2024, 09 25, 07:22:21

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234823 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22825 Dátum: 2011, 03 09, 12:42:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A töltésjelző olyan mint az autóban a benzinszint mutató. Ne bízd rá az életed. Ha nem merül látszólag, csinálj egy újraindítást, meg fogsz lepődni.
Igen ezen már én is elcsodálkoztam.Gondolkodtam is rajta, hogy az újraindítás vesz ki ennyi energiát, vagy egyszerűen pontosítja az egyébként pontatlan töltés adatot?

Nem elérhető Szaszuko

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo, Sygic
  • PDA: LG P970
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22826 Dátum: 2011, 03 09, 12:45:23 »
Hali
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy honnan tudok teljes magyarország poi adatbázist letőlteni egyben az igo-ra. Most frissítettem a térképet de elég szegényes az adatbázis.
Köszönöm.

Nem elérhető gabrus

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXJJ1 CSC:I8000XEHJG5 Telefon:I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22827 Dátum: 2011, 03 09, 12:48:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Használsz-e valamilyen telefon menedzser (PhoneEx,Inesoft Phone) programot?

Nem telepítettem rá az opera 10 és a Resco file explorer-en kívül semmit

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22828 Dátum: 2011, 03 09, 12:51:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem telepítettem rá az opera 10 és a Resco file explorer-en kívül semmit
Hát..., ha rom frissítés sem segített, akkor rossz hírem van, valószínűleg hardveres hiba lesz és az =szerviz.

Nem elérhető gabrus

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I8000
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXJJ1 CSC:I8000XEHJG5 Telefon:I8000XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22829 Dátum: 2011, 03 09, 12:53:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát..., ha rom frissítés sem segített, akkor rossz hírem van, valószínűleg hardveres hiba lesz és az =szerviz.

Ezzel a rommal ami rajt van vihetem szervizbe?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22830 Dátum: 2011, 03 09, 12:57:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel a rommal ami rajt van vihetem szervizbe?
Ha még garis a masina, akkor jobb lenne visszatenni az eredetit.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22831 Dátum: 2011, 03 09, 12:59:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel a rommal ami rajt van vihetem szervizbe?
Nem! Tedd vissza azt ami rajta volt mikor megvetted, jobb nem rizikózni!

Más:
Egy kis segítségre lenne szükségem! Egyszerűen nem tudom összehozni a Vito Screen Capture v1.23! Feltelepítem csatlakoztatom az O2-öt és nem jön be a kép! :( Mi lehet a baj? Úgy telepítettem hogy rá volt dugva a pc-re ActiveSync-ben csatlakoztatva! Próbáltam már hogy elindítom a  Vito Screen Capture v1.23 és utána dugom rá a pc-re az O2öt meg fordítva is.. egyszerűen nem tudom már hogy mi lehet a baj! Próbáltam már újratelepíteni is a programot az sem segített! :(
Előre is köszi a válaszokat!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22832 Dátum: 2011, 03 09, 13:06:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem! Tedd vissza azt ami rajta volt mikor megvetted, jobb nem rizikózni!

Más:
Egy kis segítségre lenne szükségem! Egyszerűen nem tudom összehozni a Vito Screen Capture v1.23! Feltelepítem csatlakoztatom az O2-öt és nem jön be a kép! :( Mi lehet a baj? Úgy telepítettem hogy rá volt dugva a pc-re ActiveSync-ben csatlakoztatva! Próbáltam már hogy elindítom a  Vito Screen Capture v1.23 és utána dugom rá a pc-re az O2öt meg fordítva is.. egyszerűen nem tudom már hogy mi lehet a baj! Próbáltam már újratelepíteni is a programot az sem segített! :(
Előre is köszi a válaszokat!
Ezt a programot nem ismerem, de a nevéből ítélve valamilyen képernyő fényképező lehet.Ha csak valamiért nem ragaszkodsz ehhez, akkor miért nem próbálod ki a MyMobiler-et?Remekül lehet vele PC-én keresztül fényképezni vele, valamint távvezérelni a PDA-át.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22833 Dátum: 2011, 03 09, 13:08:10 »
Egyszer már megkérdeztem, de nem jött rá válasz.Ezek szerint senkinek nem szakadt még le a micro slotot borító, kis vacak, műanyag porvédő?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22834 Dátum: 2011, 03 09, 13:21:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a programot nem ismerem, de a nevéből ítélve valamilyen képernyő fényképező lehet.Ha csak valamiért nem ragaszkodsz ehhez, akkor miért nem próbálod ki a MyMobiler-et?Remekül lehet vele PC-én keresztül fényképezni vele, valamint távvezérelni a PDA-át.

Köszönöm az ajánlatot! Letöltöttem és feltelepítettem! Remek program! Tényleg működik vele hibátlanul és egyszerű is kezelni! :ok: :taps: ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Egyszer már megkérdeztem, de nem jött rá válasz.Ezek szerint senkinek nem szakadt még le a micro slotot borító, kis vacak, műanyag porvédő?

Megmondom őszintén itt van a kezemben leszedve a hátulja és nézem de nem tudom mit szeretnél kérdezni.. a micro sd kártya helyénél nekem csak egy fém kis leszorító van.. nem tudom milyen műanyag porvédőre gondolsz! :oops:

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22835 Dátum: 2011, 03 09, 13:22:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyszer már megkérdeztem, de nem jött rá válasz.Ezek szerint senkinek nem szakadt még le a micro slotot borító, kis vacak, műanyag porvédő?

Micro slotnál műanyag porvédő? Nem vágom, hogy mi lenne az.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22836 Dátum: 2011, 03 09, 13:27:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Micro slotnál műanyag porvédő? Nem vágom, hogy mi lenne az.  :)
Szerintem a töltőnél a kis kifordítható műanyagfedélre gondol. Próbáltam rákeresgélni google-ban is meg ebay-en is, de nem sok sikerrel. Nem tudom lehet e kapni hozzá ilyet valahol.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22837 Dátum: 2011, 03 09, 13:32:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a töltőnél a kis kifordítható műanyagfedélre gondol. Próbáltam rákeresgélni google-ban is meg ebay-en is, de nem sok sikerrel. Nem tudom lehet e kapni hozzá ilyet valahol.
Tényleg...! ;D :o Hogy én erre nem gondoltam...! :D Hát szerencsére nekem eddig semmi nem tört le.. egyedül a ceruzát csípte be a kabátom cipzára! :D Én igazából azon filóztam hogy a jack dugónak kéne valamiből vakdugót készíteni hogy ne mennyen abba sem bele a por meg a szöszmösz! :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22838 Dátum: 2011, 03 09, 13:35:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a töltőnél a kis kifordítható műanyagfedélre gondol. Próbáltam rákeresgélni google-ban is meg ebay-en is, de nem sok sikerrel. Nem tudom lehet e kapni hozzá ilyet valahol.
Persze erre gondoltam, lehet hogy rosszul fogalmaztam, bár azt hiszem ezt a luksit hívják micro slotnak (ezt szabványosították legutóbb, hogy ne kelljen minden mobil eszközhöz más-más töltőt használni), ami belűl van az micro sd kártya hely.Még nem szakadt le nekem, de már jó úton halad afelé.Ha lehetne is kapni ilyet, a cseréje lehet, hogy nem lenne egyszerű.Szét kéne kapni hozzá a kis aranyost.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22839 Dátum: 2011, 03 09, 13:44:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze erre gondoltam, lehet hogy rosszul fogalmaztam, bár azt hiszem ezt a luksit hívják micro slotnak (ezt szabványosították legutóbb, hogy ne kelljen minden mobil eszközhöz más-más töltőt használni), ami belűl van az micro sd kártya hely.Még nem szakadt le nekem, de már jó úton halad afelé.Ha lehetne is kapni ilyet, a cseréje lehet, hogy nem lenne egyszerű.Szét kéne kapni hozzá a kis aranyost.
Szerintem ha nincs sehol érdeklődj a szervizeknél, egy telefont megér ha van náluk  ;)
Nekik is ha kezükbe nyomsz egy 5százast érte  ;)
De ha komlett házat rendelsz ebay-ről ahoz tuti van a kis fedő is  ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22840 Dátum: 2011, 03 09, 13:47:02 »
Egy kis számisztika (csak azért is).Lassan elérkezünk ezen a topikon az 1000.-ik, jubileumi oldalhoz.Nem semmi!Jelenleg a 914.-iknél tartunk és evvel a kéretlen hozzászólásommal én is pont ennél a számnál tartok.Lehet, hogy lottóznom kellene?  :D ;)
------------------------Szerintem ha nincs sehol érdeklődj a szervizeknél, egy telefont megér ha van náluk 
Nekik is ha kezükbe nyomsz egy 5százast érte 
De ha komlett házat rendelsz ebay-ről ahoz tuti van a kis fedő is  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Hát, ettől tartok, hogy valami ilyen lesz a vége.Még megvárom amíg teljesen megadja magát.Ez a hely veszélyesebb porbevitel szempontjából, mint a füles, szerintem.

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22841 Dátum: 2011, 03 09, 13:49:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis számisztika (csak azért is).Lassan elérkezünk ezen a topikon az 1000.-ik, jubileumi oldalhoz.Nem semmi!Jelenleg a 914.-iknél tartunk és evvel a kéretlen hozzászólásommal én is pont ennél a számnál tartok.Lehet, hogy lottóznom kellene?  :D ;)
Az ezredik után nyitnak egy Omnia beszélgetés 2. topikot és ezt lezárják  ;)

Nem elérhető csolaca

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: omnia i8000
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22842 Dátum: 2011, 03 09, 16:51:52 »
Sziasztok!

Szeretném kérdezni tőletek, hogy a kijelzőnek nem kell e kikapcsolnia pc-hez való csatlakozáskor egy bizonyos idő eltelte után. Ma úgy hagytam kb. 1,5 órát és nem kapcsolt ki.

Kösz

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22843 Dátum: 2011, 03 09, 17:06:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szeretném kérdezni tőletek, hogy a kijelzőnek nem kell e kikapcsolnia pc-hez való csatlakozáskor egy bizonyos idő eltelte után. Ma úgy hagytam kb. 1,5 órát és nem kapcsolt ki.

Kösz
Van valahol egy funkció hogy USB csatlakozásnál mi legyen a világítással, de ne kérdezd hol  :hmm:
Használati utasítás  ;) :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22844 Dátum: 2011, 03 09, 17:08:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szeretném kérdezni tőletek, hogy a kijelzőnek nem kell e kikapcsolnia pc-hez való csatlakozáskor egy bizonyos idő eltelte után. Ma úgy hagytam kb. 1,5 órát és nem kapcsolt ki.

Kösz
A PC-hez csatlakozás egyben töltést is jelent az USB kábelen keresztűl.Az energia gazdálkodási beállításokban meg lehet adni külön-külön, hogy mennyi ideig maradjon aktív a kijelző saját akkumlátoros táplálás, illetve külső tápellátás esetén, illetve a kijelzővel kapcsolatos beállítások között.

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22845 Dátum: 2011, 03 09, 17:18:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van valahol egy funkció hogy USB csatlakozásnál mi legyen a világítással, de ne kérdezd hol  :hmm:
Használati utasítás  ;) :D

Felejtesz ??  :shock: :shock:  :D :D :D
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22846 Dátum: 2011, 03 09, 19:12:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rom, rom, rom és rom. Fogadjátok el, romot kell frissíteni!

De az enyém még garis. És hs valami baja lesz honnan tudom visszarakni rá a régi romot?
Tudnál valami magyar nyelvű rom-ot ajánlani?
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22847 Dátum: 2011, 03 09, 19:19:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De az enyém még garis. És hs valami baja lesz honnan tudom visszarakni rá a régi romot?
Tudnál valami magyar nyelvű rom-ot ajánlani?
A tárhelyen megtalálható a gyári You are not allowed to view links. Register or Login. Ha gáz van, visszarakod és úgy viszed vissza. Egyébként a legfrissebb rom a You are not allowed to view links. Register or Login, amit a You are not allowed to view links. Register or Login lehet gond nélkül magyarítani :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22848 Dátum: 2011, 03 09, 19:19:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De az enyém még garis. És hs valami baja lesz honnan tudom visszarakni rá a régi romot?
Tudnál valami magyar nyelvű rom-ot ajánlani?



Egek.. :) engem ez soha nem tudott volna visszatartani attól hogy ne frissítsek romot...vagy ne piszkáljam de sebaj.. :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem most mindenki a JJ1-re esküszik! :D
You are not allowed to view links. Register or Login
De ha főzött rom mellett döntesz előtte mindenképpen gyárival kezd a frissítést!
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető szobikam

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Samsung Galaxy S2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22849 Dátum: 2011, 03 09, 19:46:17 »
Helló mindenkinek!Lenne egy olyan kérdésem hogy,hogyan lehet az omnia 2 őt szinkronizálni windows 7 tel!egyszerüen nem tudok rájönni már mindent probáltam amit csak tudtam