2024, 09 21, 02:16:56

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234043 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25225 Dátum: 2012, 02 12, 10:20:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyik számít most a legstabilabb ROM-nak?

Ha magyart akarsz akkor a JJ1 a legújabb és legjobb (ezek közül pedig ajánlanám Rapid JJ1 naked ROM-jait).
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Shatterhand

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25226 Dátum: 2012, 02 12, 11:16:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha magyart akarsz akkor a JJ1 a legújabb és legjobb (ezek közül pedig ajánlanám Rapid JJ1 naked ROM-jait).

Köszi!
És ha jó az angol is?

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25227 Dátum: 2012, 02 12, 12:58:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!
És ha jó az angol is?

Ha jo az angol is akkor kiprobalhatod a JI1-es ROM-ot is, de ezen alul van a start gomb. Valamint szerintem jobb a memoriakezelese mint a JJ1-nek, bar ez csak az en velemenyem.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Shatterhand

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25228 Dátum: 2012, 02 12, 15:54:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha jo az angol is akkor kiprobalhatod a JI1-es ROM-ot is, de ezen alul van a start gomb. Valamint szerintem jobb a memoriakezelese mint a JJ1-nek, bar ez csak az en velemenyem.

Most angol, gyári JI1 van, ami az elején jónak tűnt, azonban mostmár memóriában és stabilitásban is egyre rosszabb sajnos, ezért gondoltam, hogy váltok.

Shatterhand

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25229 Dátum: 2012, 02 12, 16:03:03 »
Nem teljesen idevág, de nincs meg valakinek a Vissza a jövőbe SMS csengőhang? (arra a hangra gondolok, ami akkor van, amikor megváltozik vmi a jövőben).

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25230 Dátum: 2012, 02 12, 16:50:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt írja ki, hogy nem sikerül telepíteni nem értem mi a baj.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25231 Dátum: 2012, 02 12, 20:52:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt írja ki, hogy nem sikerül telepíteni nem értem mi a baj.

Keress több verziót, pl. néha nekem se megy fel a 3.0-ás, csak a 2.5-ös. Következő telepítéskor pedig a 2.5-ös a rossz :)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Songo

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
    • RenRex Kft
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.3 gyári
  • Skype: farkas.songo.zoltan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25232 Dátum: 2012, 02 12, 22:08:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget!
A programot feltelepítettem!
Sajna még mindig nem kapcsolódik!
Azt már látja hogy I8000,és az illesztőprogram telepítésénél megakad!
Lehet hogy a géppel van baj?

Szia

Üdv a klubban.
Ha az eszköz kezelőben eltávolítod és ujra felismerteted pár pillanatig minden jó majd ismeretlen eszközbe teszi át? Nekem ez csinálja. Valami program összeakadt vele. Win reinstall a megoldás de én inkább hazsnáltam a laptopot hozzá mert semmi kedvem reinstallálni :(


Más:
Felraktam a Phonexet. NAGYON TETSZIK de 1 kérdésem van. Anélkül hogy uninstallálnám hogy tudom LEÁLLÍTANI??? Szükségem lenne az exe filejára de amig fut nem engedi :(

Ötlet?

Rapid JJ1 TF3 romját hazsnálom

Köszönöm

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25233 Dátum: 2012, 02 12, 22:42:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt írja ki, hogy nem sikerül telepíteni nem értem mi a baj.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető Kovácsdezső

  • Hozzászólások: 36
  • Winnetou
  • Navigáció / Navigation: Be On Road
  • PDA: I9300
  • PDA ROM: 4.1.2 I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25234 Dátum: 2012, 02 13, 01:36:57 »
Üdv Nektek Drága barátaim, mielőtt ki***nám az egészet a p**ba, legyetek szívesek elmogyórózni nehány dolgot.
1. Hogy tudom kikapcsolni  a rendszerhangokat? Mit zajong???? Asszony morog és igaza van.
2. Szoggyari_JI1_23569 rom gyors, nem zabálja a memet, nem szopja az akksit, DE NEM MEGY az excel!!! Pedig kellene. Eddig ez volt (volna) a legjobb rom de enélkül nem tudom használni.
3. A Gyári romok és Rapid romjai (a Naked is) csak a bluetooth-al estére 10% és nem is pofáztam sokat rajta. Nem megy el szundiba a kijelző, állandóan világít, viszont billzár magától kioldódik, ellenben az IGO leblokkol egy idő után. MIÉRT?
4. Hangerőszabályzás! Most komolyan minden processz leáll mert hangerőt szabályoztam?? Mi ez szokol rádió?
5. Mi az a "Takarmány rss", mi az a "Telefonkönyvét"?
6. Hogy lehet az elforgatást kiírtani? Minek forog ha nem akarom? Leteszem az asztalra és elfordul? megnéznék egy fejjel lefelé készített képet és nem tudom mert elfordul? Nyomom a tapit és villan akkor csináljon is valamit ne kelljen már kétszer nyomni. Végigpróbáltam nehány configot, de nem jöttek be. 6.1 Szoggyari_JI1_23569 volt a legígéretesebb de hát az excel!

Jelenleg 6.5 21926PFCJJ1 XEHJG5 I8000XXJJ1 és csak szopja az akksit és lassú!
Ez tényleg normális, h egy ilyen drága cucc csak vérnyomásnövelőnek jó? Hú de felb***am az agyamat
Köszi ha válaszra méltattok...Tényleg ne kelljen már kib***ni  az ablakon.....
Úgy látszik öregszem:(
Kovácsdezső :-[

Nem elérhető Songo

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
    • RenRex Kft
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.3 gyári
  • Skype: farkas.songo.zoltan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25235 Dátum: 2012, 02 13, 07:29:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Nektek Drága barátaim, mielőtt ki***nám az egészet a p**ba, legyetek szívesek elmogyórózni nehány dolgot.
1. Hogy tudom kikapcsolni  a rendszerhangokat? Mit zajong???? Asszony morog és igaza van.
2. Szoggyari_JI1_23569 rom gyors, nem zabálja a memet, nem szopja az akksit, DE NEM MEGY az excel!!! Pedig kellene. Eddig ez volt (volna) a legjobb rom de enélkül nem tudom használni.
3. A Gyári romok és Rapid romjai (a Naked is) csak a bluetooth-al estére 10% és nem is pofáztam sokat rajta. Nem megy el szundiba a kijelző, állandóan világít, viszont billzár magától kioldódik, ellenben az IGO leblokkol egy idő után. MIÉRT?
4. Hangerőszabályzás! Most komolyan minden processz leáll mert hangerőt szabályoztam?? Mi ez szokol rádió?
5. Mi az a "Takarmány rss", mi az a "Telefonkönyvét"?
6. Hogy lehet az elforgatást kiírtani? Minek forog ha nem akarom? Leteszem az asztalra és elfordul? megnéznék egy fejjel lefelé készített képet és nem tudom mert elfordul? Nyomom a tapit és villan akkor csináljon is valamit ne kelljen már kétszer nyomni. Végigpróbáltam nehány configot, de nem jöttek be. 6.1 Szoggyari_JI1_23569 volt a legígéretesebb de hát az excel!

Jelenleg 6.5 21926PFCJJ1 XEHJG5 I8000XXJJ1 és csak szopja az akksit és lassú!
Ez tényleg normális, h egy ilyen drága cucc csak vérnyomásnövelőnek jó? Hú de felb***am az agyamat
Köszi ha válaszra méltattok...Tényleg ne kelljen már kib***ni  az ablakon.....
Úgy látszik öregszem:(
Kovácsdezső :-[

Szia

Nekem kb ugyanez volt a bajom.
Rapid JJ1 TF3 romját használom azóta mondhatni megvagyok elégedve a telefonommal.

Elforudlás egyébként beállitási probléma van rá menü a beállitásokban.

Excel nekem megy szerencsére én is haználom bár nem gyakran de havonta előkerül.
Sok sikert Üdv

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25236 Dátum: 2012, 02 13, 11:25:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:hmm:
Esetleg ezt próbáld ki ha akarod:

Az xda-n találtam pittbulltól:

"Samsung i8000 sim-unlock!
*#1546792*#
go to step 2 - preconfiguration (put pass *#81230*#): configure your operator. It will be a hard reset. And after that your cell phone i8000 should be sim-unlocked!
Regards,
Max"

Igen, meg lehet próbálni, bár én úgy emlékszem, hogy volt már róla szó, hogy a mi szolgáltatóink kreatívak és más jelszót használnak. A xda-n is az egyik osztrák srácnak sikerül, a másiknak meg nem.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető bsg

  • Hozzászólások: 22
  • PDA: Samsung GT-I9195 S4 mini
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25237 Dátum: 2012, 02 13, 13:49:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:hmm:
Esetleg ezt próbáld ki ha akarod:

Az xda-n találtam pittbulltól:

"Samsung i8000 sim-unlock!
*#1546792*#
go to step 2 - preconfiguration (put pass *#81230*#): configure your operator. It will be a hard reset. And after that your cell phone i8000 should be sim-unlocked!
Regards,
Max"

Köszönöm. Sajnos nálam nem működik.
Beírom a kódot (mint pl. IMEI lekérdezésnél *#06#) majd tárcsázás.
Kiírja, hogy várakozás, majd 1-2 mp. múlva, hogy sikertelen. :(

Nem elérhető mobilman

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.4.2.139242
  • PDA: Samsung GT-I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: 2.3.4 I9000XXJVQ
  • Skype: bada.robert
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25238 Dátum: 2012, 02 16, 11:05:07 »
Hali.. Egy dolgot szeretnék kérdezni ha lehetséges.  Le szeretné váltani a rokonom az omnia 2 es készülékét egy újabb fajta androidos készülékre, vagy a wp7es omnia 7.-re.. Attól függ , még nem tudja.. De ebben az ügyben bajban vagyunk, mert ugye nem tudom/tudjuk hogy egy wm-es készülékről a telefon memóriájából, hogy lehet átmásolni az androidos készülékre a telefonszámokat?? Van valami lehetőség , hogy pc segítségével összeszinkronizáljuk, utána meg az androidos készülékre, visszaszinkronizáljuk ?. Vagy valami más megoldás.. Mert fontos lenne,..
Köszi előre is a választ.. Üdv: Robi 
mobilman

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25239 Dátum: 2012, 02 16, 11:55:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.. Egy dolgot szeretnék kérdezni ha lehetséges.  Le szeretné váltani a rokonom az omnia 2 es készülékét egy újabb fajta androidos készülékre, vagy a wp7es omnia 7.-re.. Attól függ , még nem tudja.. De ebben az ügyben bajban vagyunk, mert ugye nem tudom/tudjuk hogy egy wm-es készülékről a telefon memóriájából, hogy lehet átmásolni az androidos készülékre a telefonszámokat?? Van valami lehetőség , hogy pc segítségével összeszinkronizáljuk, utána meg az androidos készülékre, visszaszinkronizáljuk ?. Vagy valami más megoldás.. Mert fontos lenne,..
Köszi előre is a választ.. Üdv: Robi
Egy egész topikot szenteltünk neki ;) You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25240 Dátum: 2012, 02 16, 12:40:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.. Egy dolgot szeretnék kérdezni ha lehetséges.  Le szeretné váltani a rokonom az omnia 2 es készülékét egy újabb fajta androidos készülékre, vagy a wp7es omnia 7.-re.. Attól függ , még nem tudja.. De ebben az ügyben bajban vagyunk, mert ugye nem tudom/tudjuk hogy egy wm-es készülékről a telefon memóriájából, hogy lehet átmásolni az androidos készülékre a telefonszámokat?? Van valami lehetőség , hogy pc segítségével összeszinkronizáljuk, utána meg az androidos készülékre, visszaszinkronizáljuk ?. Vagy valami más megoldás.. Mert fontos lenne,..
Köszi előre is a választ.. Üdv: Robi
Sok windows-zos telefonról álltam már át így: You are not allowed to view links. Register or Login

Persze ha megvan a sync, nem árt a gmail webes felületén rendbe rakni a névjegyeket egyszer, hogy utána már többé ne kelljen :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető csitechnikus

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25241 Dátum: 2012, 02 17, 10:10:22 »
Üdv! Jajaj nagyon nagy a gondom. Egyik napról a másikra az O2-m elkezdett meghülyülni.  Semmit sem úgy csinál amit nyomok ill. olyan mintha az egész képernyő balra lenne csúszva, de ez persze nem látszik csak amikor pl. középen van egy gomb amire rá akarnék nyomni akkor kb. 1 cm-el balra tőle kell tapizni hogy az működjön. Próbáltam képernyő kalibrálást kb. 5 perc + kergetés után meguntam. HR majd ez segít. Hittem. A baj az hogy amikor HR után kalibrálni kell a képernyőt ua. a problem mint előtte. Soha véget nem érő + kergetőzés. Help!!!!!

Nem elérhető Kovácsdezső

  • Hozzászólások: 36
  • Winnetou
  • Navigáció / Navigation: Be On Road
  • PDA: I9300
  • PDA ROM: 4.1.2 I9300XXEMC2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25242 Dátum: 2012, 02 17, 10:18:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv! Jajaj nagyon nagy a gondom. Egyik napról a másikra az O2-m elkezdett meghülyülni.  Semmit sem úgy csinál amit nyomok ill. olyan mintha az egész képernyő balra lenne csúszva, de ez persze nem látszik csak amikor pl. középen van egy gomb amire rá akarnék nyomni akkor kb. 1 cm-el balra tőle kell tapizni hogy az működjön. Próbáltam képernyő kalibrálást kb. 5 perc + kergetés után meguntam. HR majd ez segít. Hittem. A baj az hogy amikor HR után kalibrálni kell a képernyőt ua. a problem mint előtte. Soha véget nem érő + kergetőzés. Help!!!!!

i900 csinálta ugyanezt, sajna tapicserés (érintőképernyő) szoftveresen nem sikerült beállítani. Ne legyen igazam!

Üdv

Nem elérhető csitechnikus

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25243 Dátum: 2012, 02 17, 10:23:32 »
Na most elszomorítottál. Te nem ejtetted le vagy ütötted meg mert én semmi ilyet nem csináltam és egyik pillanatról a másikra kezdte el. Ráadásul most, hogy HR után vagyok abszolút használhatatlan a teló mivel a formázás már meg volt de a kalibrálásnál megakad. Pfff!!!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25244 Dátum: 2012, 02 17, 10:52:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na most elszomorítottál. Te nem ejtetted le vagy ütötted meg mert én semmi ilyet nem csináltam és egyik pillanatról a másikra kezdte el. Ráadásul most, hogy HR után vagyok abszolút használhatatlan a teló mivel a formázás már meg volt de a kalibrálásnál megakad. Pfff!!!
Keress vissza, volt már leírva a megoldás hogyan kerüld ki a kalibrálást, de ha alapból már el van csúszva nálad akkor nem tudom mennyire segít. Digitizer csere lesz ebből, ebayről occsóért beszerezhető.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rockpit

  • Hozzászólások: 102
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S10
  • PDA ROM: Android 10
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25245 Dátum: 2012, 02 17, 11:56:54 »
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e már olyan böngésző az O2-re, amivel teljes értékűen lehet internetezni? Beleértve a flash-es tartalmak és egyéb videók megtekintését is! (Itt nem csak a youtube-ra gondolok)!

Előre is köszönöm a válaszokat!


Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25246 Dátum: 2012, 02 17, 12:00:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e már olyan böngésző az O2-re, amivel teljes értékűen lehet internetezni? Beleértve a flash-es tartalmak és egyéb videók megtekintését is! (Itt nem csak a youtube-ra gondolok)!

Előre is köszönöm a válaszokat!
Opera 10 vagy Opera Mini

Nem elérhető rockpit

  • Hozzászólások: 102
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S10
  • PDA ROM: Android 10
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25247 Dátum: 2012, 02 17, 12:18:27 »
Nekem is fent van az Opera 10, de sok videót képtelen megnyitni! :(

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25248 Dátum: 2012, 02 17, 13:35:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e már olyan böngésző az O2-re, amivel teljes értékűen lehet internetezni? Beleértve a flash-es tartalmak és egyéb videók megtekintését is! (Itt nem csak a youtube-ra gondolok)!

A fórumot olvasgatva nekem egyre inkább az a benyomásom, hogy olyan böngésző asztali gépre sem létezik.
Az o2-re az opera egy jó kompromisszum, de sokan többet is használnak egyszerre, mobil és asztali környezetben egyaránt.

Nem elérhető Songo

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
    • RenRex Kft
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.3 gyári
  • Skype: farkas.songo.zoltan
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25249 Dátum: 2012, 02 17, 19:42:33 »
Segítsetek, hogylehet lelőni egy futó alkalmazást? vagy lehet avlami csökkentet módot indítani?

Köszi