2024, 09 25, 11:20:48

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234841 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22750 Dátum: 2011, 03 04, 20:18:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondjuk pont ez az ébresztő lényege, hogy tisztára felébredjen az ember tőle :D
Ha ez lenne az értelme, akkor minek tették bele a szundit?  :hmm:
Nekem most max 10x szundizik, 5 percenként. Kb. az 5. The sound of silence után kezd érdeklődni az uram, hogy komolyan tervezem e a felkelést, vagy csak szeretem hallgatni a zenét  :oops:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22751 Dátum: 2011, 03 04, 20:32:22 »
Sziasztok! Kezd elegem lenni a W.Mobile-ból. Egyik verziójuk sem tökéletes, de ez ami most rajta van már-már kikészít: hívás után az oldalt lévő alvó állapotba hozó gomb nem működik mindig. ha a billentyűzetet kinyitnám akkor kapcsol ki a képernyő nem pedig feloldja a zárat. Pár napja hívás befejezésénél nem kapcsolt ki  a kijelző, és gondolom egész éjszaka világított. Másnap hívni akartam vele meglepődve tapasztaltam, hogy le van merülve. A munkahelyemen nincs nálam  a töltő, így egész nap nem tudott elérni senki. Folyamatosan magától kikapcsol a rezgő mód a munkahelyem elég zajos így nem hallom mikor hívnak. A kollégáim mind kinevetnek mert állandóan van valami gond vele egy pár ezerbe kerülő teló sokkal megbízhatóbb mint az o2-m. Segítsetek légyszi megtalálni az aránylag megbízható verziót.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22752 Dátum: 2011, 03 04, 21:02:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ez lenne az értelme, akkor minek tették bele a szundit?  :hmm:
Nekem most max 10x szundizik, 5 percenként. Kb. az 5. The sound of silence után kezd érdeklődni az uram, hogy komolyan tervezem e a felkelést, vagy csak szeretem hallgatni a zenét  :oops:
A lustaságok netovábbja :D. A G-alarm is jó ébresztőnek, mert azt meg lehet rázni ész nélkül és ha eldobod a telefont elnémul :D

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22753 Dátum: 2011, 03 05, 08:04:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A lustaságok netovábbja :D. A G-alarm is jó ébresztőnek, mert azt meg lehet rázni ész nélkül és ha eldobod a telefont elnémul :D
Ezt a funkciót minden telefon tudja sőt, a vekkerek is  ;) :D :D :D

Nem elérhető Gusztáv

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung omnia i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22754 Dátum: 2011, 03 05, 09:27:23 »
sziasztok! vettem 1 galaxi i 9000-t! és az a gondom vele hogy a bekapcsolás után valami email címet kellene beírnom/de azt nem tudom/hívást fogad a telefon de hívni nem lehet róla!!valaki segítsen!!!!
köszi

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22755 Dátum: 2011, 03 05, 09:30:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok! vettem 1 galaxi i 9000-t! és az a gondom vele hogy a bekapcsolás után valami email címet kellene beírnom/de azt nem tudom/hívást fogad a telefon de hívni nem lehet róla!!valaki segítsen!!!!
köszi
Az android google alapu, jó lenne ha nyitnál gmail címet, ha van azt kell beírnod.
De ezekről inkább az SGS topikban kérdezz  ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22756 Dátum: 2011, 03 05, 10:29:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ez lenne az értelme, akkor minek tették bele a szundit?  :hmm:
Nekem most max 10x szundizik, 5 percenként. Kb. az 5. The sound of silence után kezd érdeklődni az uram, hogy komolyan tervezem e a felkelést, vagy csak szeretem hallgatni a zenét  :oops:

Nekem 2 ébresztés van beállítva, 10 perc különbséggel, csak mikor nem tudom, hogy melyik gombbal hallgat el, akkor gáz, hogy 5 perc után újra megszólal. :D

Más:
Valaki járt már így. Nekem az Opera 10 mostanában mindig ezt csinálja kilépés után és csak egy SR-rel jön vissza a taskbar. :( Ötlet?

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22757 Dátum: 2011, 03 05, 10:36:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 2 ébresztés van beállítva, 10 perc különbséggel, csak mikor nem tudom, hogy melyik gombbal hallgat el, akkor gáz, hogy 5 perc után újra megszólal. :D

Más:
Valaki járt már így. Nekem az Opera 10 mostanában mindig ezt csinálja kilépés után és csak egy SR-rel jön vissza a taskbar. :( Ötlet?
Látom a háttérképeden az izlésed nem csorbult még  ;) :D

Nem elérhető Gusztáv

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Samsung omnia i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22758 Dátum: 2011, 03 05, 11:27:51 »
köszi lacus!ez azt hiszem hogy 1 osztrák telefon volt!A1 csináltam 1 gmail fiókot de hiába írom be a címet és a jelszavat nem műkszik a dolog!estleg valami más ötlet?tehát hívni lehet a készüléket csak a menüjébe nem lehet belemenni!

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22759 Dátum: 2011, 03 05, 11:32:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi lacus!ez azt hiszem hogy 1 osztrák telefon volt!A1 csináltam 1 gmail fiókot de hiába írom be a címet és a jelszavat nem műkszik a dolog!estleg valami más ötlet?tehát hívni lehet a készüléket csak a menüjébe nem lehet belemenni!
Akkor szerintem tegyél fel egy normális romot, ki tudja mit kutyultak  össze benne a sógorok  :hmm: ;) :D

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22760 Dátum: 2011, 03 05, 11:46:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 2 ébresztés van beállítva, 10 perc különbséggel, csak mikor nem tudom, hogy melyik gombbal hallgat el, akkor gáz, hogy 5 perc után újra megszólal. :D

Más:
Valaki járt már így. Nekem az Opera 10 mostanában mindig ezt csinálja kilépés után és csak egy SR-rel jön vissza a taskbar. :( Ötlet?
Rakd vissza a jó öreg 6.5 JJ1-t :ok: Bár megmondom őszintén én egyetlen egyszer próbáltam egy 6.5.3-as ROM-t de egy életre elment a kedvem tőle :D

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22761 Dátum: 2011, 03 05, 11:47:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rakd vissza a jó öreg 6.5 JJ1-t :ok: Bár megmondom őszintén én egyetlen egyszer próbáltam egy 6.5.3-as ROM-t de egy életre elment a kedvem tőle :D
Hali "közlegény"  ;)
Anyutól nem kapsz ki hogy itt vagy ??? ;)

Nem elérhető harsanyi75

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22762 Dátum: 2011, 03 05, 11:49:46 »
sziasztok lehet hogy nem ide tartozik de gondoltam itt biztos visszairtok kicsit kezdö vagyok még és egy olyat szeretnék kérdezni hogy feltettem az androidot a telora mindent ugy csináltam ahogy kel és valamiért valami nem jo:S miért van ez? ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönném már nagyon régota várok erre hogy android legyen telomre ugyhogy lécci segítsetek. KÖSZÖNÖM!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22763 Dátum: 2011, 03 05, 11:53:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali "közlegény"  ;)
Anyutól nem kapsz ki hogy itt vagy ??? ;)
Anyutól eddig sem kaptam ki :p. Ő nem szól bele az ilyesfajta dolgokba, az én elhatározásom volt, hogy picit inaktívizálom magam :p

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22764 Dátum: 2011, 03 05, 11:58:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anyutól eddig sem kaptam ki :p. Ő nem szól bele az ilyesfajta dolgokba, az én elhatározásom volt, hogy picit inaktívizálom magam :p
OFF

Tényleg, mikor lesz a nagy nap ???

OFF

Nem elérhető cultfeca

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Én megyek
  • PDA: Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: XWKI4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22765 Dátum: 2011, 03 05, 21:26:04 »
Köszönöm a választ View! Az már sikerült én most a tv-vel szeretném összehozni az omniát all share-al.
A tv Samsung UE40C5000.
Mobiltelefonból van a Samsung meg a többi!
Autóból van a VW meg a többi!

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22766 Dátum: 2011, 03 06, 11:57:03 »
Sziasztok! Kezd elegem lenni a W.Mobile-ból. Egyik verziójuk sem tökéletes, de ez ami most rajta van már-már kikészít: hívás után az oldalt lévő alvó állapotba hozó gomb nem működik mindig. ha a billentyűzetet kinyitnám akkor kapcsol ki a képernyő nem pedig feloldja a zárat. Pár napja hívás befejezésénél nem kapcsolt ki  a kijelző, és gondolom egész éjszaka világított. Másnap hívni akartam vele meglepődve tapasztaltam, hogy le van merülve. A munkahelyemen nincs nálam  a töltő, így egész nap nem tudott elérni senki. Folyamatosan magától kikapcsol a rezgő mód a munkahelyem elég zajos így nem hallom mikor hívnak. A kollégáim mind kinevetnek mert állandóan van valami gond vele egy pár ezerbe kerülő teló sokkal megbízhatóbb mint az o2-m. Segítsetek légyszi megtalálni az aránylag megbízható verziót.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22767 Dátum: 2011, 03 06, 12:12:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Kezd elegem lenni a W.Mobile-ból. Egyik verziójuk sem tökéletes, de ez ami most rajta van már-már kikészít: hívás után az oldalt lévő alvó állapotba hozó gomb nem működik mindig. ha a billentyűzetet kinyitnám akkor kapcsol ki a képernyő nem pedig feloldja a zárat. Pár napja hívás befejezésénél nem kapcsolt ki  a kijelző, és gondolom egész éjszaka világított. Másnap hívni akartam vele meglepődve tapasztaltam, hogy le van merülve. A munkahelyemen nincs nálam  a töltő, így egész nap nem tudott elérni senki. Folyamatosan magától kikapcsol a rezgő mód a munkahelyem elég zajos így nem hallom mikor hívnak. A kollégáim mind kinevetnek mert állandóan van valami gond vele egy pár ezerbe kerülő teló sokkal megbízhatóbb mint az o2-m. Segítsetek légyszi megtalálni az aránylag megbízható verziót.
Ha ennyi bajod van vele, vidd vissza garanciába.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22768 Dátum: 2011, 03 06, 12:20:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok lehet hogy nem ide tartozik de gondoltam itt biztos visszairtok kicsit kezdö vagyok még és egy olyat szeretnék kérdezni hogy feltettem az androidot a telora mindent ugy csináltam ahogy kel és valamiért valami nem jo:S miért van ez? ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönném már nagyon régota várok erre hogy android legyen telomre ugyhogy lécci segítsetek. KÖSZÖNÖM!
Vicces vagy :D Valamiért valami nem jó... Hogy miért van? Hát honnan a jóégből tudjuk?! :D Legalább ha azt leírnád, hogy MI AZ ami nem jó, közelebb lennénk a megoldáshoz :D  :taps:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22769 Dátum: 2011, 03 06, 13:24:43 »
Szakadt már le valakinek a micro slotot borító kis műanyag "ajtó-ablak" borítás?

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22770 Dátum: 2011, 03 06, 15:12:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vicces vagy :D Valamiért valami nem jó... Hogy miért van? Hát honnan a jóégből tudjuk?! :D Legalább ha azt leírnád, hogy MI AZ ami nem jó, közelebb lennénk a megoldáshoz :D  :taps:
Nekem is volt hasonló multkor, valamiért valami nem volt jó, de aztán csináltam vele valamit, és jó lett. Azóta is jó  :D

Nem elérhető Laci975

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy SIII / Nokia Lumia 930
  • PDA ROM: Minden gyári
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22771 Dátum: 2011, 03 06, 17:55:25 »
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy errő a lock-ról milyen úton-módon lehetne eltávolítani az órát, mert nekem nem tetszik.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login. Köszi a választ. :D :ok:

Nem elérhető mio180

  • Hozzászólások: 110
  • Nem: Férfi
  • PDA: O2Droid | CM6 β1
  • PDA ROM: RapidAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22772 Dátum: 2011, 03 06, 18:14:59 »
Sziasztok,
Mitől nem mennek nekem a "titkos kódok"?
Rapid_AIJH1(21916)_Sense_HUN + resco contact manager van rajta, lehet, hogy ez a baj?
Rég használtam már ezeket a kódokat és nem emlékszem, hogy hol ment, hol nem... O2droidon, vagy WM-en, vagy a végén kell e a hívásgomb az elküldéshez, vagy az utolsó "#" beütése után egyből bejutok pl.: egy szerviz menübe. A GPS-t szeretném leellenőrízni a *#1472365#* (?) kóddal
Kicsit belezavarodtam. Hogy csalogathatom elő a "gyári" dialert?


Köszönöm!
You are not allowed to view links. Register or Login


Laci975
Rakj föl egy S2U2-t. Ott olyat teszel rá amilyet szeretnél, vagy akár semmit.
O2Droid CM6 β1 | RapidAIJH1 | JJ1 | XEHJG5
ZTE Blade | Mio180 | ZT-180

Nem elérhető bilesaron

  • Hozzászólások: 27
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22773 Dátum: 2011, 03 06, 18:41:01 »
sziasztok
winmo alatt hogy tudok parancsikont gyártani, hogy a startmenüből tudjam pl az igot elindítani?
köszi!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22774 Dátum: 2011, 03 06, 18:50:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
winmo alatt hogy tudok parancsikont gyártani, hogy a startmenüből tudjam pl az igot elindítani?
köszi!

Total commanderrel
Majd a .lnk kiterjesztésű filet bemásolod a Windows/Start menu/programok mappába
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).