2024, 09 24, 01:21:18

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234612 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető tusa

  • Hozzászólások: 430
  • Nem: Férfi
  • Turi Sándor
  • PDA: Nexus 5x
  • PDA ROM: Android 8.1.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23550 Dátum: 2011, 05 06, 14:51:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit Off. Ha valaki otthon van a routerekben, segítsen már legyen kedves. Vettem egy új TP-Link b/g/n routert. Jelenleg 1 készülék van itthon csak ami támogatja a n szabványt is, a többi csak b/g-s. A beállításokban volt ilyen lehetőség a routernél, hogy bgn mixed, ígyhát azon hagytam. Azonban az O2 így nem tudott csatlakozni, rögtön eldobta a jelet amint megvolt, a laptopon pedig a letöltés 1mb/s-nél megállt, ha feljebb kúszott esetleg utána le is ment szinte 0-ra. Nincs erre valami lehetőség, hogy bgn-be menjen a router, viszont a 'régebbi' kütyüimmel is frankón tudjam használni?
Router szabványok:
a "b" jelű 11 Mbps
a "g" jelű 54 Mbps
az "n" jelű 240 Mbps
max. átviteli sebességet jelent, különböző átviteli frekvenciákon és különböző távolság áthidalására alkalmasak.
Ugyan a "bgn mix" módnak helyesen kéne működnie, és automatikusan alkalmazkodnia a párosított eszközökhöz, de ez van.
Nem tudom milyen sebességű az internet csatlakozásod, de talán a "g" mód is elég lesz a letöltésekhez. Javasolom, hogy állítsd be azt.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23551 Dátum: 2011, 05 06, 15:51:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Router szabványok:
a "b" jelű 11 Mbps
a "g" jelű 54 Mbps
az "n" jelű 240 Mbps
max. átviteli sebességet jelent, különböző átviteli frekvenciákon és különböző távolság áthidalására alkalmasak.
Ugyan a "bgn mix" módnak helyesen kéne működnie, és automatikusan alkalmazkodnia a párosított eszközökhöz, de ez van.
Nem tudom milyen sebességű az internet csatlakozásod, de talán a "g" mód is elég lesz a letöltésekhez. Javasolom, hogy állítsd be azt.
20/10 mb-s a net, így belefér, csak gondoltam ha már létezik újabb szabvány, és van hozzá készülék is itthon ami szintén tudja, miért ne használjam inkább azt? :) A megoldást az jelentette valóban, hogy bgn mixedről átállítottam bg mixed-re. Így minden működik :) Köszi
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető farkas16

  • Hozzászólások: 45
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000 Win 6.5.3
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
  • Skype: farkas16
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23552 Dátum: 2011, 05 06, 17:36:39 »
Sziasztok.
olyan gondjsim vannak hogy:
1 a felvevo gombbal tobbszor nem sikerul felvenni a telefont hiaba nyomkodom pedig mukodik maga a gomb.
2 a gprs net nem akar kapcsolodni. hol igen hol nem.
koszonom

Nem elérhető Exile

  • Hozzászólások: 48
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: Jeghokis
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23553 Dátum: 2011, 05 06, 21:33:05 »
Hali lenne pár kérdésem az OCTANS v2.14 ről
a következő dolgok mire valóak?
Erase NV PDA
Erase CSC
Keep Eboot CFG
és rom cserénél melyikeket kell bepipálni????

Nem elérhető Vin3553

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: [ROM][PMEM][JB][4.2.2][JDQ39E] CyanogenMod 10.1 by ADC-Team - Release 6 - Kernel 3.4.X
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23554 Dátum: 2011, 05 06, 22:06:51 »
Sziasztok! Pár órája olvasgatom a fórumot, és próbálom megoldani a problémám de nem nagyon sikerül. Omnia2 ről van szó..

Az egész probléma ott kezdődött hogy beázott a telefon, nem kapcsolt be utána. szervizben életet leheltek bele (valami kábelt kellett kicserélni). Most hogy visszakaptam ha be akarom kapcsolni a kamerát azt írja ki, hogy frissítsem a kamera drivert. ( *#2470# ez nem használt). A másik probléma hogy hiába dugom USB n keresztül fel a gépemre, a gépem nem látja a telefont, olyan mintha össze se kötném őket. szerviz előtt ilyen probléma nem volt. Hard resetet csináltam, ez sem segített egyik problémán sem.

A harmadik probléma hogy a telefon mód össze vissza működik. valamikor semmi gond, aztán gondol egyet és nem akar bekapcsolni, hanem repülő üzemmódban marad..

5letek? (azon kívül h menjek vissza reklamálni)
Köszönettel:
Vin


u.i.: a teló még kikapcsolt állapotban sem csatlakozik a géphez (így nem tudok ROM ot sem frissíteni)

Nem elérhető Exile

  • Hozzászólások: 48
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJH1
  • Skype: Jeghokis
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23555 Dátum: 2011, 05 06, 22:17:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Pár órája olvasgatom a fórumot, és próbálom megoldani a problémám de nem nagyon sikerül. Omnia2 ről van szó..

Az egész probléma ott kezdődött hogy beázott a telefon, nem kapcsolt be utána. szervizben életet leheltek bele (valami kábelt kellett kicserélni). Most hogy visszakaptam ha be akarom kapcsolni a kamerát azt írja ki, hogy frissítsem a kamera drivert. ( *#2470# ez nem használt). A másik probléma hogy hiába dugom USB n keresztül fel a gépemre, a gépem nem látja a telefont, olyan mintha össze se kötném őket. szerviz előtt ilyen probléma nem volt. Hard resetet csináltam, ez sem segített egyik problémán sem.

A harmadik probléma hogy a telefon mód össze vissza működik. valamikor semmi gond, aztán gondol egyet és nem akar bekapcsolni, hanem repülő üzemmódban marad..

5letek? (azon kívül h menjek vissza reklamálni)
Köszönettel:
Vin


u.i.: a teló még kikapcsolt állapotban sem csatlakozik a géphez (így nem tudok ROM ot sem frissíteni)

Hát nézesd meg a telefont még1xer mert akkor szokott ien lenni ha elkezd oxidálodni a viz a telefonban és rövidre zár... vagy pedig egyes részek a rövidre zárás végett legégtek elég kinos...

Nem elérhető Vin3553

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: [ROM][PMEM][JB][4.2.2][JDQ39E] CyanogenMod 10.1 by ADC-Team - Release 6 - Kernel 3.4.X
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23556 Dátum: 2011, 05 06, 22:24:27 »
azt érzékeli hogy rádugom a kábelt. elkezdi tölteni az akku .t de a laptop om nem reagál rá semmit. szerintem valami szoftveres hiba lesz az oka, csak így hogy nincs usb kapcsolat így nehéz frissíteni bármit is. meg nem is értek hozzá..

az én ROM om helyett mit lehetne még feltenni? (T-mobilos :S )

olvasgattam a ROM okról, de számomra egy káosz az egész.. :D nem tom melyik mi, melyik jó.. csak dobálóztok a sok kóddal :D na mind1. lehet h még nekem újoncnak jelent ez problémát


A kamera gomb megnyomásokor ezt írja ki pontosan: Frissítse a fényképező firmware-jét


szerintem tuti belenyúltak a firmware ba is a szervizbe és ők rontották el.. mert jelenleg a régi képernyő jelenik meg hívásfogadáskor, és nem a "modern" (aminél megjelenik egy zöld meg egy piros téglalap alul, és úgy tudod felvenni a telefont ha elhúzod oldalra a zöld téglalapot)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23557 Dátum: 2011, 05 06, 22:29:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
azt érzékeli hogy rádugom a kábelt. elkezdi tölteni az akku .t de a laptop om nem reagál rá semmit. szerintem valami szoftveres hiba lesz az oka, csak így hogy nincs usb kapcsolat így nehéz frissíteni bármit is. meg nem is értek hozzá..

az én ROM om helyett mit lehetne még feltenni? (T-mobilos :S )

olvasgattam a ROM okról, de számomra egy káosz az egész.. :D nem tom melyik mi, melyik jó.. csak dobálóztok a sok kóddal :D na mind1. lehet h még nekem újoncnak jelent ez problémát
Semmilyen módban nem reagál, se a telefon, se a gép, hogy rádugod? Gondolok itt arra, hogy active sync vagy mass storage módban próbálkozol? Nem lehet h alapból active syncen van, a gépeden viszont nincs program ami kezelné?
A jelenlegi rom helyett, gyakorlatilag bármelyik jobb.... De a legfrissebb 6.5-ös rom a JJ1-es. Ha sikerül megoldani a csatlakozási gondot, és kiderül hogy mégsem szerviz problémás a telefon, mindenképpen érdemes felfrissítened.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Vin3553

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: [ROM][PMEM][JB][4.2.2][JDQ39E] CyanogenMod 10.1 by ADC-Team - Release 6 - Kernel 3.4.X
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23558 Dátum: 2011, 05 06, 22:36:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmilyen módban nem reagál, se a telefon, se a gép, hogy rádugod? Gondolok itt arra, hogy active sync vagy mass storage módban próbálkozol? Nem lehet h alapból active syncen van, a gépeden viszont nincs program ami kezelné?
A jelenlegi rom helyett, gyakorlatilag bármelyik jobb.... De a legfrissebb 6.5-ös rom a JJ1-es. Ha sikerül megoldani a csatlakozási gondot, és kiderül hogy mégsem szerviz problémás a telefon, mindenképpen érdemes felfrissítened.

Szia. az előző postom végét frissítettem, csak gyorsan írtál :D szval szerintem belenyúltak, de nem tudom.. erre a JJ1 esre tudok frissíteni attól függetlenül is hogy a telefon T függő?

A telefon csak annyit reagál h "töltésnek érzékeli". néztem eszközkezelőt laptop on, de sehol semmi nem jelenik meg. telón is hiába állítgatom mass ról syncre semmit nem használ. számítógépes usb kapcsolatnak se híre se hamva se a telefonon se a laptopon


Valahogy mindenképp USB kapcsolatot kéne varázsolnom :( csak nem tudom hogyan

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23559 Dátum: 2011, 05 06, 22:44:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. az előző postom végét frissítettem, csak gyorsan írtál :D szval szerintem belenyúltak, de nem tudom.. erre a JJ1 esre tudok frissíteni attól függetlenül is hogy a telefon T függő?

A telefon csak annyit reagál h "töltésnek érzékeli". néztem eszközkezelőt laptop on, de sehol semmi nem jelenik meg. telón is hiába állítgatom mass ról syncre semmit nem használ. számítógépes usb kapcsolatnak se híre se hamva se a telefonon se a laptopon


Valahogy mindenképp USB kapcsolatot kéne varázsolnom :( csak nem tudom hogyan
Attól hogy romot frissítesz még ugyanúgy függő marad a telefon, ez nem befolyásolja. Viszont ha nincs usb kapcsolatod a géppel sehogy, akkor sok lehetőséged nem marad azon kívül, hogy visszavidd ahol csinálták sajna.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Vin3553

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: [ROM][PMEM][JB][4.2.2][JDQ39E] CyanogenMod 10.1 by ADC-Team - Release 6 - Kernel 3.4.X
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23560 Dátum: 2011, 05 06, 22:56:53 »
legalább egy jó hír.  kezdő vagyok még wm témában, előző telóm egy P1i volt, és ott ha nem volt független a teló akkor a szoftver frissítés is gázosabb volt. de ahogy látom itt el van különülve egymástól a 2 dolog. ROM ot lehet frissíteni szabadon a teló függetlenségétől függetlenül. :D (na ezt jól megmondtam.. :D)


USB kapcsolat varázslására van valakinek valami 5lete, kérem ne tartsa magában.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23561 Dátum: 2011, 05 07, 08:13:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
legalább egy jó hír.  kezdő vagyok még wm témában, előző telóm egy P1i volt, és ott ha nem volt független a teló akkor a szoftver frissítés is gázosabb volt. de ahogy látom itt el van különülve egymástól a 2 dolog. ROM ot lehet frissíteni szabadon a teló függetlenségétől függetlenül. :D (na ezt jól megmondtam.. :D)


USB kapcsolat varázslására van valakinek valami 5lete, kérem ne tartsa magában.
Nem akarlak elkeseríteni, de a nedvesség halálos méreg a mikroelektronikai alkatrészeknek.A teljes kiszáradás ideiglegenesen javulást hozhat, de hosszútávon, végeredményben leépülés lesz a kicsikében.Ez pedig a fennt leírt hibás, bizonytalan működést fog produkálni.Sajnos irreverzibilis, visszafordíthatatlan folyamatokat eredményez egy ilyenfajta elvizesedés.

Nem elérhető tekes

  • Hozzászólások: 339
  • PDA: Xiaomi Redmi Note3 Pro
  • PDA ROM: CM13
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23562 Dátum: 2011, 05 07, 08:22:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
USB kapcsolat varázslására van valakinek valami 5lete, kérem ne tartsa magában.
Attól még, hogy tölteni lehet, a kommunikációs rész sérülhetett a víztől. A két dolognak semmi köze sincs egymáshoz, csak egy kábelen belül, de különböző vezetékek intézik.

Én a szervizt ajánlanám.

Esetleg a pc-n másik usb lyukat, mert az is el tud romlani... Lehet még rossz a kábel is, az ördög nem alszik...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23563 Dátum: 2011, 05 07, 12:00:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali lenne pár kérdésem az OCTANS v2.14 ről
a következő dolgok mire valóak?
Erase NV PDA
Erase CSC
Keep Eboot CFG
és rom cserénél melyikeket kell bepipálni????
Megmondom neked őszintén már nagyon sok romfrissítésen túl vagyok, de én sosem nyúltam ezekhez. Mindig úgy hagytam, ahogy vannak alapból.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23564 Dátum: 2011, 05 07, 16:16:24 »
Üdv mindenkinek!Oan kérdésem van csak hogy lehet rosszul emléxek de régebben teljesképernyős volt az adás most lecsippantottak vagy 3mm-t vagy rosszul emléxek? köszönet

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23565 Dátum: 2011, 05 07, 19:23:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másik totyikban ezt ajánlották és bevált!
Pldául ezzel a progival
You are not allowed to view links. Register or Login

Szeva!

Tudnál adni linket nekem a Szöggyári JJ1 rom-ra?! (Bár más is adhat pü-ben) Köszönöm :D
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23566 Dátum: 2011, 05 07, 19:53:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeva!

Tudnál adni linket nekem a Szöggyári JJ1 rom-ra?! (Bár más is adhat pü-ben) Köszönöm :D

You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23567 Dátum: 2011, 05 08, 11:35:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszöntem  :ok:
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23568 Dátum: 2011, 05 09, 06:58:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!Oan kérdésem van csak hogy lehet rosszul emléxek de régebben teljesképernyős volt az adás most lecsippantottak vagy 3mm-t vagy rosszul emléxek? köszönet
Honnan az RTL Klub Győzike adásából? :)

Nem elérhető blueprint

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Omnia II i8000
  • PDA: samsung omnia II i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3 Tmobile
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23569 Dátum: 2011, 05 09, 08:19:09 »
Hi, Sziasztok,

Na lassan 2 hónapja hogy frissítettem I8000XXJJ1-re nagyon meg vagyok vele elégedve. Tegnap arra szorultam hogy használjam rajta az MSN-t, uh mondom milyen szép színe van szép fekete rajta szürke betűkkel a tagok, de aztán beléptem 1 beszélgetésbe...
Fekete háttérrel van ez is és ba...s fekete a betű is :( és nem tudom sehol se átállítani természetesen használhatatlan így a dolog-.- ...találkozott már valaki ezzel a problémával?
Előre is köszönöm

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23570 Dátum: 2011, 05 09, 09:27:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi, Sziasztok,

Na lassan 2 hónapja hogy frissítettem I8000XXJJ1-re nagyon meg vagyok vele elégedve. Tegnap arra szorultam hogy használjam rajta az MSN-t, uh mondom milyen szép színe van szép fekete rajta szürke betűkkel a tagok, de aztán beléptem 1 beszélgetésbe...
Fekete háttérrel van ez is és ba...s fekete a betű is :( és nem tudom sehol se átállítani természetesen használhatatlan így a dolog-.- ...találkozott már valaki ezzel a problémával?
Előre is köszönöm
Válassz más témát a beállításokbam és nem lesz fekete!

Nem elérhető blueprint

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Omnia II i8000
  • PDA: samsung omnia II i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3 Tmobile
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23571 Dátum: 2011, 05 09, 09:42:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Válassz más témát a beállításokbam és nem lesz fekete!

Azt a mindenit tényleg :D danke!!

Nem elérhető matiaszg

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: WM6,5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23572 Dátum: 2011, 05 09, 21:31:21 »
Sziasztok!
Pénteken vettem meg a drágaságot :) és kérnék hozzá egy kis segítséget. A suliban szeretném használni az ottani wifit és a proxit a kódotokat tudok mindent hozzá csak épp azt nem találom hogy a proxit hol tudom beállítani :D
köszi szépen előre is:)

Nem elérhető szalaitamas1

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Iphone 4s
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23573 Dátum: 2011, 05 09, 23:09:25 »
sziasztok,
a speed anatomi programot hol lehet beszerezni pdara,mert kerestem de nem talalom sehol,vagy elkepzelheto h csak androidon mukodik?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23574 Dátum: 2011, 05 10, 00:41:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok,
a speed anatomi programot hol lehet beszerezni pdara,mert kerestem de nem talalom sehol,vagy elkepzelheto h csak androidon mukodik?

Én sem találtam winmo-ra.  :( :(
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).