2024, 10 20, 03:32:33

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177416 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető scad

  • Hozzászólások: 160
  • Nem: Férfi
  • Sihing
  • PDA: Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: :)
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1000 Dátum: 2010, 03 14, 11:46:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez melyik szervizben volt? Valami bolton keresztül ment át, vagy egyből te vitted a szervizbe?
Vodafon üzletbe vittem, be Nyíregyházán a Plázába. Kedves kiszolgálás, korrekt cserekészülék, és mint írtam is teljesen felújított készülék egy hét alatt.
 :taps:
Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt!

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1001 Dátum: 2010, 03 14, 12:06:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vodafon üzletbe vittem, be Nyíregyházán a Plázába. Kedves kiszolgálás, korrekt cserekészülék, és mint írtam is teljesen felújított készülék egy hét alatt.
 :taps:
Hát akkor te tényleg az egyik ritka szerencsések közé tartozol...
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető Bger

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1002 Dátum: 2010, 03 18, 03:30:34 »
Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet függetleníteni a telefont (i900 - Omnia)? Ha szervizes megoldás létezik csak, akkor kb mennyi lehet? (ha egyáltalán valaki már csináltatott ilyet) Előre is köszönöm a válaszokat!

G.

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1003 Dátum: 2010, 03 18, 08:20:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet függetleníteni a telefont (i900 - Omnia)? Ha szervizes megoldás létezik csak, akkor kb mennyi lehet? (ha egyáltalán valaki már csináltatott ilyet) Előre is köszönöm a válaszokat!

G.
Ezt olvasd el:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bger

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1004 Dátum: 2010, 03 18, 14:57:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt olvasd el:

You are not allowed to view links. Register or Login

Örök hála!  :ok:

G.

Nem elérhető logo

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Igo/Google
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: 4.1.2 stock vagy JellyBAM aktuális
  • Skype: ve_logo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1005 Dátum: 2010, 03 20, 13:20:17 »
Sziasztok!

Ne haragudjon senki, ha nem ide tartozó probléma, de most vettem egy omniát, és az elején minden rendben volt. Már azon töprengtem, hogy frissítem a romot, mert ez a tré tényleg tré :) . Csak sajnos, mikor rávettem magam, feltűnt, hogy egyik pillanatról a másikra nem tölt se az eredeti autós töltőről, se a hálózatiról. A töltést mintha megtartaná, mert 20%-on volt a töltöttségi szint, amikor IGO-val mentem jó 1.5 órát.
A hibajelenség: Amior rádugom a töltőt, akkor hálózati és autós esetében nem világít a piros és értelemszerűen a feltöltöttséget jelző zöld led sem. Amikor usb-n van, akkor világít a piros led, de olyankor nem igazán tölti.
Tegnap este fullra lemerült, akkor a hálózati töltővel töltöttem és kikapcsolva égett a piros led, és mutatta is animációval, hogy tölti. Gyors bekapcsoltam, de akkor megint a fent említett probléma volt.
Hívtam a samsung számot, de akivel beszéltem, annak nem volt ötlete, hogy mi lehet.
Előre is köszönöm, ha valaki tudna nekem segíteni.
Üdv
Logo

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1006 Dátum: 2010, 03 20, 13:40:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ne haragudjon senki, ha nem ide tartozó probléma, de most vettem egy omniát, és az elején minden rendben volt. Már azon töprengtem, hogy frissítem a romot, mert ez a tré tényleg tré :) . Csak sajnos, mikor rávettem magam, feltűnt, hogy egyik pillanatról a másikra nem tölt se az eredeti autós töltőről, se a hálózatiról. A töltést mintha megtartaná, mert 20%-on volt a töltöttségi szint, amikor IGO-val mentem jó 1.5 órát.
A hibajelenség: Amior rádugom a töltőt, akkor hálózati és autós esetében nem világít a piros és értelemszerűen a feltöltöttséget jelző zöld led sem. Amikor usb-n van, akkor világít a piros led, de olyankor nem igazán tölti.
Tegnap este fullra lemerült, akkor a hálózati töltővel töltöttem és kikapcsolva égett a piros led, és mutatta is animációval, hogy tölti. Gyors bekapcsoltam, de akkor megint a fent említett probléma volt.
Hívtam a samsung számot, de akivel beszéltem, annak nem volt ötlete, hogy mi lehet.
Előre is köszönöm, ha valaki tudna nekem segíteni.
Üdv
Logo
Valszeg az akku halt meg. (Nekem a laptoppal volt így)
Vidd vissza gariba
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető elacko82

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: omnia
  • PDA ROM: mshg1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1007 Dátum: 2010, 03 20, 14:23:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Akkor szerviz lesz. Az a baj, hogy nem egyszerű nekem a fővárosba eljutni. Szerintem itt adom be a pannon szervizbe, gondolom ők is samsung szerviznek küldik tovább. Ez mennyivel hosszabíthatja meg szerintetek a javítási időt?
Udv mesterek,

Na figyeljetek: vettem egy omniat az egyik haveromtol, aki free upgrade-kent kapta es azt mondta nekem, h nem szereti az erintokepernyot,ezert adja el. Azt
 hallottam, hogy ez egy igen remek ketyere es megvettem.
Sikerult abbol a gyarilag hibas szeriabol vennem aminek a keperrnyoje nem pontos (nemtom talan vki mar fogott a kezebe olyat, tenyleg pontatlan, majdhogy hasznalhatatlan, szerencsere akkor meg volt fingermouse ;) )
Na volt rom frissites is de ugyanugy pontatlan. Na akkor kepernyo csere, amiben nagy baratom volt a youtube! kis utana olvasas, digitalizalo csere eloszor. Megjott a digi, melo kezd,befejez, becsavaroz,bekapcs. Hat megserult ami alatta van. meg e-bay, ket het, ujra kezd. Lenyeg a lenyeg, h egy olyan keszuleket sikerult varazsolni ami vetekszik a gyari hibatlan omniaval.
Gondoltam megosztom veletek e kis tortenetet.

majd meg irok es varom az eszreveteleket  :ok:

Nem elérhető logo

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Igo/Google
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: 4.1.2 stock vagy JellyBAM aktuális
  • Skype: ve_logo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1008 Dátum: 2010, 03 20, 15:02:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valszeg az akku halt meg. (Nekem a laptoppal volt így)
Vidd vissza gariba

Itt azért tudom tölteni az aksit. Pl ha hálózatin van egész este, akkor reggelre úgy mutatja, mintha maxra töltötte volna, csak nem világít a led.

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1009 Dátum: 2010, 03 20, 16:33:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt azért tudom tölteni az aksit. Pl ha hálózatin van egész este, akkor reggelre úgy mutatja, mintha maxra töltötte volna, csak nem világít a led.
Várj akkor nem értelek. Ha használod teljes töltés után akkor hozza a normális időt vagy egyből le is merül?
Szal csak a led világítása "zavar"?
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető logo

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Igo/Google
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: 4.1.2 stock vagy JellyBAM aktuális
  • Skype: ve_logo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1010 Dátum: 2010, 03 20, 16:37:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Várj akkor nem értelek. Ha használod teljes töltés után akkor hozza a normális időt vagy egyből le is merül?
Szal csak a led világítása "zavar"?

nem csak a led világítás, hanem a készülék csak hanggal jelzi, hogy valami csatlakozott hozzá. Nem mutatja, hogy töltés alatt van. csak USB-n keresztül. Amúgy az üzemidő közel ugyanaz.
De pl autós töltővel az igoban eddig kékre váltott az aksi jelzése, ha töltés alatt volt. Most folyamatosan ugyanazon a töltésen mutatja, ahol felteszem a töltőre. Majd amikor leveszem, akkor hirtelen felugrik, vagy volt olyan eset is, hogy kevesebb lett.

Nem elérhető train

  • Hozzászólások: 175
  • PDA: O2x
  • PDA ROM: v10b
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1011 Dátum: 2010, 03 20, 16:58:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor te tényleg az egyik ritka szerencsések közé tartozol...
Csakosz : )
Úgy látom ez nem szerencse! A helyi Voda partnerhez vittem be 1 év, 3 hónapos, és 20-on valahány napos  Omnicskámat. Nem bíztattak. Valami olyasmit hablatyoltak, hogy egy év után csak szoftveres garancia van rá. Aksit, Sim-et ,megkaptam csak a készülék maradt. 9nap múlva jött az SMS mehetek érte. Érintőpanel, csatlakozó fedél, bekapcsoló gomb  cserélve ! : ) Egy rakat Tele Max mérési jegyzőkönyv. Két aláírás. És mehettem is a dolgomra………..
A Medve nem játék....... !

Nem elérhető Pharaoh

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900DXID1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1012 Dátum: 2010, 03 23, 13:53:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ne haragudjon senki, ha nem ide tartozó probléma, de most vettem egy omniát, és az elején minden rendben volt. Már azon töprengtem, hogy frissítem a romot, mert ez a tré tényleg tré :) . Csak sajnos, mikor rávettem magam, feltűnt, hogy egyik pillanatról a másikra nem tölt se az eredeti autós töltőről, se a hálózatiról. ..........
Logo
A 6.5-ös ROM alatt nekem sem tölt úgy mint eddig, SŐT!!! Ha először a töltőt dugom a 230V-ba és utána a telefonba, akkor semmi nem történik....Viszont HA előbb a telefonba dugom a töltőt és utána nyomom a 230V-os aljzatba, akkor megjön a csippanó hang és már tölt is...

Nem elérhető samanric

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 422
  • Navigáció / Navigation: IGO Prime, Navigon
  • PDA: Iphone 5 [FW: 1.01.00]
  • PDA ROM: IOS 6.0.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1013 Dátum: 2010, 03 23, 18:11:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok: Visszatért a kis Omniám! Mivel ez itt a szerviz infók helye megosztom veletek a tapasztalataimat. A beígért 2-3 hétből végül is pont egy hét lett. A kijelzőm jobb oldala volt KISSÉ érzéketlen. Kicserélték az érintőpanelt, és a teljes házat a hátlapon kívül. Lefóliázva kaptam vissza egy szinte új Pda-t. Még a kamera optika takaró kis fényes valamijét is kicserélték, lefóliázták. Lehet, hogy csak én örömködöm túl de azért ez korrekt! Biztos ez az eljárás az egyértelmű, de sajnos vannak ellenkező tapasztalatok is!
na én kijelzőcserére vittem be meg mert leesett a samsung csatlakozo lezáró műanyag fül, másfél hetet mondtak s 7. munkanapra kész is lett. ma mentem érte uj kijelző, kamera optika nekem is fóliázva ujabb zárófül ugynézem ez már tartosabb lesz. s hát tényleg ég és föld a különbség a kijelzőcsere után. JJah s ezt az Egri Agria parkos voda üzletbe adtam be gariba. Respect érte nekik, na most keresek vmi jó romot rá. bár azokat a telemaxos matricákat lehagyhatták volna :D a szervizesek

Nem elérhető logo

  • Hozzászólások: 76
  • Navigáció / Navigation: Igo/Google
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: 4.1.2 stock vagy JellyBAM aktuális
  • Skype: ve_logo
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1014 Dátum: 2010, 03 24, 15:32:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 6.5-ös ROM alatt nekem sem tölt úgy mint eddig, SŐT!!! Ha először a töltőt dugom a 230V-ba és utána a telefonba, akkor semmi nem történik....Viszont HA előbb a telefonba dugom a töltőt és utána nyomom a 230V-os aljzatba, akkor megjön a csippanó hang és már tölt is...

Megpróbáltam, ahogy te mondtad, de úgysem jó nekem. Az aksit ki lehet zárni, mert kértem kölcsön egy működő aksit, és azzal is ugyanaz a hibajelenség. Azt nézem, hogy iszonyatosan gyorsan is merül... Néha 100% néha 20% :(

Nem elérhető TIBI11

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: ASUS A696
  • PDA ROM: WM6
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1015 Dátum: 2010, 03 27, 15:58:55 »
Üdv mindenkinek,T-mobilos az omnia 2.-m,felraktam új romokat(You are not allowed to view links. Register or Login),de még mindig hálózatfüggő,nem tudom mit csinálok rosszul..Pannonos kártyával szeretném használni.Mi az a szerviz rom amit elötte fel kell rakni?Ha valaki tud segíteni megköszönném.

Nem elérhető Sera26

  • Hozzászólások: 219
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X & Samsung Galaxy Mini & Samsung Galaxy Gio
  • PDA ROM: 1.29.401.11
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1016 Dátum: 2010, 03 27, 17:07:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek,T-mobilos az omnia 2.-m,felraktam új romokat(You are not allowed to view links. Register or Login),de még mindig hálózatfüggő,nem tudom mit csinálok rosszul..Pannonos kártyával szeretném használni.Mi az a szerviz rom amit elötte fel kell rakni?Ha valaki tud segíteni megköszönném.

1. Ez az Omnia 1 topikja.
2. A ROM cserével nem lesz független a PDA-d.
3. Egyelőre Omnia 2 függetlenítésére vagy Turbo SIM vagy fizetős függetlenítő kód van.

Nem elérhető TIBI11

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: ASUS A696
  • PDA ROM: WM6
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1017 Dátum: 2010, 03 27, 17:10:21 »
köszi az infót

Nem elérhető clio92

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge /Gold Platinum/
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1018 Dátum: 2010, 03 27, 19:36:29 »
Üdv mindenki!
Nemrég vettem egy Omniát,i900.Vodás és lecseréltem az inditó képet az eredetire,azóta két akumlátor töltöttség jelző van a kilyelzőn.Valaki tapasztalt ijet,vagy mitől lehet ez és hogy lehet eltávolitani hogy csak egy lrgyen? :(

 :hejes: Kicsit figyelj a helyesírásra!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1019 Dátum: 2010, 03 27, 19:49:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenki!
Nemrég vettem egy Omniát,i900.Vodás és lecseréltem az inditó képet az eredetire,azóta két akumlátor töltöttség jelző van a kilyelzőn.Valaki tapasztalt ijet,vagy mitől lehet ez és hogy lehet eltávolitani hogy csak egy lrgyen? :(
Az Ani_Poweron.gif file-t cserélted le, attól biztosan nem lesz 2 akkukijelzés. Még mit másoltál, telepítettél?
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető clio92

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge /Gold Platinum/
  • PDA ROM: 6.0.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1020 Dátum: 2010, 03 27, 20:21:33 »
Egy sima újrainditás megoldotta! :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1021 Dátum: 2010, 03 27, 23:03:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy sima újrainditás megoldotta! :D
Ámen  :D :taps:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető dortam

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 65
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Ex Omnia i900, HTC DHD
  • PDA ROM: Gyári 1.72
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1022 Dátum: 2010, 03 29, 07:45:19 »
Sziasztok! Rendetlenkedik az Omnia I.-em érintésérzékenysége. A sarkokban teljesen pontatlanul működik. Sajnos sem a  kalibrálás, sem a soft reset sem segít a dolgon. ROM: Romovics 6.1.4. Szervizlátogatás előtt vissza kell tennem a T-mob. romot? Létezik valami vajákolás erre a hibára? (Pls, help. Időhiány miatt nem nagyon olvastam vissza. -Tudom, vascső! :-) )

Nem elérhető Sera26

  • Hozzászólások: 219
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X & Samsung Galaxy Mini & Samsung Galaxy Gio
  • PDA ROM: 1.29.401.11
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1023 Dátum: 2010, 03 29, 10:05:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Rendetlenkedik az Omnia I.-em érintésérzékenysége. A sarkokban teljesen pontatlanul működik. Sajnos sem a  kalibrálás, sem a soft reset sem segít a dolgon. ROM: Romovics 6.1.4. Szervizlátogatás előtt vissza kell tennem a T-mob. romot? Létezik valami vajákolás erre a hibára? (Pls, help. Időhiány miatt nem nagyon olvastam vissza. -Tudom, vascső! :-) )

Digitizer csere.
Vagy előtte ez:

You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető dortam

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 65
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Ex Omnia i900, HTC DHD
  • PDA ROM: Gyári 1.72
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #1024 Dátum: 2010, 03 29, 21:53:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Digitizer csere.
Vagy előtte ez:

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönet, működik!