2024, 09 24, 01:26:23

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234613 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23575 Dátum: 2011, 05 10, 00:56:53 »
OFF !!

ORION 23 blokkolod a PÜ-met !!!
Bocs de másképp nem érem el.  :oops:
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23576 Dátum: 2011, 05 10, 08:04:55 »
Üdv mindenkinek!Oan kérdésem van csak hogy lehet rosszul emléxek de régebben teljesképernyős volt az adás most lecsippantottak vagy 3mm-t vagy rosszul emléxek? köszönet

Nem elérhető szalaitamas1

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: Iphone 4s
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23577 Dátum: 2011, 05 10, 08:42:22 »
azert koszi:)az android mennyirre mukodik o 2 re,sztetek erdemes frissiteni ra,akkor elvileg az osszes droidos program megy majd a pdan?

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23578 Dátum: 2011, 05 10, 12:01:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
azert koszi:)az android mennyirre mukodik o 2 re,sztetek erdemes frissiteni ra,akkor elvileg az osszes droidos program megy majd a pdan?

Elvileg igen megy minden program legalábbis én amiket a marketből szedtem minden ment a megfelelő 2/3d-s driverekkel!

Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni mert fantasztikus hogy hova jutottak el a srácok, de a hétköznapi használatra még sajnos nem alkalmas! :( Da jó úton halad! ;) :taps:
Szal én ajánlom! ;)

Nem elérhető geffennaa

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: igo amigo
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23579 Dátum: 2011, 05 10, 12:32:25 »
Sziasztok!
Én nemrég vettem meg az omnia 2-t, előtte omnia volt. Csípem a core playert, és mivel a régire is azt tettem, most felraktam erre is, de valami miatt elkezdte kezelni a képeket is. Sehol nem találok olyan beállítási lehetőséget, vagy megoldást, hogy a gyári képkezelő vigye a képeket... Tud valaki nekem ebben segíteni?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23580 Dátum: 2011, 05 10, 12:40:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Én nemrég vettem meg az omnia 2-t, előtte omnia volt. Csípem a core playert, és mivel a régire is azt tettem, most felraktam erre is, de valami miatt elkezdte kezelni a képeket is. Sehol nem találok olyan beállítási lehetőséget, vagy megoldást, hogy a gyári képkezelő vigye a képeket... Tud valaki nekem ebben segíteni?
Ha van fenn Total Commandered, akkor kiválasztod vele a filét és a Fájl->>>>>-Tulajdonságok-Hozzárendelés fülön tetszöleges programot rendelhetsz hozzá.

Nem elérhető geffennaa

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: igo amigo
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23581 Dátum: 2011, 05 10, 12:45:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha van fenn Total Commandered, akkor kiválasztod vele a filét és a Fájl->>>>>-Tulajdonságok-Hozzárendelés fülön tetszöleges programot rendelhetsz hozzá.
és ha nincs fent akkor nem kivitelezhető sehogy?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23582 Dátum: 2011, 05 10, 12:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és ha nincs fent akkor nem kivitelezhető sehogy?
És mibe tart felpattintani You are not allowed to view links. Register or Login? :) Egyébként is hasznos kis alkalmazás, noha nem ujjbarát.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető geffennaa

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: igo amigo
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23583 Dátum: 2011, 05 10, 12:55:29 »
köszönöm szépen a segítséget!!!sikerült....

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23584 Dátum: 2011, 05 10, 14:55:42 »
A mai nappal megválok szeretett O2-mtől  :( Holnap pedig érkezik az utódja, Desire HD személyében  :p
Szerettem volna megtartani a Samut is, de anyagi korlátok miatt, muszáj voltam eladni. Köszönöm az elmúlt 1,5 évben kapott segítséget mindenkitől és a remek Rapid romokat is  :ok: Elköszönni túlzottan még nem fogok, mivel amíg 'tudásom' meg nem kopik, úgyis jövök rontani a levegőt  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23585 Dátum: 2011, 05 10, 15:00:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A mai nappal megválok szeretett O2-mtől  :( Holnap pedig érkezik az utódja, Desire HD személyében  :p
Szerettem volna megtartani a Samut is, de anyagi korlátok miatt, muszáj voltam eladni. Köszönöm az elmúlt 1,5 évben kapott segítséget mindenkitől és a remek Rapid romokat is  :ok: Elköszönni túlzottan még nem fogok, mivel amíg 'tudásom' meg nem kopik, úgyis jövök rontani a levegőt  :D
Éljen az ifjú pár! :)
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető szabochris

  • Hozzászólások: 348
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: V10e 216-30
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23586 Dátum: 2011, 05 10, 20:40:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Helló!!

Szerintetek ez jó lenne a telefonhoz??

A gyárija 1500ma-es ezek csak 1440.
Gondolom picit kevesebbet bír,baja lehet tőle a samunak??

Gyanúsan olcsó.Merjem megvenni,mit mondtok??
Kösz

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23587 Dátum: 2011, 05 10, 21:14:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Helló!!

Szerintetek ez jó lenne a telefonhoz??

A gyárija 1500ma-es ezek csak 1440.
Gondolom picit kevesebbet bír,baja lehet tőle a samunak??

Gyanúsan olcsó.Merjem megvenni,mit mondtok??
Kösz
Az akksik 1440mA-e okés, de vigyázz a töltő amerikai csatlakozós, tehát kell hozzá átalakító, hogy az itthoni hálózatra tudjad dugni!

Nem elérhető szabochris

  • Hozzászólások: 348
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: V10e 216-30
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23588 Dátum: 2011, 05 11, 13:48:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az akksik 1440mA-e okés, de vigyázz a töltő amerikai csatlakozós, tehát kell hozzá átalakító, hogy az itthoni hálózatra tudjad dugni!

Persze,átalakítóm van,de akkor jó lehet a kütyühöz??

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23589 Dátum: 2011, 05 11, 14:02:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze,átalakítóm van,de akkor jó lehet a kütyühöz??
A másik topikba akkor már nem írok vissza. Szerintem simán jó hozzá. Miért is ne lenne jó? Az meg h olcsó, csak egy dolog. Ha valaki rendszeresen vásárol ebay-en mindenfélét, ennél sokkal cifrább dolgokba is belefut. Csak egy off példa: lépcsőházi kaputelefonrendszerekhez beléptetőt itthon a megszokott forrásból eddig 6-700 Ft-ért vettük, kintről 50 Ft/db-ért, és ebben benne van már a szállítás is. És tökéletesen működnek. Szerintem nyugodtan vedd meg.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23590 Dátum: 2011, 05 11, 19:06:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg igen megy minden program legalábbis én amiket a marketből szedtem minden ment a megfelelő 2/3d-s driverekkel!

Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni mert fantasztikus hogy hova jutottak el a srácok, de a hétköznapi használatra még sajnos nem alkalmas! :( Da jó úton halad! ;) :taps:
Szal én ajánlom! ;)

és az eltávolitás hogyan zajlik?:O  mert engem ez érdekelne még hoyg ha felrakom a droidot akkor ha esetleg vissza akarom állitani a sima winmot akkor az hogy lehetséges? és nagy a kockázata annak hogy telepités során nagy problem történik?:O vagy bármilyen baj is?:)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23591 Dátum: 2011, 05 11, 19:11:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és az eltávolitás hogyan zajlik?:O  mert engem ez érdekelne még hoyg ha felrakom a droidot akkor ha esetleg vissza akarom állitani a sima winmot akkor az hogy lehetséges? és nagy a kockázata annak hogy telepités során nagy problem történik?:O vagy bármilyen baj is?:)

Moderator Comment Esetleg átfáradhatnál a topikjába! :whistle:You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23592 Dátum: 2011, 05 11, 19:28:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és az eltávolitás hogyan zajlik?:O  mert engem ez érdekelne még hoyg ha felrakom a droidot akkor ha esetleg vissza akarom állitani a sima winmot akkor az hogy lehetséges? és nagy a kockázata annak hogy telepités során nagy problem történik?:O vagy bármilyen baj is?:)
Ha esetleg hajlandó lennél ezen az egy hozzászóláson kívül mást is megtekinteni, akkor tudhatnád, hogy semmit nem buzerál be a WM-nek. Bár ebből kiindulva, nem vagyok benne biztos, hogy neki kéne állnod...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23593 Dátum: 2011, 05 11, 22:21:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha esetleg hajlandó lennél ezen az egy hozzászóláson kívül mást is megtekinteni, akkor tudhatnád, hogy semmit nem buzerál be a WM-nek. Bár ebből kiindulva, nem vagyok benne biztos, hogy neki kéne állnod...
De kemény lettél mióta új kütyüd van!  :D Na és  hogy muzsikál a kicsike?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23594 Dátum: 2011, 05 11, 22:25:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De kemény lettél mióta új kütyüd van!  :D Na és  hogy muzsikál a kicsike?
:D Néha ha jó pillanatomba jövök fel ide, nem bírom ki, hogy ne írjam le 'finoman' a véleményem :D
Ami azt illeti, nagyon durva. Még mindig csak ámulok és bámulok :D A méretét meg kell még szokni az tuti, az O2 sem kicsi, és a leírások alapján nem volt olyan nagy a különbség mm-ben, de élőben brutál nagy :D Igazából akkor dobtam el az agyamat, amikor megnéztem a futó programokat, volt kb 15 amit megnyitogattam sorban (első kézbevétel után mindent ki kellett próbálnom :D ), és a szabad memória 190 mb :D Akadásnak gyakorlatilag jele sincs, és ez csak a gyári Gingerbread, nem is merek belegondolni hogy muzsikál egy Cyanogenmoddal :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23595 Dátum: 2011, 05 11, 22:35:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D Néha ha jó pillanatomba jövök fel ide, nem bírom ki, hogy ne írjam le 'finoman' a véleményem :D
Ami azt illeti, nagyon durva. Még mindig csak ámulok és bámulok :D A méretét meg kell még szokni az tuti, az O2 sem kicsi, és a leírások alapján nem volt olyan nagy a különbség mm-ben, de élőben brutál nagy :D Igazából akkor dobtam el az agyamat, amikor megnéztem a futó programokat, volt kb 15 amit megnyitogattam sorban (első kézbevétel után mindent ki kellett próbálnom :D ), és a szabad memória 190 mb :D Akadásnak gyakorlatilag jele sincs, és ez csak a gyári Gingerbread, nem is merek belegondolni hogy muzsikál egy Cyanogenmoddal :D
Gratulálok!Szabad kérdeznem mennyi volt?ÉS további jó nyomkodást kívánok!

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23596 Dátum: 2011, 05 12, 04:47:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D Néha ha jó pillanatomba jövök fel ide, nem bírom ki, hogy ne írjam le 'finoman' a véleményem :D
Ami azt illeti, nagyon durva. Még mindig csak ámulok és bámulok :D A méretét meg kell még szokni az tuti, az O2 sem kicsi, és a leírások alapján nem volt olyan nagy a különbség mm-ben, de élőben brutál nagy :D Igazából akkor dobtam el az agyamat, amikor megnéztem a futó programokat, volt kb 15 amit megnyitogattam sorban (első kézbevétel után mindent ki kellett próbálnom :D ), és a szabad memória 190 mb :D Akadásnak gyakorlatilag jele sincs, és ez csak a gyári Gingerbread, nem is merek belegondolni hogy muzsikál egy Cyanogenmoddal :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratulálok!Szabad kérdeznem mennyi volt?ÉS további jó nyomkodást kívánok!

Gratula az új készülékhez, azért ne tessék minket majd hanyagolni! ;) :D
Engem is érdekelne hogy mennyiért jutottál hozzá ehhez a remek masinához, újonnan illetve használtan?
Nekem is pont a múlt héten volt szerencsém kipróbálni egy pont ilyen készüléket.. hát jól fogalmaztál, én is csak ámultam és bámultam! :D Nagyon gyors és tényleg élőben sokkal nagyobbnak tűnik! :)
Használd egészséggel és okozzon sok örömöt számodra! O->- :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23597 Dátum: 2011, 05 12, 10:19:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratulálok!Szabad kérdeznem mennyi volt?ÉS további jó nyomkodást kívánok!
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula az új készülékhez, azért ne tessék minket majd hanyagolni! ;) :D
Engem is érdekelne hogy mennyiért jutottál hozzá ehhez a remek masinához, újonnan illetve használtan?
Használd egészséggel és okozzon sok örömöt számodra! O->- :)
Köszi :) Újat vettem, meglepődve tapasztaltam, milyen piszkos drágán próbálják meg eladni Vaterán, meg hasonló helyeken :D 105 lett a végső ára, bár kevesebbről indultam. Kinéztem neten 95-ért webshopban, de kiderült, hogy az csak akciós csomag, bolti garanciával, és nincsenek hozzá tartozékok. Végülis ismét GSM Line-tól vettem mint az O2--t, lehetett volna 100ért 1 év bolti garival, 110ért pedig 2 év gyártói garival, de mivel sokalltam a srác adott egy kis kedvezményt, így 105 lett két év magyar gyártói garival :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23598 Dátum: 2011, 05 12, 12:30:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és az eltávolitás hogyan zajlik?:O  mert engem ez érdekelne még hoyg ha felrakom a droidot akkor ha esetleg vissza akarom állitani a sima winmot akkor az hogy lehetséges? és nagy a kockázata annak hogy telepités során nagy problem történik?:O vagy bármilyen baj is?:)
Nem értem miért rakja fel mindenki úgy a droidot, hogy még a saját WM ROM-t sem frissítette. Első körben tedd fel a legújabb Rapid által főzött 6.5.3-as ROM-t és meg fogsz örülni még a windowsban tapasztaltak alapján is.

A droiddal kapcsolatban pedig, igen, vannak buktatói. Mivel a sima droid telepítő automatikusan létrehoz egy partíciót az sd kártyádon, én már alapból itt megöltem egy 8gb-os SD-t azzal h ezt az infót nem tudtam és csak lestem h nincs rajta semmi...
Amennyiben my storage-re rakod, akkor pedig neked kell saját kezűleg partícionálni a kütyüdet, ami szerintem könnyű dolog, de mezei felhasználó sztem ezzel a módszerrel ne próbálkozzon. Ha ezzel a módszerrel rakod fel a droidot, csak gyári ROM felrakása után nyered vissza a rejtett partíciódat, HR-t stb... Szal alaposan olvass a témában mielőtt belevágsz...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23599 Dátum: 2011, 05 12, 12:51:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi :) Újat vettem, meglepődve tapasztaltam, milyen piszkos drágán próbálják meg eladni Vaterán, meg hasonló helyeken :D 105 lett a végső ára, bár kevesebbről indultam. Kinéztem neten 95-ért webshopban, de kiderült, hogy az csak akciós csomag, bolti garanciával, és nincsenek hozzá tartozékok. Végülis ismét GSM Line-tól vettem mint az O2--t, lehetett volna 100ért 1 év bolti garival, 110ért pedig 2 év gyártói garival, de mivel sokalltam a srác adott egy kis kedvezményt, így 105 lett két év magyar gyártói garival :)
Nocsak, a GSM boltokban már alkudni is lehet?Egyébként meg nem értem ezt az új trendit, hogy minden tartozék nélkül akarnak eladni gépeket?Ha univerzálisak lennének a kütyük, akkor lenne értelme, hogy ne vegyen meg az ember még egy adatkábelt, vagy töltőt, de így hogy pl. a Samsung Galaxy Tabnak is spéci töltő-adat csatija van, nincs értelme az egésznek.