatkábel is, de ez NEM ALKALMAZZA a Samsung. Csak az LG és a Apple.
Az adatkábel pedig szándékosan szabványos a Samsungnál és szándékosan nem szabványos az Applenél. Hasonlóság közöttük csak annyi van, mint az összes 4lábú állat között.

Más tartozék nincs a Samsunghoz, nem találtam tehát hasonlót, másoltat.
Innentől kezdve ordas csúsztatás az írásod ezen része, már bocsánat.

És azt is elmondom, miért a Samsungot vette célba az Apple, ANNAK ellenére, hogy a HTC és az LG több ponton is jobban hasonlít az iPhone-ra, mint a Samsung.
Mert a Samsung képes lett a kihozott modelljeivel megszorongatni, letaszítani a dobogóról (ahol a Samsung volt az első és az Apple a harmadik) az Apple-t.
Ezért támadják a Samsungot és ezért nem foglalkoznak a kis halakkal, a HTC-vel, az LG-vel, stb.

Ezt mindenki meg tudja érteni, ha picit is gondolkodik...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #94 Dátum: 2011, 10 29, 15:26:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak felbosszantasz. :)
Na mondom én...ilyen ez a Mordon gyerek :D

You are not allowed to view links. Register or Login
És azt is elmondom, miért a Samsungot vette célba az Apple, ANNAK ellenére, hogy a HTC és az LG több ponton is jobban hasonlít az iPhone-ra, mint a Samsung.
Mert a Samsung képes lett a kihozott modelljeivel megszorongatni, letaszítani a dobogóról (ahol a Samsung volt az első és az Apple a harmadik) az Apple-t.
Ezért támadják a Samsungot és ezért nem foglalkoznak a kis halakkal, a HTC-vel, az LG-vel, stb.

Ezt mindenki meg tudja érteni, ha picit is gondolkodik...
Na de az üzletpolitikát nem mindenki érti meg. Ezután olvasni kell, mert ezt nem árulják a boltok polcain ;)

Egyébként teljesen igazad van... :ima:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #95 Dátum: 2011, 10 29, 15:32:20 »
Ja és ezúton szeretnénk Andy Vajnának üzenni:
Ha a következő hollywoodi filmjébe nem androidos kütyüt rak a szőke, nagy szilikon csecsű némber kezébe, nagyon mérgesek leszünk :D :D

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #96 Dátum: 2011, 10 29, 15:37:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na mondom én...ilyen ez a Mordon gyerek :D
Na de az üzletpolitikát nem mindenki érti meg. Ezután olvasni kell, mert ezt nem árulják a boltok polcain ;)

Egyébként teljesen igazad van... :ima:
Ezentúl egy darabig neki mindig ezt a linket fogom csak betenni! ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez így helytakarékos is és lehet azon versenyezni, hogy 1994 óta történő fejlesztéseik miatt hányan és hányszor perelhetnék a szifont! :D

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #97 Dátum: 2011, 10 29, 16:43:03 »
Bakker! ... Talán még nem késő... Az amerikai szabadalmi hivatalban le kéne védetni a könyvek kinyitási mechanizmusát! :D
Amikor az ember a borítót a kezével valamilyen irányba elbillentve a kezdő oldalra jut a könyvben! :D
Rohanok is!... Aztán meg jól beperelek mindenkit, aki nem fizet nekem jogdíjat amikor kinyit egy könyvet!... :D
Vagy ha ez nem megy, akkor jól betiltatom a könyvet a bírósággal!
Ha már ott vagyok, azt is megteszem, hogy a nevemre bejegyeztetem a négy őselemet! És ha bárki bármit tesz ezekkel -pl. mosaxik, rágyújt, sétál a lábával a földön, vagy esetleg levegőt vesz- akkor beperelem!
Igaz, hogy az Öreg Nagyszakállú találta ki ezeket, de elfelejtette szabadalmaztatni az amerikai szabadalmi hivatalban!
Magára vessen! :D :D Őt is beperelem bármit tesz ezekkel! (lásd: vihar, tűzvész, áradás, földrengés, ilyesmi) :D

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #98 Dátum: 2011, 10 29, 17:16:06 »
Szkita:

"2002 óta birtokolok folyamatosan PDA-kat."

Én a PDA-zást 1999-ben kezdtem egy MC16-al, WindowsCE 1.0-val :D
Az első "smartphone-omat" 2000-ben vettem, egy Alcatel One Touch Com személyében.

Szóval nem ma kezdtem a történetet én sem.

"A készülékek is így néznek ki azóta. Persze néha egy két gomb ide-oda, kicsit szélesebb, magasabb, vastagabb, elöl a gombok, oldalt a gombok, stb.
De a lényeg az, hogy ilyenek immár 10 éve! Korábban belinkeltem olyan képet is abból az időből, amire iszonyúan hasonlít pl a szifon."

Ez kb. a mellébeszélés kategória.
Bár szívesen néznék iPhone előtti smartphone képet, ahol kapacitív kijelző, ujjra optimalizált felhasználói felület és hasonlóan lapos, könnyű design van jelen. Segítek, nem fogsz találni, mert a többi cég az iPhone hatására váltott ebbe az irányba.
Az más történet, hogy a többség ebbe a fejlődésbe saját arculatot és egyediséget vitt bele, lásd. HTC és nem másolta le szinte teljesen mint a Samsung.

"De a lényeg az, hogy ez egy viszonylag követhető és dokumentálható fejlődés máig. Aminek az egyik állomása az iphone. Állomása és nem kezdete!!!"

Sajna ebben nem fogunk egyetérteni, mert a bumfordi rezisztív kijelzős, cerkás jószágok után nem volt átmenet, az iPhone után egyből annak a megoldásait vette át mindenki.

"Mi, akik 10 éve használjuk ezeket, 2007-be azt láttuk hogy az apple igen ügyesen be akar jönni erre a piacra egy drága és tetszetős készülékkel! Semmiképpen sem láttunk benne valami eget rengető újdonságot, vagy megdöbbentő technikai fejlesztést."

Most ugye viccelsz :D
Abba a korba, mikor a PDA kapacitív kijelzőt, cerkát, 240x320-as felbontást, 210 MHz-es TI procikat és 32-64 mega memóriát használt és GPU támogatásról max a fejlesztőjük olvasott valahol. Jött az iPhone kapacitív kijelzővel 320x480-as felbontással, 128 mega memóriával 480 MHz-es procival és hardveres gyorsítású UI-val, multi touch, ujjra optimalizált rendszerrel.
Végül is nem volt benne semmi eget rengető, hisz bármelyik gyártó kijöhetett volna ilyesmivel, a technológia részben mindenkinek elérhető volt. Apró probléma, hogy nem tették és az akkori kor nagyjait ismerve (MS, Nokia, Palm) az Apple nélkül még 4-5 évig nem is tették volna meg (sőt az Apple után is csak késve reagáltak, amibe bele is buktak mindannyian).

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #99 Dátum: 2011, 10 29, 17:25:30 »
Macika:

"Nem tudom hová tenni az érvelésedet. Nálam a doboznak 12 éle és 8 sarka van. Ezt teljesíti a világon ezidáig, időszámításotok (értsd az Apple) előtt gyártott többezerdmilliárd doboz"

Ügyesen belinkelted a jelen kor készülékeinek csomagolását, most tedd meg ugyanezt az iPhone előtti időkből, azátn csodálkozz rá, hogy jé, azelőtt nem így nézett ki egyik gyártó csomagolása sem.


"Ha egymás mellé teszel egy iP4-et egy SGS2-vel, egy emberszabású majom képes megkülönböztetni a kettőt egymástól, már bocsánat."

Hát a Samsung ügyvédje nem tudta 3 lépésről megmondani, hogy melyik készülék az iPad, szóval ezt nem forszíroznám. Az SGS és a 3GS között sem véletlenszerű a hasonlóság ugyebár. A tabletek portja és csatlakozója sem véletlenül néz ki megszólalásig úgy, mint az Apple dokk portja és csatija. A töltők is csupán véletlenül ugyanolyanok.
Néha rácsodálkozom az emberi naivitásra, meg elfogultságra, hogy a szemmel látható, letagadhatatlan tényeket is képesek cáfolni.

"És azt is elmondom, miért a Samsungot vette célba az Apple, ANNAK ellenére, hogy a HTC és az LG több ponton is jobban hasonlít az iPhone-ra, mint a Samsung."

Ez is nem kicsit csúsztatás, egy HTC eléggé egyedi designt képvisel és bármikor megmondod első ránézésre egy készülékről, hogy HTC. Picit sem másolat.

"Mert a Samsung képes lett a kihozott modelljeivel megszorongatni, letaszítani a dobogóról (ahol a Samsung volt az első és az Apple a harmadik) az Apple-t."

Az Apple-t hidegen hagyja ez, mert a kevesebb eladással is akkora profittal rendelkezik, mint a többi gyártó összesen, igaz nem is árul filléres kacatokat.
Ha a prémium termékeket nézzük, akkor egyik konkurens gyártó sem büszkélkedhet. A Samsung verte a mellét, hogy az SGS II milyen sikeres, mert 55 nap alatt eladtak 5 milliót, nos az Apple-nek erre elég volt 4 nap is. :)