2024, 03 28, 14:03:07
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: SGS2 vagy Iphone4?  (Megtekintve 111463 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető nbee

  • Hozzászólások: 441
  • Navigáció / Navigation: 3 betűs
  • PDA: Samsung Galaxy S II (GT-9100) || Galaxy TAB 10.1 (P-7500)
  • PDA ROM: ROM: stock 4.1.2 || ROM:XWLA1
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #25 Dátum: 2011, 10 24, 16:40:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Komment előtt mindig googlizok, de JB szócska eléggé tág.... Amúgy köszi, most már vágom!  ;)

Ne tudd meg én mit éltem át a samsung ROM elnevezések dekódolásával :)
Az információ birtokában már utólag könnyű dobálni a JB-et, ez tény    :D
régi időkre:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #26 Dátum: 2011, 10 24, 21:00:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne tudd meg én mit éltem át a samsung ROM elnevezések dekódolásával :)
Az információ birtokában már utólag könnyű dobálni a JB-et, ez tény    :D
Ne tudd meg, hogy lassan egy év ios használat után még mindig hogy meg...t az itunes...  >:( >:(
Szeretem Ipadkét, de ha zenét akarok rátenni, remeg kezem lábam. Tegnap aranyosan törölt róla mindent, pedig szerintem úgy csináltam mint a múltkor amikor meg nem. Vagy azt nem itthon csináltam hanem a munkahelyemen, és 2 helyen nem megy az itunes szink? Lehet, hogy van más megoldás is, de lusta vagyok rákeresni, mint ahogy arra is, hogy miért nem tudja magától, ha zenét hallgatok, akkor ne halkítsa el percenként az érkező emailek miatt... Persze kapcsoljam ki az összes notifit arra az időre, biztos így kellene, mert nekem úgy a jó, csak még nem tudom. 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #27 Dátum: 2011, 10 24, 22:00:00 »
Én egy haveromat, aki iPhone-rol váltott Androidra, vicből megkérdeztem - mennyit kéne hogy fizessenek neked hogy a hátralévő életedben csak iPhone-kat használj? Aztmondta, hogy van az a pénz. Akkor finomitottam - és ha csak 3GS-t használhatnál?  Azért erre már egy határozott választ kaptam!  :taps: :taps: :taps:

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #28 Dátum: 2011, 10 25, 11:00:37 »
Ha hobbit szeretnél, akkor mindenképpen SGS II-t vegyél, az Android kiváló megoldás arra, hogy napi 1-2 órát elüss a fórumok olvasgatásával, a legújabb patchek, kernelek, főzött romok próbálgatásával és a rendszer testreszabásával. Ha nem akarsz a böngészés-emailezés-twitter-facebook-pár casual játék körön kívül mást is csinálni akkor is elégedett Android user leszel.

Ha minden témakörben a legjobb minőségű alkalmazásokat szeretnéd használni, ha szempont az, hogy minden esetben elérhető legyél, megbízható, stabil készüléked legyen akkor iPhone.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #29 Dátum: 2011, 10 25, 12:49:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha hobbit szeretnél, akkor mindenképpen SGS II-t vegyél, az Android kiváló megoldás arra, hogy napi 1-2 órát elüss a fórumok olvasgatásával, a legújabb patchek, kernelek, főzött romok próbálgatásával és a rendszer testreszabásával. Ha nem akarsz a böngészés-emailezés-twitter-facebook-pár casual játék körön kívül mást is csinálni akkor is elégedett Android user leszel.

Ha minden témakörben a legjobb minőségű alkalmazásokat szeretnéd használni, ha szempont az, hogy minden esetben elérhető legyél, megbízható, stabil készüléked legyen akkor iPhone.
Tulajdonképpen ez teljesen igaz.

Leírom ugyanezt máshogyan.

Ha szereted, hogy egyedire tudod szabni a készülékedet, ha szereted, hogy teljesen máshogyan tud kinézni, másokat tud alapból a készüléked, akkor az Android a Tiéd.

Ha szeretsz beállni a sorba, szürkén ugyanolyan lenni, mint mások, semmiben ki nem lógni és ha imádod az igazán soha át nem látható szinkronizáció logikáját, akkor az iPhone a Tiéd!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #30 Dátum: 2011, 10 25, 12:50:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...ha szempont az, hogy minden esetben elérhető legyél, megbízható, stabil készüléked legyen akkor iPhone.

Én ehhez is ajánlanám az Androidot. Mindig elérhető vagyok, megbízható és stabil a készülékem. :)

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #31 Dátum: 2011, 10 25, 13:45:57 »
Szabadjon halkan megjegyeznem, hogy még mindig nem értem ezen vita lényegét... Az iphon immár nem jobb semmiben, kisebb a kijelzője és jóval drágább. De miért is kell megküzdenie két különböző termék vásárlóinak? :hmm:
Mindezt azért írom, mert belegondoltam, hogy ha a szifon ugyanennyibe kerülne és ugyanekkora lenne a kijelzője és lehetne akkut cserélni benne, tudná a flash-t és lehetne sd-vel bővíteni, akkor lehet, hogy ki is próbálnám! ;)
Legfeljebb nem cserélnék hetente háromszor romot, vagy kernelt, vagy témát! :D

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #32 Dátum: 2011, 10 25, 14:22:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindezt azért írom, mert belegondoltam, hogy ha a szifon ugyanennyibe kerülne és ugyanekkora lenne a kijelzője és lehetne akkut cserélni benne, tudná a flash-t és lehetne sd-vel bővíteni, akkor lehet, hogy ki is próbálnám! ;)
Legfeljebb nem cserélnék hetente háromszor romot, vagy kernelt, vagy témát! :D

Ha az Androidra lennének minőségi alkalmazások, ha az Android csak fele olyan optimalizált és megbízható rendszer lenne, mint az iOS, ha az SGS II-nek nem péklapát méretű lenne a kijelzője, ha két akkuval bírná addig, mint az iPhone 1-el, akkor nem gondolkodnék azon, hogy mihelyt meg tudom oldani az angliai szállítást, akkor lecserélem az SGS II-t iPhone 4S-re.
Abban egyetértünk, hogy a hazai ára döbbenetes és annyit valóban nem ér, de 30-40 eFt-al kevesebbért Angiából már érdekesebb kérdés a dolog.

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #33 Dátum: 2011, 10 25, 14:31:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tulajdonképpen ez teljesen igaz.

Leírom ugyanezt máshogyan.

Ha szereted, hogy egyedire tudod szabni a készülékedet, ha szereted, hogy teljesen máshogyan tud kinézni, másokat tud alapból a készüléked, akkor az Android a Tiéd.

Ha szeretsz beállni a sorba, szürkén ugyanolyan lenni, mint mások, semmiben ki nem lógni és ha imádod az igazán soha át nem látható szinkronizáció logikáját, akkor az iPhone a Tiéd!

Még szerencse, hogy picit több téma létezik iOS-re, mint Androidra, így az, hogy azt nem lehet testre szabni, csupán azt jelenti, hogy nem nagyon ismered.
Pár példa:
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login


Az iTunes-t meg egyszer kellett megmutatnom 78 éves anyámnak és azóta simán tudja kezelni.

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #34 Dátum: 2011, 10 25, 14:33:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ehhez is ajánlanám az Androidot. Mindig elérhető vagyok, megbízható és stabil a készülékem. :)

Fél év SGS és 1 hónap SGS II használat után én nem mernék ilyet kijelenteni.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #35 Dátum: 2011, 10 25, 14:43:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha az Androidra lennének minőségi alkalmazások, ha az Android csak fele olyan optimalizált és megbízható rendszer lenne, mint az iOS, ha az SGS II-nek nem péklapát méretű lenne a kijelzője, ha két akkuval bírná addig, mint az iPhone 1-el, akkor nem gondolkodnék azon, hogy mihelyt meg tudom oldani az angliai szállítást, akkor lecserélem az SGS II-t iPhone 4S-re.
Abban egyetértünk, hogy a hazai ára döbbenetes és annyit valóban nem ér, de 30-40 eFt-al kevesebbért Angiából már érdekesebb kérdés a dolog.
Na igen, akkor már csak a garancia az érdekes kérdés...
Bár a függetlenül forgalmazott készülékek ott sem olcsók (bár olcsóbbak, mint itthon).

Jaa, persze hülye vagyok, az iphone-ra fölösleges is a gari, mert úgysem hibásodik meg! :)

Az android rendszer stabil és megbízható. HA nem romolnák állandóan ilyen-olyan, ismeretlen származású főzött cuccokkal a felhasználók, akkor az is maradna.

Az akksiban viszont teljesen igazad van, az az egész android nagy és ismert hibája, ekkora méretű és felbontású kijelzőhöz nem lehet csak 150 mAh-val nagyobb akksit párosítani, mint az E52-es QVGA Nokiához. Ez nonszensz.
Az SGSII-nek minimálisan 2000 mAh-s akksival kellett volna kijönnie!
Szintén ismert ALAP tervezési hiba a WLAN és a GPRS fogyasztása, az eddig ismeretlen, nem alkalmazott ondemand mód.

Ennek ellenére inkább használok Androidot, mert aki akarja, annak stabil és megbízható lesz (a gyári, Kiessel hivatalosan felrakható ROM-ok mind olyanok) a készüléke.

Androidnál - ellentétben az iPhone-nal - megvan a választáshoz való jogom, hogy használom a gyári alapértelmezéssel (iPhone módjára) a készüléket, stabilan, vagy választom a teljes testre szabhatóságot, előre tudva, hogy lehetnek gondok a nem hivatalos szoftveres beavatkozások következtében.

Ilyen egyszerű.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #36 Dátum: 2011, 10 25, 14:59:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fél év SGS és 1 hónap SGS II használat után én nem mernék ilyet kijelenteni.

Ez most nem neked válasz, hanem Szikta-nak: szerintem itt nincs vita, mindenki leírja a véleményét, tapasztalatát. ;)

Nekem nem volt SGS-em, talán nem véletlenül, szóval én csak a saját tapasztalataimra tudok hagyatkozni. Volt iPhone 3GS-em is (mindent megcsináltam rajta, amit csak lehetett, JB-ve volt, mert anélkül semmire sem mentem volna vele főleg a függősége miatt), azzal sem éreztem azt, hogy minőségibbek lennének a szoftverek, mint azóta az Androiddal. Na és az Androidon sem érzem gagyibbnak a programokat. Mindkettőn vannak igényes és gagyi programok egyaránt.
A péklapát méretről meg részemről annyit, hogy 4 col alatt nem vennék már készüléket. Lehet, hogy újra nekiugranék a következő iPhone-nak, ha legalább ekkora lenne a kijelzője, de inkább 4,5 col. Bár ebből a szempontból az Asus Padfone lehet érdekes, mert ha hazaérek, akkor csak bepattintom a nagy képernyőbe és máris tabletként használhatom. :) Ebben az esetben napközben elég lehet a 4 col is.

Azok a témák JB nélkül használhatók az iPhone-on?

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #37 Dátum: 2011, 10 25, 15:01:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...Azok a témák JB nélkül használhatók az iPhone-on?
Ezt én is épp meg akartam tudakolni...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #38 Dátum: 2011, 10 25, 15:03:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha az Androidra lennének minőségi alkalmazások, ha az Android csak fele olyan optimalizált és megbízható rendszer lenne, mint az iOS, ha az SGS II-nek nem péklapát méretű lenne a kijelzője, ha két akkuval bírná addig, mint az iPhone 1-el, akkor nem gondolkodnék azon, hogy mihelyt meg tudom oldani az angliai szállítást, akkor lecserélem az SGS II-t iPhone 4S-re.
Ezt a mondatot így nem egészen értem, de mondjuk tudom miről beszélsz. :hmm: Nekem nincs és nem is volt szifonom, de barátaim, munkatársaim közül soknak van. Nincs vele nagyobb bajuk, mint ahogy nekem sincs az enyémmel. A magam egyszerű és cinikus módján azt próbáltam leírni, hogy ITT Magyarországon, Nekem mik azok az egyszerű paraméterek, amik miatt az SGSII mellett döntöttem! Sőt! Az én igényeimnek legjobban majd a Galaxy Note fog megfelelni! :D Igen! Pedig ez már nem is péklapát, hanem teherautó plató! :D
De nekem kell! ;)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #39 Dátum: 2011, 10 25, 15:07:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Az akksiban viszont teljesen igazad van, az az egész android nagy és ismert hibája, ekkora méretű és felbontású kijelzőhöz nem lehet csak 150 mAh-val nagyobb akksit párosítani, mint az E52-es QVGA Nokiához. Ez nonszensz.
Az SGSII-nek minimálisan 2000 mAh-s akksival kellett volna kijönnie!
...

Szerintem azzal is volt megtervezve, mert ugyebár kapható hozzá a gyári 2000-es aksi hátlappal, csak vékonyítottak rajta... Egyébként meg ahogy írtad és írtuk már pár helyen, a megfelelő hivatalos rommal is lehet elég sokáig használni a készüléket, főleg a 2000-es aksival. Nekem most 7 óra 47 perc után 65%-on van az aksi a szokásos napi használattal (teendők, 3 e-mail fiók, gmail, rss, documents to go, telefon, opera, stb. használattal). A KE2-es rommal, amivel kaptam, ilyenkor már töltésért visított, szóval az valóban nem egy ideális állapot volt.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #40 Dátum: 2011, 10 25, 15:12:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt én is épp meg akartam tudakolni...

Csak azért, mert a jelenlegi témámat root nélkül is használhatnám (nem a fenti akku kijelzésre gondoltam) és ez nem éppen a gyári... :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #41 Dátum: 2011, 10 25, 18:38:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak azért, mert a jelenlegi témámat root nélkül is használhatnám (nem a fenti akku kijelzésre gondoltam) és ez nem éppen a gyári... :)

Húúú, kérdezhetek?
Ez csak témában van?
A felső órás widget vajon elérhető külön?
Mi ennek a témának a neve?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #42 Dátum: 2011, 10 25, 18:53:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Húúú, kérdezhetek?
Ez csak témában van?
A felső órás widget vajon elérhető külön?
Mi ennek a témának a neve?

Go Launcher - Plate Theme
Azt a felső órás cuccot pedig én alkottam, azaz elég rendesen átalakítottam egy témát. A widget neve pedig: Make Your Clock Pro (Beta). Azt csinálsz vele, amit csak akarsz. :) Természetesen szívesen megosztom, ha kell, de elég sok témát le lehet tölteni hozzá, illetve meg lehet osztani a készeket. :)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #43 Dátum: 2011, 10 25, 19:37:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Go Launcher - Plate Theme
Azt a felső órás cuccot pedig én alkottam, azaz elég rendesen átalakítottam egy témát. A widget neve pedig: Make Your Clock Pro (Beta). Azt csinálsz vele, amit csak akarsz. :) Természetesen szívesen megosztom, ha kell, de elég sok témát le lehet tölteni hozzá, illetve meg lehet osztani a készeket. :)
Köszönöm szépen, próbálkozom, aztán ha nem megy, sikítok segítésért!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #44 Dátum: 2011, 10 25, 19:41:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen, próbálkozom, aztán ha nem megy, sikítok segítésért!

Nincs mit, egyébként a MyClock AndWeather-t alakítottam át. :)

Darko_Samufan

  • Vendég
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #45 Dátum: 2011, 10 25, 21:58:21 »
Egyebkent nalam az i4- es az S2 kulsejenek is megvannak az elonyei es hatranyai.
Esetemben szinte kizarolag az iOS es az Android versenyez/zett.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #46 Dátum: 2011, 10 25, 22:01:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyebkent nalam az i4- es az S2 kulsejenek is megvannak az elonyei es hatranyai.
Esetemben szinte kizarolag az iOS es az Android versenyez/zett.

Na és hol tart a verseny? Mi a végeredmény?

Darko_Samufan

  • Vendég
Re: Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #47 Dátum: 2011, 10 25, 22:26:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na és hol tart a verseny? Mi a végeredmény?

A vegso dontes termeszetesen csak osszessegeben nezve hozhato meg. Eddig az S2 all nyeresre. :)
Sajnos a kornyeken nincsenek hasznalt es elado S2-k. Meg varok egy cimbire, le van serulve es nem dolgozik, bizom benne, hogy tud szerezni jo allapotut, garisan, esetleg kulfoldi fuggetlent. Akarkitol nem merek venni ilyen nagy erteku telefont.

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #48 Dátum: 2011, 10 26, 11:31:20 »
Juj de szimpatikus ez is!
A Jkay-nek annyi! :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login

Darko_Samufan

  • Vendég
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #49 Dátum: 2011, 10 26, 11:56:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Juj de szimpatikus ez is!
A Jkay-nek annyi! :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login


Ezzel jol betett az Apple sokmindenkinek. :D
Egyebkent egyes i4S-ekbe Samu RAMok vannak.