2024, 10 20, 01:42:59

Szerző Téma: Samsung szerviz információk, tapasztalatok  (Megtekintve 177414 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető never

  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #975 Dátum: 2010, 02 23, 12:08:43 »
Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy megbízható szervizet? Még a gyári BSHI1 rom van fent és azt szeretném frissíteni, illetve a ház fémes színű része kopik és azt is kicseréltetném...

(a rom cserére nem vállalkoznék... csak Vistám van és nem akarok pórul járni...)

Nem elérhető sanyoka123

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 602
  • Navigáció / Navigation: iGO8.3.2, Navitel, Garmin
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: ROM:DXIF1/ Phdee Windows7 UI. i900 Omnia WM6.5.3. Build 23699.5.3.10
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #976 Dátum: 2010, 02 24, 07:31:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy megbízható szervizet? Még a gyári BSHI1 rom van fent és azt szeretném frissíteni, illetve a ház fémes színű része kopik és azt is kicseréltetném...

(a rom cserére nem vállalkoznék... csak Vistám van és nem akarok pórul járni...)
Ha garis a készüléked akkor Romot nem fogsz tudni cseréltetni, egyébként attól függ hol laksz.

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #977 Dátum: 2010, 02 24, 08:18:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha garis a készüléked akkor Romot nem fogsz tudni cseréltetni, egyébként attól függ hol laksz.
Hali!

Ez nem egészen így van szerintem. Mert bármikor vissza rakhatja a gyári ROM-ot és onnantól kezdve meg sem mondják, hogy nem csak az volt rajta.

Valamint én is leadtam gariba a Samukát. Használtan vettem de van rajta garancia. És a kijelző haldoklott. Nem volt kedvem bíbelődni hogy vissza rakjam a gyári Vodafonost valamint kíváncsi is voltam, hogy mit mondanak ilyenkor rá. Úgy voltam vele ha kekeckednek megmondom és mutatom a papírt hogy használtan vettem és én semmiről nem tudok. :)
Ha meg mégis akkor fogom felrakom a Vodafon Rom-ot és elviszem egy másik Samsung szervizbe vagy beviszem a Vodafonhoz(aki szintén a szerviznek küldi).
Minden okés volt meg is jött ahogy igérték. Csak kaptam mellé egy kis ajándékot :) Néhány oldalas papírt amiben leírják, hogy nem megfelelő szoftvert(valami ilyesmi csak nagyon hülyén és marketingesen megfogalmazva) találtak rajta amiért ők nem vállalnak garanciát. És visszarakták a Vodafon ROM-ot és visszazárták a telót.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető never

  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: BSHI1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #978 Dátum: 2010, 02 24, 10:28:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha garis a készüléked akkor Romot nem fogsz tudni cseréltetni, egyébként attól függ hol laksz.

Ilyen gond nincs, már öregecske szegényke... Gari lejárt már... Tehát még mindig várok jó ötleteket, hogy ki csinálná meg nekem a frissítést. Egyébként Budapesti vagy. XVI-ban lakom, Szentendrén dolgozom.

Nem elérhető deka

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: DXID1/23088 Clean
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #979 Dátum: 2010, 02 25, 13:25:52 »
Sziasztok,

valószínűleg elhalálozott az akkum, így nem tudom visszarakni a szerviz rom-ot. Lejárt garancia esetén érdekli a szervizt ha egy hekkelt rom-ot talál a készüléken?

Nem elérhető csonkasz

  • Hozzászólások: 605
  • Navigáció / Navigation: OnePlus One
  • PDA: OnePlus One
  • PDA ROM: 13.1.2-ZNH2KAS3P0-bacon
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #980 Dátum: 2010, 02 25, 14:57:57 »
Miért akarod ezért szervizbe vinni a készüléket. Új akku bele és mehet tovább.
Amúgy miért érdekelné, ha nincs gar.

Nem elérhető deka

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: DXID1/23088 Clean
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #981 Dátum: 2010, 02 25, 15:47:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért akarod ezért szervizbe vinni a készüléket. Új akku bele és mehet tovább.
Amúgy miért érdekelné, ha nincs gar.

Mert nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy az akku a hunyó..

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #982 Dátum: 2010, 02 25, 19:21:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy az akku a hunyó..
Legrosszabb esteben lesz egy teljesen tökéletes pót akud :)

Miből következtetsz rá, hogy rossz az akkud?
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető deka

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: DXID1/23088 Clean
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #983 Dátum: 2010, 02 26, 09:14:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legrosszabb esteben lesz egy teljesen tökéletes pót akud :)

Miből következtetsz rá, hogy rossz az akkud?

Most már biztos, hogy nem akku probléma. Kaptam kölcsönbe egyet, plusz egy töltőt próbára hátha az a rossz. Talán a csatlakozó lehet a hunyó, mindenesetre most már mindenképp be kell vinnem, kiváncsi vagyok mi lesz a reakció.  :hmm:

Nem elérhető scad

  • Hozzászólások: 160
  • Nem: Férfi
  • Sihing
  • PDA: Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: :)
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #984 Dátum: 2010, 03 05, 11:24:28 »
Na! Ma vissza lockoltam az omniámat, ráraktam a vodás "rom"-ot, és bevittem a szervizbe. Kijelzőjének jobb oldalán kb. egy cm nem veszi az adást. Ragaszkodtam hozzá, hogy foglaljuk bele a papírokba, hogy én karcmentes álapotban adtam át a pda-t. Biztos ami tuti! Közel másfél éves a kütyü, remélem lényegesen jobb lesz a kijelző érzékenysége! Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, legyen szíves ossza meg velem!
Más. Most, ha visszakapom a pda-t, újból szervizrom majd főzött? Mert bár volt már rajta főzött, de szólgáltatói romra teszem közvetlenül.
Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt!

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #985 Dátum: 2010, 03 05, 11:33:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na! Ma vissza lockoltam az omniámat, ráraktam a vodás "rom"-ot, és bevittem a szervizbe. Kijelzőjének jobb oldalán kb. egy cm nem veszi az adást. Ragaszkodtam hozzá, hogy foglaljuk bele a papírokba, hogy én karcmentes álapotban adtam át a pda-t. Biztos ami tuti! Közel másfél éves a kütyü, remélem lényegesen jobb lesz a kijelző érzékenysége! Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, legyen szíves ossza meg velem!
Más. Most, ha visszakapom a pda-t, újból szervizrom majd főzött? Mert bár volt már rajta főzött, de szólgáltatói romra teszem közvetlenül.
Pontosan ahogy mondod! Ilyenkor megint kell a szerviz rom! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Imhotep

  • Vendég
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #986 Dátum: 2010, 03 05, 11:38:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közel másfél éves a kütyü, remélem lényegesen jobb lesz a kijelző érzékenysége! Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, legyen szíves ossza meg velem!
Tuti érzékenyebb lesz az érintőképernyőd, az újak jobban sikerültek  ;)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #987 Dátum: 2010, 03 05, 11:44:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tuti érzékenyebb lesz az érintőképernyőd, az újak jobban sikerültek  ;)
Nekem a második is csak fél évet bírt a 900-on hétfőn megyek a harmadikért! :(
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető scad

  • Hozzászólások: 160
  • Nem: Férfi
  • Sihing
  • PDA: Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: :)
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #988 Dátum: 2010, 03 05, 16:33:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tuti érzékenyebb lesz az érintőképernyőd, az újak jobban sikerültek  ;)
Én is ebben reménykedek. De nehéz lesz most 2-3 hét nélküle.
Gondolom fóliát nem tesznek rá. Tehát ismét vennem kell rá. Legutóbb egy olcsóbb fóliát vettem rá, de egész tűrhetőnek bizonyult. Gondoljátok érdemes lenne beruháznom inkább egy minőségi fóliába?
Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt!

Nem elérhető scad

  • Hozzászólások: 160
  • Nem: Férfi
  • Sihing
  • PDA: Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: :)
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #989 Dátum: 2010, 03 05, 16:37:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan ahogy mondod! Ilyenkor megint kell a szerviz rom! ;)
Nem gond! Hála ennek a fórumnak, a pár hónappal ezelőtt remegő kézzel romfrissítőből, ma már ügyesen, de persze nagyon körültekintően frissítő emberkévé váltam. Jó pár telefonon, PDA-n túl vagyok, de ennyire univerzális eszközöm még nem volt. Mondjuk ha ez a fórum nem lenne már lehet, hogy omniám se lenne!
Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt!

Nem elérhető kicsirobi

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire S
  • Skype: kicsirobi@citromail.hu
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #990 Dátum: 2010, 03 06, 07:47:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na! Ma vissza lockoltam az omniámat, ráraktam a vodás "rom"-ot, és bevittem a szervizbe. Kijelzőjének jobb oldalán kb. egy cm nem veszi az adást. Ragaszkodtam hozzá, hogy foglaljuk bele a papírokba, hogy én karcmentes álapotban adtam át a pda-t. Biztos ami tuti! Közel másfél éves a kütyü, remélem lényegesen jobb lesz a kijelző érzékenysége! Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, legyen szíves ossza meg velem!
Más. Most, ha visszakapom a pda-t, újból szervizrom majd főzött? Mert bár volt már rajta főzött, de szólgáltatói romra teszem közvetlenül.

Ugyanez a problémám,csak a bal oldal szórakozik :'(
Ez már a második Omniám,aminek ez a baja .
De ezeken kívül tényleg még mindig viszi a pálmát(Lehet csak azért,mert még nem próbáltam az újabbakat :)  )

Annyi kérdésem lenne még,hogyha ez már a harmadik szerviz a készüléken,akkor nem kéne kicserélniük?

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #991 Dátum: 2010, 03 06, 08:28:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyanez a problémám,csak a bal oldal szórakozik :'(
Ez már a második Omniám,aminek ez a baja .
De ezeken kívül tényleg még mindig viszi a pálmát(Lehet csak azért,mert még nem próbáltam az újabbakat :)  )

Annyi kérdésem lenne még,hogyha ez már a harmadik szerviz a készüléken,akkor nem kéne kicserélniük?
Nem, ez nincs benne sajnos a törvénybe! Nekem van egy ismerősöm aki kívülről fújja a törvényeket és a jogokat, és ő világosított fel, hogy ilyen sajnos nincs leírva. Mert én 5x vittem már vissza. De ha határidőn kívül javítják, akkor azt hiszem lehet kérni újat.
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #992 Dátum: 2010, 03 08, 14:59:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, ez nincs benne sajnos a törvénybe! Nekem van egy ismerősöm aki kívülről fújja a törvényeket és a jogokat, és ő világosított fel, hogy ilyen sajnos nincs leírva. Mert én 5x vittem már vissza. De ha határidőn kívül javítják, akkor azt hiszem lehet kérni újat.

Amit nyilván nem fognak teljesíteni sajnos... S: Meg macera... :(
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető janika30

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: WM6.5 HUN
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #993 Dátum: 2010, 03 10, 18:30:34 »
Sziasztok!
Van egy sgh omnia i 900-som  és ha fényképet,videot csinálok vele nem menti el őket  valaki tudna ebben segiteni köszi

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #994 Dátum: 2010, 03 10, 18:35:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Van egy sgh omnia i 900-som  és ha fényképet,videot csinálok vele nem menti el őket  valaki tudna ebben segiteni köszi
Miután megnyomtad a középső gombot utána tapizz rá a képernyőre és utána feljön jobb oldalt egy menü ahol az "ok" gombra rányomsz akkor menti el.

És olvasgasd az i900.eoldal.hu-t.

Az ilyesmi kérdéseidet pedig itt tedd fel: You are not allowed to view links. Register or Login
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető samanric

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 422
  • Navigáció / Navigation: IGO Prime, Navigon
  • PDA: Iphone 5 [FW: 1.01.00]
  • PDA ROM: IOS 6.0.1
Re: Align screen
« Reply #995 Dátum: 2010, 03 10, 20:57:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Valószínűleg haldoklik a kijelződ. Csinálj egy welcome.not -ot a My Storage-ra és ekkor kihanyja a kalibrálást. Viszont ha garis vidd vissza ha nem akkor sajnos kezdj spórolni... :(

na de hogy ha így még a pc se ismeri fel. pénteken vinném vissza gariba de azthiszem levettem a vodazárat s romfrissités előtt elfelejtettem visszarakni ezért kéne vhogy elinditanom

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Align screen
« Reply #996 Dátum: 2010, 03 10, 21:11:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
na de hogy ha így még a pc se ismeri fel. pénteken vinném vissza gariba de azthiszem levettem a vodazárat s romfrissités előtt elfelejtettem visszarakni ezért kéne vhogy elinditanom
Nem foglalkoznak vele! :)

Nekem is Anzo rom-ja volt rajta és unlockolva. Visszavittem a Samsung szervizbe. Elküldtél majd szoltak kész. Annyi hogy kaptam egy-két oldalas papírt h visszarakták a Vodafon ROM-ot meg lockolták.
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető samanric

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 422
  • Navigáció / Navigation: IGO Prime, Navigon
  • PDA: Iphone 5 [FW: 1.01.00]
  • PDA ROM: IOS 6.0.1
Re: Align screen
« Reply #997 Dátum: 2010, 03 11, 12:47:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem foglalkoznak vele! :)

Nekem is Anzo rom-ja volt rajta és unlockolva. Visszavittem a Samsung szervizbe. Elküldtél majd szoltak kész. Annyi hogy kaptam egy-két oldalas papírt h visszarakták a Vodafon ROM-ot meg lockolták.

na közbe megpróbáltam ugy hogy az igo8 kártyára tettem fel s működik, bár rohadt szar a kijelző szó se róla. de köszi a segítséget.

Nem elérhető scad

  • Hozzászólások: 160
  • Nem: Férfi
  • Sihing
  • PDA: Samsung galaxy S5
  • PDA ROM: :)
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #998 Dátum: 2010, 03 13, 17:33:21 »
 :ok: Visszatért a kis Omniám! Mivel ez itt a szerviz infók helye megosztom veletek a tapasztalataimat. A beígért 2-3 hétből végül is pont egy hét lett. A kijelzőm jobb oldala volt KISSÉ érzéketlen. Kicserélték az érintőpanelt, és a teljes házat a hátlapon kívül. Lefóliázva kaptam vissza egy szinte új Pda-t. Még a kamera optika takaró kis fényes valamijét is kicserélték, lefóliázták. Lehet, hogy csak én örömködöm túl de azért ez korrekt! Biztos ez az eljárás az egyértelmű, de sajnos vannak ellenkező tapasztalatok is!   
Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt!

Nem elérhető Geroy

  • Hozzászólások: 705
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI by pzoley
Re: Samsung szerviz információk, tapasztalatok
« Reply #999 Dátum: 2010, 03 14, 10:10:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok: Visszatért a kis Omniám! Mivel ez itt a szerviz infók helye megosztom veletek a tapasztalataimat. A beígért 2-3 hétből végül is pont egy hét lett. A kijelzőm jobb oldala volt KISSÉ érzéketlen. Kicserélték az érintőpanelt, és a teljes házat a hátlapon kívül. Lefóliázva kaptam vissza egy szinte új Pda-t. Még a kamera optika takaró kis fényes valamijét is kicserélték, lefóliázták. Lehet, hogy csak én örömködöm túl de azért ez korrekt! Biztos ez az eljárás az egyértelmű, de sajnos vannak ellenkező tapasztalatok is!
Ez melyik szervizben volt? Valami bolton keresztül ment át, vagy egyből te vitted a szervizbe?
"Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló."