2024, 09 25, 09:29:51

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234828 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető mio180

  • Hozzászólások: 110
  • Nem: Férfi
  • PDA: O2Droid | CM6 β1
  • PDA ROM: RapidAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22775 Dátum: 2011, 03 06, 19:31:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mitől nem mennek nekem a "titkos kódok"?
Rapid_AIJH1(21916)_Sense_HUN + resco contact manager van rajta, lehet, hogy ez a baj?
Resco contact manager-t ledobtam, és megy (ami megy). Tehát (csak) az ms dialerrel működik.
A gps-t szeretném megokosítani, mert elég harmatos (főleg a zte blade-hez képest, na az hihetetlen).
A lényeg, hogy nincs és nem is lesz dataplan. Anélkül meg sajnos eléggé úgy tűnik, hogy be kell érnem az aGPS segítsége nélküli teljesítménnyel... igaz?
You are not allowed to view links. Register or Login
Omnia II vs. iGO8 #1642
O2Droid CM6 β1 | RapidAIJH1 | JJ1 | XEHJG5
ZTE Blade | Mio180 | ZT-180

Nem elérhető bilesaron

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22776 Dátum: 2011, 03 06, 20:14:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Total commanderrel
Majd a .lnk kiterjesztésű filet bemásolod a Windows/Start menu/programok mappába

memkártya gépbe be, total commanderrel ink fájl létrehozása majd bemásolva a start menübe. ink megvan, csak épp az elérési útvonallal lehet a gond, mert nem indul el.
mit csinálhatok rosszul?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22777 Dátum: 2011, 03 06, 20:16:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
memkártya gépbe be, total commanderrel ink fájl létrehozása majd bemásolva a start menübe. ink megvan, csak épp az elérési útvonallal lehet a gond, mert nem indul el.
mit csinálhatok rosszul?

PDA-n csinálod ??
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Laci975

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy SIII / Nokia Lumia 930
  • PDA ROM: Minden gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22778 Dátum: 2011, 03 06, 22:34:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Mitől nem mennek nekem a "titkos kódok"?
Rapid_AIJH1(21916)_Sense_HUN + resco contact manager van rajta, lehet, hogy ez a baj?
Rég használtam már ezeket a kódokat és nem emlékszem, hogy hol ment, hol nem... O2droidon, vagy WM-en, vagy a végén kell e a hívásgomb az elküldéshez, vagy az utolsó "#" beütése után egyből bejutok pl.: egy szerviz menübe. A GPS-t szeretném leellenőrízni a *#1472365#* (?) kóddal
Kicsit belezavarodtam. Hogy csalogathatom elő a "gyári" dialert?


Köszönöm!
You are not allowed to view links. Register or Login


Laci975
Rakj föl egy S2U2-t. Ott olyat teszel rá amilyet szeretnél, vagy akár semmit.


Köszi a választ. Megpróbálom. :D

Nem elérhető bilesaron

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22779 Dátum: 2011, 03 07, 00:16:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PDA-n csinálod ??
nem :) de winmora lehet totalcommandert telepíteni ?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22780 Dátum: 2011, 03 07, 00:19:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem :) de winmora lehet totalcommandert telepíteni ?
You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető csolaca

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: omnia i8000
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22781 Dátum: 2011, 03 07, 09:49:05 »
Sziasztok!

Az aksi 1-2 nap alatt lemerül, Rapid jj1(21916) Naked romja+SPB  van fent. Normális hogy minimális használat mellett ennyit bír?
Köszönöm

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22782 Dátum: 2011, 03 07, 10:13:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ennyi bajod van vele, vidd vissza garanciába.
A szoftverekkel van a baj nem pedig a hardverrel. Megbántam, hogy o2-t vettem. Nincs egy megbízható verzió sem ami legalább olyan lenne, mint egy pár ezres telefoné az összesnek van valami nyűgje.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22783 Dátum: 2011, 03 07, 10:37:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szoftverekkel van a baj nem pedig a hardverrel. Megbántam, hogy o2-t vettem. Nincs egy megbízható verzió sem ami legalább olyan lenne, mint egy pár ezres telefoné az összesnek van valami nyűgje.
Érdekes, ha körülnézel itt a fórumon, szerintem a nagytöbbségnek semmi hasonló problémája nincs a telefonnal. Szerintem érdemes lenne csinálnunk egy szavazást kíváncsiság képpen, hogy kinek mi a véleménye, illetve vannak e problémák a készülékkel. Meglepődnél rajta, hogy mennyire kevesen járnak a te cipődben itt. Hallottam már jópár embert, akik rögtön eladták az O2-t, mert szerintük szar, mert fagy, meg stb. Ha ért hozzá valaki meg lehet buherálni szépen, és gond 1 szál se.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22784 Dátum: 2011, 03 07, 10:41:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szoftverekkel van a baj nem pedig a hardverrel. Megbántam, hogy o2-t vettem. Nincs egy megbízható verzió sem ami legalább olyan lenne, mint egy pár ezres telefoné az összesnek van valami nyűgje.
Ha csak egy jó telefont akartál, akkor valóban nem az O2 a Te készüléked, mivel ez nem is telefon, inkább PDA.A telefonálás csak egyik funkciója a sok közül.Egyébként nekem a telefon részével sincs semmi problémám, lehet, hogy csak egy peches darabot fogtál ki.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22785 Dátum: 2011, 03 07, 10:48:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szoftverekkel van a baj nem pedig a hardverrel. Megbántam, hogy o2-t vettem. Nincs egy megbízható verzió sem ami legalább olyan lenne, mint egy pár ezres telefoné az összesnek van valami nyűgje.

Azt, hogy elmegy a rezgő, nem kapcsol ki a kijelző és nem működik a lock gomb az esetek 99%-ában valamilyen nem oda illő szoftver okozza. Nekem eleinte volt gondom az O2-vel, a gyári T-s ROM-mal. Amióta a saját főzött ROM-omat használom semmi ilyesmi nem fordult elő. Mindig fel tudom venni a telefont, nem marad úgy a kijelző, nem fagy, nem kell újraindítgatni (legutóbb több, mint 2 hétig nem indítottam újra és minden gond nélkül működött mindene, aztán a droid miatt lett újraindítva, mert játszottam vele kicsit) és minden program működik. A WM-mel annyi a baj, ha ezt a WM számlájára írhatjuk, hogy érteni kell hozzá és tudni kell, hogy mit telepít az ember... 2009 decemberében vettem és már több, mint 9-10 hónapja semmi olyan problémám nem volt vele, ami miatt idegeskedtem volna. Mióta a TouchLockPro-t használom meg végképp megszűnt minden, a lockscreen-re visszavezethető problémám is. Nem veszem fel véletlenül, nem nyomom le, nem fagy ki hívás közben az S2U2 (nekem speciel sosem ment 100%-osan). Amióta pedig áttértem a Sense-ről Reiben Titaniumára, azóta egyszerűen semmivel nincs bajom. :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Laci975

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy SIII / Nokia Lumia 930
  • PDA ROM: Minden gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22786 Dátum: 2011, 03 07, 10:58:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szoftverekkel van a baj nem pedig a hardverrel. Megbántam, hogy o2-t vettem. Nincs egy megbízható verzió sem ami legalább olyan lenne, mint egy pár ezres telefoné az összesnek van valami nyűgje.

Szia! Ha a szoftverrel van gond, és nem a hardverrel akkor miért bántad meg, hogy O2-t vettél? Le kell cserélni a szoftvert egy újabb verzióra.Nekem ez a rom ( RapidNXXJJ1TF3D (Hun), de elötte a RapidNXXJJ1Sense (Hun) volt )van fent a pda-n, és semmi baj nincs se a szoftverekkel, sem pedig a pda-val, sőt amikor még a gyári rom és programok voltak rajta, akkor sem volt semmi gondom a készülékkel, leszámítva azt amikor egy program miatt érthetetlenül belassult, de amint letöröltem az általam telepített progit, minden visszaállt a régi kerékvágásba. Szerintem csinálj egy romfrissítést újra, és pakold vissza egyenként a programokat, és elvileg akkor ki kell derülnie, hogy melyik progi okozza a gondot. Hidd el ez egy megbízható és sokoldalú készülék. Én nem bántam meg, hogy ezt vettem :ok: :taps: :D

Nem elérhető dionaea

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGA
  • PDA ROM: FROYO.xwkb1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22787 Dátum: 2011, 03 07, 11:29:33 »
Nekem 2 hónapja van meg és nem volt még igazából komoly bajom vele. Akksi jól birja megy szépen. Talán 2 szer fagyott le eddig. Spb vel használom. A  titaniumtól meg zavarodott, a sens  hibátlan gyors csak eszi a memóriát és 2 naponta egy újra inditás nem árt. jó lenne ha lenne egy felület ami 100% os és nem lassul nem buta, alakithatom, olyanra szabom amira akarom akár 2 naponta
Ja egy bajom van vele ami fájó pont a képnézegető az hogy képekett miért ilyen tök lassan görgeti
mbw-150 el használom egy az akksi 1-2 nap állandóan neten van ez teljesen jó

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22788 Dátum: 2011, 03 07, 12:11:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 2 hónapja van meg és nem volt még igazából komoly bajom vele. Akksi jól birja megy szépen. Talán 2 szer fagyott le eddig. Spb vel használom. A  titaniumtól meg zavarodott, a sens  hibátlan gyors csak eszi a memóriát és 2 naponta egy újra inditás nem árt. jó lenne ha lenne egy felület ami 100% os és nem lassul nem buta, alakithatom, olyanra szabom amira akarom akár 2 naponta
Ja egy bajom van vele ami fájó pont a képnézegető az hogy képekett miért ilyen tök lassan görgeti
mbw-150 el használom egy az akksi 1-2 nap állandóan neten van ez teljesen jó
Közzétettem már párszor, de most ismét. Tudom, hogy 'annyira' nagyon nem testreszabható, de legalább nem az a megszokott felület, és stabil, abszolut nincs komoly memóriafogyás, és nekem bejön: You are not allowed to view links. Register or Login. Egy próbát megér. Nekem a titanium alapú today-ek nem jönnek be, a sense nem erre a telefonra való, az spb pedig rohadtul csorgatja a memóriát. Így találtam rá erre, amennyire kell nekem, tudom változtatni, gyors, stabil, és legalább nem megszokott :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22789 Dátum: 2011, 03 07, 12:37:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közzétettem már párszor, de most ismét. Tudom, hogy 'annyira' nagyon nem testreszabható, de legalább nem az a megszokott felület, és stabil, abszolut nincs komoly memóriafogyás, és nekem bejön: You are not allowed to view links. Register or Login. Egy próbát megér. Nekem a titanium alapú today-ek nem jönnek be, a sense nem erre a telefonra való, az spb pedig rohadtul csorgatja a memóriát. Így találtam rá erre, amennyire kell nekem, tudom változtatni, gyors, stabil, és legalább nem megszokott :)

Tök jó, hogy sokszor írtad, de én még nem láttam. :D
Nincs véletlenül 6.5.3-ra való belőle? Használható? Gyors? Tud annyit, mint pl. Reiben Titaniumja?
Nem tetszik a WP7 kezelőfelülete, de ez nem teljesen olyan. Nekem úgy tűnik, mintha egy kicsit barátságosabbra csinálták volna. :)


Felraktam, gyönyörűen megy 6.5.3-on is. :) Tök jól testreszabható. Azt nem tudod véletlenül, hogy mit kell belőni, hogy az ébresztőt hozza be, ha az órára nyomok? :) Meg, hogy valahol jelezze az ébresztést.
A telefonkönyvet, fotóalbumot, naptárat már átlőttem a Samusokra. :D Sajna a névnapokat nem írj a sehol. :(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22790 Dátum: 2011, 03 07, 13:14:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tök jó, hogy sokszor írtad, de én még nem láttam. :D
Nincs véletlenül 6.5.3-ra való belőle? Használható? Gyors? Tud annyit, mint pl. Reiben Titaniumja?
Nem tetszik a WP7 kezelőfelülete, de ez nem teljesen olyan. Nekem úgy tűnik, mintha egy kicsit barátságosabbra csinálták volna. :)
Megmondom túl sokat nem használtam Reiben Titaniumját, így nagyon összehasonlítani nem tudom. 1 féle analóg óra van benne alapból amit kirakhatsz, azon kívül az ikonokat pakolhatod ki, vannak benne hozzávaló 'gyári' ikonok, hogy ne legyen olyan összevissza kinézete, vannak háttérsablonok is a kockákhoz, illetve választhatsz elég sokféle szín közül. 6.5.3-on még nem használtam, de szerintem kipróbálhatod nyugodtan. Ez saját alsó és felső taskbar-t használ, ígyse-úgyse fogod az alsó start menüt látni. Alul van egy kis start ikonja, azzal a rendes start menüd jön be. Kis egyszerű, de nekem elég :)

szerk.: látom már tárgytalan amit az előbb írtam :) Ha hosszan nyomsz az ikonra majd Edit, elvileg ottvan, hogy Current app: select app. Túlságosan nem mókoltam meg, így nagyon sok hasznos tanácsot nem tudok adni hozzá sajnos :D Egyébként biztos lehetne még akár ikonokat vagy más háttereket belerakni. Te jobban értesz az ilyesmihez, ha valami pluszt sikerül kihoznod belőle ne tartsd magadban ;)  :p
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22791 Dátum: 2011, 03 07, 13:24:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Az aksi 1-2 nap alatt lemerül, Rapid jj1(21916) Naked romja+SPB  van fent. Normális hogy minimális használat mellett ennyit bír?
Köszönöm

Ugyanezt az összeállítást használom. Amint már azt leírták a nálam okosabbak is, "használatfüggő", szerintem :ok:

Nem elérhető moltam

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: JI1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22792 Dátum: 2011, 03 07, 13:47:20 »
Nem tudja valaki hogy miért van az, hogy csatlakozok a wifi hálózatra, de a programok azt írják hogy nincs kapcsolat és nem használják a wifit?

Nem elérhető dionaea

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGA
  • PDA ROM: FROYO.xwkb1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22793 Dátum: 2011, 03 07, 14:17:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közzétettem már párszor, de most ismét. Tudom, hogy 'annyira' nagyon nem testreszabható, de legalább nem az a megszokott felület, és stabil, abszolut nincs komoly memóriafogyás, és nekem bejön: You are not allowed to view links. Register or Login. Egy próbát megér. Nekem a titanium alapú today-ek nem jönnek be, a sense nem erre a telefonra való, az spb pedig rohadtul csorgatja a memóriát. Így találtam rá erre, amennyire kell nekem, tudom változtatni, gyors, stabil, és legalább nem megszokott :)

Na ezt most gyorsan felrakom megnézem lremélem nem bolondul meg :D

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22794 Dátum: 2011, 03 07, 15:33:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezt most gyorsan felrakom megnézem lremélem nem bolondul meg :D

Én felraktam, nekem tetszik és össz. 3 megát eszik nálam.

You are not allowed to view links. Register or Login
szerk.: látom már tárgytalan amit az előbb írtam :) Ha hosszan nyomsz az ikonra majd Edit, elvileg ottvan, hogy Current app: select app. Túlságosan nem mókoltam meg, így nagyon sok hasznos tanácsot nem tudok adni hozzá sajnos :D Egyébként biztos lehetne még akár ikonokat vagy más háttereket belerakni. Te jobban értesz az ilyesmihez, ha valami pluszt sikerül kihoznod belőle ne tartsd magadban ;)  :p

Olvasgattam a fórumát és az a gond, hogy az alkotója mindent bepakolt az exe-be, szóval necces a babrálás. Amit én igazán hiányolok, hogy nem jelzi az ébresztést (van-e bekapcsolva vagy nincs), az órára nyomva semmi nem történik, nem tudok névjegyet sem parancsikonként, sem a főlapra kirakni. Valamint, hogy a programokhoz nem lehet saját ikonokat rakni, mert így például a wifi ki/be ikonjának az általam külön registry-be berakott csini kis ikonja helyett az jelenik meg, ami az exe-ben van és az meg csúúúnya. :D

Írtam a topikjába, majd meglátjuk, hogy lesz-e reakció. :)

Ja, és az Appointments kocka nem jelzi az egész napos eseményeket...

Amúgy ilyen lett. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22795 Dátum: 2011, 03 07, 16:55:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....
Írtam a topikjába, majd meglátjuk, hogy lesz-e reakció. :)

Ja, és az Appointments kocka nem jelzi az egész napos eseményeket...

Amúgy ilyen lett. :)
Ez mióta lett informatív felület kis szakácsunk? :D

Én is próbáltam már anno, de abszolút nem jött be sajna :-X
Neki kéne ülni és leprogramozni 0-ról egy felületet, de brutál meló lenne összehozni még ha ért is az emberfia hozzá :)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22796 Dátum: 2011, 03 07, 17:07:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez mióta lett informatív felület kis szakácsunk? :D

Én is próbáltam már anno, de abszolút nem jött be sajna :-X
Neki kéne ülni és leprogramozni 0-ról egy felületet, de brutál meló lenne összehozni még ha ért is az emberfia hozzá :)

Jelzi a hívást, sms-eket, meg van rajta óra. :D Ennyire.
Egészen gyors, meg most kipróbálásra raktam fel, hogy npi használaton mit mutat.

Én már gondolkodtam kezelőfelületen, de én WM-re csak NETCF alatt tudok programozni, annak meg komoly korlátai vannak. :) Meg akkor már Today elemként kellene megcsinálni, az meg megint nem egyszerű. Így mint ez, különálló exe-ként azért elég gáz. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22797 Dátum: 2011, 03 07, 18:05:08 »
Nekem legjobban a Resco Contsct Manager jön be..egyszerű,de nagyszerű
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gelzsu

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PDA: SAMSUNG OMNIA II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22798 Dátum: 2011, 03 07, 18:41:49 »
A Facebook alkalmazáson belül és a a Google maps-ben (és ki tudja, még hol) olvashatatlanná váltak a karakterek. Ha a "Területi beállítás"-t Hungarian-ről English-re állítom, megjavul. Ha visszaállítom, megint rossz. Régebben a magyarral is jó volt. Ötlet?

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22799 Dátum: 2011, 03 07, 18:48:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Facebook alkalmazáson belül és a a Google maps-ben (és ki tudja, még hol) olvashatatlanná váltak a karakterek. Ha a "Területi beállítás"-t Hungarian-ről English-re állítom, megjavul. Ha visszaállítom, megint rossz. Régebben a magyarral is jó volt. Ötlet?

Cseréld le a JB3-at. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login