2024, 09 23, 23:27:01

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234609 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23600 Dátum: 2011, 05 12, 12:55:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem értem miért rakja fel mindenki úgy a droidot, hogy még a saját WM ROM-t sem frissítette. Első körben tedd fel a legújabb Rapid által főzött 6.5.3-as ROM-t és meg fogsz örülni még a windowsban tapasztaltak alapján is.

A droiddal kapcsolatban pedig, igen, vannak buktatói.....
 
Egy időben én is eljátszottam a gondolattal, hogy felrakom a Droidot az O2-re, de olvasgatva a hozzászólásokat, elrettentem tőle.Szerintem a jelenlegi formájában nem való a mi ketyerénkre.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23601 Dátum: 2011, 05 12, 13:18:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy időben én is eljátszottam a gondolattal, hogy felrakom a Droidot az O2-re, de olvasgatva a hozzászólásokat, elrettentem tőle.Szerintem a jelenlegi formájában nem való a mi ketyerénkre.
Hát attól függ milyen oldalról nézed :). A hardver az teljesen jó, sőt ennél szarabb telón is szépen fut a Droid. Ha a bétát nézed, arra igen, azt mondom h még nem való a telónkra és mivel nagyon kevesen vannak a projektra, mire használható lesz, már rég elfelejtette az emberiség az O2-t :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23602 Dátum: 2011, 05 12, 13:24:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nocsak, a GSM boltokban már alkudni is lehet?Egyébként meg nem értem ezt az új trendit, hogy minden tartozék nélkül akarnak eladni gépeket?Ha univerzálisak lennének a kütyük, akkor lenne értelme, hogy ne vegyen meg az ember még egy adatkábelt, vagy töltőt, de így hogy pl. a Samsung Galaxy Tabnak is spéci töltő-adat csatija van, nincs értelme az egésznek.
Hát nem mindenhol, de náluk lehet. Nomeg nem annyira én alkudtam, csak mivel sokalltam az összeget, így ő ajánlotta ezt a lehetőséget, mert egyébként is lesz valami hasonló akciójuk majd vmikor, és így meg tudta oldani nekem. Ez a példás hozzáállás egyébként, mert ha körülnézel neten 1-2-3 eFt-os különbséggel árulja ugyanazt a terméket legalább 10 bolt. Egy rossz szó, vagy lekezelő ügyfélszolgálat, és máris máshoz viszed a pénzed :) A tartozékokkal kapcsolatban, nekem nem is az nem tetszett, hogy nincsenek hozzá, mert van itthon már mindenféle úgyis, a headsetet pedig soha nem használtam egyik telefonomhoz sem (ha kell van bt-s :) ), hanem az, hogy ahhoz doboz sincs. Az nekem pedig már elég furcsa...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23603 Dátum: 2011, 05 12, 13:36:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát attól függ milyen oldalról nézed :). A hardver az teljesen jó, sőt ennél szarabb telón is szépen fut a Droid. Ha a bétát nézed, arra igen, azt mondom h még nem való a telónkra és mivel nagyon kevesen vannak a projektra, mire használható lesz, már rég elfelejtette az emberiség az O2-t :)
No, ezért is lehet, hogy veszek Galaxy Tabletet.  :)

Nem elérhető blueprint

  • Hozzászólások: 50
  • Navigáció / Navigation: Omnia II i8000
  • PDA: samsung omnia II i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIL3 Tmobile
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23604 Dátum: 2011, 05 12, 14:32:39 »
Hello,

Esetleg nem tudom hogy mennyire használjátok a facebookot a Pda-n, de olyan kérdésem lenne hogy ha üzit kapok facen nem lehet rá beállítani valamilyen hangot?
Előre is köszi!!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23605 Dátum: 2011, 05 12, 16:07:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy időben én is eljátszottam a gondolattal, hogy felrakom a Droidot az O2-re, de olvasgatva a hozzászólásokat, elrettentem tőle.Szerintem a jelenlegi formájában nem való a mi ketyerénkre.
Megfelelő előkészítés után (mentés) az SD kártyára telepítős változat nyugodtan felrakható, nem igazán bonyolultabb és lényegesen veszélytelenebb művelet, mint egy ROM frissítés. :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23606 Dátum: 2011, 05 12, 16:59:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megfelelő előkészítés után (mentés) az SD kártyára telepítős változat nyugodtan felrakható, nem igazán bonyolultabb és lényegesen veszélytelenebb művelet, mint egy ROM frissítés. :)
Kösz, de egyelőre ezt kihagynám.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23607 Dátum: 2011, 05 12, 22:05:23 »
Off
Ezért már megéri venni egy iPhone-t You are not allowed to view links. Register or Login  :taps: ::)
On
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23608 Dátum: 2011, 05 13, 10:28:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem értem miért rakja fel mindenki úgy a droidot, hogy még a saját WM ROM-t sem frissítette. Első körben tedd fel a legújabb Rapid által főzött 6.5.3-as ROM-t és meg fogsz örülni még a windowsban tapasztaltak alapján is.

A droiddal kapcsolatban pedig, igen, vannak buktatói. Mivel a sima droid telepítő automatikusan létrehoz egy partíciót az sd kártyádon, én már alapból itt megöltem egy 8gb-os SD-t azzal h ezt az infót nem tudtam és csak lestem h nincs rajta semmi...
Azt hogyan érted, hogy megölted?Már visszaparticionálni se lehetett az eredeti állapotába?

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23609 Dátum: 2011, 05 13, 16:06:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hogyan érted, hogy megölted?Már visszaparticionálni se lehetett az eredeti állapotába?
De, de, csak mivel ő automatikusan partícionálta így huss a kártyámról minden :). Szerintem a FAQ-t lehetne szájbarágósabban is leírni, mert vannak benne azért homályos dolgok... Aki már felrakta és működik az azt mondja, hogy rém egyszerű, mellesleg így is van, de nagyon belebonyolódtam a FAQ-ba és ezért csesztem el...

Ha van 1gb-os SD-d egész nyugodtan kipróbálhatod, nem vesztesz vele semmit. Szépnek szép, gyorsnak gyors, de telefonálni is csak úgy lehet h egy call light nevű alkalmazást lekapsz, mert egyébként hívás alatt elsötétül a képernyőd és asszem megszakad a hívás vagy mi :). Én csak tesztelgettem, de szerintem arra jó, egyébként szvsz másra nem :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23610 Dátum: 2011, 05 13, 16:38:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De, de, csak mivel ő automatikusan partícionálta így huss a kártyámról minden :). Szerintem a FAQ-t lehetne szájbarágósabban is leírni, mert vannak benne azért homályos dolgok... Aki már felrakta és működik az azt mondja, hogy rém egyszerű, mellesleg így is van, de nagyon belebonyolódtam a FAQ-ba és ezért csesztem el...

Ha van 1gb-os SD-d egész nyugodtan kipróbálhatod, nem vesztesz vele semmit. Szépnek szép, gyorsnak gyors, de telefonálni is csak úgy lehet h egy call light nevű alkalmazást lekapsz, mert egyébként hívás alatt elsötétül a képernyőd és asszem megszakad a hívás vagy mi :). Én csak tesztelgettem, de szerintem arra jó, egyébként szvsz másra nem :)
Thanx!

Nem elérhető pio

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: i8000nxxji1
  • PDA ROM: i8000xehji1
  • Skype: deaddante666
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23611 Dátum: 2011, 05 14, 09:47:57 »
hali.
a bátyámnak van egy omnia 1 e és neki olyan szépen elfordul a képernyő a menüben is, és az lenne a kérdés h milyen programmal tudom megcsinálni h az én O2-m nek is elforduljon a képernyő a menüben is ha "forgatom" a pda-t?  :D

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23612 Dátum: 2011, 05 14, 10:08:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali.
a bátyámnak van egy omnia 1 e és neki olyan szépen elfordul a képernyő a menüben is, és az lenne a kérdés h milyen programmal tudom megcsinálni h az én O2-m nek is elforduljon a képernyő a menüben is ha "forgatom" a pda-t?  :D
Például az Oriental Detection segédprogrammal.

Nem elérhető pio

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: i8000nxxji1
  • PDA ROM: i8000xehji1
  • Skype: deaddante666
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23613 Dátum: 2011, 05 14, 15:21:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Például az Oriental Detection segédprogrammal.

köszi kipróbálom

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23614 Dátum: 2011, 05 15, 11:38:59 »
Valaki nem tudná megmondani hogyan lehet lementeni az egész PDA tartalmát (ami fut és nem a ROM-tartalmát!!!) nb0 formátumba hogy aztán ha frissítem ne kelljen beállítgatni mindent meg telepítgetni a progikat mert az bazi sokáig tart  :S
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23615 Dátum: 2011, 05 15, 16:23:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki nem tudná megmondani hogyan lehet lementeni az egész PDA tartalmát (ami fut és nem a ROM-tartalmát!!!) nb0 formátumba hogy aztán ha frissítem ne kelljen beállítgatni mindent meg telepítgetni a progikat mert az bazi sokáig tart  :S
Nb0-ra nem tudom, de van egy program, a neve Sashimi, amivel össze lehet gyűjteni az SD kártyára azokat a cab filéket, amelyeket új rom felrakása után fe lakarsz telepíteni és evvel automatikusan rom felrakása után egyenként vissza is lehet rakatni őket.Még nem próbáltam.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23616 Dátum: 2011, 05 15, 17:31:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nb0-ra nem tudom, de van egy program, a neve Sashimi, amivel össze lehet gyűjteni az SD kártyára azokat a cab filéket, amelyeket új rom felrakása után fe lakarsz telepíteni és evvel automatikusan rom felrakása után egyenként vissza is lehet rakatni őket.Még nem próbáltam.

Eddig én is eljutottam, de az nem ok-és asszem marad a főzőcskézés :D

Tudom nem ide tartozik, de a cab-fájlokból való rgu kiterjesztésű fájlokat hova kell berakni ha be akarom főzni (tudom hogy 2 azonos fájl nem maradhat , mert akkor a ROM-build megáll hibával, a többi fájlt be tudom rakni csak az rgu-kat nem :S bár annyit tudok róluk hogy valamilyen registry fájlok és annyi kellene még hogy ezeket az rgu-kat milyen szerkesztővel lehet megnyitni? )?!
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető zsoltee17

  • Hozzászólások: 14
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Nexus S - 9023, Iphone 4S
  • PDA ROM: Android 2.3.4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23617 Dátum: 2011, 05 15, 19:02:32 »
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mikor frissítem a kis O2-et és betöltöm a CSC fájlt, ott alul tudok válogatni AMN, EXH, XHE, ...stb. és utána ezeken belül még nyelvet is.

Ezt a verziót tettem most fel i8000_WM6.5.3_NXXJI1 RU, de a CSS-nek  az AMNJI1 -UK raktam fel és nem az XHEJI1 - UK mert itt valami hibát jelzett. Problémát jelent ez, ha igen és cserélni kell, akkor elég csak a CSS fájlt frissíteni?

Üdv, Zsolt

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23618 Dátum: 2011, 05 15, 21:01:28 »
Ezt lessétek meg =) :
You are not allowed to view links. Register or Login
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23619 Dátum: 2011, 05 16, 07:33:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mikor frissítem a kis O2-et és betöltöm a CSC fájlt, ott alul tudok válogatni AMN, EXH, XHE, ...stb. és utána ezeken belül még nyelvet is.

Ezt a verziót tettem most fel i8000_WM6.5.3_NXXJI1 RU, de a CSS-nek  az AMNJI1 -UK raktam fel és nem az XHEJI1 - UK mert itt valami hibát jelzett. Problémát jelent ez, ha igen és cserélni kell, akkor elég csak a CSS fájlt frissíteni?

Üdv, Zsolt
XEU - UK
Én frissíteném az nb0-t is a CSC-vel együtt... Csak így lesz megfelelő a ROM...

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23620 Dátum: 2011, 05 16, 10:23:51 »
Srácok. WiFi és BT ki / be kapcsoláshogy miképpen lehet ikont csinálni?
SZóval ha rábökök bekapcsol illetve ha bekapcsolt állapotban van és úgy bökök rá akkor kikapcsol.

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23621 Dátum: 2011, 05 16, 11:52:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Srácok. WiFi és BT ki / be kapcsoláshogy miképpen lehet ikont csinálni?
SZóval ha rábökök bekapcsol illetve ha bekapcsolt állapotban van és úgy bökök rá akkor kikapcsol.

Megoldódott :D

Lacus_

  • Vendég
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23622 Dátum: 2011, 05 16, 12:07:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldódott :D
Pedig épp akartam adni  ;) My Storage-ra kell telepíteni  ;)

Nem elérhető Baszkupapa

  • Hozzászólások: 858
  • Nem: Férfi
  • Miszter Röpcsibácsi
    • Röpcsis videók
  • PDA: iPhone Xs 256
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23623 Dátum: 2011, 05 16, 22:51:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig épp akartam adni  ;) My Storage-ra kell telepíteni  ;)

Köszönöm szépen. Letöltöttem és eltettem, hátha jó lesz valamire majd ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23624 Dátum: 2011, 05 17, 14:04:33 »
Nem tudja valaki hogy a wordben meg excelben hogy lehet tapicskolva "görgetni" mert a scroolbarral lehet de az nagyon kicsi és ha a megnövelem a méretét már nem nagyon tetszik de eddig ezzel a módszerrel oldottam meg, de gondoltam megkérdezem hátha tud valaki erre megoldást!
HD2-es videókon láttam hogy azon működik a tapicskolós megoldás és ha hosszan nyomja a képernyőt akkor lehet szerkeszteni a dokumentumot! Ugyan ezt a megoldást szeretném én is megoldani az Omnia 2re! :)