2024, 09 24, 03:27:34

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234631 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23525 Dátum: 2011, 05 05, 07:08:33 »
Hát mekkorát derülök egy-két hozzászóláson, de most komolyan :D. Van egy brutálisan egyszerű, két kattintásos dolog, amit leírnak 2 mondatban 36 helyesírási hibával és egyszerűen nem lehet tudni, hogy az illető most tulajdonképpen mit akar :)

Aki beír ide, legalább vegye már a fáradságot és fogalmazzon már értelmesen, a témát jól körülírva... :ima: Talán akkor az emberkék sem úgy válaszolnak...

Nem elérhető Kacsy21

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Htc One
  • PDA ROM: 4.3 3.18..709.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23526 Dátum: 2011, 05 05, 10:46:40 »
Hali.
Tudnátok olyan progit mondani amivel megtudom osztani wifin keresztül a netem.(Hotspot)
A marketen találtam egyet de az demo és nem is akar működni.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23527 Dátum: 2011, 05 05, 10:55:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.
Tudnátok olyan progit mondani amivel megtudom osztani wifin keresztül a netem.(Hotspot)
A marketen találtam egyet de az demo és nem is akar működni.
WMWifirouter You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23528 Dátum: 2011, 05 05, 17:43:27 »
Sziasztok!

Nem tud valaki valami olyan programot vagy megoldást arra hogy a hangerő hardver gombokhoz hozzálehessen rendelni a fel le léptetést?
Keresgéltem de nem nagyon találtam rá megoldást.. :hmm:

Előre is köszi a válaszokat! :ok: ;)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23529 Dátum: 2011, 05 05, 18:21:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem tud valaki valami olyan programot vagy megoldást arra hogy a hangerő hardver gombokhoz hozzálehessen rendelni a fel le léptetést?
Keresgéltem de nem nagyon találtam rá megoldást.. :hmm:

Előre is köszi a válaszokat! :ok: ;)

Kicsit elhamarkodottan raktam fel a kérdést!

Találtam egyet ami úgy néz ki bevált, AEBPlus-nak hívják, ingyenes és sikerült vele a hangerő gombokhoz hozzárendelni a fel és lefele lépkedést!

Azért ha tud valaki mást nyugodtan válaszolhat rá! :ok: ;)

Nem elérhető timike1973

  • Hozzászólások: 14
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: samsung galaxy s 3
  • PDA ROM: I9300XXUGNA8
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23530 Dátum: 2011, 05 05, 19:23:12 »
Segítséget kérnék T-mobilos net-et használtam az omniámon és most szolgáltatót váltottam lekértem a beállításokat a Telenortól de amikor elmentem a leküldött beállításokat mindig azt írja hogy nem sikerült a beállításokat alkalmazni,azt szeretném ha valaki le tudná írni szájbarágósan hogy mit hova és miért kell beírni mert én így látatlanba nem jövök rá,légyszives segítsen valaki előre is köszönöm. : :ima: :'( :-X ;)

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23531 Dátum: 2011, 05 05, 19:37:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit elhamarkodottan raktam fel a kérdést!

Találtam egyet ami úgy néz ki bevált, AEBPlus-nak hívják, ingyenes és sikerült vele a hangerő gombokhoz hozzárendelni a fel és lefele lépkedést!

Azért ha tud valaki mást nyugodtan válaszolhat rá! :ok: ;)
Steiner Kristóf az más! Viccet félretéve ez a program üzenet olvasásnál és tartalom tallózásnál is működik?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23532 Dátum: 2011, 05 05, 19:39:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Steiner Kristóf az más! Viccet félretéve ez a program üzenet olvasásnál és tartalom tallózásnál is működik?
Tedd fel, próbáld ki !  :) :)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető nyomos

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Sir. Smoka. Lot
  • Navigáció / Navigation: Aura
  • PDA: I9100, P3110
  • PDA ROM: Omega V18, Paranoid Android 2.99
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23533 Dátum: 2011, 05 05, 21:03:46 »
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Nem eltökélt szándékom, de most lehetőségem adatott, hogy áttérjek egy másik gépre, másik oprendszerre. Galaxy S és Desire HD, az Omnia 2-vel szemben.
Csodákat fogok látni az androiddal? Sokkal gyorsabb lesz minden, azért a + 50 és 70 ropiért?
Nézegetem a teszteket, videókat, de hol ezt, hol azt fikázzák.
Ti melyiket használnátok az Omnia 2 helyett? Egyáltalán váltanátok e?

Na ezen gondolkozom pár napja, hogy lecseréljem a már elég jól belakott, de egy picit unalmassá vált Pdamat, vagy inkább verjem el konzumhölgyekre és tudatmódosító szerekre? :D

A segítő, le és rábeszélő, a marasztaló és a más rendszerek forumába való átterelő hozzászólásokat előre is köszönöm.
"Dont Drink And Drive, Just Smoke And Fly"

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23534 Dátum: 2011, 05 05, 21:07:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Nem eltökélt szándékom, de most lehetőségem adatott, hogy áttérjek egy másik gépre, másik oprendszerre. Galaxy S és Desire HD, az Omnia 2-vel szemben.
Csodákat fogok látni az androiddal? Sokkal gyorsabb lesz minden, azért a + 50 és 70 ropiért?
Nézegetem a teszteket, videókat, de hol ezt, hol azt fikázzák.
Ti melyiket használnátok az Omnia 2 helyett? Egyáltalán váltanátok e?

Na ezen gondolkozom pár napja, hogy lecseréljem a már elég jól belakott, de egy picit unalmassá vált Pdamat, vagy inkább verjem el konzumhölgyekre és tudatmódosító szerekre? :D

A segítő, le és rábeszélő, a marasztaló és a más rendszerek forumába való átterelő hozzászólásokat előre is köszönöm.

Galaxy S vagy ha vársz még akkor S2.
Persze ez a vélemény szubjektív.  :)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23535 Dátum: 2011, 05 05, 21:17:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Nem eltökélt szándékom, de most lehetőségem adatott, hogy áttérjek egy másik gépre, másik oprendszerre. Galaxy S és Desire HD, az Omnia 2-vel szemben.
Csodákat fogok látni az androiddal? Sokkal gyorsabb lesz minden, azért a + 50 és 70 ropiért?
Nézegetem a teszteket, videókat, de hol ezt, hol azt fikázzák.
Ti melyiket használnátok az Omnia 2 helyett? Egyáltalán váltanátok e?

Na ezen gondolkozom pár napja, hogy lecseréljem a már elég jól belakott, de egy picit unalmassá vált Pdamat, vagy inkább verjem el konzumhölgyekre és tudatmódosító szerekre? :D

A segítő, le és rábeszélő, a marasztaló és a más rendszerek forumába való átterelő hozzászólásokat előre is köszönöm.

Én a hölgyekre és a tudatmódosító szerekre szavazok! :D
Viccen kívül.. szerintem is még várj egy kicsit a váltással.. tedd félre a pénzt és olvasgass még és nézegesd még a készülékeket, nagyon jó készülék az sgs és a desire hd is de ha vársz még és kutatsz egy kicsit még jobb készüléket találhatsz! ;)
De ha ezekhez ragaszkodsz akkor Desire HD! :D

Nem elérhető nyomos

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Sir. Smoka. Lot
  • Navigáció / Navigation: Aura
  • PDA: I9100, P3110
  • PDA ROM: Omega V18, Paranoid Android 2.99
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23536 Dátum: 2011, 05 05, 21:31:46 »
Serenity: Említettél valami jobb készüléket az előző hozzászólásodban. Ez a készülék már megjelent vagy még várunk rá hónapokat és nézem, ahogy a Svájci Frank felzabálja azt a pár forintot a fiók alján? :) Illetve, hogy ez az árkategória e? Mert megvárnám én is a Galaxy S2-t, de gondolom, az nem 81 ezer ropogós forintért lesz kitéve a hentesnél, hanem a duplája lesz. Annyiért már nem kell, nekem ez az általában max 100.000,-  a limit.
Szerintem a szaros forintunkhoz képest már ez is irreális, főleg egy kisnyugdíjas szemszögéből.
Legfőképp azért mert nem használom sokkal többre, mint annak idején a 2110-es Nokiámat. :) Viszont baromira szeretem buzerálni ezt is, és valójában csak a lelki megnyugvás miatt lenne a csere.
Ráadásul a telefon mellett jön az android is, ami számomra totál ismeretlen a gyakorlatban, tehát a neten kivül nem láttam még, nem próbáltam. Nem is érdekelt.:)
"Dont Drink And Drive, Just Smoke And Fly"

Nem elérhető silverline

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Elvetemült Fórumozó
  • PDA: Iphone 4 16GB Black
  • PDA ROM: iOS 4.1
  • Skype: devidboy14
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23537 Dátum: 2011, 05 05, 21:40:07 »
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy-,hogy lehet kikapcsolni az SMS elküldése utáni figyelmeztető hangot? Előre is köszönöm!  :)  :ima:
Tudtad-e, hogy a dohányzás megrövidíti a............cigarettád?

Mindig arra vágytam, hogy a számítógépemet ugyanolyan könnyű legyen kezelni, mint a telefonomat. Mostanra valóra vált az álmom. Immár a telefonomat se tudom kezelni.

Nem elérhető nyomos

  • Hozzászólások: 186
  • Nem: Férfi
  • Sir. Smoka. Lot
  • Navigáció / Navigation: Aura
  • PDA: I9100, P3110
  • PDA ROM: Omega V18, Paranoid Android 2.99
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23538 Dátum: 2011, 05 05, 21:47:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy-,hogy lehet kikapcsolni az SMS elküldése utáni figyelmeztető hangot? Előre is köszönöm!  :)  :ima:
Nekem Sense van fent és ott a beállítások/hangok alatt van. Be lehet állítani, hogy milyen hang legyen.
Felejtsd el.......Tévedtem :D
"Dont Drink And Drive, Just Smoke And Fly"

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23539 Dátum: 2011, 05 05, 21:54:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy-,hogy lehet kikapcsolni az SMS elküldése utáni figyelmeztető hangot? Előre is köszönöm!  :)  :ima:
Keresd a Sorg Remove Sent Notificaton cab-ot.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23540 Dátum: 2011, 05 05, 22:09:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresd a Sorg Remove Sent Notificaton cab-ot.
Csatolom  ;)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23541 Dátum: 2011, 05 05, 22:10:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Serenity: Említettél valami jobb készüléket az előző hozzászólásodban. Ez a készülék már megjelent vagy még várunk rá hónapokat és nézem, ahogy a Svájci Frank felzabálja azt a pár forintot a fiók alján? :) Illetve, hogy ez az árkategória e? Mert megvárnám én is a Galaxy S2-t, de gondolom, az nem 81 ezer ropogós forintért lesz kitéve a hentesnél, hanem a duplája lesz. Annyiért már nem kell, nekem ez az általában max 100.000,-  a limit.
Szerintem a szaros forintunkhoz képest már ez is irreális, főleg egy kisnyugdíjas szemszögéből.
Legfőképp azért mert nem használom sokkal többre, mint annak idején a 2110-es Nokiámat. :) Viszont baromira szeretem buzerálni ezt is, és valójában csak a lelki megnyugvás miatt lenne a csere.
Ráadásul a telefon mellett jön az android is, ami számomra totál ismeretlen a gyakorlatban, tehát a neten kivül nem láttam még, nem próbáltam. Nem is érdekelt.:)

Értem hát igen amikre én gondoltam még nem jelentek meg.. és valószínű nem 100.000 alatt lesznek.. :-X :(

Nem elérhető 5tse

  • Hozzászólások: 63
  • M.K.
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1/XEHJG5/XXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23542 Dátum: 2011, 05 05, 22:16:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem tud valaki valami olyan programot vagy megoldást arra hogy a hangerő hardver gombokhoz hozzálehessen rendelni a fel le léptetést?


Ez itten:
You are not allowed to view links. Register or Login
A hangszertulajdonos még nem zenész...

Nem elérhető silverline

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • Elvetemült Fórumozó
  • PDA: Iphone 4 16GB Black
  • PDA ROM: iOS 4.1
  • Skype: devidboy14
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23543 Dátum: 2011, 05 05, 22:33:17 »
Köszönöm szépen a válaszokat! :) :)
Tudtad-e, hogy a dohányzás megrövidíti a............cigarettád?

Mindig arra vágytam, hogy a számítógépemet ugyanolyan könnyű legyen kezelni, mint a telefonomat. Mostanra valóra vált az álmom. Immár a telefonomat se tudom kezelni.

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23544 Dátum: 2011, 05 05, 23:26:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez itten:
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm szerintem marad nekem is ez mert az AEBPlus-nál az a baj hogy egy idő után a ha megnyomom akkor előjön az a kis menü ami akkor jön elő ha a felső taskbar-nál az ikonokra klikkelnék! :hmm:
Nem tudom miért csinálja egy idő után ezt remélem ezzel a voldpadnál nem fogja csinálni...  :hmm:
A voldpad-nál meg a kameránál nem lehet zoommolni! :D :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23545 Dátum: 2011, 05 06, 00:22:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Nem eltökélt szándékom, de most lehetőségem adatott, hogy áttérjek egy másik gépre, másik oprendszerre. Galaxy S és Desire HD, az Omnia 2-vel szemben.
Csodákat fogok látni az androiddal? Sokkal gyorsabb lesz minden, azért a + 50 és 70 ropiért?
Nézegetem a teszteket, videókat, de hol ezt, hol azt fikázzák.
Ti melyiket használnátok az Omnia 2 helyett? Egyáltalán váltanátok e?

Na ezen gondolkozom pár napja, hogy lecseréljem a már elég jól belakott, de egy picit unalmassá vált Pdamat, vagy inkább verjem el konzumhölgyekre és tudatmódosító szerekre? :D

A segítő, le és rábeszélő, a marasztaló és a más rendszerek forumába való átterelő hozzászólásokat előre is köszönöm.
Én hasonló cipőben járok most, annyi különbséggel, hogy eldöntöttem már: Desire HD :) A jelenlegi 'élmezőnyben' (2 magosokat kivéve) nekem ez tűnik a legkorrektebb választásnak.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23546 Dátum: 2011, 05 06, 01:02:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Nem eltökélt szándékom, de most lehetőségem adatott, hogy áttérjek egy másik gépre, másik oprendszerre. Galaxy S és Desire HD, az Omnia 2-vel szemben.
Csodákat fogok látni az androiddal? Sokkal gyorsabb lesz minden, azért a + 50 és 70 ropiért?
Nézegetem a teszteket, videókat, de hol ezt, hol azt fikázzák.
Ti melyiket használnátok az Omnia 2 helyett? Egyáltalán váltanátok e?

Na ezen gondolkozom pár napja, hogy lecseréljem a már elég jól belakott, de egy picit unalmassá vált Pdamat, vagy inkább verjem el konzumhölgyekre és tudatmódosító szerekre? :D

A segítő, le és rábeszélő, a marasztaló és a más rendszerek forumába való átterelő hozzászólásokat előre is köszönöm.
Ha tetszik a Sense akkor inkább DHD.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23547 Dátum: 2011, 05 06, 13:06:03 »
Kicsit Off. Ha valaki otthon van a routerekben, segítsen már legyen kedves. Vettem egy új TP-Link b/g/n routert. Jelenleg 1 készülék van itthon csak ami támogatja a n szabványt is, a többi csak b/g-s. A beállításokban volt ilyen lehetőség a routernél, hogy bgn mixed, ígyhát azon hagytam. Azonban az O2 így nem tudott csatlakozni, rögtön eldobta a jelet amint megvolt, a laptopon pedig a letöltés 1mb/s-nél megállt, ha feljebb kúszott esetleg utána le is ment szinte 0-ra. Nincs erre valami lehetőség, hogy bgn-be menjen a router, viszont a 'régebbi' kütyüimmel is frankón tudjam használni?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23548 Dátum: 2011, 05 06, 13:56:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit Off. Ha valaki otthon van a routerekben, segítsen már legyen kedves. Vettem egy új TP-Link b/g/n routert. Jelenleg 1 készülék van itthon csak ami támogatja a n szabványt is, a többi csak b/g-s. A beállításokban volt ilyen lehetőség a routernél, hogy bgn mixed, ígyhát azon hagytam. Azonban az O2 így nem tudott csatlakozni, rögtön eldobta a jelet amint megvolt, a laptopon pedig a letöltés 1mb/s-nél megállt, ha feljebb kúszott esetleg utána le is ment szinte 0-ra. Nincs erre valami lehetőség, hogy bgn-be menjen a router, viszont a 'régebbi' kütyüimmel is frankón tudjam használni?
Friss firmware a gyártó oldalán?
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23549 Dátum: 2011, 05 06, 14:03:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Friss firmware a gyártó oldalán?
Ahogy nézem a buildet, a honlap szerinti legfrissebb van rajta.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!