2024, 09 20, 22:30:42

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234002 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25275 Dátum: 2012, 02 22, 10:54:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még annyi segítségre volna szükségem, hogy a kalibráláson nem akar tovább menni. A nyelv átváltott magyarra, és amikor kalibrálnám, folyamatosan elölről kezdi, pedig már gyagy hússzor újracsináltam.
Szia.  :)
Próbáld meg ezt:Csinalj a pcn egy ures txt fajlt, nevezd at welcome.not-ra es masold a my storage, vagy az sd card gyokerere.(idézet:Patience)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25276 Dátum: 2012, 02 22, 12:02:42 »
Na megjött a pda...
PDA: I8000NXXIL3
CSC: I8000TMHIL3
Telefon: I8000BOIL1

Kell valami frissítenem, mielőtt a Rapid JJ1 naked-et felteszem? KIES azt irja az eszköz nem támogatott a szoftverfrissitéshez.

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25277 Dátum: 2012, 02 22, 12:33:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na megjött a pda...
PDA: I8000NXXIL3
CSC: I8000TMHIL3
Telefon: I8000BOIL1

Kell valami frissítenem, mielőtt a Rapid JJ1 naked-et felteszem? KIES azt irja az eszköz nem támogatott a szoftverfrissitéshez.
Szia  :)
Elsőnek mindig a megfelelő gyári romot tedd föl aztán a főzötett és ODINNAL nem kies -l !!!  ;)
szerk.:És a romfrissítés topikot  :olvass: el figyelmesen...
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25278 Dátum: 2012, 02 22, 12:47:54 »
Nos ez így jó? :) You are not allowed to view links. Register or Login
Ezután mehet a rapid jj1? Simán Octans-ba  PDA-hoz elég a .nb0? Jól csináltam mindent ezen? Igy akkor minden friss  pda-n?

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25279 Dátum: 2012, 02 22, 13:16:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos ez így jó? :) You are not allowed to view links. Register or Login
Ezután mehet a rapid jj1? Simán Octans-ba  PDA-hoz elég a .nb0? Jól csináltam mindent ezen? Igy akkor minden friss  pda-n?
Igen,Octans -ba....nekem van odin... De a lényeg akkor is az hogy ne kies legyen..
Én személy szerint nem szoktam eboot-t frissíteni...  :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25280 Dátum: 2012, 02 22, 13:59:42 »
köszi. Feltettem a jj1 naked-et. Hogy lehet módositani a fenti ikonokat? Nagyon nem tetszenek, gyáriba szebbek voltak és egyszerübbek. A start menü mellettiekre gondolok. Témát hol lehet állitani? (ha lehet). Ja és a kamera hangot ki lehet?

szerk.: microsd-t lehet valahogy formázni benne?

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25281 Dátum: 2012, 02 22, 16:35:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.  :)
Próbáld meg ezt:Csinalj a pcn egy ures txt fajlt, nevezd at welcome.not-ra es masold a my storage, vagy az sd card gyokerere.(idézet:Patience)
Szia. Ezen már túl vagyok, kipróbáltam, nem jött be. tegnap hoztam haza, érintő cserén volt. Egyből rom cserét csináltam, feltettem a JJ1 gyárit, majd pedig a JJ1 senset. Újraindítás után bemásoltam a welcome.not txt-t, de akkor sem lép tovább a kalibráláson.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25282 Dátum: 2012, 02 22, 17:22:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. Ezen már túl vagyok, kipróbáltam, nem jött be. tegnap hoztam haza, érintő cserén volt. Egyből rom cserét csináltam, feltettem a JJ1 gyárit, majd pedig a JJ1 senset. Újraindítás után bemásoltam a welcome.not txt-t, de akkor sem lép tovább a kalibráláson.
Pontosan mi annak a fájlnak a neve és a kiterjesztése amit bemásoltál?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25283 Dátum: 2012, 02 22, 18:13:24 »
Szia. Megnyitottam egy jegyzettömböt, átneveztem welcome.not-ra, lementettem, majd bemásoltam a my storage gyökerébe, txt kiterjesztéssel. Én legalábbis így értelmeztem a leírást. Lehet, hogy welcome néven, és not kiterjesztéssel kellett volna?

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25284 Dátum: 2012, 02 22, 21:28:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. Megnyitottam egy jegyzettömböt, átneveztem welcome.not-ra, lementettem, majd bemásoltam a my storage gyökerébe, txt kiterjesztéssel. Én legalábbis így értelmeztem a leírást. Lehet, hogy welcome néven, és not kiterjesztéssel kellett volna?

Nos a hiba nekem is ugyan az. A tapi csúszik kb. 3 mm-t. Ha alatta bökdösöm a plusznak 3 mm-el akkor hamarabb végzek a képernyő kalibrálással. (ez sajna úgymond normál használat alatt is észrevehető, a csúszás) Rendeltem én is érintőpanelt (digitízert), de kicsit parázok, hogy nem azzal lesz a baj. De akkor mivel?
 :ima: :oops:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25285 Dátum: 2012, 02 23, 07:25:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos a hiba nekem is ugyan az. A tapi csúszik kb. 3 mm-t. Ha alatta bökdösöm a plusznak 3 mm-el akkor hamarabb végzek a képernyő kalibrálással. (ez sajna úgymond normál használat alatt is észrevehető, a csúszás) Rendeltem én is érintőpanelt (digitízert), de kicsit parázok, hogy nem azzal lesz a baj. De akkor mivel?
 :ima: :oops:

Véleményem szerint 99% h a digitizer.. de nem vagyok szerelő, csak amiket olvastam már korábban azokból gondolom.. meg józan paraszti ésszel :D Mi más okozná ezt a jelenséget? :D

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25286 Dátum: 2012, 02 23, 14:55:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Véleményem szerint 99% h a digitizer.. de nem vagyok szerelő, csak amiket olvastam már korábban azokból gondolom.. meg józan paraszti ésszel :D Mi más okozná ezt a jelenséget? :D

Köszi a minősítést, bocsi, hogy nincs józan paraszti eszem 99%-ban. Úgy legyen, hogy csere és kafa, de ha nem majd visszajövök és megkérdezlek még egyszer. Üdv.

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25287 Dátum: 2012, 02 23, 15:18:17 »
üdv

Kis segítségek kellenének.  kellene valami egyszerűbb Taskbar ... Ez a Rapidos nem teszik nekem, a gyári fekete fehér kellene vagy valami egyszerűbb mint ami most van...Kamera hangot hogy kapcsoljam ki? Valami program van a Wifi.hez olyasmi mint a wifi radar ami folyamatosan keresi a hotspot-okat. iGO-n kívűl lehet valami más navigációt is rárakni? ksözi

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25288 Dátum: 2012, 02 23, 15:41:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv

Kis segítségek kellenének.  kellene valami egyszerűbb Taskbar ... Ez a Rapidos nem teszik nekem, a gyári fekete fehér kellene vagy valami egyszerűbb mint ami most van...Kamera hangot hogy kapcsoljam ki? Valami program van a Wifi.hez olyasmi mint a wifi radar ami folyamatosan keresi a hotspot-okat. iGO-n kívűl lehet valami más navigációt is rárakni? ksözi
Szia  :)
A kamera némítást itt megtalálod a linkemben..  You are not allowed to view links. Register or Login
Meg nézz be ide hátha találsz valamit ami kell neked. You are not allowed to view links. Register or Login   ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25289 Dátum: 2012, 02 23, 15:42:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a minősítést, bocsi, hogy nincs józan paraszti eszem 99%-ban. Úgy legyen, hogy csere és kafa, de ha nem majd visszajövök és megkérdezlek még egyszer. Üdv.

Ezt nem minősítésnek szántam félre ne értsd! Ez a saját véleményem! Ismétlem nem vagyok hozzá értő de az érintésért a digitizer felelős és ha jól értelmezem amit írtál, hogy ha egy ponton megérinted akkor 3mm-errel arrébb érzékel.. ebből következtettem ki hogy a digitizer a hibás!
Bocsánat ha megbántottalak, csak szegíteni akartam! :(

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25290 Dátum: 2012, 02 23, 18:52:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia  :)
A kamera némítást itt megtalálod a linkemben..  You are not allowed to view links. Register or Login
Meg nézz be ide hátha találsz valamit ami kell neked. You are not allowed to view links. Register or Login   ;)

Szia

Köszi, a kamera megoldódott. A Status bar megváltoztatására tudna valaki egy linket adni? Sehol sem találok. Sima gyári kellene nekem ha megoldható! Nagyon zavar ez ami a rapid-os rom-ba van. Meg az is hogy a start menü-t nem jobbra lehet lapozni mint a gyáriba van az a 4 oldalas. Azt is meglehetne valahogy oldani?

Nem elérhető iom736

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: omnia 2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25291 Dátum: 2012, 02 23, 19:40:28 »
Üdv !Olyan kérdésem lenne,hogy az igo parancsikonját hogy tudom kitenni az asztalra,hogy onnan induljon és ne a storage cardról ?Köszönöm

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25292 Dátum: 2012, 02 23, 19:47:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv !Olyan kérdésem lenne,hogy az igo parancsikonját hogy tudom kitenni az asztalra,hogy onnan induljon és ne a storage cardról ?Köszönöm

\windows\Start Menü\Programok\-ba csinálj parancsikont, és utána megtalálod, és már bárhova ki lehet tenni.

Nem elérhető Lucius C

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8 / Sygic
  • PDA: Samsung Omnia II GT8000i
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1 / CSC_I8000XEHJG5 / Phone_I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25293 Dátum: 2012, 02 23, 19:51:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem minősítésnek szántam félre ne értsd! Ez a saját véleményem! Ismétlem nem vagyok hozzá értő de az érintésért a digitizer felelős és ha jól értelmezem amit írtál, hogy ha egy ponton megérinted akkor 3mm-errel arrébb érzékel.. ebből következtettem ki hogy a digitizer a hibás!
Bocsánat ha megbántottalak, csak szegíteni akartam! :(

:) megbocsátok. Csak esabet is írta, hogy tapi csere se oldotta meg a gondját. Na mindegy holnap ha itt tapi, széthányom mint Foxi a lábtörlőt és kiderül. De azért köszi a biztatást.

Nem elérhető iom736

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: omnia 2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25294 Dátum: 2012, 02 23, 21:50:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
\windows\Start Menü\Programok\-ba csinálj parancsikont, és utána megtalálod, és már bárhova ki lehet tenni.

Leírnád picit bővebben ha megkérlek ?Köszi előre is

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25295 Dátum: 2012, 02 23, 22:30:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leírnád picit bővebben ha megkérlek ?Köszi előre is

Telepíts fel egy total commandert navigálj vele az igo könyvtárába ahol az exe van és csinlj belöle egy parancs ikont és azt helyezd át a windowst/startmenü/programok mappába! utána megfog jelenni astart menüben! De ugye ha jól értem te viszont a today-re szeretnéd kitenni! Azt nem felt3tlenül lehet mindegyikre kitenni! Melyik felületett használod? Pl Reiben Titanium felületére ki lehet tenni az alsó sávra! SPB Mobile Shellnél is aszem ki lehet tenni!

Nem elérhető iom736

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: omnia 2
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25296 Dátum: 2012, 02 23, 23:55:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Telepíts fel egy total commandert navigálj vele az igo könyvtárába ahol az exe van és csinlj belöle egy parancs ikont és azt helyezd át a windowst/startmenü/programok mappába! utána megfog jelenni astart menüben! De ugye ha jól értem te viszont a today-re szeretnéd kitenni! Azt nem felt3tlenül lehet mindegyikre kitenni! Melyik felületett használod? Pl Reiben Titanium felületére ki lehet tenni az alsó sávra! SPB Mobile Shellnél is aszem ki lehet tenni!

Köszönöm a segítséget,müködik.Bár úgy gondoltam ahogy írtad.Csak gyári rajta minden.Semmi extra.Köszönöm még1x.

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25297 Dátum: 2012, 02 24, 08:38:02 »
üdv

Olyan kérdésem lenne hogy ehhez a ROM-hoz ( SzoggyariJJ1_21916.nb0 ) , kell a csc-t is  az octans-ba feltenni?
Mert én így raktam fel: You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát elég csak a Movinand vagy kell a csc is? :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25298 Dátum: 2012, 02 24, 08:53:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv

Olyan kérdésem lenne hogy ehhez a ROM-hoz ( SzoggyariJJ1_21916.nb0 ) , kell a csc-t is  az octans-ba feltenni?
Mert én így raktam fel: You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát elég csak a Movinand vagy kell a csc is? :)

A RAPID ROMja után nehogy feltedd közvetlenül a szoggyari-t... tiszta bugos lesz.. Tegyél fel egy gyári jj1et és utána a szoggyarit.. amúgy a betallózás majd jó lesz annyi kivétellel hogy az ebot és a phone-t már nem kell a szoggyarihoz betallózni

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25299 Dátum: 2012, 02 24, 10:20:32 »
Rendben, köszi. Akkor felteszem a gyárit először. De a csc ( I8000XEHJG5.csc )az mindig kell a custom romoknál is?