2024, 09 20, 20:49:20

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1233972 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25325 Dátum: 2012, 03 02, 20:23:20 »
Sziasztok.
Új vagyok e fórumon és új vagyok az Omnia II táborban.Nem volt még win-es mobilom,csak droidos.A kérdésem az lenne,hogy hol lehet kikapcsolni a gprs adatforgalmat,mert állandóan jelzi,hogy üzemel.A másik kérdésem az,hogy meddig kell kergetnek a képernyő kalibrációnál a keresztet?Mert már vagy fél órája kergetem,de csak megy és megy.Kéne kalibrálni,mert eléggé mellé talál szegényke.
Had ne kelljen elolvasnom az összes hsz-t.Köszönöm előre is.
Ui: Használtan vettem a telót,gari nulla rá.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25326 Dátum: 2012, 03 02, 20:41:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Új vagyok e fórumon és új vagyok az Omnia II táborban.Nem volt még win-es mobilom,csak droidos.A kérdésem az lenne,hogy hol lehet kikapcsolni a gprs adatforgalmat,mert állandóan jelzi,hogy üzemel.A másik kérdésem az,hogy meddig kell kergetnek a képernyő kalibrációnál a keresztet?Mert már vagy fél órája kergetem,de csak megy és megy.Kéne kalibrálni,mert eléggé mellé talál szegényke.
Had ne kelljen elolvasnom az összes hsz-t.Köszönöm előre is.
Ui: Használtan vettem a telót,gari nulla rá.

A gprs adatforgalom kikapcsolására itt ez a remek kis program:You are not allowed to view links. Register or Login

A képernyő félre érzékelése és a kalibrálás sikertelensége digitizer meghibásodásának a tünetei.. sajnos azt csak cserével lehet orvosolni nem olyan rég volt erről szó.. olvass vissza pár oldalt!

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25327 Dátum: 2012, 03 02, 20:47:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gprs adatforgalom kikapcsolására itt ez a remek kis program:You are not allowed to view links. Register or Login

A képernyő félre érzékelése és a kalibrálás sikertelensége digitizer meghibásodásának a tünetei.. sajnos azt csak cserével lehet orvosolni nem olyan rég volt erről szó.. olvass vissza pár oldalt!


Köszönöm az infót.Mennyibe fáj a csere és hol lehet cseréltetni?Vidéki vagyok egyébként.Úgylátszik akkor kicsit átvágtak a telefonnal.Ezért fizettem csak 16 ezret érte >:(

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25328 Dátum: 2012, 03 02, 22:40:27 »
Üdv.
Nagy baromságot csináltam,de látom nem én voltam az egyetlen :D
Hard reset és a kalibráción nem akar túllépni.Hiába másoltam a welcome.not. txt fájlt a my storage gyökerébe,akkor is kalibráltatni akar velem.Most mit tegyek,mert így meg nem indul el.
Segítsetek kérlek.
Köszönöm.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25329 Dátum: 2012, 03 02, 23:02:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.
Nagy baromságot csináltam,de látom nem én voltam az egyetlen :D
Hard reset és a kalibráción nem akar túllépni.Hiába másoltam a welcome.not. txt fájlt a my storage gyökerébe,akkor is kalibráltatni akar velem.Most mit tegyek,mert így meg nem indul el.
Segítsetek kérlek.
Köszönöm.
welcome.not és nem welcome.not.txt ... .not a kiterjesztése. Utána jó lesz.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25330 Dátum: 2012, 03 02, 23:06:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm az infót.Mennyibe fáj a csere és hol lehet cseréltetni?Vidéki vagyok egyébként.Úgylátszik akkor kicsit átvágtak a telefonnal.Ezért fizettem csak 16 ezret érte >:(

Nem egy nagy mutatvány, ha egy kicsi érzéked van az ilyen finom babráláshoz akkor megnézel a youtube-on egy videót hogy kell szétszedni, és ha úgy érzed menni fog akkor veszel egy digitizert az ebayen vagy a vaterán vagy valahol ahonnan szeretsz rendelni és otthon is megtudod csinálni.. nagyon sok pénzt megtudsz vele sporólni ha magad csinálod! ;) :ok:

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25331 Dátum: 2012, 03 03, 07:13:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
welcome.not és nem welcome.not.txt ... .not a kiterjesztése. Utána jó lesz.

Köszönöm,de ez nem jött be.Hiába mentem el az üres txt fájlt úgy,hogy:welcome.not és másolom oda ahova kell.Kalibráltatni akar akkor is :'(
Pc-n csinálom és a my storage gyökerébe másolom.Szal nem tudom mit csinálok rosszul.Hard reset kell utána igaz?

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25332 Dátum: 2012, 03 03, 07:55:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm,de ez nem jött be.Hiába mentem el az üres txt fájlt úgy,hogy:welcome.not és másolom oda ahova kell.Kalibráltatni akar akkor is :'(
Pc-n csinálom és a my storage gyökerébe másolom.Szal nem tudom mit csinálok rosszul.Hard reset kell utána igaz?

Szerintem te csak a névnek írod a .not végződést. próbáld ki ezt:
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25333 Dátum: 2012, 03 03, 08:25:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem te csak a névnek írod a .not végződést. próbáld ki ezt:

Köszönöm,de sajna ez sem jött be.Nem értem :( Bemásolom a my storage gyökerébe,akksi ki,mivel ugye nem lehet kikapcsolni mert nem kalibrál.Akksi vissza,hard reset,vár...vár... kalibrálás angol nyelven vagy 5x kergetem ki ír valamit angolul majd újra indul a telefon és jön a kalibrálás magyar nyelven ahol szépen elhasal az egész.
Nem értem >:( >:(

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25334 Dátum: 2012, 03 03, 08:48:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm,de sajna ez sem jött be.Nem értem :( Bemásolom a my storage gyökerébe,akksi ki,mivel ugye nem lehet kikapcsolni mert nem kalibrál.Akksi vissza,hard reset,vár...vár... kalibrálás angol nyelven vagy 5x kergetem ki ír valamit angolul majd újra indul a telefon és jön a kalibrálás magyar nyelven ahol szépen elhasal az egész.
Nem értem >:( >:(

Komolyan mondom,nem értem ezt atelefont :D
Most bemásoltam a welcome.not fájlt a telefonra!nem a my storage-be!!!erre minden gond nélkül elindult úgy,hogy nem kellett kalibrálni :taps:
Nem értem :D :D

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25335 Dátum: 2012, 03 03, 09:04:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm,de sajna ez sem jött be.Nem értem :( Bemásolom a my storage gyökerébe,akksi ki,mivel ugye nem lehet kikapcsolni mert nem kalibrál.Akksi vissza,hard reset,vár...vár... kalibrálás angol nyelven vagy 5x kergetem ki ír valamit angolul majd újra indul a telefon és jön a kalibrálás magyar nyelven ahol szépen elhasal az egész.
Nem értem >:( >:(

Egy pillanat... Te felraktad a JI1-et magyar csc-vel?! OMG Ne csodálkozz ha nem fog menni pl.: a menü. Újra flashelned kell. A JI1 NEM megy rendesen magyar nyelven, csak angolon!!!
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25336 Dátum: 2012, 03 03, 10:02:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy pillanat... Te felraktad a JI1-et magyar csc-vel?! OMG Ne csodálkozz ha nem fog menni pl.: a menü. Újra flashelned kell. A JI1 NEM megy rendesen magyar nyelven, csak angolon!!!

Fogalmam sincs miről beszélsz :D Én így vettem ezt a telefont,csak csináltam egy hard reset-et minek következtében a franko digitizer miatt nem lehetett kalibrálni.
Azt sem tudom,hogy ezen a telefonon mi hogy van,hogy és mit nem szabad vagy kell telepíteni.
Kellene valami normális leírás,hogy hogyan lehet telepíteni és hogy mit telepítsek lehetőleg magyar rom legyen,mert én nem értem ezt az egészet.Egyszerűbb a droid :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25337 Dátum: 2012, 03 03, 10:41:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Komolyan mondom,nem értem ezt atelefont :D
Most bemásoltam a welcome.not fájlt a telefonra!nem a my storage-be!!!erre minden gond nélkül elindult úgy,hogy nem kellett kalibrálni :taps:
Nem értem :D :D
Android után winmo... Nem lesz könnyű, de szurkolunk  ;) Van android O2-re, nem akarod megpróbálni?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25338 Dátum: 2012, 03 03, 11:06:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Android után winmo... Nem lesz könnyű, de szurkolunk  ;) Van android O2-re, nem akarod megpróbálni?


Hááát...A kamera videofelvétel felbontása végett vettem használtan ezt a O2-t.Azt olvastam,ha droidot teszel rá akkor az a része még eléggé bugos.Lassú is és vannak vele problémák.A másik.Nem szeretnék dual boot-os mobilt.
Windowst használok a pc-n is szóval ismerem,de mobilon más.Melyik a legújabb verzió a win-ben ami magyar,nem bugos és használható is.Lehet hülye elvárásaim vannak :D
A másik gondom.Hogy kell a wint felrakni win7 alol?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25339 Dátum: 2012, 03 03, 11:17:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hááát...A kamera videofelvétel felbontása végett vettem használtan ezt a O2-t.Azt olvastam,ha droidot teszel rá akkor az a része még eléggé bugos.Lassú is és vannak vele problémák.A másik.Nem szeretnék dual boot-os mobilt.
Windowst használok a pc-n is szóval ismerem,de mobilon más.Melyik a legújabb verzió a win-ben ami magyar,nem bugos és használható is.Lehet hülye elvárásaim vannak :D
A másik gondom.Hogy kell a wint felrakni win7 alol?
itt olvasgass: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25340 Dátum: 2012, 03 03, 13:20:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hááát...A kamera videofelvétel felbontása végett vettem használtan ezt a O2-t.Azt olvastam,ha droidot teszel rá akkor az a része még eléggé bugos.Lassú is és vannak vele problémák.A másik.Nem szeretnék dual boot-os mobilt.
Windowst használok a pc-n is szóval ismerem,de mobilon más.Melyik a legújabb verzió a win-ben ami magyar,nem bugos és használható is.Lehet hülye elvárásaim vannak :D
A másik gondom.Hogy kell a wint felrakni win7 alol?

Ha magyar, stabil és gyors ROM-ot akarsz akkor van több választásod:

1, Gyári JJ1 magyar csc-vel (JG5)
2, Rapid főzött ROM-jai közül valamelyik - Naked
                                                                - Sense
                                                                - TouchFlo3D
3, Körül nézhetsz más séfeknél is :)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25341 Dátum: 2012, 03 03, 13:43:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha magyar, stabil és gyors ROM-ot akarsz akkor van több választásod:

1, Gyári JJ1 magyar csc-vel (JG5)
2, Rapid főzött ROM-jai közül valamelyik - Naked
                                                                - Sense
                                                                - TouchFlo3D
3, Körül nézhetsz más séfeknél is :)

Egyet értek de én kiemelten Rapid Naked, és aTF3d-t ajánlom! A sense baromi látványos de nem Omnia II-re való, elég lassúcska szegényen! :(

Amúgy szerintem ne félj az angol nyelvű ROM-októl! Nagyon ajánlom szintén Rapid mesterünk JI1 Naked ROM-ját! Az egy 6.5.3as ROM én nagyon megvagyok vele elégedve! :ok:

Olvasgasd át a ROMoldában a megfelelő topicokat! ;) :ok:

Nem elérhető biowizards

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II/ZTE Blade
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/Android 2.3.7.Ice Armor 2 Reborn
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25342 Dátum: 2012, 03 03, 15:39:22 »
Köszönöm nektek a segítséget. :ima:

Addig nem szeretnék most ROM-ot cserélni ameddig meg nem jön a digitizer,mert cserélnem kell :(
Nem szeretnék megint szívni vele,hogy nem tudom kalibrálni a telót és ezért nem tudom használni.
Addig is művelődöm itt az oldalon és ha valami kérdésem van akkor jövök hozzátok :taps:

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25343 Dátum: 2012, 03 03, 16:09:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm nektek a segítséget. :ima:

Addig nem szeretnék most ROM-ot cserélni ameddig meg nem jön a digitizer,mert cserélnem kell :(
Nem szeretnék megint szívni vele,hogy nem tudom kalibrálni a telót és ezért nem tudom használni.
Addig is művelődöm itt az oldalon és ha valami kérdésem van akkor jövök hozzátok :taps:

Rendben! Ha tudjuk a megoldást a kérdésedre akkor úgyis válaszolunk vagy irányt mutatunk! ;)

szkristof

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25344 Dátum: 2012, 03 04, 11:25:05 »
Sziasztok!
Nemrég vettem egy Omnia 2-t használtan és most az a bajom, hogy nem akar töltődni, tehát most az I900-ammal kell töltenem az akkuját.
A romverziója:-PDA:I8000NXXIL3
                        CSC:I8000TMHIL3
                        Telefon:I8000BOIL1
A segítséget előre is thx.

Nem elérhető Lacoo88

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: garmin
  • PDA: SAMSUNG Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25345 Dátum: 2012, 03 04, 13:24:09 »
Sziasztok!
Felraktam az O2-re rapid jj1-es romját xehjg5-ös csc-vel,de csak a start menüm lett magyar.tudna valaki segíteni?
Előre is köszi  :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25346 Dátum: 2012, 03 04, 14:57:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Felraktam az O2-re rapid jj1-es romját xehjg5-ös csc-vel,de csak a start menüm lett magyar.tudna valaki segíteni?
Előre is köszi  :)

Előtte felraktad a gyári JJ1-et? Ha igen és utána raktad fel a Rapid félét akkor próbáld meg hogy nyomsz egy hard resetet!

Nem elérhető Jag3R

  • Hozzászólások: 66
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3.2 Teljes Európa
  • PDA: Samsung Omnia II 2gb+16gb
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25347 Dátum: 2012, 03 04, 17:30:01 »
Sziasztok, elég rég voltam a fórumon, de a win7 mobile-t nem lehet megoldani omnia 2-re véletlen? :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25348 Dátum: 2012, 03 04, 17:36:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, elég rég voltam a fórumon, de a win7 mobile-t nem lehet megoldani omnia 2-re véletlen? :)

Sajnos nem! Eleve a hardver követelménye sincs meg az Omnia II-nek hozzá sajnos úgy tudom!

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #25349 Dátum: 2012, 03 04, 18:24:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, elég rég voltam a fórumon, de a win7 mobile-t nem lehet megoldani omnia 2-re véletlen? :)

Igaza van Serenity-nek. Sajnos az Omnián nem futna a WP7. Ennek főként a processzor és a RAM az akadálya.

A WP7-nek min 1GHz-es Snapdragon proci kell ami képes a 32-bites utasításkészlet futtatására ezzel szemben az O2-nek 800MHz-es ARM architektúrájú procija van ami nem képes a 32-bites utasításkészletet futtatni . Továbbá követelmény még az 512MB Ram memória is, viszont az O2-nek ebből "csak" 256MB-ja van. Szóval még ha valaki le is fordítaná a WP7-et az ARM-procik számára iszonyat lassú lenne.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9