2024, 09 25, 09:29:36

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234827 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22800 Dátum: 2011, 03 07, 19:31:00 »
Hali!
Emlékeztek még arra a megoldásra amivel a hívás kezdeményezéskor jelentkező idegesítő csippanást ki lehet iktatni? :hmm: kerestem de lehet hogy én vagyok a vaksi csaj...  :oops:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22801 Dátum: 2011, 03 07, 19:52:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én felraktam, nekem tetszik és össz. 3 megát eszik nálam.

Olvasgattam a fórumát és az a gond, hogy az alkotója mindent bepakolt az exe-be, szóval necces a babrálás. Amit én igazán hiányolok, hogy nem jelzi az ébresztést (van-e bekapcsolva vagy nincs), az órára nyomva semmi nem történik, nem tudok névjegyet sem parancsikonként, sem a főlapra kirakni. Valamint, hogy a programokhoz nem lehet saját ikonokat rakni, mert így például a wifi ki/be ikonjának az általam külön registry-be berakott csini kis ikonja helyett az jelenik meg, ami az exe-ben van és az meg csúúúnya. :D

Írtam a topikjába, majd meglátjuk, hogy lesz-e reakció. :)

Ja, és az Appointments kocka nem jelzi az egész napos eseményeket...

Amúgy ilyen lett. :)

Az ébresztőre közben rájöttem. Mármint, hogy az órára kattintva az ébresztőt nyissa meg, feltéve, hogy a WM-eset használja az ember.  :)

Létre kell hozni egy Alarms.lnk-t a Start Menu\Programs-ban (csak angolnál, egyébként módosítani kell a progi beállításait a \program files\host 1.5\settings\homesettings-en belül azt a fájlt, amiben az alarms.lnk van) a következő tartalommal:

36#clock.exe AppRunToHandleNotification

Aztán annyi. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22802 Dátum: 2011, 03 07, 21:09:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Emlékeztek még arra a megoldásra amivel a hívás kezdeményezéskor jelentkező idegesítő csippanást ki lehet iktatni? :hmm: kerestem de lehet hogy én vagyok a vaksi csaj...  :oops:

Igen ez engem is érdekelne! :oops:

You are not allowed to view links. Register or Login
Közzétettem már párszor, de most ismét. Tudom, hogy 'annyira' nagyon nem testreszabható, de legalább nem az a megszokott felület, és stabil, abszolut nincs komoly memóriafogyás, és nekem bejön: You are not allowed to view links. Register or Login. Egy próbát megér. Nekem a titanium alapú today-ek nem jönnek be, a sense nem erre a telefonra való, az spb pedig rohadtul csorgatja a memóriát. Így találtam rá erre, amennyire kell nekem, tudom változtatni, gyors, stabil, és legalább nem megszokott :)

Kipróbáltam én is.. már egy ideje Reiben titániumát használom és kicsit fura volt ez a felület de nagyon klassz bár vannak hiányosságai/zavaró tulajdonságai!
Tettszik hogy animált és csilivili de kár hogy nem tartalmaz kicsit több ikonképeket.. pl én wifi ikont nem láttam benne vagy csak nem ismertem meg de bluetooth ikont azt láttam! :D + jó lett volna sajátot hozzárendelni! Hiányolom belőle azt hogy nincs külön időjárás jelző ikon.. ikonképet tartalmaz de maga az ikon nem jelzi hogy hány fokvan és az lenne a lényeg.. :(
Rapid is említette hogy a naptár nem jelzi a névnapokat.. én is nagyon hiányolom!  :(
A bal oldali gyors ikonok menüben kár hogy nem lehet mappákat hozzáadni csak az office-ot.. de lehet hogy csak én néztem el... ha mást is ugyan úgy lehetne akkor nagyon jó lenne de így számomra kicsit felesleges az a menü.
Ami engem nagyon zavar az az hogy a saját taskbart is tartalmaz... nekem így nagyon kényelmetlen.. hiányzik a quick menü.. :'(
Próbáltam betenni a főoldalra wifi, bluetooth toogler-t de ha ráklikkelek akkor valóban bejön a wifi de egy fekete képernyő is ami eléggé zavaró hogy kell egy vissza gombot is nyomni, így betettem a bal oldali gyorsmenübe.. de nem lett volna hátrány ha beletettek volna még egy ilyen quick funkciót is ahol ezeket lehetett volna ki-be kapcsolgatni..
Nem tudom miért de nekem gondol egyet és kidob egy hibaüzenetet és újra kell indítani a startmenüből majd egyre sűrűbben kezdi csinálni aztán már ha ráklikkelek a startmenüben már be sem tölti egyből a hibaüzenet fogad aztán csak sr segít! Másnak is produkál ilyet? lehet hogy nem tetszik neki a titánium? elvileg semmi közük egymáshoz meg ki is kapcsoltam semmi elem nincs bepipálva a ma képernyő elemei között.. majd megpróbálom újra tenni hátha nem fogja ezeket csinálni.. :hmm:

Na mind1.. szóval elég klassz kis felület, nekem tetszik még ezektől a dolgoktól eltekintve is! Köszönöm hogy megosztottad velünk! ;) :D :taps:
Kicsit hosszú lett de gondoltam leírom! :D :D

Nem elérhető gelzsu

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22803 Dátum: 2011, 03 08, 01:10:56 »
Már megoldottam. Nem kell mindjárt ágyúval lőni a verébre......

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22804 Dátum: 2011, 03 08, 07:03:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ez engem is érdekelne! :oops:
Beállítások/Hívásbeállítás/Összes hívás/Hívásállapot jelzés

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22805 Dátum: 2011, 03 08, 12:52:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Beállítások/Hívásbeállítás/Összes hívás/Hívásállapot jelzés

ÖÖöö "Telefon beállítások/Összes hívás.. eddig eljutottam de seholsem találom a  Hívásállapot jelzés-t! :( :'(

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22806 Dátum: 2011, 03 08, 12:58:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÖÖöö "Telefon beállítások/Összes hívás.. eddig eljutottam de seholsem találom a  Hívásállapot jelzés-t! :( :'(
Akkor ilyesmit keressél máshol, nem emléxem már rá hogy hol van  :(

Nem elérhető Rolidave007

  • Hozzászólások: 37
  • PDA: Samsung Jet
  • PDA ROM: S8000BSJB1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22807 Dátum: 2011, 03 08, 13:39:38 »
Sziasztok!

Feltettem én is a Host V1.5-öt, nagyon tetszik... De kérdezem, hogy tudok-e időjárást is nézni alatta? még nem jöttem rá hogy miként lehet. SEGÍTSETEK LÉCCI

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22808 Dátum: 2011, 03 08, 19:31:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÖÖöö "Telefon beállítások/Összes hívás.. eddig eljutottam de seholsem találom a  Hívásállapot jelzés-t! :( :'(

Szerintem nem is fogod,mert ha jól emlékszem a registri turkálós megoldás volt...majd csak megtalálom ha lesz időm.. :)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22809 Dátum: 2011, 03 08, 21:21:01 »
Kérnék egy kis segítséget.
Már 2x csinált olyat a pda-m, hogy estéről reggelre lemerült teljesen úgy, hogy már ki is kapcsolt.
Pedig ilyen 60% körül volt mind a kettő esetben az akksija.
Eddig még soha nem csinált ilyet és kicsit be vagyok rágva, hogy vihetem emiatt szervizbe?!
Semmi olyan program nincs rajta ami futna egyfolytában, plusz egy jó hónapja semmit nem telepítettem rá, szóval ha lenne valami ami ennyire merítené, nem most jön elő ez a hiba.
 :(
Emiatt egyszer majdnem elkéstem melóból, mert nem ébresztett ez a szar....

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22810 Dátum: 2011, 03 08, 21:59:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérnék egy kis segítséget.
Már 2x csinált olyat a pda-m, hogy estéről reggelre lemerült teljesen úgy, hogy már ki is kapcsolt.
Pedig ilyen 60% körül volt mind a kettő esetben az akksija.
Eddig még soha nem csinált ilyet és kicsit be vagyok rágva, hogy vihetem emiatt szervizbe?!
Semmi olyan program nincs rajta ami futna egyfolytában, plusz egy jó hónapja semmit nem telepítettem rá, szóval ha lenne valami ami ennyire merítené, nem most jön elő ez a hiba.
 :(
Emiatt egyszer majdnem elkéstem melóból, mert nem ébresztett ez a szar....

Tedd fel ma estére töltőre biztos ami biztos.. és nézd meg hogy napközben mit produkál.. majd ha nem javul akkor hard reset és nézd meg újra.. és ha akkor sem javul akkor sajnos szerviz! :( :(

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22811 Dátum: 2011, 03 08, 21:59:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérnék egy kis segítséget.
Már 2x csinált olyat a pda-m, hogy estéről reggelre lemerült teljesen úgy, hogy már ki is kapcsolt.
Pedig ilyen 60% körül volt mind a kettő esetben az akksija.
Eddig még soha nem csinált ilyet és kicsit be vagyok rágva, hogy vihetem emiatt szervizbe?!
Semmi olyan program nincs rajta ami futna egyfolytában, plusz egy jó hónapja semmit nem telepítettem rá, szóval ha lenne valami ami ennyire merítené, nem most jön elő ez a hiba.
 :(
Emiatt egyszer majdnem elkéstem melóból, mert nem ébresztett ez a szar....

Erre az egyetlen válasz az, ami a profilodban is írva vagyon: NXXIL3...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22812 Dátum: 2011, 03 08, 22:01:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre az egyetlen válasz az, ami a profilodban is írva vagyon: NXXIL3...
Amiatt merül neki ennyire?? :hmm: :(

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22813 Dátum: 2011, 03 08, 22:02:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amiatt merül neki ennyire?? :hmm: :(

IL3 sok mindenre képes. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22814 Dátum: 2011, 03 09, 09:06:46 »
Akkor napközben miért nem merül, mikor ténylegesen használom?
Igaz nem nyomogatom már annyit, mint az elején, csak hívás, mert közben dolgozom is és jó ha 10%-ot csökken a töltöttség. Ha a rom lenne a hibás akkor eddig miért nem csinált hasonlót sem?

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22815 Dátum: 2011, 03 09, 10:04:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor napközben miért nem merül, mikor ténylegesen használom?
Igaz nem nyomogatom már annyit, mint az elején, csak hívás, mert közben dolgozom is és jó ha 10%-ot csökken a töltöttség. Ha a rom lenne a hibás akkor eddig miért nem csinált hasonlót sem?

Ez a "lerakod és lemerül" az IL3 egyik "sajátossága"... vagy pedig valamilyen újonnan telepített program csinálja. Próbálkozhatsz HR-rel is, de előbb-utóbb ez ugyanúgy elő fog jönni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szaszuko

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo, Sygic
  • PDA: LG P970
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22816 Dátum: 2011, 03 09, 10:30:11 »
Hali
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy honnan tudok teljes magyarország poi adatbázist letőlteni egyben az igo-ra. Most frissítettem a térképet de elég szegényes az adatbázis.
Köszönöm.

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22817 Dátum: 2011, 03 09, 11:19:30 »
Üdv!

Lenne egy olyan problémém, hogy a fő tárhelyen kevés a szabad helyem kb 2-5 MB.
Az összes progit a memkarira telepítettem de még így is! Megpróbáltam minden olyan dolgot letörölni ami nem kell, de úgy sem tudtam sokkal több helyet csinálni. Mit és honnan kellene még letörölnöm, hogy több szabad helyem maradjon? A gyári prograsamokat ami mondjuk nekem felesleges azt hogyan tudnám letörölni? Sokszor még sms-t sem tudok fogadni, mert kiírja hogy túl kevés a memória :-X
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22818 Dátum: 2011, 03 09, 11:22:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Lenne egy olyan problémém, hogy a fő tárhelyen kevés a szabad helyem kb 2-5 MB.
Az összes progit a memkarira telepítettem de még így is! Megpróbáltam minden olyan dolgot letörölni ami nem kell, de úgy sem tudtam sokkal több helyet csinálni. Mit és honnan kellene még letörölnöm, hogy több szabad helyem maradjon? A gyári prograsamokat ami mondjuk nekem felesleges azt hogyan tudnám letörölni? Sokszor még sms-t sem tudok fogadni, mert kiírja hogy túl kevés a memória :-X
Rom, rom, rom és rom. Fogadjátok el, romot kell frissíteni!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22819 Dátum: 2011, 03 09, 11:39:08 »
Sziasztok!

Rapidtól kérdezem első sorban, de ha más is tud segíteni, köszi előre. Az új 6.5.3-s Rapid ROM még magyar nyelvű? Mert azt olvasom, hogy mostantól csak angol nyelven érhető el. Ami a 4shared-n van, magyar?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22820 Dátum: 2011, 03 09, 11:46:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Rapidtól kérdezem első sorban, de ha más is tud segíteni, köszi előre. Az új 6.5.3-s Rapid ROM még magyar nyelvű? Mert azt olvasom, hogy mostantól csak angol nyelven érhető el. Ami a 4shared-n van, magyar?
6.5.3-ból csak angol van, mert a magyar verziók bugosak.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

kova04

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22821 Dátum: 2011, 03 09, 11:51:22 »
    Sziasztok!

    Rapidtól kérdezem első sorban, de ha más is tud segíteni, köszi előre. Az új 6.5.3-s Rapid ROM még magyar nyelvű? Mert azt olvasom, hogy mostantól csak angol nyelven érhető el. Ami a 4shared-n van, magyar?
------------------------------------------------------------------------------------------
6.5.3-ból csak angol van, mert a magyar verziók bugosak.
------------------------------------------------------------------------------------------

Hmmm.... Akkor Rapid egy oldallal ezelőtti hozzászólásához csatolt kép Reiben Titániumjától magyar?

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22822 Dátum: 2011, 03 09, 12:00:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor napközben miért nem merül, mikor ténylegesen használom?
Igaz nem nyomogatom már annyit, mint az elején, csak hívás, mert közben dolgozom is és jó ha 10%-ot csökken a töltöttség. Ha a rom lenne a hibás akkor eddig miért nem csinált hasonlót sem?
A töltésjelző olyan mint az autóban a benzinszint mutató. Ne bízd rá az életed. Ha nem merül látszólag, csinálj egy újraindítást, meg fogsz lepődni.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető gabrus

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXJJ1 CSC:I8000XEHJG5 Telefon:I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22823 Dátum: 2011, 03 09, 12:25:53 »
Helló mindenkinek.Egy olyan problémám van az O2-vel hogy egyszer csak gondol egyet és nem tudok telefonálni és engem sem érnek el ha újraindítom akkor sem javul a probléma probálkozok és egyszer csak kicseng ,telefonálok minden jó aztán megint előjön a probléma térerőm van mindig rendessen volt már HR és ROM frissítés is.
Ha valaki tud megoldást légyszives segítsen.

PDA:I8000NXXJJ1  CSC:I8000XEHJG5  Telefon:I8000XXJJ1

Előre is köszi

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22824 Dátum: 2011, 03 09, 12:39:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló mindenkinek.Egy olyan problémám van az O2-vel hogy egyszer csak gondol egyet és nem tudok telefonálni és engem sem érnek el ha újraindítom akkor sem javul a probléma probálkozok és egyszer csak kicseng ,telefonálok minden jó aztán megint előjön a probléma térerőm van mindig rendessen volt már HR és ROM frissítés is.
Ha valaki tud megoldást légyszives segítsen.

PDA:I8000NXXJJ1  CSC:I8000XEHJG5  Telefon:I8000XXJJ1

Előre is köszi
Használsz-e valamilyen telefon menedzser (PhoneEx,Inesoft Phone) programot?