2017, 03 23, 21:13:20

Szerző Téma: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 141229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C
  • PDA ROM: stock 6.0.1
Re: Samsung Galaxy Note 4 - Általános beszélgetés
« Reply #2925 Dátum: 2017, 02 17, 19:10:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login Akkor itt miért van a leirásban hogy a bootloadert nyitni kell?

Szarul van ott fogalmazva, az a bootloader unlock az a rootot jelenti, hogy fel tud tnni a recoveryt, amellyel fel tudod tenni a romjukat

mint írtam feljebb recovery kell és a rom és mehet fel

Nem elérhető ato1981

• PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: Lollipop 5.1.1
« Reply #2926 Dátum: 2017, 02 17, 21:39:10 »
Igazad legyen nem szeretném téglázni a telomat,mert tetszik a rom.

Nem elérhető jeanlucpicard

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note 4 N910C / Galaxy Tab t585
  • PDA ROM: Gyári 6.0.1
« Reply #2927 Dátum: 2017, 02 20, 11:56:41 »
Van olyan oldal, ahol a gyári frissítésekhez van frissítési infó?
"A gonosz győzelméhez csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.”

Nem elérhető reg20

• PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
« Reply #2928 Dátum: 2017, 03 06, 11:55:19 »
hello!
playröl leszedtem egy fizetös progit a note 4 re. Azt valahogy át tudom küldeni egy másik note 4 -re hogy ne kelljen arra is fizetösként letölteni?

Az igy leszedett progi playröl pld egy gyári alapállapot visszaállitás után letölthetö ingyen ujra ugyanabból a fiókból vagy megint meg kell venni?

• PFC Fan
« Reply #2929 Dátum: 2017, 03 06, 12:03:40 »
Ha megvetted, akkor bármelyik androidos készülékedre telepítheted, nem kell érte még egyszer fizetni, csak ugyan az az email fiók legyen rá beállítva. Ha megnézed a playen a másik készülékkel, nem fogsz mellette árat látni.

Nem elérhető blaze13

• PDA: Samsung Note 4
  • PDA ROM: 6.0.1
« Reply #2930 Dátum: 2017, 03 08, 22:47:06 »
Sziasztok!
Probalt mar valaki xbox one (nem s) controllert csatlakoztatni a telefonhoz? Nekem folyamatosan szetkapcsol egy hibara hivatkozva, illetve azt irja,hogy tegyek fel custom rom-ot...
Valami tipp? :)

Nem elérhető hooker

• TOPIKGAZDA
  • PDA: G935F
  • PDA ROM: Gyári
« Reply #2931 Dátum: 2017, 03 09, 05:49:25 »
Sziasztok!
Probalt mar valaki xbox one (nem s) controllert csatlakoztatni a telefonhoz? Nekem folyamatosan szetkapcsol egy hibara hivatkozva, illetve azt irja,hogy tegyek fel custom rom-ot...
Valami tipp? :)
A 360-al egészen tűrhető. Avval egy ideg játszottam. Régebben. Az új romokkal nem tudom hogyan muzsikál.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető blaze13

• PDA: Samsung Note 4
  • PDA ROM: 6.0.1
« Reply #2932 Dátum: 2017, 03 09, 06:22:54 »
A 360-al egészen tűrhető. Avval egy ideg játszottam. Régebben. Az új romokkal nem tudom hogyan muzsikál.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
360-nal en is hasznaltam regen :) vegul tegnap nem adtam fel es csak sikerult :) db-n leirtam a megoldast, kimasolom ide, hatha erdekel valakit :)

1. Rootoltam a telefont, majd leszedtem playrol az ANT USB Service-t.
2. Utana az Aptoide alkalmazassal (olyan, mint a play, csak jo par fizetos itt ingyen van) leszedtem az USB/BT JoystickCenter Free-t (zold ikonos, se a feher, se a gold verzio nem volt jo)
3. Alkalmazason belul jobb felso sarokban a J>T onra allitottam, a bal felso sarokban az IME-nel kivalasztottam az USBJoyFeeIME-t, majd alatta a Norm Search, ra kattintva beadta a one controllert (elofordulhat az xbox bekapcsolasa, mig nem parositja a telefonhoz :D )
Utana mar csak a gombokat kell megtalalni, hogy mi mit csinaljon.. a DeadTrigger2-vel probaltam, azzal mukodik szepen! :)

Nem elérhető honda130

• PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
« Reply #2933 Dátum: 2017, 03 20, 09:23:39 »
Jaj srácok!
Nagy baj van. Összetörtem a gyönyörű Note4-emnek a kijelzőjét. Működik a telefon, de semmit nem tudok vele csinálni, mert nem mutat semmit a kijelző és természetesen nem is érez. Ki kellene cserélnem a kijelzőjét, de nem tudom hol kellene megcsináltatni?
Esetleg nincs valakinek tapasztalata ezzel a művelettel kapcsolatban? Ebay-ről esetleg érdemes rendelni vagy bárhonnan? Ez a telefon nem veszhet el.
Még egy kérdés: A Samsung Kies nevű progival szépen le tudom menteni amit akarok. PL telefonkönyet, stb. De hogy tudom megnézni a telefonszámokat? Miért nem látom magában a programban? Nincs erre valami mód? Kéne pár telefonszám, ami most a sérült telefonom memóriájában maradt.

Köszönöm mindenkinek, ha bármiben tud segíteni!

Nem elérhető reg20

• PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
« Reply #2934 Dátum: 2017, 03 20, 13:47:39 »
hello. az akksi  becsült hátralévö idejével kapcsolatban kérdeznék:
mikor ujra lett rakva a telo  utána saccolt-tanulási mód után 49 órát.
majd elsö feltöltés után használat után ez lement  kb 26 órára
majd az ezt követö feltöltés után -illetve azóta már csak 17 órákat ad-jósol kb.
tudom hogy ez nem szentirás de azonos beállitások /használat melett ment igy le.
energia takarékoson -kb fél fényerön mindig. feleslegesen nem megy se mobilnet se semmi.
samsung  package disable progival kilöve minden amit nem használok. mi okozhatja ezt a nagy kb készenléti kilengést?
alaplap -akksi uj .
párom note 4 ese mindig 53 órát jósol  ugyanolyan használat melett minden töltés után. tudom nem szentirás
de mitöl van ez ?
telenoros szoft gyári - f es széria.

Nem elérhető rstwingo

• TOPIKGAZDA
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C
  • PDA ROM: stock 6.0.1
« Reply #2935 Dátum: 2017, 03 20, 14:30:59 »
Jaj srácok!
Nagy baj van. Összetörtem a gyönyörű Note4-emnek a kijelzőjét. Működik a telefon, de semmit nem tudok vele csinálni, mert nem mutat semmit a kijelző és természetesen nem is érez. Ki kellene cserélnem a kijelzőjét, de nem tudom hol kellene megcsináltatni?
Esetleg nincs valakinek tapasztalata ezzel a művelettel kapcsolatban? Ebay-ről esetleg érdemes rendelni vagy bárhonnan? Ez a telefon nem veszhet el.
Még egy kérdés: A Samsung Kies nevű progival szépen le tudom menteni amit akarok. PL telefonkönyet, stb. De hogy tudom megnézni a telefonszámokat? Miért nem látom magában a programban? Nincs erre valami mód? Kéne pár telefonszám, ami most a sérült telefonom memóriájában maradt.

Köszönöm mindenkinek, ha bármiben tud segíteni!

A prohardveren keresd nggabit vagy samoledet a javítással kapcsolatban

A telefon fájlokra és egyéb mentésekre használd ezt  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető honda130

• PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
« Reply #2936 Dátum: 2017, 03 21, 12:44:59 »
A prohardveren keresd nggabit vagy samoledet a javítással kapcsolatban

A telefon fájlokra és egyéb mentésekre használd ezt  You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, de nem látja a program a telefont. Meg sajnos a gép sem. Lehet hogy valami más baj is van vele? Vagy kellene hogy az ember menüben engedélyezze, kiválassza hogy miképp csatlakozik? A Samsung kiesbe sem jelentkezik be a telcsi. Lehet nem kellene kicseréltetni mégsem a kijelzőt rajta?
Beadtam ma a Szombathelyi Samsung szervizbe, de két hét mire megérkezik hozzá a kijelző.

Nem elérhető sR

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
« Reply #2937 Dátum: 2017, 03 22, 10:37:32 »
Sziasztok,

ha jól olvastam az itt közreadottakat n910f-hez kizárólag szolgáltatói romok vannak független nincs. Tehát, ha az a tervem, hogy szolgáltató független romot teszek a kütyüre, akkor vmelyik főzött jöhet csak szóba....
Ezzel kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata? Mmint főzött rommal a kütyün. Nagyon hálás lennék, ha megosztaná velem.
Működik-e stabilan, rágja-e az akksit de rettenetesen, kifagy sűrűn, vagy a gyárihoz hasonlóan vezérli a kütyüt.
Direkt nem írtam rom típust/fajtát/vagy bármi ideillőt, hogy: CWM, Noble, AKÁRMIMÁS, mert a személyes tapasztalat érdekelne, az főzött rom típusa számomra másodlagos.
Vagy béna vagyok és lehet szolgáltató független romot tenni a kütyüre, akár külföldit.

(Szolgáltató váltás van kilátásban nálam és lehet, hogy olyat választok, aki független készülékekkel jáCCik. A 2 év gar. januárban leketyegett, szóval ez már nem akadály.)

Köszönöm!

Elérhető Bala

• PDA: Samsung N910F
  • PDA ROM: N910FXXS1DQC3
« Reply #2938 Dátum: 2017, 03 22, 20:58:11 »
Sziasztok,

ha jól olvastam az itt közreadottakat n910f-hez kizárólag szolgáltatói romok vannak független nincs. Tehát, ha az a tervem, hogy szolgáltató független romot teszek a kütyüre, akkor vmelyik főzött jöhet csak szóba....
Ezzel kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata? Mmint főzött rommal a kütyün. Nagyon hálás lennék, ha megosztaná velem.
Működik-e stabilan, rágja-e az akksit de rettenetesen, kifagy sűrűn, vagy a gyárihoz hasonlóan vezérli a kütyüt.
Direkt nem írtam rom típust/fajtát/vagy bármi ideillőt, hogy: CWM, Noble, AKÁRMIMÁS, mert a személyes tapasztalat érdekelne, az főzött rom típusa számomra másodlagos.
Vagy béna vagyok és lehet szolgáltató független romot tenni a kütyüre, akár külföldit.

(Szolgáltató váltás van kilátásban nálam és lehet, hogy olyat választok, aki független készülékekkel jáCCik. A 2 év gar. januárban leketyegett, szóval ez már nem akadály.)

Köszönöm!
" lehet szolgáltató független romot tenni a kütyüre, akár külföldit." >>> You are not allowed to view links. Register or Login

Elérhető Bala

« Reply #2939 Dátum: 2017, 03 22, 22:14:02 »
 :) Új frissítés:
Version: N910FXXS1DQC3/N910FOXA1DPL1/N910FXXS1DQA1
403,47 MB
Android Sicherheitspatch Ebene:1.März 2017

Kiváncsi vagyok rosszabb lesz-e..  :)

Nem elérhető sR

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic... osm... maps... vagy megkérdem a helyi erőket...
  • PDA: sm n910f
  • PDA ROM: még gyári
« Reply #2940 Dátum: Ma - 09:18:43 »
:) Új frissítés:
Version: N910FXXS1DQC3/N910FOXA1DPL1/N910FXXS1DQA1
403,47 MB
Android Sicherheitspatch Ebene:1.März 2017

Kiváncsi vagyok rosszabb lesz-e..  :)

Szia Bala,

Köszönöm a válasz(oka)t  :ok:
Még egy kérdés, illetve 2:
1.: hiába regisztráltam a letöltő oldalon 1xűen nem indul el a letöltés... tehát a kérdés: hogy tudnám leszedni?
2.: Ezt a legújabb frissítést a telód jelezte?

Elérhető Bala

« Reply #2941 Dátum: Ma - 17:56:21 »
Szia Bala,

Köszönöm a válasz(oka)t  :ok:
Még egy kérdés, illetve 2:
1.: hiába regisztráltam a letöltő oldalon 1xűen nem indul el a letöltés... tehát a kérdés: hogy tudnám leszedni?
2.: Ezt a legújabb frissítést a telód jelezte?
Én ezzel töltöttem le az előző ORX-es romot: You are not allowed to view links. Register or Login
DBT a régiókódja a telómnak, és OTA-n jelezte tegnap a frissítést. (Azóta már tölti a SamFirm program is a DBT-s N910FXXS1DQC3-at)

• PFC Fan
« Reply #2942 Dátum: Ma - 20:26:29 »
A Samfirm-el sokkal gyorsabban lejönnek a romok és hamarabb is kerülnek fel, mint a Sammobile oldalra és nem kell fizetni a gyorsabb letöltésért.

Okostelefon fórum | Samsung Galaxy S3 | HTC One X | Apple iPhone iPad

« Reply #2942 Dátum: Ma - 20:26:29 »
<div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">PFC News</a></div>