2024, 09 20, 23:47:54

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234009 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25250 Dátum: 2012, 02 17, 22:24:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítsetek, hogylehet lelőni egy futó alkalmazást? vagy lehet avlami csökkentet módot indítani?

Köszi
Valamilyen Task Manager-Feladatkezelővel próbáltad már?

Nem elérhető Songo

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
    • RenRex Kft
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.3 gyári
  • Skype: farkas.songo.zoltan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25251 Dátum: 2012, 02 17, 23:29:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamilyen Task Manager-Feladatkezelővel próbáltad már?

Csak az alap windowsos feladatkezelővel ami a Rapid romjában van. de ott csak látom a folyamatot leállítani nemtudom :(

A task manager ami van benne pedig nem is mutatja.

Te mit javasolsz?

Nem elérhető marci3

  • Hozzászólások: 55
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000 használatban I900 magyar kártyával
  • PDA ROM: wm 6.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25252 Dátum: 2012, 02 18, 02:37:12 »
Sziasztok!
Városvezető programot vagy akár audió túrát keresek wm-re.
Berlinre lenne most szükségem, iphonere találtam sokat, meg audió túrát is fizetősben.
Valaki tudna küldeni linket priviben?
Köszönöm

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25253 Dátum: 2012, 02 18, 05:07:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak az alap windowsos feladatkezelővel ami a Rapid romjában van. de ott csak látom a folyamatot leállítani nemtudom :(

A task manager ami van benne pedig nem is mutatja.

Te mit javasolsz?
Nálam egy egyszerű, PC-és jellegű Task Manager van fenn, amit CPU terheltségi mutatóval is bír.Írd be a Googliba, hogy Taskmgr.cab és szerintem fogsz találni ilyet!

Nem elérhető Songo

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
    • RenRex Kft
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.3 gyári
  • Skype: farkas.songo.zoltan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25254 Dátum: 2012, 02 18, 18:19:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam egy egyszerű, PC-és jellegű Task Manager van fenn, amit CPU terheltségi mutatóval is bír.Írd be a Googliba, hogy Taskmgr.cab és szerintem fogsz találni ilyet!

Köszönöm az első találat képes volt nemcsak CLose hanem KILL parancsra is és voala máris sikerült :D

Köszi még1x

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25255 Dátum: 2012, 02 19, 13:43:10 »
üdv.
Keddtől én is tulajdonosa leszek egy ilyen készüléknek. Vivaz Promat cserélem le rá, anno még egy HP Ipaq-m volt ami Win Mob.-os volt. Remélem azért ez szebben fog kinézni, mert az kb olyan volt mint a számítógépen most egy Win 95. :)
Lenne pár kérdésem:
-Frissíteni ugyanúgy kell mint anno a Hp pda-n? ( Mem kártyára felmásolni a fájlt és arról automatikusan feltelepül minden?)
-Letöltöttem egy ilyet: Kies_2.2.0.12014_18_7.exe Ezzel csak a gyári hivatalos romokat lehet feltennia főzöttet nem?
-Mi a különbség a Rapid, Naked, Sense ROM-ok közt?
-Melyiket érdemes jelenleg feltenni, ami stabil, kevés memóriát eszik, szép fényképeket lehet vele készíteni, és a legfrissebb?
-Láttam , hogy külön írkáljátok a verziókat , pl.:  pda: nxxjg5/ csc: xehjg5/ telefon: xxjf1 Amit felraktom custom romokat azokban mindben benne van az összeshez(pda/phone/csc) a frissités?
egyelőre ennyi lenne. Köszönöm a választ!  ;)

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25256 Dátum: 2012, 02 19, 16:26:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv.
Keddtől én is tulajdonosa leszek egy ilyen készüléknek. Vivaz Promat cserélem le rá, anno még egy HP Ipaq-m volt ami Win Mob.-os volt. Remélem azért ez szebben fog kinézni, mert az kb olyan volt mint a számítógépen most egy Win 95. :)
Lenne pár kérdésem:
-Frissíteni ugyanúgy kell mint anno a Hp pda-n? ( Mem kártyára felmásolni a fájlt és arról automatikusan feltelepül minden?)
-Letöltöttem egy ilyet: Kies_2.2.0.12014_18_7.exe Ezzel csak a gyári hivatalos romokat lehet feltennia főzöttet nem?
-Mi a különbség a Rapid, Naked, Sense ROM-ok közt?
-Melyiket érdemes jelenleg feltenni, ami stabil, kevés memóriát eszik, szép fényképeket lehet vele készíteni, és a legfrissebb?
-Láttam , hogy külön írkáljátok a verziókat , pl.:  pda: nxxjg5/ csc: xehjg5/ telefon: xxjf1 Amit felraktom custom romokat azokban mindben benne van az összeshez(pda/phone/csc) a frissités?
egyelőre ennyi lenne. Köszönöm a választ!  ;)


Szervusz!

1, kinézet (ha a készenléti állapotra gondolsz) lehet több fajta: Sense, Touchflo 3D, Samsung, Samsung widgetplus, windows mobile... (Bár minnél csicsásabb valami annál lassabb)

2,Frissítés a Kies-sel nem ajánlott, helyette Octans-t használunk, amivel lehet mind gyári mind főzött ROM-ot felpakolni az O2-re (használata előtt nézd át a szóbanforgó topic-ot).

3, Rapid - a ROM-ok szakácsa :) , jó ROM-ok, gyorsak van elég sok szabad hely valamint a RAM mennyiség is megfelelő.

Naked - Nincs semmi csicsa benne, ezért gyors mivel több RAM marad szabadon, valamint a fontosabb programok megtalálhatóak benne.

Sense - Sok a csicsa, kevesebb RAM.

4, Ha magyarul szeretnéd használni, akkor mindenképpen a JJ1-es ROM-ot ajánlom (JG5-ös CSC-vel), ez 6.5-ös winmo

Ha lehet angol is akkor pedig a JI1-et is kipróbálhatod ami winmo 6.5.3-as

Mindkét ROM gyors, stabil, kevés memóriát eszik valamint az aksiidő is jó velük.

5, Ha főzött ROM-ot raksz fel előtte fel kell tenned ugyanannak a ROM-nak a gyári verzióját is.

A gyári és a főzött ROM között csak a kiterjesztés a Különbség, (gyári MST-végződésű, a főzött pedig nb0)
frissítéskor ha gyárit frissítesz akkor betallózod az Octans-ba a CSC-t, Movinand-ot és a Phone-t. => érdemes lementened a my storage tartalmát, mert törli róla az adatokat!!!

Ha pedig főzöttet frissítesz akkor az Octans-ba betallózod a CSC-t, PDA-t és a Phone-t.

remélem segít valamit ;)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25257 Dátum: 2012, 02 20, 18:50:41 »
Szia!

Köszi a segítséget. Még nincs itt a pda, egyelőre csak ezt töltöttem le hozzá: NXXJJ1_Naked_HUN.7z
Ebben csak egy nb0 fájl van, a többit honnan töltsem le? csc, eboot stb..

És egy fontos kérdés. Akitől veszem a pda-t , nem ő az első tulaj, rákérdeztem erre a porosodásra amit sokan írnak, azt mondja ez már nem a porosodós verzió, és fél éves a pda, de garit ő sem kapott hozzá az előző tulajtól, na most ha ez az 1 év alatt nem kezdett neki semmit porosodni a kijelző akkor nem is fog? Vagy tényleg ebből van olyan ami nem porosodik? Igy gari nélkül eléggé félek hogy kijelzőcsere lesz előbb utóbb ha ez is elkezd porosodni, gondolom azt meg nem lesz olcsó dolog cserélni... :(
köszi

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25258 Dátum: 2012, 02 20, 19:43:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Köszi a segítséget. Még nincs itt a pda, egyelőre csak ezt töltöttem le hozzá: NXXJJ1_Naked_HUN.7z
Ebben csak egy nb0 fájl van, a többit honnan töltsem le? csc, eboot stb..

És egy fontos kérdés. Akitől veszem a pda-t , nem ő az első tulaj, rákérdeztem erre a porosodásra amit sokan írnak, azt mondja ez már nem a porosodós verzió, és fél éves a pda, de garit ő sem kapott hozzá az előző tulajtól, na most ha ez az 1 év alatt nem kezdett neki semmit porosodni a kijelző akkor nem is fog? Vagy tényleg ebből van olyan ami nem porosodik? Igy gari nélkül eléggé félek hogy kijelzőcsere lesz előbb utóbb ha ez is elkezd porosodni, gondolom azt meg nem lesz olcsó dolog cserélni... :(
Ami a ROM-hoz szükséges dolgokat illeti megtalálod őket a gyári romokhoz csatolva, de akár külön is meglelhetőek. Eboot-ot ne frissíts, csak ha winmo 6.1-ről mész 6.5-re!!!

Ami a port illeti én is hallottam ilyenekről, nos az enyém 1.5 éves és még nem tapasztaltam ilyesmit.
köszi
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25259 Dátum: 2012, 02 21, 11:43:21 »
Értem, akkor ha 6.5 rajta elég az .nb0 is az octans-hoz? Esetleg tudsz adni egy pontos linket ahol lépésről lépésre le van irva az octans használata, hogy hova kell az nb0-t berakni stb..? Köszi

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25260 Dátum: 2012, 02 21, 13:14:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem, akkor ha 6.5 rajta elég az .nb0 is az octans-hoz? Esetleg tudsz adni egy pontos linket ahol lépésről lépésre le van irva az octans használata, hogy hova kell az nb0-t berakni stb..? Köszi

Itt megtalálsz minden infót, csak keresni kell ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25261 Dátum: 2012, 02 21, 15:09:57 »
köszi, a videon viszont azt nem mutatja hogy az nb0-át hova kell betallózni. Azt olvastam hogy ehhez az nb0-hoz más nem is kell (csc, phone, mst)? Movi nand az micsoda? Az is kell?

még valami...Rapid naked JJ1 ROM-ról hol találok képeket? Nem szeretnék olyat feltenni aminek fent az ikonjai ilyenek: You are not allowed to view links. Register or Login Ott ahol a start menü van meg a hangerőt stb.. Remélem nem ilyen  :)

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25262 Dátum: 2012, 02 21, 17:39:32 »
Sziasztok. A nejem omniáját szeretném frissíteni, de még nem csináltam winmobilon ilyet. A mostani PDA romverzióXXIJ6, a telefon XXIJ2. Mire volna célszerű frissíteni? Melyik rom lenne a legjobb ? Előre is köszi

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25263 Dátum: 2012, 02 21, 21:29:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi, a videon viszont azt nem mutatja hogy az nb0-át hova kell betallózni. Azt olvastam hogy ehhez az nb0-hoz más nem is kell (csc, phone, mst)? Movi nand az micsoda? Az is kell?

még valami...Rapid naked JJ1 ROM-ról hol találok képeket? Nem szeretnék olyat feltenni aminek fent az ikonjai ilyenek: You are not allowed to view links. Register or Login Ott ahol a start menü van meg a hangerőt stb.. Remélem nem ilyen  :)

nb0-a megy a pda részhez, de ha ezt frissíted akkor a MOVINAND-hoz SEMMIT ne tallózz be, mert ha oda is betallóznád az mst-t akkor 2 ROM-ot raknál fel egyszerre (főzött+gyári) amit ugye nem lehet. Rapid Rom-járól képeket próbálj meg a ROMoldában keresni!
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25264 Dátum: 2012, 02 21, 21:31:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. A nejem omniáját szeretném frissíteni, de még nem csináltam winmobilon ilyet. A mostani PDA romverzióXXIJ6, a telefon XXIJ2. Mire volna célszerű frissíteni? Melyik rom lenne a legjobb ? Előre is köszi

Olvass vissza pár hsz-t az előtted levő is ugyanezt kérdezte, azért  :olvass: is egy picit mielőtt kérdezel!
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25265 Dátum: 2012, 02 22, 08:28:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Nektek Drága barátaim, mielőtt ki***nám az egészet a p**ba, legyetek szívesek elmogyórózni nehány dolgot.
1. Hogy tudom kikapcsolni  a rendszerhangokat? Mit zajong???? Asszony morog és igaza van.
2. Szoggyari_JI1_23569 rom gyors, nem zabálja a memet, nem szopja az akksit, DE NEM MEGY az excel!!! Pedig kellene. Eddig ez volt (volna) a legjobb rom de enélkül nem tudom használni.
3. A Gyári romok és Rapid romjai (a Naked is) csak a bluetooth-al estére 10% és nem is pofáztam sokat rajta. Nem megy el szundiba a kijelző, állandóan világít, viszont billzár magától kioldódik, ellenben az IGO leblokkol egy idő után. MIÉRT?
4. Hangerőszabályzás! Most komolyan minden processz leáll mert hangerőt szabályoztam?? Mi ez szokol rádió?
5. Mi az a "Takarmány rss", mi az a "Telefonkönyvét"?
6. Hogy lehet az elforgatást kiírtani? Minek forog ha nem akarom? Leteszem az asztalra és elfordul? megnéznék egy fejjel lefelé készített képet és nem tudom mert elfordul? Nyomom a tapit és villan akkor csináljon is valamit ne kelljen már kétszer nyomni. Végigpróbáltam nehány configot, de nem jöttek be. 6.1 Szoggyari_JI1_23569 volt a legígéretesebb de hát az excel!

Jelenleg 6.5 21926PFCJJ1 XEHJG5 I8000XXJJ1 és csak szopja az akksit és lassú!
Ez tényleg normális, h egy ilyen drága cucc csak vérnyomásnövelőnek jó? Hú de felb***am az agyamat
Köszi ha válaszra méltattok...Tényleg ne kelljen már kib***ni  az ablakon.....
Úgy látszik öregszem:(
Kovácsdezső :-[


Hali!
Picit finomabban is fogalmazhatnál, mivel ez egy nyilvános fórum és ezzel nem csak magadat minősíted...

  • Vedd le a rendszerhangok hangerejét. Föltűnt, hogy 2 hangerőszabályzó van?
  • A Szöggyári ROM-ok teljesen gyári ROM-ok, annyi különbséggel, hogy a WM build ki van alattuk cserélve. Speciel a 23569ben nem tudom, hogy milyen Office van, de a build maga nem a legújabb.
  • Minden főzött ROM felrakása előtt felraktad az eredeti MST-t, mint ahogy ebben a fórumban le van írva és utána történnek ilyenek veled? A készüléket újonnan vetted? Szerintem szimplán az akkumulátoroddal lesz a gond, mivel nekem 2 év után is 5 napot lazán elketyegett, amíg megvolt.
  • Miért is állna le minden, mert hangerőt szabályoztál? Ilyen velem 2 év alatt egyszer sem fordult elő.
  • ??? (Milyen ROM-ban látsz te ilyeneket? Mellékesen megjegyzem, hogy a 6.5.3 ROM-ok nem mennek rendesen magyarul. Szerintem te ebbe a problémába futottál bele, de ha olvastál volna, mindez nem történt volna meg...)
  • Kapcsold ki a beállításokban az automatikus képernyőforgatást. Remélem ez nem haladja meg teljesítőképességedet. A lassúság meg szimplán a gyári ROM zsúfoltságából adódik...

You are not allowed to view links. Register or Login
Csak az alap windowsos feladatkezelővel ami a Rapid romjában van. de ott csak látom a folyamatot leállítani nemtudom :(

A task manager ami van benne pedig nem is mutatja.

Te mit javasolsz?

Minden ROM-omban van HTC Taskmanager (6.5) vagy XTask (6.5.3). Szerintem átsiklottál fölöttük.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25266 Dátum: 2012, 02 22, 08:38:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvass vissza pár hsz-t az előtted levő is ugyanezt kérdezte, azért  :olvass: is egy picit mielőtt kérdezel!
Köszönöm. Visszaolvastam, de a legnagyobb problémám, hogy JJ1-et tennék fel, de minden megauploados link halott. És máshol nem találom. Ha lennétek szívesek egyet elérhetővé tenni, megköszönném!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25267 Dátum: 2012, 02 22, 08:50:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm. Visszaolvastam, de a legnagyobb problémám, hogy JJ1-et tennék fel, de minden megauploados link halott. És máshol nem találom. Ha lennétek szívesek egyet elérhetővé tenni, megköszönném!

Már elküldtem a ROM-oldába is, de látom te már ebben a topicban vagy szóval itt megtalálod RAPID romjait:

You are not allowed to view links. Register or Login
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25268 Dátum: 2012, 02 22, 09:07:32 »
Köszönöm. Az a bajom vele, hogy az összes rom letöltésekor csak egy betűhalmazt tdob fel. Próbáltam már firefoxal, é cromeval is letölteni. Lehet, hogy én vagyok láma, de csak egy gyári JJ1-et szeretnék. Ha tudsz segíteni, légy szíves!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25269 Dátum: 2012, 02 22, 09:30:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm. Az a bajom vele, hogy az összes rom letöltésekor csak egy betűhalmazt tdob fel. Próbáltam már firefoxal, é cromeval is letölteni. Lehet, hogy én vagyok láma, de csak egy gyári JJ1-et szeretnék. Ha tudsz segíteni, légy szíves!

Szerintem nálad a hiba, de mind1

Linkek:

JJ1 Naked: You are not allowed to view links. Register or Login

JJ1 Sense:
You are not allowed to view links. Register or Login

JJ1 TF3D:
You are not allowed to view links. Register or Login
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25270 Dátum: 2012, 02 22, 09:42:39 »
Sajna, itt is ez a helyzet, nem tudom letölteni. Mihelyst rákattintok egy értelmezhetetlen betűegyveleg jön csak be. Na, mindegy, azért köszönöm!
Mostmár más bajom is van, csináltam egy hard resetet a telefonon. A kalibrálási képernyőnél nem megy tovább, pedig már vagy harmincszor kalibráltam. Olvasgattam, és csináltam egy txt fájlt, welcome.not néven, bemásoltam a gyökérbe, csináltam még egy hard resetet, de akkor is marad a kalibrálási képernyő.

Nem elérhető arcus

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II GT-I8000
  • PDA ROM: NXXJJ1 Naked
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25271 Dátum: 2012, 02 22, 09:54:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna, itt is ez a helyzet, nem tudom letölteni. Mihelyst rákattintok egy értelmezhetetlen betűegyveleg jön csak be. Na, mindegy, azért köszönöm!
Mostmár más bajom is van, csináltam egy hard resetet a telefonon. A kalibrálási képernyőnél nem megy tovább, pedig már vagy harmincszor kalibráltam. Olvasgattam, és csináltam egy txt fájlt, welcome.not néven, bemásoltam a gyökérbe, csináltam még egy hard resetet, de akkor is marad a kalibrálási képernyő.

Jobb klikk *.7z-n fájl mentése másként, akkor letölti.

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25272 Dátum: 2012, 02 22, 10:00:15 »
Tényleg nálam volt a hiba. Köszönöm a segítséget!  :ok: :ok:

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25273 Dátum: 2012, 02 22, 10:24:57 »
Sikerült a rom frissítés, fent van az új JJ1! Nagyon jó a leírás hozzá, szeretném megköszönni a segítségeteket, és hogy egy kissé láma voltam!  :ok: :ok: :taps:

Nem elérhető esabet

  • Hozzászólások: 154
  • Navigáció / Navigation: WAYTEQ x990
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: I90000XXJVU, Gamerz+Semaphore
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25274 Dátum: 2012, 02 22, 10:39:08 »
Még annyi segítségre volna szükségem, hogy a kalibráláson nem akar tovább menni. A nyelv átváltott magyarra, és amikor kalibrálnám, folyamatosan elölről kezdi, pedig már gyagy hússzor újracsináltam.