2024, 09 25, 07:14:00

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234822 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22850 Dátum: 2011, 03 09, 21:24:45 »
Most így néz ki a kicsike kütyükém. :)
A Titanium You are not allowed to view links. Register or Login.
A TaskBar You are not allowed to view links. Register or Login.
A téma pedig You are not allowed to view links. Register or Login.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22851 Dátum: 2011, 03 09, 21:44:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló mindenkinek!Lenne egy olyan kérdésem hogy,hogyan lehet az omnia 2 őt szinkronizálni windows 7 tel!egyszerüen nem tudok rájönni már mindent probáltam amit csak tudtam
Mit próbáltál eddig?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22852 Dátum: 2011, 03 09, 22:09:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló mindenkinek!Lenne egy olyan kérdésem hogy,hogyan lehet az omnia 2 őt szinkronizálni windows 7 tel!egyszerüen nem tudok rájönni már mindent probáltam amit csak tudtam

Hogy hogy nem tudod? Én rádugtam és automatikusan telepítette magát! Még az activesync-et is telepítette és azzal tudod! :hmm:

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22853 Dátum: 2011, 03 09, 23:11:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Egek.. :) engem ez soha nem tudott volna visszatartani attól hogy ne frissítsek romot...vagy ne piszkáljam de sebaj.. :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem most mindenki a JJ1-re esküszik! :D
You are not allowed to view links. Register or Login
De ha főzött rom mellett döntesz előtte mindenképpen gyárival kezd a frissítést!


Köszi az infókat!

Majd ha lesz egy kis időm megpróbálom :D Mondjuk még sosem csináltam ilyet, de multkor szedtem le egy videót amin rajta van lépésről lépésre :)
Csak nem olyan bonyolult :-X
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22854 Dátum: 2011, 03 10, 07:46:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi az infókat!

Majd ha lesz egy kis időm megpróbálom :D Mondjuk még sosem csináltam ilyet, de multkor szedtem le egy videót amin rajta van lépésről lépésre :)
Csak nem olyan bonyolult :-X

Csak elsőre tűnik annak!legalábbis nekem egyszer elég ha segítenek és elmesélik mit miért és hova...utána álmomból felébresztve is megcsinálom! :D arról nembeszélve,aludni úgysem tudnék addig!!! :D  ;) szólj ha kell segítség.  ;)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22855 Dátum: 2011, 03 10, 08:26:52 »
Hírek:
Mint tudjátok, az MS kiadta a Windows Phone 7-et (WP7) és ezzel sokak szerint megszüntette a Windows Mobile (WM) további támogatottságát, fejlesztését.

Na, ez nem igaz!

A Windows a WP7-et "mainstream" kütyükre szánja, de az "enterprise" (üzleti) vonalon viszi tovább a WM-et, de már Windows Embedded Handheld (WEH) néven.

Jelenleg a WP7 a CE6 R2 magot használja, a WEH (első feltűnése a Motorola ES400-on történt) pedig a CE5/6 magot. Azonban az MS le fogja váltani ezeket a magokat a Windows Embedded Compact 7 (WEC7) magra valamikor az év második felében. Igen, jól olvassátok, a WP7 és a WEH is meg fogja kapni ezt az új magot.

Pár szóban összefoglalva, a WM (WEH) nem halott!

Kis olvasnivaló:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

;)

További infók angolul tudóknak:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető m1nute

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: eMIUI 1.2.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22856 Dátum: 2011, 03 10, 09:46:52 »
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megnézni, hogy a telefont mi lassítja be/mitől lassú?
Mert nagyon döcög rajta minden.

Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv: m

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22857 Dátum: 2011, 03 10, 09:53:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megnézni, hogy a telefont mi lassítja be/mitől lassú?
Mert nagyon döcög rajta minden.

Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv: m

Az adatlapodban HTC Desire van beírva... írd be ha van omniád azt is! :ok:
Feladatkezelő/menü/nézet/folyamatok

Nem elérhető m1nute

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: eMIUI 1.2.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22858 Dátum: 2011, 03 10, 09:57:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az adatlapodban HTC Desire van beírva... írd be ha van omniád azt is! :ok:
Feladatkezelő/menü/nézet/folyamatok

Köszönöm a gyors választ, nem nekem van omnia, hanem asszonynak. Esetleg lehet e ezt a telefont frissíteni? Ha igen, melyik a legújabb/legutolsó frissítés?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: m

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22859 Dátum: 2011, 03 10, 10:21:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a gyors választ, nem nekem van omnia, hanem asszonynak. Esetleg lehet e ezt a telefont frissíteni? Ha igen, melyik a legújabb/legutolsó frissítés?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: m
Természetesen lehet frissíteni. A legfőbb kérdés milyen rom van rajta jelenleg. A legfrissebb egyébként a JJ1-es. A tárhelyen megtalálod.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22860 Dátum: 2011, 03 10, 10:54:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megnézni, hogy a telefont mi lassítja be/mitől lassú?
Mert nagyon döcög rajta minden.

Válaszokat előre is köszönöm.

Üdv: m
Szükség lesz egy pocket task manager-re és meg kell nézni rajta, hogy mik futnak, majd ebből a nem szükségeseket ki kell lőni, majd ezeket a windows startup-ból is, hogy legközelebbi újraindításnál ne töltődjenek be ismét automatikusan.

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22861 Dátum: 2011, 03 10, 11:16:57 »
Akik kezelőfelületek után keresgélnének, azoknak itt van egy lista:
You are not allowed to view links. Register or Login

Az FSlide egészen ígéretes. Próbálta már valaki? Azt írja a srác, hogy O2-n is megy.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22862 Dátum: 2011, 03 10, 11:20:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hírek:
Mint tudjátok, az MS kiadta a Windows Phone 7-et (WP7) és ezzel sokak szerint megszüntette a Windows Mobile (WM) további támogatottságát, fejlesztését.

Na, ez nem igaz!

A Windows a WP7-et "mainstream" kütyükre szánja, de az "enterprise" (üzleti) vonalon viszi tovább a WM-et, de már Windows Embedded Handheld (WEH) néven.

Jelenleg a WP7 a CE6 R2 magot használja, a WEH (első feltűnése a Motorola ES400-on történt) pedig a CE5/6 magot. Azonban az MS le fogja váltani ezeket a magokat a Windows Embedded Compact 7 (WEC7) magra valamikor az év második felében. Igen, jól olvassátok, a WP7 és a WEH is meg fogja kapni ezt az új magot.

Pár szóban összefoglalva, a WM (WEH) nem halott!

Kis olvasnivaló:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

;)

További infók angolul tudóknak:
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, régóta tudni, hogy tovább viszik a WM-et, de még eddig nem nagyon volt kézzelfogható jele.
Egyébként a téma megérne egy külön topikot szerintem, nem nyitsz neki egyet?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22863 Dátum: 2011, 03 10, 11:30:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, régóta tudni, hogy tovább viszik a WM-et, de még eddig nem nagyon volt kézzelfogható jele.
Egyébként a téma megérne egy külön topikot szerintem, nem nyitsz neki egyet?

You are not allowed to view links. Register or Login :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gutiz

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: Win.Mo. 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22864 Dátum: 2011, 03 10, 13:57:50 »

Sziasztok!
Samsung Omnia2 telefonom fogad MMS-t, de nem képes küldeni, minden egyéb magyarázat nélkül azt írja ki „az üzenet nem küldhető el”. A készülék beállításait már ellenőriztem, azok helyesek; a szolgáltatónál sincs fennakadás; a telefon szervizben is volt, mégsincs megoldás. A SIM kártyámmal más készüléken akadálytalanul megy az MMS küldés.  Minden egyéb adatforgalom, így ez e-mail is zavartalan. 
Adalék lehet, hogy a sikertelen MMS üzenetküldés után, az MMS üzentem megjelenik t-email.hu fiókom piszkozatok mappájában. Nem értem.
Tud valaki az MMS küldéshez segítséget nyújtani? 
 

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22865 Dátum: 2011, 03 10, 14:16:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Samsung Omnia2 telefonom fogad MMS-t, de nem képes küldeni, minden egyéb magyarázat nélkül azt írja ki „az üzenet nem küldhető el”. A készülék beállításait már ellenőriztem, azok helyesek; a szolgáltatónál sincs fennakadás; a telefon szervizben is volt, mégsincs megoldás. A SIM kártyámmal más készüléken akadálytalanul megy az MMS küldés.  Minden egyéb adatforgalom, így ez e-mail is zavartalan. 
Adalék lehet, hogy a sikertelen MMS üzenetküldés után, az MMS üzentem megjelenik t-email.hu fiókom piszkozatok mappájában. Nem értem.
Tud valaki az MMS küldéshez segítséget nyújtani?
A NoData programmal, vagy a beállításokban (GPRS Authentications) nincs véletlenűl letiltva az MMS küldés?

Nem elérhető gutiz

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: Win.Mo. 6.5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22866 Dátum: 2011, 03 10, 14:29:06 »
Köszönöm a gyors választ. Nincs NoData programom. Hol tudom pontosan megnézni a GPRS Authentications beállításokat?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22867 Dátum: 2011, 03 10, 14:32:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a gyors választ. Nincs NoData programom. Hol tudom pontosan megnézni a GPRS Authentications beállításokat?
Romja válogatja, de általában a Network Settings-ben van.

Nem elérhető csabics

  • Hozzászólások: 135
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S5
  • Skype: tsaba75
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22868 Dátum: 2011, 03 10, 14:59:14 »
Sziasztok most frissitettem a JJ1 es romra .
Először gyári majd Sense Rapid.
Gondom hogy hiába kattintok a S2u2 cabra nem telepiti.
Miért?
gyári fájlkezelőben katt ,elindul a total com.és csak pittyen.
Segitsetek.
Köszi.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22869 Dátum: 2011, 03 10, 18:58:21 »
Sziasztok! Nemtudja valaki hogy a samsung touch player miért állítja meg néha a zenét ha kikapcsol a kijelző?
Nagyon idegesítő hogy ráteszem a lockot aztán 10mp és megáll a zene pont mikor beteszem a kis tokjába majd a zsebembe aztán vehetem ki és ahogy felvilágít a kijelző egyből visszajőn a zene...
S2U2-öt használok.. lehet ez  agond?
Ez a jelenség csak néha váratlanúl es minden előjel nélkül jön elő! :'(
Remélem valaki tud magyarázatott és megoldást erre! :oops:
Előre is köszönőm a választ! :oops:

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22870 Dátum: 2011, 03 10, 19:03:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Nemtudja valaki hogy a samsung touch player miért állítja meg néha a zenét ha kikapcsol a kijelző?
Nagyon idegesítő hogy ráteszem a lockot aztán 10mp és megáll a zene pont mikor beteszem a kis tokjába majd a zsebembe aztán vehetem ki és ahogy felvilágít a kijelző egyből visszajőn a zene...
S2U2-öt használok.. lehet ez  agond?
Ez a jelenség csak néha váratlanúl es minden előjel nélkül jön elő! :'(
Remélem valaki tud magyarázatott és megoldást erre! :oops:
Előre is köszönőm a választ! :oops:

Nekem is ez volt és tudom hogy van olyasmi beállítás az s2u2-n hogy a kivételek közé lehet tenni programokat és lock után is fut tovább...de már én sem tudom pontosan hol  :(
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22871 Dátum: 2011, 03 10, 20:59:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is ez volt és tudom hogy van olyasmi beállítás az s2u2-n hogy a kivételek közé lehet tenni programokat és lock után is fut tovább...de már én sem tudom pontosan hol  :(
Csak az az érdekes hogy nem mindig csinálja.. csak gondol egyet és elkezdi... olyan bosszantó... ma már annyira felidegesített.. pont akkor állította meg a zenét mikor felszálltam a buszra és persze tele volt tehát nem tudtam leülni és nem tudtam a zsebembe nyúlni hogy most elkezdjem "megszerelni" mert az egyik kezemmel kapaszkodtam a másikban meg a laptop volt amit nem szívesen tettem volna le a földre.. így kb 45perces tömény jó kis ikarus busz hangot hallgattam a jó kis frissen feltett zenéim helyett! :( :( :'( :D

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22872 Dátum: 2011, 03 10, 21:35:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak az az érdekes hogy nem mindig csinálja.. csak gondol egyet és elkezdi... olyan bosszantó... ma már annyira felidegesített.. pont akkor állította meg a zenét mikor felszálltam a buszra és persze tele volt tehát nem tudtam leülni és nem tudtam a zsebembe nyúlni hogy most elkezdjem "megszerelni" mert az egyik kezemmel kapaszkodtam a másikban meg a laptop volt amit nem szívesen tettem volna le a földre.. így kb 45perces tömény jó kis ikarus busz hangot hallgattam a jó kis frissen feltett zenéim helyett! :( :( :'( :D

Ez is ismerős szitu!!!  :D  :D én igazából nem vagyok,voltam S2U2 párti,használtam egy darabig de mivel nekem utána sense rom lett feltéve,már nem kellett.És ha a saját lejátszóját tennéd föl hozzá??S2...nem tudom mi már a neve... :hmm:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22873 Dátum: 2011, 03 10, 22:03:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez is ismerős szitu!!!  :D  :D én igazából nem vagyok,voltam S2U2 párti,használtam egy darabig de mivel nekem utána sense rom lett feltéve,már nem kellett.És ha a saját lejátszóját tennéd föl hozzá??S2...nem tudom mi már a neve... :hmm:

Én szeretem az S2U2őt.. :)
Nem is tudtam hogy van hozzá! :oops:
Leszedtem! S2P a neve, majd holnap kipróbálom és beszámolok! ;) :ok:

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #22874 Dátum: 2011, 03 10, 22:11:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én szeretem az S2U2őt.. :)
Nem is tudtam hogy van hozzá! :oops:
Leszedtem! S2P a neve, majd holnap kipróbálom és beszámolok! ;) :ok:

Abból a holnapból még ma lesz... :D vagy megint hallgathatod a busz mámorító zaját..hazáig! :D
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell