2024, 03 28, 11:59:54

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 360823 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2925 Dátum: 2017, 02 17, 19:10:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login Akkor itt miért van a leirásban hogy a bootloadert nyitni kell?

Szarul van ott fogalmazva, az a bootloader unlock az a rootot jelenti, hogy fel tud tnni a recoveryt, amellyel fel tudod tenni a romjukat

mint írtam feljebb recovery kell és a rom és mehet fel

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2926 Dátum: 2017, 02 17, 21:39:10 »
Igazad legyen nem szeretném téglázni a telomat,mert tetszik a rom.

Nem elérhető jeanlucpicard

  • Hozzászólások: 573
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note 4 N910C / Galaxy Tab t585
  • PDA ROM: Gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2927 Dátum: 2017, 02 20, 11:56:41 »
Van olyan oldal, ahol a gyári frissítésekhez van frissítési infó?
"A gonosz győzelméhez csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.”

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2928 Dátum: 2017, 03 06, 11:55:19 »
hello!
playröl leszedtem egy fizetös progit a note 4 re. Azt valahogy át tudom küldeni egy másik note 4 -re hogy ne kelljen arra is fizetösként letölteni?

Az igy leszedett progi playröl pld egy gyári alapállapot visszaállitás után letölthetö ingyen ujra ugyanabból a fiókból vagy megint meg kell venni?

Nem elérhető jeanlucpicard

  • Hozzászólások: 573
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note 4 N910C / Galaxy Tab t585
  • PDA ROM: Gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2929 Dátum: 2017, 03 06, 12:03:40 »
Ha megvetted, akkor bármelyik androidos készülékedre telepítheted, nem kell érte még egyszer fizetni, csak ugyan az az email fiók legyen rá beállítva. Ha megnézed a playen a másik készülékkel, nem fogsz mellette árat látni.
"A gonosz győzelméhez csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.”

Nem elérhető blaze13

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: Samsung Note 4
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2930 Dátum: 2017, 03 08, 22:47:06 »
Sziasztok!
Probalt mar valaki xbox one (nem s) controllert csatlakoztatni a telefonhoz? Nekem folyamatosan szetkapcsol egy hibara hivatkozva, illetve azt irja,hogy tegyek fel custom rom-ot...
Valami tipp? :)

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2931 Dátum: 2017, 03 09, 05:49:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Probalt mar valaki xbox one (nem s) controllert csatlakoztatni a telefonhoz? Nekem folyamatosan szetkapcsol egy hibara hivatkozva, illetve azt irja,hogy tegyek fel custom rom-ot...
Valami tipp? :)
A 360-al egészen tűrhető. Avval egy ideg játszottam. Régebben. Az új romokkal nem tudom hogyan muzsikál.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető blaze13

  • Hozzászólások: 100
  • PDA: Samsung Note 4
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2932 Dátum: 2017, 03 09, 06:22:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 360-al egészen tűrhető. Avval egy ideg játszottam. Régebben. Az új romokkal nem tudom hogyan muzsikál.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
360-nal en is hasznaltam regen :) vegul tegnap nem adtam fel es csak sikerult :) db-n leirtam a megoldast, kimasolom ide, hatha erdekel valakit :)

1. Rootoltam a telefont, majd leszedtem playrol az ANT USB Service-t.
2. Utana az Aptoide alkalmazassal (olyan, mint a play, csak jo par fizetos itt ingyen van) leszedtem az USB/BT JoystickCenter Free-t (zold ikonos, se a feher, se a gold verzio nem volt jo)
3. Alkalmazason belul jobb felso sarokban a J>T onra allitottam, a bal felso sarokban az IME-nel kivalasztottam az USBJoyFeeIME-t, majd alatta a Norm Search, ra kattintva beadta a one controllert (elofordulhat az xbox bekapcsolasa, mig nem parositja a telefonhoz :D )
Utana mar csak a gombokat kell megtalalni, hogy mi mit csinaljon.. a DeadTrigger2-vel probaltam, azzal mukodik szepen! :)

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2933 Dátum: 2017, 03 20, 09:23:39 »
Jaj srácok!
Nagy baj van. Összetörtem a gyönyörű Note4-emnek a kijelzőjét. Működik a telefon, de semmit nem tudok vele csinálni, mert nem mutat semmit a kijelző és természetesen nem is érez. Ki kellene cserélnem a kijelzőjét, de nem tudom hol kellene megcsináltatni?
Esetleg nincs valakinek tapasztalata ezzel a művelettel kapcsolatban? Ebay-ről esetleg érdemes rendelni vagy bárhonnan? Ez a telefon nem veszhet el.
Még egy kérdés: A Samsung Kies nevű progival szépen le tudom menteni amit akarok. PL telefonkönyet, stb. De hogy tudom megnézni a telefonszámokat? Miért nem látom magában a programban? Nincs erre valami mód? Kéne pár telefonszám, ami most a sérült telefonom memóriájában maradt.

Köszönöm mindenkinek, ha bármiben tud segíteni!

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2934 Dátum: 2017, 03 20, 13:47:39 »
hello. az akksi  becsült hátralévö idejével kapcsolatban kérdeznék:
mikor ujra lett rakva a telo  utána saccolt-tanulási mód után 49 órát.
majd elsö feltöltés után használat után ez lement  kb 26 órára
majd az ezt követö feltöltés után -illetve azóta már csak 17 órákat ad-jósol kb.
tudom hogy ez nem szentirás de azonos beállitások /használat melett ment igy le.
energia takarékoson -kb fél fényerön mindig. feleslegesen nem megy se mobilnet se semmi.
samsung  package disable progival kilöve minden amit nem használok. mi okozhatja ezt a nagy kb készenléti kilengést?
alaplap -akksi uj .
párom note 4 ese mindig 53 órát jósol  ugyanolyan használat melett minden töltés után. tudom nem szentirás
de mitöl van ez ?
telenoros szoft gyári - f es széria.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2935 Dátum: 2017, 03 20, 14:30:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaj srácok!
Nagy baj van. Összetörtem a gyönyörű Note4-emnek a kijelzőjét. Működik a telefon, de semmit nem tudok vele csinálni, mert nem mutat semmit a kijelző és természetesen nem is érez. Ki kellene cserélnem a kijelzőjét, de nem tudom hol kellene megcsináltatni?
Esetleg nincs valakinek tapasztalata ezzel a művelettel kapcsolatban? Ebay-ről esetleg érdemes rendelni vagy bárhonnan? Ez a telefon nem veszhet el.
Még egy kérdés: A Samsung Kies nevű progival szépen le tudom menteni amit akarok. PL telefonkönyet, stb. De hogy tudom megnézni a telefonszámokat? Miért nem látom magában a programban? Nincs erre valami mód? Kéne pár telefonszám, ami most a sérült telefonom memóriájában maradt.

Köszönöm mindenkinek, ha bármiben tud segíteni!

A prohardveren keresd nggabit vagy samoledet a javítással kapcsolatban

A telefon fájlokra és egyéb mentésekre használd ezt  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2936 Dátum: 2017, 03 21, 12:44:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A prohardveren keresd nggabit vagy samoledet a javítással kapcsolatban

A telefon fájlokra és egyéb mentésekre használd ezt  You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, de nem látja a program a telefont. Meg sajnos a gép sem. Lehet hogy valami más baj is van vele? Vagy kellene hogy az ember menüben engedélyezze, kiválassza hogy miképp csatlakozik? A Samsung kiesbe sem jelentkezik be a telcsi. Lehet nem kellene kicseréltetni mégsem a kijelzőt rajta?
Beadtam ma a Szombathelyi Samsung szervizbe, de két hét mire megérkezik hozzá a kijelző.

Nem elérhető sR

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2937 Dátum: 2017, 03 22, 10:37:32 »
Sziasztok,

ha jól olvastam az itt közreadottakat n910f-hez kizárólag szolgáltatói romok vannak független nincs. Tehát, ha az a tervem, hogy szolgáltató független romot teszek a kütyüre, akkor vmelyik főzött jöhet csak szóba....
Ezzel kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata? Mmint főzött rommal a kütyün. Nagyon hálás lennék, ha megosztaná velem.
Működik-e stabilan, rágja-e az akksit de rettenetesen, kifagy sűrűn, vagy a gyárihoz hasonlóan vezérli a kütyüt.
Direkt nem írtam rom típust/fajtát/vagy bármi ideillőt, hogy: CWM, Noble, AKÁRMIMÁS, mert a személyes tapasztalat érdekelne, az főzött rom típusa számomra másodlagos.
Vagy béna vagyok és lehet szolgáltató független romot tenni a kütyüre, akár külföldit.

(Szolgáltató váltás van kilátásban nálam és lehet, hogy olyat választok, aki független készülékekkel jáCCik. A 2 év gar. januárban leketyegett, szóval ez már nem akadály.)

Köszönöm!

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2938 Dátum: 2017, 03 22, 20:58:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

ha jól olvastam az itt közreadottakat n910f-hez kizárólag szolgáltatói romok vannak független nincs. Tehát, ha az a tervem, hogy szolgáltató független romot teszek a kütyüre, akkor vmelyik főzött jöhet csak szóba....
Ezzel kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata? Mmint főzött rommal a kütyün. Nagyon hálás lennék, ha megosztaná velem.
Működik-e stabilan, rágja-e az akksit de rettenetesen, kifagy sűrűn, vagy a gyárihoz hasonlóan vezérli a kütyüt.
Direkt nem írtam rom típust/fajtát/vagy bármi ideillőt, hogy: CWM, Noble, AKÁRMIMÁS, mert a személyes tapasztalat érdekelne, az főzött rom típusa számomra másodlagos.
Vagy béna vagyok és lehet szolgáltató független romot tenni a kütyüre, akár külföldit.

(Szolgáltató váltás van kilátásban nálam és lehet, hogy olyat választok, aki független készülékekkel jáCCik. A 2 év gar. januárban leketyegett, szóval ez már nem akadály.)

Köszönöm!
" lehet szolgáltató független romot tenni a kütyüre, akár külföldit." >>> You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2939 Dátum: 2017, 03 22, 22:14:02 »
 :) Új frissítés:
Version: N910FXXS1DQC3/N910FOXA1DPL1/N910FXXS1DQA1
403,47 MB
Android Sicherheitspatch Ebene:1.März 2017

Kiváncsi vagyok rosszabb lesz-e..  :)

Nem elérhető sR

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2940 Dátum: 2017, 03 23, 09:18:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:) Új frissítés:
Version: N910FXXS1DQC3/N910FOXA1DPL1/N910FXXS1DQA1
403,47 MB
Android Sicherheitspatch Ebene:1.März 2017

Kiváncsi vagyok rosszabb lesz-e..  :)

Szia Bala,

Köszönöm a válasz(oka)t  :ok:
Még egy kérdés, illetve 2:
1.: hiába regisztráltam a letöltő oldalon 1xűen nem indul el a letöltés... tehát a kérdés: hogy tudnám leszedni?
2.: Ezt a legújabb frissítést a telód jelezte?

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2941 Dátum: 2017, 03 23, 17:56:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Bala,

Köszönöm a válasz(oka)t  :ok:
Még egy kérdés, illetve 2:
1.: hiába regisztráltam a letöltő oldalon 1xűen nem indul el a letöltés... tehát a kérdés: hogy tudnám leszedni?
2.: Ezt a legújabb frissítést a telód jelezte?
Én ezzel töltöttem le az előző ORX-es romot: You are not allowed to view links. Register or Login
DBT a régiókódja a telómnak, és OTA-n jelezte tegnap a frissítést. (Azóta már tölti a SamFirm program is a DBT-s N910FXXS1DQC3-at)

Nem elérhető jeanlucpicard

  • Hozzászólások: 573
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note 4 N910C / Galaxy Tab t585
  • PDA ROM: Gyári 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2942 Dátum: 2017, 03 23, 20:26:29 »
A Samfirm-el sokkal gyorsabban lejönnek a romok és hamarabb is kerülnek fel, mint a Sammobile oldalra és nem kell fizetni a gyorsabb letöltésért.
"A gonosz győzelméhez csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.”

Nem elérhető sR

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2943 Dátum: 2017, 03 24, 09:54:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ezzel töltöttem le az előző ORX-es romot: You are not allowed to view links. Register or Login
DBT a régiókódja a telómnak, és OTA-n jelezte tegnap a frissítést. (Azóta már tölti a SamFirm program is a DBT-s N910FXXS1DQC3-at)

Jó cucc ez a samfirm. Próbáltam tegnap használni mycso leírása mentén. Ott TMH volt a kód... Ellenben  mindkét esetben (TRH, ORX) a decrypt hibára futott: Wrong key.

Model: SM-N910F
Regin: ORX
Auto: pipa
Binary Nature: pipa - az a mondás, hogy így lehet 4 fájlos romot kapni
Check Update: klikk
Decrypt automaically: pipa
Download: klikk
Na ez után kaptam az error-t

Tegnap próbáltam egy BTU-s romot is. Odinnal PDA-ba tallózva. A sammobile-ról szedtem le .tar.md5 kiterjesztésű. Angol és függetlennek kikiáltott. Olyan szempontból tuti független, hogy semmilyen szolgáltató semmilyen appját nem tartalmazza. Viszont (én telóm Telenoros épp) más szolgáltató -voda- sim kártyáját nem ette meg. Tehát a modem nem lett függetlenítve.... Gondolom ahhoz is kéne vmi fájl amit odinnal kéne felvinni.
Ilyet vajon hol találok, illetve hogyan kéne csinálnom a SamFirm-el a letöltést?

Bala kérlek -Téged szólítalak, mert Te vettél a szárnyaid alá, így erre a hétre én lettem a kereszted  :p :D ;) :shock: :oops:- segíts

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2944 Dátum: 2017, 03 24, 11:06:02 »
hello. az akksi  becsült hátralévö idejével kapcsolatban kérdeznék:
mikor ujra lett rakva a telo  utána saccolt-tanulási mód után 49 órát.
majd elsö feltöltés után használat után ez lement  kb 26 órára
majd az ezt követö feltöltés után -illetve azóta már csak 17 órákat ad-jósol kb.
tudom hogy ez nem szentirás de azonos beállitások /használat melett ment igy le.
energia takarékoson -kb fél fényerön mindig. feleslegesen nem megy se mobilnet se semmi.
samsung  package disable progival kilöve minden amit nem használok. mi okozhatja ezt a nagy kb készenléti kilengést?
alaplap -akksi uj .
párom note 4 ese mindig 53 órát jósol  ugyanolyan használat melett minden töltés után. tudom nem szentirás
de mitöl van ez ?
telenoros szoft gyári - f es széria.

Nem elérhető sR

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2945 Dátum: 2017, 03 24, 12:16:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello. az akksi  becsült hátralévö idejével kapcsolatban kérdeznék:
mikor ujra lett rakva a telo  utána saccolt-tanulási mód után 49 órát.
majd elsö feltöltés után használat után ez lement  kb 26 órára
majd az ezt követö feltöltés után -illetve azóta már csak 17 órákat ad-jósol kb.
...
alaplap -akksi uj .
párom note 4 ese mindig 53 órát jósol  ugyanolyan használat melett minden töltés után. tudom nem szentirás
de mitöl van ez ?
telenoros szoft gyári - f es széria.

Szia, a Párodé is Telenoros teló? Ugyanazok az appok vannak telepítve? Mert ezek is befolyásolják az akku üzemidejét.... persze ezeket valszeg számításba vetted.
Az enyémen is telenoros rom volt, amit tegnap lecseréltem egy angolra. Azóta még nem költöztem bele, úgyhogy nincs beállítva semmi. Tegnap du. kb. 15h-kor töltöttem fullra. Azóta össz 1 hívás 1 sms és reggel kb. 40 perc zenehallgatás bt fülessel 86%-on állok még és 43órát saccol úgy, hogy a bt-t, a gps-t most kapcsoltam le, a wifi + a mobilnet meg azóta is megy. Ez eddig nálam csúcs, szóval sokkal kevesebb alkalmazás mint eddig bármikor és sokkal kevesebb használat mellett hatványozott akkuidőt nyertem :taps:
Összehasonlítás képp: romcsere előtt egy halom appal a telefonon reggel 6kor töltőről le (fullon naftával), zene hallgatás, játék melóba menet + online élet és úgy kb. fél10re 50-55%-on állt az akku. Minden appra nagyjából 1-1 százalékot írt a rendszerre kb. 3at a kijelzőre meg 10et. Most a cella viszi a prímet 6%al.
Szóval a két töltés között raktál fel, vagy automatikusan playből mentek fel appok.
Tehát oda akarok kilyukadni, hogy amint belakom a készüléket eme impozáns értékek rendesen elamortizálódnak. Tehát az akksidnak nem nagyon lehet baja. Az enyém is aránylag új, tavaly novemberben vettem, mert én is azt hittem, hogy a régi megadta magát. De nem. Ugyanazt nyújtotta, mint most az új.

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2946 Dátum: 2017, 03 25, 05:58:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia, a Párodé is Telenoros teló? Ugyanazok az appok vannak telepítve? Mert ezek is befolyásolják az akku üzemidejét.... persze ezeket valszeg számításba vetted.
Az enyémen is telenoros rom volt, amit tegnap lecseréltem egy angolra. Azóta még nem költöztem bele, úgyhogy nincs beállítva semmi. Tegnap du. kb. 15h-kor töltöttem fullra. Azóta össz 1 hívás 1 sms és reggel kb. 40 perc zenehallgatás bt fülessel 86%-on állok még és 43órát saccol úgy, hogy a bt-t, a gps-t most kapcsoltam le, a wifi + a mobilnet meg azóta is megy. Ez eddig nálam csúcs, szóval sokkal kevesebb alkalmazás mint eddig bármikor és sokkal kevesebb használat mellett hatványozott akkuidőt nyertem :taps:
Összehasonlítás képp: romcsere előtt egy halom appal a telefonon reggel 6kor töltőről le (fullon naftával), zene hallgatás, játék melóba menet + online élet és úgy kb. fél10re 50-55%-on állt az akku. Minden appra nagyjából 1-1 százalékot írt a rendszerre kb. 3at a kijelzőre meg 10et. Most a cella viszi a prímet 6%al.
Szóval a két töltés között raktál fel, vagy automatikusan playből mentek fel appok.
Tehát oda akarok kilyukadni, hogy amint belakom a készüléket eme impozáns értékek rendesen elamortizálódnak. Tehát az akksidnak nem nagyon lehet baja. Az enyém is aránylag új, tavaly novemberben vettem, mert én is azt hittem, hogy a régi megadta magát. De nem. Ugyanazt nyújtotta, mint most az új.

páromé tmobilos
töltön volt mig mindent visszatettem-azóta semmi  nem került fel rá
felesleges szarok letiltva
és igy produkálja ezt a készenléti idö esést amit leirtam

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2947 Dátum: 2017, 03 25, 08:23:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
páromé tmobilos
töltön volt mig mindent visszatettem-azóta semmi  nem került fel rá
felesleges szarok letiltva
és igy produkálja ezt a készenléti idö esést amit leirtam
Lehet, hogy az akksi haldoklik?

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető reg20

  • Hozzászólások: 87
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 10+
  • PDA ROM: gyári android 9
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2948 Dátum: 2017, 03 25, 10:34:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy az akksi haldoklik?

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

ahogyan fentebb is irtam az akksi és az alaplap is uj

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2949 Dátum: 2017, 03 25, 12:23:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ahogyan fentebb is irtam az akksi és az alaplap is uj
Bocsi. Figyelmetlen voltam.

Viber van telepítve? Annak a beállításában alapból az állandó wifi van megadva. Folyton keresi a hálózatot.
Valami ilyesmi lesz a háttérben.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.