2024, 09 20, 21:36:37

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233998 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25300 Dátum: 2012, 02 24, 11:10:37 »
Még egy utolsó kérdés: Kikapcsolás meg a bekapcsolási hangot hol kell kikapcsolni?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25301 Dátum: 2012, 02 24, 11:42:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben, köszi. Akkor felteszem a gyárit először. De a csc ( I8000XEHJG5.csc )az mindig kell a custom romoknál is?

Igen mindig kell!
You are not allowed to view links. Register or Login
Még egy utolsó kérdés: Kikapcsolás meg a bekapcsolási hangot hol kell kikapcsolni?

Azt nem tudom! Szerintem nem lehet max ha felülírod a hang fájlját egy olyannal amin nincs hang!  :D De én úgy szoktam ha nem akarom hogy zenéljen hogy úgy kapcsolom ki vagy indítom újra hogy leveszem előtte a hangot némára vagy rezgőre! :ok:

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25302 Dátum: 2012, 02 24, 12:29:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még egy utolsó kérdés: Kikapcsolás meg a bekapcsolási hangot hol kell kikapcsolni?

Írd felül a \Windows\PowerOff.wav és \Windows\PowerOn.wav fájlokat üres fájlokkal.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25303 Dátum: 2012, 02 24, 18:26:30 »
köszi sikerült  ;) Viszont újabb gond... Feltelepítettem 3-4 programot ( pocket wifi radar, wifi monster stb..) és ezeket sehol nem tudom uninstallálni, a beállítások / telepitett programoknál csak a  wow hd van. Most akkor hogy?
SKtools-t is felraktam abban van egy-két benchmark és ezzel a szoggyari jj1 rommal az omnia 2 (gyári alatt teljesit , a program szerint). Jól látom hogy ebben a szoggyari romban nincs is szinte semmi kiszedve ami felesleges( msn weather, bing stb...) Ezeket minek bent hagyni?  :shock:

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25304 Dátum: 2012, 02 24, 18:33:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. Ezen már túl vagyok, kipróbáltam, nem jött be. tegnap hoztam haza, érintő cserén volt. Egyből rom cserét csináltam, feltettem a JJ1 gyárit, majd pedig a JJ1 senset. Újraindítás után bemásoltam a welcome.not txt-t, de akkor sem lép tovább a kalibráláson.
No nekem a tapicsere megoldotta a problémám. Nem csúszik (téved) az érintés. Kalibráció elsőre műxik, pedig magam buheráltam (szereltem szét és össze)  :oops:
Karcmentes, csacsi-ragyi a kijelző és 4500 ftből megúsztam. Bár kicsit kételkedem, hogy gyári a tapi, de azt mondták az. Neked tuti cserélték a tapidat?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25305 Dátum: 2012, 02 24, 18:50:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No nekem a tapicsere megoldotta a problémám. Nem csúszik (téved) az érintés. Kalibráció elsőre műxik, pedig magam buheráltam (szereltem szét és össze)  :oops:
Karcmentes, csacsi-ragyi a kijelző és 4500 ftből megúsztam. Bár kicsit kételkedem, hogy gyári a tapi, de azt mondták az. Neked tuti cserélték a tapidat?

Gratulálok! :ok: Örülök hogy sikerült, és megoldotta a problémádat! ;)

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25306 Dátum: 2012, 02 24, 18:57:12 »
Uninstall megoldva...
Kérdés: GPS-nél olvastam hogy a portokat be kell állítani. Mit mire kell? Nekem program port: 7 a másik COM 9 / 9600.
Miért nincs valami program a  GPS-hez amivel lehet látni a jelerősséget? Ilyesmire gondolok:  :warez: De ezt nem lehet letölteni. Tudtok valamit? Mert igy nem sokra megyek a  GPS-el ha nemtudom a jelerősséget.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25307 Dátum: 2012, 02 24, 19:34:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Uninstall megoldva...
Kérdés: GPS-nél olvastam hogy a portokat be kell állítani. Mit mire kell? Nekem program port: 7 a másik COM 9 / 9600.
Miért nincs valami program a  GPS-hez amivel lehet látni a jelerősséget? Ilyesmire gondolok:  :warez: De ezt nem lehet letölteni. Tudtok valamit? Mert igy nem sokra megyek a  GPS-el ha nemtudom a jelerősséget.

A program portra kell állítani, mert a másik a hardveres port. Egyébként ilyen jelerősség izé van az iGO-ban. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25308 Dátum: 2012, 02 24, 19:57:44 »
iGo-n kívűl más nincs ami csak a talált müholdakat mutatja meg a jel erősséget? meg szeretném nézni hogy mit tud a szobába. nekem a beállítások/kapcsolat/GPS: GPS program port: COM7. GPS hardver port: COM 9. Bitsebesség: 9600. Ez igy jó?
IGO-ba én az automatikus GPS keresésre mentem nem állítottam benne semmi portot és elvileg megtalálta.

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25309 Dátum: 2012, 02 25, 07:59:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratulálok! :ok: Örülök hogy sikerült, és megoldotta a problémádat! ;)

Köszi szépen!  :D

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25310 Dátum: 2012, 02 25, 08:00:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No nekem a tapicsere megoldotta a problémám. Nem csúszik (téved) az érintés. Kalibráció elsőre műxik, pedig magam buheráltam (szereltem szét és össze)  :oops:
Karcmentes, csacsi-ragyi a kijelző és 4500 ftből megúsztam. Bár kicsit kételkedem, hogy gyári a tapi, de azt mondták az. Neked tuti cserélték a tapidat?
Igen, biztos cserélték, mert olyan karcos volt, hogy csak na. Visszavittem a szervizbe, most rendeltek újat hozzá, keddre kész lesz (talán)

Nem elérhető balint2005

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25311 Dátum: 2012, 02 25, 13:00:51 »
Sziasztok!
Ma csináltam egy HR-t a telón és előjött a kalibrálós probléma, gondoltam bemásolom a welcome.not-ot de most meg nem látja a gépem (gondolom gyárilag nem háttértárként van beállítva). Szóval tudnátok mondani egy programot (win7-en) ami így is látja a telót?
Köszi!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25312 Dátum: 2012, 02 25, 13:05:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
iGo-n kívűl más nincs ami csak a talált müholdakat mutatja meg a jel erősséget? meg szeretném nézni hogy mit tud a szobába. nekem a beállítások/kapcsolat/GPS: GPS program port: COM7. GPS hardver port: COM 9. Bitsebesség: 9600. Ez igy jó?
IGO-ba én az automatikus GPS keresésre mentem nem állítottam benne semmi portot és elvileg megtalálta.

Ezek az alapbeállítások You are not allowed to view links. Register or Login , de ezt is You are not allowed to view links. Register or Login
A You are not allowed to view links. Register or Login sok minden le van írva. ;) :olvass:

Phj SMART programja a GPS jel erősségét is megmutatja You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25313 Dátum: 2012, 02 25, 19:04:53 »
üdv

Láttam van olyan ROM is hogy (Szoggyari_JI1_23569 WM 6.5.5), ha ezt felrakom valami javulás várható? (gyorsaság, jobb kamera, szebb fotók stb..) ? Hivatalosan nem csak 6.5.3-as WM van az Omnia II-re?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25314 Dátum: 2012, 02 25, 22:12:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv

Láttam van olyan ROM is hogy (Szoggyari_JI1_23569 WM 6.5.5), ha ezt felrakom valami javulás várható? (gyorsaság, jobb kamera, szebb fotók stb..) ? Hivatalosan nem csak 6.5.3-as WM van az Omnia II-re?
Szerintem már belejöttél a romolgatásba...  :) tedd föl és meglátod,úgy is akkor tudod eldönteni,ha már van összehasonlítási alapod.Bár én most is azt gondolom,jól sikerült ez a JJ1.  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető balint2005

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25315 Dátum: 2012, 02 26, 18:05:21 »
üdv!
A képernyő kalibrálós probléma kizárólag az érintőpanel hibája miatt lehet? (nem szeretném feleslegesen kicserélni :)) Illetve ugyanúgy meg lehet csinálni itthon a cserét mint az I-es változatnál?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25316 Dátum: 2012, 02 26, 18:35:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv!
A képernyő kalibrálós probléma kizárólag az érintőpanel hibája miatt lehet? (nem szeretném feleslegesen kicserélni :)) Illetve ugyanúgy meg lehet csinálni itthon a cserét mint az I-es változatnál?

Szerintem nem feltétlenül.. de nagy az esélye sajnos.. Kell hozzá egy kis érzék de nem nehéz otthon is meglehet csinálni csak kell hozzá egy faja kis szétszedő készlet! ;) :ok:

Nem elérhető balint2005

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25317 Dátum: 2012, 02 26, 22:34:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem feltétlenül.. de nagy az esélye sajnos.. Kell hozzá egy kis érzék de nem nehéz otthon is meglehet csinálni csak kell hozzá egy faja kis szétszedő készlet! ;) :ok:

És ezt ki lehet deriteni valahogy, vagy majd csak csere után fogom megtudni?  :) Egyébként minden jó csak a bal oldala elvan csúszva kicsit, (és mivel nem lehet kalibrálni) így netezni meg sms-t írni elég vicces vele.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25318 Dátum: 2012, 02 27, 13:43:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És ezt ki lehet deriteni valahogy, vagy majd csak csere után fogom megtudni?  :) Egyébként minden jó csak a bal oldala elvan csúszva kicsit, (és mivel nem lehet kalibrálni) így netezni meg sms-t írni elég vicces vele.

Nemtudom hogy hogy lehetne ezt 100%ra kideríten.. Van esély rá hogy sajnos sehogy csak cserével! :(

Nem elérhető picike91

  • Hozzászólások: 19
  • PDA: Samsung I9000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25319 Dátum: 2012, 02 29, 09:49:56 »
Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy té mobil függő omniám. Ha rajta szoftvert frissítek, akkor független lesz, vagy marad "függő"?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25320 Dátum: 2012, 02 29, 09:59:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy té mobil függő omniám. Ha rajta szoftvert frissítek, akkor független lesz, vagy marad "függő"?

A frissítéstől nem lesz független!!!

Nem elérhető meggy

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000nxxil3
  • PDA ROM: i8000thmil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25321 Dátum: 2012, 03 01, 00:12:06 »
Üdv.! olvasgattam itt a fórumot,és találtam olyat,hogy android omnia2-re : ) Én magam nem merek ilyet megcsinálni,de ha tudnátok segíteni,hogy ki/kik tudna/nak segíteni azt megköszönném !:) :ima:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25322 Dátum: 2012, 03 01, 08:02:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.! olvasgattam itt a fórumot,és találtam olyat,hogy android omnia2-re : ) Én magam nem merek ilyet megcsinálni,de ha tudnátok segíteni,hogy ki/kik tudna/nak segíteni azt megköszönném !:) :ima:
Itt tudnak segíteni: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető riki55

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung omnia i900
  • PDA ROM: Anzo 28205_PFC_V4 WM 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25323 Dátum: 2012, 03 01, 13:03:28 »
Sziasztok!

IGO-nál a kijelzőm,rövid idő után sötét lesz.Hol tudnám beállítani?

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25324 Dátum: 2012, 03 01, 14:01:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

IGO-nál a kijelzőm,rövid idő után sötét lesz.Hol tudnám beállítani?
Az IGO-n belül, az eszköz beállításainál az energiatakarékos beállításnál a folyamatos háttérvilágításra kell állítani.