2024, 09 20, 19:23:04

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233947 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25350 Dátum: 2012, 03 04, 18:30:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nemrég vettem egy Omnia 2-t használtan és most az a bajom, hogy nem akar töltődni, tehát most az I900-ammal kell töltenem az akkuját.
A romverziója:-PDA:I8000NXXIL3
                        CSC:I8000TMHIL3
                        Telefon:I8000BOIL1
A segítséget előre is thx.

Ha nem töltődik kikapcsolt állapotban sem, akkor nem a szoftver a hibás hanem a hardver. Szóval vagy a töltőd vagy az aksid (bár írtad hogy az i900-al töltődik ezért ezt kizárhatjuk), továbbá lehet szó a microUSB hibájáról is valamint ellenőrizd az aksinál a 3 pin-t nincs-e valamelyik eltörve. De tuti NEM szoftverhiba, szóval az eladó lehet hogy elfelejtette neked említeni ezt a hibát  :(
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25351 Dátum: 2012, 03 04, 19:28:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem töltődik kikapcsolt állapotban sem, akkor nem a szoftver a hibás hanem a hardver. Szóval vagy a töltőd vagy az aksid (bár írtad hogy az i900-al töltődik ezért ezt kizárhatjuk), továbbá lehet szó a microUSB hibájáról is valamint ellenőrizd az aksinál a 3 pin-t nincs-e valamelyik eltörve. De tuti NEM szoftverhiba, szóval az eladó lehet hogy elfelejtette neked említeni ezt a hibát  :(
Kösz a segítséget! A 3 pin az remek állapotban van, az a nokia töltő, amit hozzá adtak, azt kell cserélnem.

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25352 Dátum: 2012, 03 04, 22:57:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Előtte felraktad a gyári JJ1-et? Ha igen és utána raktad fel a Rapid félét akkor próbáld meg hogy nyomsz egy hard resetet!

Igen,előtte felraktam a gyárit aztán a Rapid félét.Nyomtam egy hard resetet is, de még mindig angol. :(  De hogyhogy a start menüm meg magyar?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25353 Dátum: 2012, 03 05, 05:58:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen,előtte felraktam a gyárit aztán a Rapid félét.Nyomtam egy hard resetet is, de még mindig angol. :(  De hogyhogy a start menüm meg magyar?
Hali.  :)
És a gyárinál meg a főzöttnél mit és hova tallóztál ???  :)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető sniper112

  • Hozzászólások: 35
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: i8000nxxil3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25354 Dátum: 2012, 03 05, 06:44:12 »
hello.tudom hogy sokat köszönhetünk azoknak akik fejlesztik az o2 a droidot de most olvastam a hírekben hogy a nokia  Lumia 610 is egyforma specifikációkkal rendelkezik mint az omnia 2 és azon pedig windows mobile 7 es rom lesz rajta. szóval ha sikerülne átportálni akkor azzal is megnövelnénk az omnia 2 idejét szerintem :)

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25355 Dátum: 2012, 03 05, 10:27:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.  :)
És a gyárinál meg a főzöttnél mit és hova tallóztál ???  :)
Szia!Hát a gyárinál az E.boot ->Eboot_I8000NXXJJ1_HW_40.eb0
 MoviNAND ->PDA_I8000NXXJJ1_HW_40.MST
 MultiCSC->I8000PROJJ1.csc
 Phone ->Phone_I8000XXJJ1
A főzőttnál pedig PDA  ->Rapid_JJ1(21916)_Sense_HUN.nb0
MultiCSC->I8000XEHJG5.csc
Nem jól csináltam volna?  :)

Nem elérhető yau

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: galaxy s8
  • PDA ROM: Nexus 7-5.1 elválló kijelzővel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25356 Dátum: 2012, 03 05, 13:57:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello.tudom hogy sokat köszönhetünk azoknak akik fejlesztik az o2 a droidot de most olvastam a hírekben hogy a nokia  Lumia 610 is egyforma specifikációkkal rendelkezik mint az omnia 2 és azon pedig windows mobile 7 es rom lesz rajta. szóval ha sikerülne átportálni akkor azzal is megnövelnénk az omnia 2 idejét szerintem :)

Na tessék a másik topikban valaki azt írta "elavult hardver". Ha ez igaz akkor az OII időt álló készülék. Csak az oprendszer nem.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25357 Dátum: 2012, 03 05, 14:34:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na tessék a másik topikban valaki azt írta "elavult hardver". Ha ez igaz akkor az OII időt álló készülék. Csak az oprendszer nem.

Ez elég érdekes hogy a nokia szembeszállt a microsoft feltételeivel, de sok helyen írják hogy lassú lesz ami el is várható. Ami az O2 hardverét illeti ha azt nézzük hogy most vannak 2 - 4 magos procival felszerelt telefonok is, hát ahhoz képest elavult. Viszont ha gyárilag Froyo-val jött volna ki akkor szépen muzsikálna androiddal. De WP7-et szerintem ne várjátok, mert felesleges.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető balint2005

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25358 Dátum: 2012, 03 05, 15:06:34 »
Sziasztok!
Kicseréltem az érintőpanelt O2-n, most már lehet  kalibrálni, működik is szépen csak elég erősen kell nyomkodni szegényt. A cerzájával tökéletes, de ujjal nyomkodni nem könnyü feladat. Mi lehet a probléma, találkoztatok már hasonlóval?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25359 Dátum: 2012, 03 05, 15:30:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kicseréltem az érintőpanelt O2-n, most már lehet  kalibrálni, működik is szépen csak elég erősen kell nyomkodni szegényt. A cerzájával tökéletes, de ujjal nyomkodni nem könnyü feladat. Mi lehet a probléma, találkoztatok már hasonlóval?

Nekem még annó a JB3as ROMnál volt ilyen hogy nem volt megfelelő a tapi érzékenység! Próbálj ki egy JJ1et, nekem azóta elviselhető.. de ez a hátránya a resistive kijelzőnek..  :(

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25360 Dátum: 2012, 03 05, 18:38:32 »
Sziasztok!
Ma vettem egy 8gb microsd-t (class 4 és Kingmax gyártmány) az Omnia 2-höz és nem tudok másolni rá a 2gb my storage-ról adatokat,
fényképet készítek, majd megnézem és kiírja, hogy nincsenek képek. >:(
A segítséget előre thx.

Nem elérhető yolesz

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 325
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Galaxy S8, S6 edge, s5, s4
  • Skype: bigyolesz
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25361 Dátum: 2012, 03 05, 18:44:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ma vettem egy 8gb microsd-t (class 4 és Kingmax gyártmány) az Omnia 2-höz és nem tudok másolni rá a 2gb my storage-ról adatokat,
fényképet készítek, majd megnézem és kiírja, hogy nincsenek képek. >:(
A segítséget előre thx.

formázd le filekezelőben vagy tedd be egy kártyaolvasóba és gépen formázd FAT32-re

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25362 Dátum: 2012, 03 05, 19:25:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
formázd le filekezelőben vagy tedd be egy kártyaolvasóba és gépen formázd FAT32-re
Fat32 és már jó is lett.
Thx! :D

Nem elérhető Jag3R

  • Hozzászólások: 66
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2 Teljes Európa
  • PDA: Samsung Omnia II 2gb+16gb
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25363 Dátum: 2012, 03 06, 19:46:33 »
Sziasztok, nagy segítséget szeretnék, kérni tőletek, kb egy éve frissítettem a telefonom romját, omnia 2-m van, de most a tesómét is le kellene frissítenem, neki is Omnia 2-je van, megtudnátok mondani, melyik jelenleg a legkiforottabb , legmegbízhatóbb ROM? meg esetleg a Rom frisisítésének is a menetét, mert sajnos már nagyon kiesett :/

Nem elérhető Jag3R

  • Hozzászólások: 66
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2 Teljes Európa
  • PDA: Samsung Omnia II 2gb+16gb
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25364 Dátum: 2012, 03 06, 20:15:47 »
Igazából, már sok dolog eszembe jutott,csak pl: Rapid romot szeretnék rakni a készülékre, de hiányoznak bizonyos file-ok pl:http://www.pdafanclub.hu/download/Samsung%20Omnia%20II/Kosztum%20romok/Rapid/NXXJJ1_T3D_21916/

Innen pl: az Eboot-ot a Csc-t és a többi fie-t hogy tudom előállítani? , mert ha a 7zippel kicsomagolom akkor még nem kapom meg ezeket a file-okat sajnos :/

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25365 Dátum: 2012, 03 07, 16:18:15 »
Üdv.

Tudna valaki linkelni (esetleg privátba)egy videót ahol cserélik az Omnia II érintpőpaneljét.Nem probléma,ha lehet is látni amit csinálnak :D
Lehet magyar és angol is.Ami fontos az a minősége,mert ezek alapján cserélném én is itthon és nem szeretném szét cseszni a telómat.

Köszönöm előre is.

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25366 Dátum: 2012, 03 07, 18:06:05 »
Hali mindenkinek!Valaki tud magyarázatot adni arra hogy érintőkijelző csere volt minden tökéletesen működik de viszont híváskor mikor a fülemhez emelem eddig lenyomta a képet most már nem és nem találok semmi olyan beállítást ami ezt állítaná.Hm érdekes.Köszönet!

Nem elérhető vizslakutya

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: samsung omnia II + ZTE Skate
  • PDA ROM: I8000nxxjh1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25367 Dátum: 2012, 03 07, 18:55:42 »
Itt You are not allowed to view links. Register or Login  válogathatsz.
Számolj be az eredményről,mert én is előtte állok. :taps:
"vizslát mindenkinek"

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25368 Dátum: 2012, 03 07, 19:10:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali mindenkinek!Valaki tud magyarázatot adni arra hogy érintőkijelző csere volt minden tökéletesen működik de viszont híváskor mikor a fülemhez emelem eddig lenyomta a képet most már nem és nem találok semmi olyan beállítást ami ezt állítaná.Hm érdekes.Köszönet!

Szerintem ahogy raktad össze a proximity szenzor kábelje kicsúszhatott és ezért nem megy!
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25369 Dátum: 2012, 03 07, 19:28:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt You are not allowed to view links. Register or Login  válogathatsz.
Számolj be az eredményről,mert én is előtte állok. :taps:

Köszönöm.Ezeket megtaláltam én is,de a legtöbb az Omnia I-ről szól.Ami meg Omnia II az nem a legjobb minőség,ráadásul szlovák,de ha ez még nem elég akkor ott a bibi,hiába szlovák,de csak zene van alatta  :D
Ráadásul elmegy a gyerek a használt digitizerrel fél órára és vissza már újjal jön,de a réginél még azt sem mutatta,hogy szedte ki az amoled-et a digitizerről.
Szal,ennyivel hasra  :D :Dütéssel is megcsinálhatom.

Hétvégén esedékes a műtét,majd tájékoztatlak,hogy a páciens jól van-e és virgonc vagy pediglen belehalt a műtétbe :D

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25370 Dátum: 2012, 03 08, 17:06:42 »
Köszi az infót!Az újabb kijelző levétellel járna ha visszakéne rakni normálisba? mert akkor inkább így marad nem nagy veszteség :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm.Ezeket megtaláltam én is,de a legtöbb az Omnia I-ről szól.Ami meg Omnia II az nem a legjobb minőség,ráadásul szlovák,de ha ez még nem elég akkor ott a bibi,hiába szlovák,de csak zene van alatta  :D
Ráadásul elmegy a gyerek a használt digitizerrel fél órára és vissza már újjal jön,de a réginél még azt sem mutatta,hogy szedte ki az amoled-et a digitizerről.
Szal,ennyivel hasra  :D :Dütéssel is megcsinálhatom.

Hétvégén esedékes a műtét,majd tájékoztatlak,hogy a páciens jól van-e és virgonc vagy pediglen belehalt a műtétbe :D

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25371 Dátum: 2012, 03 08, 17:08:51 »
Upps elnézést simán rosszat naplóztam méghogy a munka nem ártalmas azzz :D
Köszi az infót!Az újabb kijelző levétellel járna ha visszakéne rakni normálisba? mert akkor inkább így marad nem nagy veszteség
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ahogy raktad össze a proximity szenzor kábelje kicsúszhatott és ezért nem megy!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25372 Dátum: 2012, 03 08, 18:55:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm.Ezeket megtaláltam én is,de a legtöbb az Omnia I-ről szól.Ami meg Omnia II az nem a legjobb minőség,ráadásul szlovák,de ha ez még nem elég akkor ott a bibi,hiába szlovák,de csak zene van alatta  :D
Ráadásul elmegy a gyerek a használt digitizerrel fél órára és vissza már újjal jön,de a réginél még azt sem mutatta,hogy szedte ki az amoled-et a digitizerről.
Szal,ennyivel hasra  :D :Dütéssel is megcsinálhatom.

Hétvégén esedékes a műtét,majd tájékoztatlak,hogy a páciens jól van-e és virgonc vagy pediglen belehalt a műtétbe :D
Egy dologra figyelj nagyon, amikor szeded le a kijelzőt az előlapról, hogy a digitizerhez hozzáférj, nagyon óvatosan kezd el feszegetni mert ha a ragasztás még jó állapotban van, akkor könnyen megfeszülhet és eltörhet a kijelző, és az már kicsit húzósabb. Egyébként a szétszerelés nem nagy kaland, ha van némi tapasztalatod ezzel kapcsolatban akkor pikk pakk megvan.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető kifli

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W200S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25373 Dátum: 2012, 03 08, 19:43:52 »
Kaptam ma egy emailt....  :'(

   Windows Marketplace for Mobile 6.x Discontinuation Notice

March 8, 2012

Dear Windows Mobile 6.x customer:

Microsoft is discontinuing the Windows Marketplace for Mobile service for Windows Mobile 6.x. Please review the details below to familiarize yourself with the changes:

Windows Mobile 6.x Marketplace Service To Be Discontinued

Beginning May 9, 2012, the Windows Mobile 6.x Marketplace service will no longer be available. Starting on this date, you will no longer be able to browse, buy or download applications directly on your Windows Mobile 6.x phone using the Windows Mobile 6.x Marketplace application and service.

Applications and games acquired from the Windows Mobile 6.x Marketplace service installed on your Windows Mobile 6.x phone will continue to work after the service is discontinued on May 9, 2012. However, additional downloads of these applications and games from the Windows Mobile 6.x Marketplace service will no longer be available.

Take Action

Microsoft recommends you review the applications or games installed on your Windows Mobile 6.x phone and install any available updates in advance of the Windows Mobile 6.x Marketplace service shut-down on May 9, 2012.

Please note: All phone data, including applications acquired through the Windows Mobile 6.x Marketplace service, data and user-specific settings, will be deleted from your Windows Mobile 6.x phone in the event that your phone is wiped or "hard reset." Any data on a removable storage card, if present, will also be deleted if your phone is wiped or "hard reset".

Windows Mobile applications and games that are compatible with Windows Mobile 6.x may still be available directly from their developers or via third-party marketplaces.

Thank you for your continued support of Windows Phone.

-The Windows Phone Team

Ready for a new phone? Explore the latest Windows Phones – now with over 60,000 applications and games available!

         
   
Microsoft respects your privacy. Please read our online Privacy Statement.

Microsoft Corporation
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052 USA

Update Profile         

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25374 Dátum: 2012, 03 08, 21:24:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kaptam ma egy emailt....  :'(

   Windows Marketplace for Mobile 6.x Discontinuation Notice

March 8, 2012

Dear Windows Mobile 6.x customer:

Microsoft is discontinuing the Windows Marketplace for Mobile service for Windows Mobile 6.x. Please review the details below to familiarize yourself with the changes:

Windows Mobile 6.x Marketplace Service To Be Discontinued

Beginning May 9, 2012, the Windows Mobile 6.x Marketplace service will no longer be available. Starting on this date, you will no longer be able to browse, buy or download applications directly on your Windows Mobile 6.x phone using the Windows Mobile 6.x Marketplace application and service.

Applications and games acquired from the Windows Mobile 6.x Marketplace service installed on your Windows Mobile 6.x phone will continue to work after the service is discontinued on May 9, 2012. However, additional downloads of these applications and games from the Windows Mobile 6.x Marketplace service will no longer be available.

Take Action

Microsoft recommends you review the applications or games installed on your Windows Mobile 6.x phone and install any available updates in advance of the Windows Mobile 6.x Marketplace service shut-down on May 9, 2012.

Please note: All phone data, including applications acquired through the Windows Mobile 6.x Marketplace service, data and user-specific settings, will be deleted from your Windows Mobile 6.x phone in the event that your phone is wiped or "hard reset." Any data on a removable storage card, if present, will also be deleted if your phone is wiped or "hard reset".

Windows Mobile applications and games that are compatible with Windows Mobile 6.x may still be available directly from their developers or via third-party marketplaces.

Thank you for your continued support of Windows Phone.

-The Windows Phone Team

Ready for a new phone? Explore the latest Windows Phones – now with over 60,000 applications and games available!

         
   
Microsoft respects your privacy. Please read our online Privacy Statement.

Microsoft Corporation
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052 USA




Update Profile

LOL, még csak most vetted észre?! :D Én mikor ezt megláttam írtam nekik vissza, hogy na jó tudjátok hová mehettek :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9