2024, 10 20, 01:40:19

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető norbi.sz

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.3.4
  • PDA: Samsung Omnia I900 8GB
  • PDA ROM: i900BUHJ2/BUHJ2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #950 Dátum: 2010, 02 07, 16:18:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenképpen ajánlom a DXHK3-at elsőre.
Romfrissítéskor a pda operációs rendszere cserélődik le.

Egyébként megnéztem a leírást:
"Első felrakáshoz ajánlott angol szerviz rom: DXHK3   ftp"
Nemrég javítottam ki, de úgy látom nem egyértelmű :(
Nah mostmár talán jó lesz, kiszedtem az XDHK2-re utalást a leírásból.

Aham, értem :)

De gondolom a TEL Romja is cserélődik, vagy nem? Mert ha nem, akkor elvileg nem sok köze lenne a ROM-nak a térerőhöz... Vagy mégis???

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #951 Dátum: 2010, 02 07, 16:27:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aham, értem :)

De gondolom a TEL Romja is cserélődik, vagy nem? Mert ha nem, akkor elvileg nem sok köze lenne a ROM-nak a térerőhöz... Vagy mégis???
Ennél a romnál frissíti a tel. részt! Anzo romjai közül csak egy vagy kettő van ami igen de azok már a legújabbak erre a készülékre! Ezeket érdemes feltenni és utána szemezgethetsz azokból amik már nem frissítik a tel.-t!
Romovics romjaiban szintén benne van, amelyikben nincs azt jelzi a forrásoldalon!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kicsirobi

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire S
  • Skype: kicsirobi@citromail.hu
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #952 Dátum: 2010, 02 08, 06:43:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én hétfőn vittem be Szegeden a márkaszervizbe. Eredetileg Vodás lenne de nekem Anzo romja volt rajta. Megkérdezték mibaja meg, hogy kérek-e cserekészüléket és ennyi. Majd szólnak telefonon előreláthatólag pénteken lesz kész.

egyelőre még nem szoltak hogy nem Vodkás a rom(kop-kop). Ha igen akkor meg fogom elhozom felrakom 2 óra múlva visszaviszem és akkor már nem köthetnek bele...
Szerintem le se  censored ják hogy milyen ROM van rajta. Max a Vodafone/T-Mobile/Pannon szórakozna. Mármint ha oda vinnéd ott azért lehet hogy jobban finnyásak.

Az a gáz,hogy nekem vodás garancialevelem van.
Az gondolom nem jó a Samu szervizbe.
És ha a tied vodás,akkor meg tudod mondani mennyi garancia van rá?Köszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #953 Dátum: 2010, 02 08, 15:16:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a gáz,hogy nekem vodás garancialevelem van.
Az gondolom nem jó a Samu szervizbe.
És ha a tied vodás,akkor meg tudod mondani mennyi garancia van rá?Köszi
Szüleimnél vagyok Békés megyében. Holanp megyek pont megnézem ha lesz időm(remélem...) hogy mi van a papíron.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető kicsirobi

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire S
  • Skype: kicsirobi@citromail.hu
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #954 Dátum: 2010, 02 08, 17:31:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szüleimnél vagyok Békés megyében. Holanp megyek pont megnézem ha lesz időm(remélem...) hogy mi van a papíron.
Köszönöm előre is

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #955 Dátum: 2010, 02 08, 19:27:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm előre is
A holnap kérdésessé vált de péntekre igérték, hogy kész lesz az Omniám. Legkésőbb akkor úgyis megyek. :)
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető spiler

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: i900
  • PDA ROM: I900BSHI2/BSHI2
  • Skype: jeghokis
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #956 Dátum: 2010, 02 08, 22:34:43 »
Üdv! nem tudom be kalibrálni a kijelzőt nem volt valakinek ien gondja? végig nyomkodom a kis kereszteket és mindig középre rakja és a jobb oldali ikon sávot nem tom használni mert ha ott nyomom akkor a menűben a középső sort nyitja meg... ja meg nem tudja valaki honnan lehetne omnia panelt szerezni? mert fel szakadtak a töltésnek a lábai a panelról és samsung szervizben sem csinálják meg (garancia nincs rajta)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #957 Dátum: 2010, 02 08, 22:51:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv! nem tudom be kalibrálni a kijelzőt nem volt valakinek ien gondja? végig nyomkodom a kis kereszteket és mindig középre rakja és a jobb oldali ikon sávot nem tom használni mert ha ott nyomom akkor a menűben a középső sort nyitja meg... ja meg nem tudja valaki honnan lehetne omnia panelt szerezni? mert fel szakadtak a töltésnek a lábai a panelról és samsung szervizben sem csinálják meg (garancia nincs rajta)
Hali!
A kijelződ haldoklik. Azért nem veszi be a kereszteket. Ha esetleg romfrissítés után vagy csinálj egy welcome.not-ot üres fájlt. Ezzel átugrod a kalibrálást de a kijelződ továbbra is cserére szorul.
Vannak szervizek ahol kicserélik a panelt. Vagy lehet neten rendelni és van róla video ha vállakozó szellemű vagy és ki mered cserélni egyedül. Azt hiszem még egy Trox csavarhúzó is kell hozzá de ebben nem vagyok biztos. Így a munkadíjat meg tudod spórolni.
Az általános topikjában kérdezd meg honnan lehet panelt venni. Azt hiszem valaki hozott be 10-15db-ot külföldről de szerintem M.o-n is lehet venni.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Loren

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: omnia i900
  • PDA ROM: cjhhc
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #958 Dátum: 2010, 02 16, 16:35:45 »
Nos lenne egy érdekes kérdésem!!4 :-D
Mint tudjuk ha a telot rákapcsoljuk a pc re akkor a pc netjét tudjuk használni telon is. DEEEEEE.... és itt jön a kérdés.
A teló Wi-Fi jét hogyan lehet használni asztali gépen ???

Nem elérhető Sogi555

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • PDA ROM: 7.0.7392.0
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #959 Dátum: 2010, 02 16, 16:56:12 »
üdv.
lenne egy "kis" problémám. valamelyik nap takarítgattam a pdat (törölgettem a szemetet rőla), total commanderrel csináltam, és kijelölgettem a fölös könyvtárakat, egyben töröltem volna mindent. de beletöröltem valami olyanba is, amibe nagyon nemkellett volna, registry-re, vagy program files-re tippelek. csak láttam hogy törli az olyan dolgokat, amit biztos nemkellene, rányomtam a cancelre, de már mindegy volt. az elején még betudtam lépni a start menübe, de egy program se volt ott, reset után már a startmenü se jön be. gondoltam akkor majd újrateszem a romot, csakhogy a dataconnectiont se nagyon tudom így elérni... ryrzy 28002-es rom van most az omnián, valami ötlet, hogy mit tudnék most vele kezdeni?
előre is köszönöm a válaszokat

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #960 Dátum: 2010, 02 16, 17:02:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv.
lenne egy "kis" problémám. valamelyik nap takarítgattam a pdat (törölgettem a szemetet rőla), total commanderrel csináltam, és kijelölgettem a fölös könyvtárakat, egyben töröltem volna mindent. de beletöröltem valami olyanba is, amibe nagyon nemkellett volna, registry-re, vagy program files-re tippelek. csak láttam hogy törli az olyan dolgokat, amit biztos nemkellene, rányomtam a cancelre, de már mindegy volt. az elején még betudtam lépni a start menübe, de egy program se volt ott, reset után már a startmenü se jön be. gondoltam akkor majd újrateszem a romot, csakhogy a dataconnectiont se nagyon tudom így elérni... ryrzy 28002-es rom van most az omnián, valami ötlet, hogy mit tudnék most vele kezdeni?
előre is köszönöm a válaszokat
Csinálj egy hard resetet!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sogi555

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • PDA ROM: 7.0.7392.0
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #961 Dátum: 2010, 02 16, 17:22:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csinálj egy hard resetet!
ennyi lenne?:O hát őőő... lol akkor lementem a dolgokat, és hajrá...:D

Nem elérhető Sogi555

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • PDA ROM: 7.0.7392.0
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #962 Dátum: 2010, 02 16, 17:31:50 »
hátnagyonnagyonszépen köszönöm, én már nemtudtam mire gondolni, mit csinálhatnék az omniával...

Nem elérhető kakaoscsiga8

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsun Omnia I900
  • PDA ROM: I900BPHJ4/UHHJ3
  • Skype: haslerkyy
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #963 Dátum: 2010, 02 18, 18:25:53 »
Üdv
az lenne a problémám hogy mind a füllhalgató,töltő,usb-s kábel nagyon könnyen ki jár belőle.és ezért ha töltöm, vagy épp kábelal babrálok közbe ha megmozditom megszakad mert könnyen kicsúszik belőle.
ezt a problémát hogyan orvosolhatnám!?
össze kell nyomni csak kicsit nyomni benne azt "plehet" hogy jobban tartson vagy hogy? előre is köszönöm!

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #964 Dátum: 2010, 02 18, 18:39:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv
az lenne a problémám hogy mind a füllhalgató,töltő,usb-s kábel nagyon könnyen ki jár belőle.és ezért ha töltöm, vagy épp kábelal babrálok közbe ha megmozditom megszakad mert könnyen kicsúszik belőle.
ezt a problémát hogyan orvosolhatnám!?
össze kell nyomni csak kicsit nyomni benne azt "plehet" hogy jobban tartson vagy hogy? előre is köszönöm!
A készüléken a csatlakozónál ha be tudsz nyúlni fölé vagy alá, ott esetleg finoman összébb nyomhatod, de szigorúan csak saját felelőségedre!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gallimi

  • Hozzászólások: 105
  • Navigáció / Navigation: igo8.3
  • PDA: Alcatel
  • PDA ROM: cm11
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #965 Dátum: 2010, 02 18, 20:55:15 »
Hello.Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy van-e esélyem szerintetek a kijelző cserére(decemberi) mert van rajta 1 nagyobb pixel hiba és három vagy négy kisebb de ezek a kisebbek csak sötétben résznél látszanak ez még nem is érdekelne de az az egy az midig látszik és zavaró hozzá teszem bp.vettem az oktogonnál egy boltban 3-betüs bolt!!!V.I....pho...Hát nem voltak akkor kedvesek velem.Ha valakinek lene valami hozzá fűzni valója vagy tapasztalata megköszönném. :) ;)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #966 Dátum: 2010, 02 18, 21:36:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello.Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy van-e esélyem szerintetek a kijelző cserére(decemberi) mert van rajta 1 nagyobb pixel hiba és három vagy négy kisebb de ezek a kisebbek csak sötétben résznél látszanak ez még nem is érdekelne de az az egy az midig látszik és zavaró hozzá teszem bp.vettem az oktogonnál egy boltban 3-betüs bolt!!!V.I....pho...Hát nem voltak akkor kedvesek velem.Ha valakinek lene valami hozzá fűzni valója vagy tapasztalata megköszönném. :) ;)
Ha van rajta garancia akkor kötelesek kicserélni!
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #967 Dátum: 2010, 02 18, 22:02:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello.Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy van-e esélyem szerintetek a kijelző cserére(decemberi) mert van rajta 1 nagyobb pixel hiba és három vagy négy kisebb de ezek a kisebbek csak sötétben résznél látszanak ez még nem is érdekelne de az az egy az midig látszik és zavaró hozzá teszem bp.vettem az oktogonnál egy boltban 3-betüs bolt!!!V.I....pho...Hát nem voltak akkor kedvesek velem.Ha valakinek lene valami hozzá fűzni valója vagy tapasztalata megköszönném. :) ;)
Pixel hibára sztem nincsen garancia.

Nem elérhető (613)Spawn_;)

  • Hozzászólások: 126
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy s9
  • PDA ROM: UAE Factory 8.0.0, AP: G960FXXU2BRI3 CP: G960FXXU2BRHA CSC: G960FOXM2BRHA
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #968 Dátum: 2010, 02 19, 19:40:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pixel hibára sztem nincsen garancia.

Hali!

Ez így nem teljesen igaz... Szabályozva van hogy egy adott méretű területen hány darab pixel lehet hibás. /pontosan nem tudom megmondani hogy mekkora ez az érték/ de pl.: Ha két darab hibás pixeled van a képernyő két legtávolabbi sarkában akkor az még százalékosan "elfogadható"., de ha 1 négyzet centiméternyi területen van mondjuk 10 darab akkor az már hibásnak minősül.

De mint azt már írtam a pontos számokat nem ismerem. Érdemes lenne utána nézni és akár a szervizbe is bevinni vagy pedig a Samu ügyfélszolgálatát felhívni. (06-80-SAMSUNG)

BB
Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!!!

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #969 Dátum: 2010, 02 20, 20:28:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello.Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy van-e esélyem szerintetek a kijelző cserére(decemberi) mert van rajta 1 nagyobb pixel hiba és három vagy négy kisebb de ezek a kisebbek csak sötétben résznél látszanak ez még nem is érdekelne de az az egy az midig látszik és zavaró hozzá teszem bp.vettem az oktogonnál egy boltban 3-betüs bolt!!!V.I....pho...Hát nem voltak akkor kedvesek velem.Ha valakinek lene valami hozzá fűzni valója vagy tapasztalata megköszönném. :) ;)
Hát akkor én csak annyit tudok mondani: Sok szerencsét!
Másfél hónapos huza vona után sikerült megcsinálniuk az én pda-mat. A legfőbb baj, hogy nem viheted a samsung szervizbe a a bolti gari érvényes rá. Engem elküldtek a samsung szervizből :( Otta vipnél pedig egy fatális harveres hibát (nem olvasta a belső memót a készülék) szoftverfrisítés, és egyéb módszerekkel akarták orvosolni. Én NEM ajánlom ezekután senkinek ezt a boltot.
A vevők iránti elkötelezettség, igen alacsony, azt is mondhatom hogy lexarják h te mit akarsz, csak a pénzt megkapják. A kiszolgálás pedig: no comment!
DE mindenféleképpen menj és csináltasd meg, olvass a neten a jogszabályok után, kérd el a panaszkönyvet és egyéb dolgokokkal fenyegetőzz, ha nem akarják megcsinálni. De mindenféleképpen legyél tisztába a törvényekkel.
Sajnos én nem votam, ezért így jártam, de végre megkaptam :)
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető gallimi

  • Hozzászólások: 105
  • Navigáció / Navigation: igo8.3
  • PDA: Alcatel
  • PDA ROM: cm11
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #970 Dátum: 2010, 02 21, 17:17:26 »
Köszönöm a választ.Szerintem is egy nagy kamu bolt és ha valaki ott akar venni valamit azt ne tegye!!!!!!!jó indulatból mondom és akit csak lehet lebeszélek róla.

Nem elérhető shurenkan

  • Hozzászólások: 16
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: Omnia
  • PDA ROM: 12546
Re: Align screen
« Reply #971 Dátum: 2010, 02 21, 21:39:56 »
Sziasztok!

Hard reset után nem tudok tobábbjutni az align screen képernyőről, hiába célzom be a kereszteket.

Tudna valaki segíteni? előre is köszönöm!

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Align screen
« Reply #972 Dátum: 2010, 02 21, 22:37:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hard reset után nem tudok tobábbjutni az align screen képernyőről, hiába célzom be a kereszteket.

Tudna valaki segíteni? előre is köszönöm!
Hali!
Valószínűleg haldoklik a kijelződ. Csinálj egy welcome.not -ot a My Storage-ra és ekkor kihanyja a kalibrálást. Viszont ha garis vidd vissza ha nem akkor sajnos kezdj spórolni... :(
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető karesz89

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: igo 8
  • PDA: samsung i900 omnia
  • PDA ROM: i900xxhhc/cjhhc
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #973 Dátum: 2010, 02 21, 23:54:09 »
Sziasztok!

Digitalizátort cseréltem az Omniámba,mert már nem tudtam bekalibrálni a kijelzőt, a cserét nehezen is de összehoztam és tökéletesen működik,csak nincs térerőm már 10× tuti szétszedtem hogy minden kábel rendben van e,de minden a helyén mégsincs térerőm csak akkor megy fel talán 1-re ha közel van a torony

Tudna valaki segíteni?Előre is köszönöm!

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #974 Dátum: 2010, 02 22, 05:42:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Digitalizátort cseréltem az Omniámba,mert már nem tudtam bekalibrálni a kijelzőt, a cserét nehezen is de összehoztam és tökéletesen működik,csak nincs térerőm már 10× tuti szétszedtem hogy minden kábel rendben van e,de minden a helyén mégsincs térerőm csak akkor megy fel talán 1-re ha közel van a torony

Tudna valaki segíteni?Előre is köszönöm!
Válsd át GSM-re a 3G helyett.