2024, 03 29, 16:53:45
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: TheNextGalaxy - SGS III Általános beszélgetés  (Megtekintve 970156 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #100 Dátum: 2012, 04 30, 08:56:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy évvel ezelőtt az elsők között szereztem be az SII-t, mert annyival jobbak voltak a paraméterei az addig szeretett SGS-emhez képest, hogy rá kellett ugranom.
Már nyár közepén, mikor olvastam a készülő Note-ról, elkezdtem itt a fórumon rajongani érte, mert azt olvastam, hogy hasonló lesz a hardvere, mint az SGSII-é, de akkora lesz a kijelzője, hogy nekem pont ideális és még lesz egy toll is hozzá, ami meg a régi HP iPAQ időket hozza vissza!... Szerettem használni!!
Most immár fél éve itt van a kezemben a Note és annyira nincs hiányérzetem, hogy magamat is meglepem az elmúlt pár év őrülete tükrében!  :hmm:
Nekem pont elég gyors, pont elég nagy, pont elég a felbontása, szép képeket és megdöbbentően jó videókat csinál, gördülékenyen navigál-zenél-telefonál-bluetooth-t kezel egyszerre ha kell probléma nélkül, 3G-n és WiFi-n sebesen navigál az Interneten és azonnali kézi jegyzetekre is kitűnően használható!!! :ok:

Mindezt azért írtam, mert az elmúlt napokban keresgéltem magamban az immár megszokott "új kütyü jön" láz nyomait és nem találom...  :hmm: .... Ehhez a Note-hoz képest most valahogy nem hoz lázba a négy mag... lehet bennem van a hiba, vagy megöregedtem, vagy kiégtem,....  :hmm: De évek óta először nem érzem, hogy valami jobbra kéne cserélnem a PDA-mat!

ÉS EZ NAGYON MEGNYUGTATÓ ÉS JÓ ÉRZÉS!  :D :D

Persze én sem fogok itt megállni, de most valahogy nem sürget semmi! :)

Dettó. Így vagyok én is ezzel. :ok:

Tapatalk 2-vel írtam a Note-omról

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #101 Dátum: 2012, 04 30, 08:57:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyire ugyanezt érzem MOST (még) én is! ;)
Az, amit eddig tudunk, az nem hoz lázba.
A 4magos procira mint brutális áramfogyasztó eszközre tekintek, nem tudok kitalálni olyat, ami igényelhetne a Note-énál nagyobb procit. Persze, biztosan lesz alkalmazás (amit direkt azért fognak megírni, hogy legyen, ami csak azon fut), de nekem a Where's my Water-szintű játékok elegendőek teljesen.
A többiben pedig nem érzek hiányt a Note mellett...

A kerámiabevonatos ház (mert csak bevonat lehet szerintem, a teljes kerámiaház-rész törékenyebb lenne, mint a kijelző) meg nesze semmi, biztosan baromi jól néz ki, de minek?
A kevlár? Háááát, azért, csak azért, hogy elmondhassam, hogy űrtechnikás acélhelyettesítő anyagból van?
A Motorolánál is nagy a szemfényvesztés, kevlár a hátlap (és csak az, más nem!). És akkor, hová sz...jak? Pont semmit nem számít, miből van a háta...

Veled is egyetértek. :)

Tapatalk 2-vel írtam a Note-omról

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: TheNextGalaxy
« Reply #102 Dátum: 2012, 04 30, 09:30:15 »
Én meg alig várom, hogy megjelenjen, mert akkor majd turkálni fogok a jobbnál - jobb GS-2-ben és Note-ban, amit majd jól megveszek....  :D  :D  :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: TheNextGalaxy
« Reply #103 Dátum: 2012, 04 30, 10:00:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én meg alig várom, hogy megjelenjen, mert akkor majd turkálni fogok a jobbnál - jobb GS-2-ben és Note-ban, amit majd jól megveszek....  :D  :D  :D

Na igen, az az ügyes, aki így csinálja. :ok:

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #104 Dátum: 2012, 04 30, 10:27:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy évvel ezelőtt az elsők között szereztem be az SII-t, mert annyival jobbak voltak a paraméterei az addig szeretett SGS-emhez képest, hogy rá kellett ugranom.
Már nyár közepén, mikor olvastam a készülő Note-ról, elkezdtem itt a fórumon rajongani érte, mert azt olvastam, hogy hasonló lesz a hardvere, mint az SGSII-é, de akkora lesz a kijelzője, hogy nekem pont ideális és még lesz egy toll is hozzá, ami meg a régi HP iPAQ időket hozza vissza!... Szerettem használni!!
Most immár fél éve itt van a kezemben a Note és annyira nincs hiányérzetem, hogy magamat is meglepem az elmúlt pár év őrülete tükrében!  :hmm:
Nekem pont elég gyors, pont elég nagy, pont elég a felbontása, szép képeket és megdöbbentően jó videókat csinál, gördülékenyen navigál-zenél-telefonál-bluetooth-t kezel egyszerre ha kell probléma nélkül, 3G-n és WiFi-n sebesen navigál az Interneten és azonnali kézi jegyzetekre is kitűnően használható!!! :ok:

Mindezt azért írtam, mert az elmúlt napokban keresgéltem magamban az immár megszokott "új kütyü jön" láz nyomait és nem találom...  :hmm: .... Ehhez a Note-hoz képest most valahogy nem hoz lázba a négy mag... lehet bennem van a hiba, vagy megöregedtem, vagy kiégtem,....  :hmm: De évek óta először nem érzem, hogy valami jobbra kéne cserélnem a PDA-mat!

ÉS EZ NAGYON MEGNYUGTATÓ ÉS JÓ ÉRZÉS!  :D :D

Persze én sem fogok itt megállni, de most valahogy nem sürget semmi! :)
ez így van....én is úgy gondolom,nem érdemes most gs3-at venni,inkább várni a note 2 re....

Küldve,T2-vel.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #105 Dátum: 2012, 04 30, 10:32:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez így van....én is úgy gondolom,nem érdemes most gs3-at venni,inkább várni a note 2 re....

Küldve,T2-vel.

Jelenleg a Note2 sem érdekel. Teljesítményre teljesen megfelelő a Note. Ha akkumulátor idő jelentősen nagyobb lenne, akkor már érdekelne az újabb készülék.

Tapatalk 2-vel írtam a Note-omról

Nem elérhető cusing

  • Hozzászólások: 201
  • Navigáció / Navigation: sync aura és XXX
  • PDA: samsung galaxy s 2
  • PDA ROM: I9100XXLSJ
Re: Re: Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #106 Dátum: 2012, 04 30, 10:36:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jelenleg a Note2 sem érdekel. Teljesítményre teljesen megfelelő a Note. Ha akkumulátor idő jelentősen nagyobb lenne, akkor már érdekelne az újabb készülék.

Tapatalk 2-vel írtam a Note-omról
persze,hogy nem érdekel,mert neked van.... :-) én azokra gondoltak,akinek sgs2 van(és legfőképp magamra)

Küldve,T2-vel.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #107 Dátum: 2012, 04 30, 10:47:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
persze,hogy nem érdekel,mert neked van.... :-) én azokra gondoltak,akinek sgs2 van(és legfőképp magamra)

Küldve,T2-vel.

Ez érthető. Az S2 megérkezése és megismerése után azt mondtam, hogy nem kell másik készülék, mert az nagyon jó. Aztán jött ez a nagyobb képernyős Note. Megnéztem. Akkor azt mondtam, hogy ez jó, kell nekem a nagyobb képernyője miatt. Most jönnek a 4 magos progival ellátott készülékek. Az már szerintem azoknak lehet érdekes, akik játszanak. Máshoz bőven elég a 2 processzor. Na jó, a weboldalak betöltése picivel gyorsabb a 4 magosakkal, de az már nem számottevő.

Tapatalk 2-vel írtam a Note-omról

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: TheNextGalaxy
« Reply #108 Dátum: 2012, 04 30, 16:36:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyire ugyanezt érzem MOST (még) én is! ;)
Az, amit eddig tudunk, az nem hoz lázba.
A 4magos procira mint brutális áramfogyasztó eszközre tekintek, nem tudok kitalálni olyat, ami igényelhetne a Note-énál nagyobb procit. Persze, biztosan lesz alkalmazás (amit direkt azért fognak megírni, hogy legyen, ami csak azon fut), de nekem a Where's my Water-szintű játékok elegendőek teljesen.
A többiben pedig nem érzek hiányt a Note mellett...

A kerámiabevonatos ház (mert csak bevonat lehet szerintem, a teljes kerámiaház-rész törékenyebb lenne, mint a kijelző) meg nesze semmi, biztosan baromi jól néz ki, de minek?
A kevlár? Háááát, azért, csak azért, hogy elmondhassam, hogy űrtechnikás acélhelyettesítő anyagból van?
A Motorolánál is nagy a szemfényvesztés, kevlár a hátlap (és csak az, más nem!). És akkor, hová sz...jak? Pont semmit nem számít, miből van a háta...
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy évvel ezelőtt az elsők között szereztem be az SII-t, mert annyival jobbak voltak a paraméterei az addig szeretett SGS-emhez képest, hogy rá kellett ugranom.
Már nyár közepén, mikor olvastam a készülő Note-ról, elkezdtem itt a fórumon rajongani érte, mert azt olvastam, hogy hasonló lesz a hardvere, mint az SGSII-é, de akkora lesz a kijelzője, hogy nekem pont ideális és még lesz egy toll is hozzá, ami meg a régi HP iPAQ időket hozza vissza!... Szerettem használni!!
Most immár fél éve itt van a kezemben a Note és annyira nincs hiányérzetem, hogy magamat is meglepem az elmúlt pár év őrülete tükrében!  :hmm:
Nekem pont elég gyors, pont elég nagy, pont elég a felbontása, szép képeket és megdöbbentően jó videókat csinál, gördülékenyen navigál-zenél-telefonál-bluetooth-t kezel egyszerre ha kell probléma nélkül, 3G-n és WiFi-n sebesen navigál az Interneten és azonnali kézi jegyzetekre is kitűnően használható!!! :ok:

Mindezt azért írtam, mert az elmúlt napokban keresgéltem magamban az immár megszokott "új kütyü jön" láz nyomait és nem találom...  :hmm: .... Ehhez a Note-hoz képest most valahogy nem hoz lázba a négy mag... lehet bennem van a hiba, vagy megöregedtem, vagy kiégtem,....  :hmm: De évek óta először nem érzem, hogy valami jobbra kéne cserélnem a PDA-mat!

ÉS EZ NAGYON MEGNYUGTATÓ ÉS JÓ ÉRZÉS!  :D :D

Persze én sem fogok itt megállni, de most valahogy nem sürget semmi! :)
Akkor megnyugodtam vegleg en is.  :) : You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: TheNextGalaxy
« Reply #109 Dátum: 2012, 04 30, 18:18:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor megnyugodtam vegleg en is.  :) : You are not allowed to view links. Register or Login
Rendeltem az OTP-től NFC-kártyát. Működik. :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: TheNextGalaxy
« Reply #110 Dátum: 2012, 04 30, 18:41:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendeltem az OTP-től NFC-kártyát. Működik. :)
hidd el itt is van jo par helyen, de nem tartozik meg bele a hetköznapjainkba.Kell meg egy kis idö. :) ;)
Ja es persze nekem ingyen lecserelik a kartyamat kerdezes nelkül, azt hiszem a jövö honaptol indul.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: TheNextGalaxy
« Reply #111 Dátum: 2012, 04 30, 20:30:43 »
amit ti most éreztek, azt éreztem én az s2 kijövetelekor. A note már érdekelne, de inkább maradok a telefon + tablet párosításnál az idei beszerzések során

szerintem a quad kevesebbet fogyaszt, mint a dualcore, legalábbis a tesztek azt mutatják, ráadásul ha tényleg 2k feletti akksit raknak bele, szerintem nem fog senki panaszkodni az üzemidőre

szóval engem nem a részletek dobnak fel benne, hanem az egész egyben. Egy gyönyörű kijelző, stabil, gyors hardver és a szrrá romolható samsung firmware szerintem nyerő kombó ;)

Tapatalked, swyped from cm9 nightly using devil kernel
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Re: TheNextGalaxy
« Reply #112 Dátum: 2012, 05 01, 18:22:50 »

lehet h ilyen lesz :)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: TheNextGalaxy
« Reply #113 Dátum: 2012, 05 01, 19:05:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
lehet h ilyen lesz :)


nem lehet, hanem biztos!  :) A GT-I9300  az ez!  :) Mar csak az a kerdes, hogy a Galaxy S III-kent debütal vagy mas lesz az S III-as?
A negyedik szenzorra is meg van a valasz : akksi értesítés LED
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Re: TheNextGalaxy
« Reply #114 Dátum: 2012, 05 01, 19:09:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem lehet, hanem biztos!  :)

Valahol olvastam h ez csak tesz ház  :hmm:

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: TheNextGalaxy
« Reply #115 Dátum: 2012, 05 01, 19:17:29 »
Állítólag lesz Win8-as változata is az SGS III-nak. Most olvastam...

Ami annál is inkább fura, mert eddig a Win még csak a 2magot sem támogatta, nem hogy a 4 magot. A w8 eben változás lesz vajon???
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: TheNextGalaxy
« Reply #116 Dátum: 2012, 05 01, 19:22:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Állítólag lesz Win8-as változata is az SGS III-nak. Most olvastam...

Ami annál is inkább fura, mert eddig a Win még csak a 2magot sem támogatta, nem hogy a 4 magot. A w8 eben változás lesz vajon???

Igen, az Apollo - ha jól tudom a nevét - már támogatja a több magot.

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: TheNextGalaxy
« Reply #117 Dátum: 2012, 05 02, 09:46:03 »
Screen protector GalaxySIII leaks
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: TheNextGalaxy
« Reply #118 Dátum: 2012, 05 02, 15:08:38 »
kék és fehér? hmmmm már csak egy nap, és kiderül :)

You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalked, swyped from cm9 nightly using devil kernel
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető pdatech

  • Hozzászólások: 81
    • PDA-Tech webáruház
Re: TheNextGalaxy
« Reply #119 Dátum: 2012, 05 02, 15:10:53 »
Az EXPANSYS elkezdte gyűjteni a GS3 előrendeléseket:
You are not allowed to view links. Register or Login

Bővebb infok itt: You are not allowed to view links. Register or Login - frissül majd, ha kapunk érdemi információt
blog.pdatech.hu

Nem elérhető carpediem007

  • Hozzászólások: 1738
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S 4 (I9505)
  • PDA ROM: Gyári + Custom rom :)
Re: Re: TheNextGalaxy
« Reply #120 Dátum: 2012, 05 02, 16:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az EXPANSYS elkezdte gyűjteni a GS3 előrendeléseket:
You are not allowed to view links. Register or Login

Bővebb infok itt: You are not allowed to view links. Register or Login - frissül majd, ha kapunk érdemi információt

Sok hasznos infó :-)  SGS2 ezeknél is te segítettél a rendelésekben,  igaz?  :-)

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: TheNextGalaxy
« Reply #121 Dátum: 2012, 05 02, 17:58:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az EXPANSYS elkezdte gyűjteni a GS3 előrendeléseket:
You are not allowed to view links. Register or Login

Bővebb infok itt: You are not allowed to view links. Register or Login - frissül majd, ha kapunk érdemi információt

Köszi az infot!
Már elő is rendeltem :D Mikor mikor mikor.... ??? :D:D

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: TheNextGalaxy
« Reply #122 Dátum: 2012, 05 02, 20:50:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az EXPANSYS elkezdte gyűjteni a GS3 előrendeléseket:
You are not allowed to view links. Register or Login

Bővebb infok itt: You are not allowed to view links. Register or Login - frissül majd, ha kapunk érdemi információt
Számomra fura, hogy senki nem látta még megfelelő minőségű képe na készüléket, senki nem tudja a pontos, haláltuti paramétereket, de már megrendelné a várhatóan legalább 160-170e Ft-os áron forgalomba kerülő készüléket.
Vajon ennyire mindegy, mire ad ki az ember közel 3 havi minimálbért?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: TheNextGalaxy
« Reply #123 Dátum: 2012, 05 02, 20:56:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Számomra fura, hogy senki nem látta még megfelelő minőségű képe na készüléket, senki nem tudja a pontos, haláltuti paramétereket, de már megrendelné a várhatóan legalább 160-170e Ft-os áron forgalomba kerülő készüléket.
Vajon ennyire mindegy, mire ad ki az ember közel 3 havi minimálbért?

Igaz részbe, de: Ha meg is rendeli valaki, utána még vissza mondhatja miután holnap látta és megtud róla "mindent".
Onnan meg a vásárlás kockázata annyi mintha boltba vennéd.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: TheNextGalaxy
« Reply #124 Dátum: 2012, 05 02, 21:00:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vajon ennyire mindegy, mire ad ki az ember közel 3 havi minimálbért?
Az eddigi tendenciát látva (S, aztán S2), ha lenne mobilra ennyi pénzem, én is simán előrendelném.  :oops: :D