2024, 09 19, 03:39:13
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm  (Megtekintve 95343 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Immortalexi

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: p
  • Skype: 21
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #75 Dátum: 2013, 05 02, 19:54:13 »
értem... és ha Custom ROM fel rakom... de garanciáztatni akarom és vissza rakom a gyárit és úgy viszem be akkor is vagy mindenképpen ki mutatják, hogy volt rajta másik ROM? mert Omnia 2 nél ha vissza raktam a gyári Romot nem is baszakodtak.

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #76 Dátum: 2013, 05 03, 19:18:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
értem... és ha Custom ROM fel rakom... de garanciáztatni akarom és vissza rakom a gyárit és úgy viszem be akkor is vagy mindenképpen ki mutatják, hogy volt rajta másik ROM? mert Omnia 2 nél ha vissza raktam a gyári Romot nem is baszakodtak.
Akkor nem!  :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #77 Dátum: 2013, 05 08, 23:51:15 »
Ma reggel frissített  OTA a 3110esem ICS-ről JB-re... Még tapasztalgatom a JB-t(4.1.2) Nagyon nem vagyok oda tőle. Kinézetre sok nem változott,megjelent fenn a keskeny sáv, amiből a mindenféle értesítési-hálózati meg egyéb kapcsolati menü gördül le, az alsó sáv meg 3 gombosra redukálódott. Mint egy bazi telefon, kb :)  Még szokom.... Nem egy nagyon nagy  reveláció .
Ami új,hogy a leírások szerinti 1giga RAM, ami az ICS alatt 680 mega volt, most 770 lett. Viszont  jó esetben az ICS-ben RAM pucolóval le tudtam vinni a foglalt memóriát 300 mega alá. Ez most jó esetben 400+. Van,ami nekem lassúbbnak tűnik,mint az ICS alatt volt. Videólejátszónak az a funkciója,hogy gombnyomásra kis képernyőn megy a film tovább,miközben matathatsz egyebet a képernyő többi részén, tetszik. Egyéb programoknál az osztott képernyőt nem találtam meg(még). Majd utánanézek,hogy is van ez, hogy van e egyáltalán vagy csak legenda.... Még nyomogatom, és a tapasztalatokat megírom. Akinek nem hiányzanak a fent leírt újdonságok, nyugodtan maradjon az ICS-nél :)

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #78 Dátum: 2013, 05 09, 09:03:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma reggel frissített  OTA a 3110esem ICS-ről JB-re... Még tapasztalgatom a JB-t(4.1.2) Nagyon nem vagyok oda tőle. Kinézetre sok nem változott,megjelent fenn a keskeny sáv, amiből a mindenféle értesítési-hálózati meg egyéb kapcsolati menü gördül le, az alsó sáv meg 3 gombosra redukálódott. Mint egy bazi telefon, kb :)  Még szokom.... Nem egy nagyon nagy  reveláció .
Ami új,hogy a leírások szerinti 1giga RAM, ami az ICS alatt 680 mega volt, most 770 lett. Viszont  jó esetben az ICS-ben RAM pucolóval le tudtam vinni a foglalt memóriát 300 mega alá. Ez most jó esetben 400+. Van,ami nekem lassúbbnak tűnik,mint az ICS alatt volt. Videólejátszónak az a funkciója,hogy gombnyomásra kis képernyőn megy a film tovább,miközben matathatsz egyebet a képernyő többi részén, tetszik. Egyéb programoknál az osztott képernyőt nem találtam meg(még). Majd utánanézek,hogy is van ez, hogy van e egyáltalán vagy csak legenda.... Még nyomogatom, és a tapasztalatokat megírom. Akinek nem hiányzanak a fent leírt újdonságok, nyugodtan maradjon az ICS-nél :)

Nekem hónapok óta JB van. Az ICS szerintem egy elég elcseszett kiadás volt Android fronton, mondom ezt úgy, hogy S1, S2, S3, Tab2 eszközökön próbáltam mindkettőt. A JB sokkal gördülékenyebb, simább, mint a korábbi kiadások voltak. Ramot minek pucolni? A rendszer majd megteszi magának ha kell. Minek annyi üres memória?
Az alsó sáv pedig eltüntethető, csak root kell hozzá. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #79 Dátum: 2013, 05 10, 14:45:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem hónapok óta JB van. Az ICS szerintem egy elég elcseszett kiadás volt Android fronton, mondom ezt úgy, hogy S1, S2, S3, Tab2 eszközökön próbáltam mindkettőt. A JB sokkal gördülékenyebb, simább, mint a korábbi kiadások voltak. Ramot minek pucolni? A rendszer majd megteszi magának ha kell. Minek annyi üres memória?
Az alsó sáv pedig eltüntethető, csak root kell hozzá. :)

Hát nem tudom,lehet,hogy az android ennyire okos ,és üríti magának a memóriát....De ugye ha valami nagyobbat játszanál,mondjuk, a memóriád meg tele van egyéb cuccokkal, elkezdődik a multitasking,és a játékodban meg a szaggatás ...Szerintem...De mondom:lehet, a  droid nagyon okos, nem mint az egyéb oprendszerek :) Annyira nem zavar se az alsó, se a felső sáv,hogy csak ezért rootoljak. Mást meg nem buherálok annyira :) Bár lehet,egyszercsak root is lesz. Nekem így frissiben egymás után egyáltalán nem látszik az a sokkal nagyobb gördülékenység a JB-ben...sőt :) De lehet,hogy bennem van a hiba ....

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #80 Dátum: 2013, 05 10, 14:48:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem hónapok óta JB van. Az ICS szerintem egy elég elcseszett kiadás volt Android fronton, mondom ezt úgy, hogy S1, S2, S3, Tab2 eszközökön próbáltam mindkettőt. A JB sokkal gördülékenyebb, simább, mint a korábbi kiadások voltak. Ramot minek pucolni? A rendszer majd megteszi magának ha kell. Minek annyi üres memória?
Az alsó sáv pedig eltüntethető, csak root kell hozzá. :)

Nem tudom, droidban ,illetve telefonon is úgy van,hogy van virtuális memória,belső tárhelyen, amit ,ha a fizikai memória megtelik, el kezd használni a rendszer, viszont sokkal lassabb a kommunikáció ,mint a fizikai memóriával.... De lehet,hogy itt másképp van, csak nekem be vannak rögzülve a pc-s korlátok, így röpke 22 év után :D

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #81 Dátum: 2013, 05 10, 15:14:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, droidban ,illetve telefonon is úgy van,hogy van virtuális memória,belső tárhelyen, amit ,ha a fizikai memória megtelik, el kezd használni a rendszer, viszont sokkal lassabb a kommunikáció ,mint a fizikai memóriával.... De lehet,hogy itt másképp van, csak nekem be vannak rögzülve a pc-s korlátok, így röpke 22 év után :D

Nincs swap. Ez csak custom kernelekkel érhető el, nem is tudom, van-e ilyen egyáltalán a tabra.
Az androidot sok mindenért lehet szidni, de a memóriakezelése a legjobb a mobil oprendszerek között. Ráadásul amit kilősz, azok jó része szép lassan újra elindul, ezáltal fogyaszt is.
Root: továbbra sem értem, miért állsz ellent, nem ördögtől való, sőt. Ráadásul ha rootoltad, akkor a felesleges appok fagyaszthatók, vagy törölhetők, így nem futnak, és nem kell memóriát se ürítgetni. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #82 Dátum: 2013, 05 10, 21:54:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs swap. Ez csak custom kernelekkel érhető el, nem is tudom, van-e ilyen egyáltalán a tabra.
Az androidot sok mindenért lehet szidni, de a memóriakezelése a legjobb a mobil oprendszerek között. Ráadásul amit kilősz, azok jó része szép lassan újra elindul, ezáltal fogyaszt is.
Root: továbbra sem értem, miért állsz ellent, nem ördögtől való, sőt. Ráadásul ha rootoltad, akkor a felesleges appok fagyaszthatók, vagy törölhetők, így nem futnak, és nem kell memóriát se ürítgetni. :)

Ne vígy minket a kísértésbe :D Még a végén meg rootolom a tabot, a fene egye meg :D

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #83 Dátum: 2013, 05 10, 22:45:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne vígy minket a kísértésbe :D Még a végén meg rootolom a tabot, a fene egye meg :D

Csak rajta. Tisztább, szárazabb érzés. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #84 Dátum: 2013, 05 10, 23:21:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, droidban ,illetve telefonon is úgy van,hogy van virtuális memória,belső tárhelyen, amit ,ha a fizikai memória megtelik, el kezd használni a rendszer, viszont sokkal lassabb a kommunikáció ,mint a fizikai memóriával.... De lehet,hogy itt másképp van, csak nekem be vannak rögzülve a pc-s korlátok, így röpke 22 év után :D
Hali, az android, majd tudja mit csinál, nem kell vele kínlódni, ezt fusd át:

You are not allowed to view links. Register or Login
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető xenomorp

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Tab 2 7 P3110
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #85 Dátum: 2013, 05 15, 10:44:23 »
Sziasztok!

2 hete van egy T-home-os tabom és a héten lefrissítettem az ICS-t JB-re. Szólt hogy van frissítés, mondom akkor lássuk. Hááát nekem nem jön be :(. Gyorsabbnak tűnik, de mégse tetszik. Az lenne a kérdésem, hogy vissza tudom tenni az ICS-t és ha végigmegyek a lépéseken ami itt az oldalon található akkor gondolom ugrik a gari a T-home-nál? Ha felteszem a  P3110XWBLH3_P3110OXXBLH3_XEH-t akkor gondolom hiányozni fognak a T-s alkalmazások (nem mintha nagyon hiányoznának). Van valami amire oda kell figyelnem nagyon, mert nem tűnik nehéznek a fórum elején képekkel elmagyarázott módszer?

A válaszokat előre is köszönöm!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #86 Dátum: 2013, 05 15, 14:13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

2 hete van egy T-home-os tabom és a héten lefrissítettem az ICS-t JB-re. Szólt hogy van frissítés, mondom akkor lássuk. Hááát nekem nem jön be :(. Gyorsabbnak tűnik, de mégse tetszik. Az lenne a kérdésem, hogy vissza tudom tenni az ICS-t és ha végigmegyek a lépéseken ami itt az oldalon található akkor gondolom ugrik a gari a T-home-nál? Ha felteszem a  P3110XWBLH3_P3110OXXBLH3_XEH-t akkor gondolom hiányozni fognak a T-s alkalmazások (nem mintha nagyon hiányoznának). Van valami amire oda kell figyelnem nagyon, mert nem tűnik nehéznek a fórum elején képekkel elmagyarázott módszer?

A válaszokat előre is köszönöm!

Szia, ha You are not allowed to view links. Register or Login ezt a romot rakod vissza, akkor marad a garancia. Ez a gyári T-home-os ICS (4.0.4).
Igazából, érdemes a visszaállás előtt mindent lementegetni a tabról, mert android verzió visszalépésnél, szinte kötelező jellegű a factory reset (gyári visszaállítás), ami mindent töröl a tabról.

Jah, illetve pontosítsunk, hogy akkor most P3100 vagy P3110 a tabod típusa???
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető xenomorp

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Tab 2 7 P3110
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #87 Dátum: 2013, 05 15, 18:58:10 »
Köszi! A típust javítottam, elgépelhettem a regisztrációnál. Szóval  Factory default, majd letöltöttem a rom-ot majd Odin-nal megcsináltam. Reboot. Olyan 40 perc samsung felirat villogás és kétségbeesés után reseteltem. Újabb boot, 10p után se volt változás. Volume up + power menüben kiválasztottam wipe/factory default. Ezután bejelentkezett a tab. Huh.. :ok:

Remélem minden okés lesz ezután.

Még 1x köszönöm a segítséget!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #88 Dátum: 2013, 05 16, 00:55:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! A típust javítottam, elgépelhettem a regisztrációnál. Szóval  Factory default, majd letöltöttem a rom-ot majd Odin-nal megcsináltam. Reboot. Olyan 40 perc samsung felirat villogás és kétségbeesés után reseteltem. Újabb boot, 10p után se volt változás. Volume up + power menüben kiválasztottam wipe/factory default. Ezután bejelentkezett a tab. Huh.. :ok:

Remélem minden okés lesz ezután.

Még 1x köszönöm a segítséget!
Igen, bocsi ez kimaradt, hogy ilyen verzió visszalèpésnèl àltalàban a rom felrakása után is kell a factory reset, amit  a recovery-ből tudsz elvègezni. De akkor ezt sikerült is megoldanod.
Működnie kell tökéletesen, ne aggódj.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Besziosz

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus I9001
  • PDA ROM: CyanogenMod10 beta4 / CastagnaIT 10.6
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #89 Dátum: 2013, 05 19, 22:18:45 »
Miért nincs már gyári 4.1.2 JB frissítés Tmobile-os P3100-ra? A P3110-re ebben a hónapban kiadták. Nem értem....  Ráadásként a többi szolgáltató már rég év elején frissített.........

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P3100-ről


Nem elérhető lala74

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: p 1000
  • PDA ROM: 2.6.32.9
  • Skype: lala74
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #90 Dátum: 2013, 06 02, 15:14:32 »
Sziasztok,nyomon követem itt az eseményeket,de nekem kellene 1 kis segitség.Egy online oldalon vettem 1 ilyen készüléket,de a sim része levan tiltva mit tudnák azon kivül kezdeni vle hogy eldobom :shock:  .

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #91 Dátum: 2013, 06 02, 15:42:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,nyomon követem itt az eseményeket,de nekem kellene 1 kis segitség.Egy online oldalon vettem 1 ilyen készüléket,de a sim része levan tiltva mit tudnák azon kivül kezdeni vle hogy eldobom :shock:  .

Hogy érted, hogy le van tiltva? Fejtsd ezt ki légyszi.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Deedays24

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Tab2 7.0 P3130
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #92 Dátum: 2013, 06 03, 00:44:24 »
Ez engem is érdekelne ... ha le van tiltva valöszínű lopott , talált esetleg részletre vett és nemfizetésvől letiltott készülék lehet?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P3110-ről

Nem elérhető lala74

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: p 1000
  • PDA ROM: 2.6.32.9
  • Skype: lala74
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #93 Dátum: 2013, 06 03, 19:19:46 »
A szolgáltató dijnemfizetés végett lenyomta,már kideritettem.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #94 Dátum: 2013, 06 03, 21:36:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szolgáltató dijnemfizetés végett lenyomta,már kideritettem.
Hát akkor sajnos ennyi...

Keresd meg az eladót és kérd vissza a pénzed, esetleg jelentsd is fel, ez a max amit tenni tudsz.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Undying

  • Hozzászólások: 12
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy tab 2 7.0
  • PDA ROM: JZ054.P3110xxDMC2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #95 Dátum: 2013, 06 05, 15:29:25 »
Végignéztem a topicot, Istenigazából nem találtam választ a kérdésemre, tehát: A JB 4.1.2-t lehet rootolni, és ha igen, hogyan? Ugyanazzal a módszerrel, mint a 4.1.1-et? Köszönöm előre is!

Nem elérhető Undying

  • Hozzászólások: 12
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy tab 2 7.0
  • PDA ROM: JZ054.P3110xxDMC2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #96 Dátum: 2013, 06 06, 08:05:26 »
Regisztráltam a sammobile.com-on. Megkeresem a firmware-t, rákattintok, erre kiírja: csak regisztrált felhasználóknak.  censored ....

Nem elérhető Deedays24

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Tab2 7.0 P3130
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #97 Dátum: 2013, 06 06, 10:06:35 »
Talán ha bejelentkezel és úgy próbálod...

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P3110-ről

Nem elérhető Undying

  • Hozzászólások: 12
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy tab 2 7.0
  • PDA ROM: JZ054.P3110xxDMC2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #98 Dátum: 2013, 06 06, 12:54:27 »
Hát. lehet, hogy én vagyok béna. Regisztráltam. Rákattintok jobb oldalon a login-ra. Átugrik az egész a forum fülre. Belépek. Kiírja, hogy be vagyok lépve. Átkattintok a firmware fülre. É ismét a login, és a join fül van a jobb oldalon. Na most akkor mi van?

Nem elérhető molako

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy tab 2 7.0
  • PDA ROM: JZ054K.P3110XXDMC2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - Gyári romok, root, cwm
« Reply #99 Dátum: 2013, 06 06, 13:07:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végignéztem a topicot, Istenigazából nem találtam választ a kérdésemre, tehát: A JB 4.1.2-t lehet rootolni, és ha igen, hogyan? Ugyanazzal a módszerrel, mint a 4.1.1-et? Köszönöm előre is!

nekem is ez volna a kerdesem.