2024, 09 24, 05:28:26

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234668 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető kifli

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W200S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23475 Dátum: 2011, 04 30, 08:55:46 »
Sziasztok!

Szükségem lenne olyan navigációs szoftverre, ami ismeri a turista utakat Magyarországon.
Elég sokat kirándulunk, néha nem ártana múltkor is elkószáltunk kissé.
Russia -t próbáltam de kifagyott többször is, indításkor.

Valaki próbálta O2 re?

Köszi előre is.

Amúgy találtam egy videót, Turistatérkép IGO GPS alá:
You are not allowed to view links. Register or Login


Ekkora marhát már rég láttam: fullos vicckategória  érdemes megnézni mindenkinek :taps:

Nem elérhető kifli

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W200S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23476 Dátum: 2011, 04 30, 09:07:36 »
Russia= Russa..  :)

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23477 Dátum: 2011, 04 30, 09:34:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Russia= Russa..  :)
You are not allowed to view links. Register or Login  hátha találsz választ a kérdésedre.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23478 Dátum: 2011, 04 30, 09:58:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szükségem lenne olyan navigációs szoftverre, ami ismeri a turista utakat Magyarországon.
Elég sokat kirándulunk, néha nem ártana múltkor is elkószáltunk kissé.
Russia -t próbáltam de kifagyott többször is, indításkor.

Valaki próbálta O2 re?

Köszi előre is.

A Russa fejlesztese leallt. Probald ki helyette a NAVITEL-t. You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23479 Dátum: 2011, 04 30, 10:03:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Russa fejlesztese leallt. Probald ki helyette a NAVITEL-t. You are not allowed to view links. Register or Login
A jó link (remélem)  :) :
You are not allowed to view links. Register or Login
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető kifli

  • Hozzászólások: 360
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W200S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23480 Dátum: 2011, 04 30, 10:16:54 »
Köszi srácok!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető noris

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLQE(JB Light)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23481 Dátum: 2011, 04 30, 14:49:43 »
Üdv!
Névjegyzékkel kapcsolatos problémáim adódtak.
A SIM-en a nevek így néznek ki:
Cérna Béla +36301234556
Mariska +3620123456
A SIM -ről történő másolás során a következő helyzet adódott:
Béla;Cérna/1 +3630123456
Mariska/1 +3620123456
Mi ez a /1 ?
Hogy lehetne normálisan konvertálni (Vezetéknév Keresztnév Telefonszám)
Köszi!

Nem elérhető juhitomi

  • Hozzászólások: 12
  • Navigáció / Navigation: navNgo 8
  • PDA: Samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJA5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23482 Dátum: 2011, 04 30, 18:43:23 »
csáó! tudom, hogy nem ide kellene írnom, de vészhelyzet van! most vettem egy samsung wave 2-es telefont, és elindítottam rajta a facebook alkalmazást... Ez a wifin keresztül nem működött, de a wifi kikapcsolása után a 3G-vel igen (ezt a fent megjelenő, és azóta el nem tűnő 3g feliratból tudom..) Az lenne a kérdésem, hogy tudom letiltani a 3g-t és hogy tudom működésbe hozni wifi-n keresztül a samsungapps, valamint a facebook alkalmazásokat!
előre is köszi!

ui.: bocsi hogy ide írtam, de a telefon topikja eléggé off, itt meg azért pörögtök ;) és sürgős lenne a segítség, mert a t-mobile-tól már jött 2 sms,hogy sok lesz a számla az adatforgalom miatt!
köszi: Tomi

Nem elérhető juhitomi

  • Hozzászólások: 12
  • Navigáció / Navigation: navNgo 8
  • PDA: Samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJA5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23483 Dátum: 2011, 04 30, 18:59:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csáó! tudom, hogy nem ide kellene írnom, de vészhelyzet van! most vettem egy samsung wave 2-es telefont, és elindítottam rajta a facebook alkalmazást... Ez a wifin keresztül nem működött, de a wifi kikapcsolása után a 3G-vel igen (ezt a fent megjelenő, és azóta el nem tűnő 3g feliratból tudom..) Az lenne a kérdésem, hogy tudom letiltani a 3g-t és hogy tudom működésbe hozni wifi-n keresztül a samsungapps, valamint a facebook alkalmazásokat!
előre is köszi!

ui.: bocsi hogy ide írtam, de a telefon topikja eléggé off, itt meg azért pörögtök ;) és sürgős lenne a segítség, mert a t-mobile-tól már jött 2 sms,hogy sok lesz a számla az adatforgalom miatt!
köszi: Tomi
oké, asszem most kikapcsolta, de msot megint nem tudok felmennei a samsungapps-ra... nem kellett volna ilyen bonyolult telefon :D pedig mindent úgy csinálok, ahogy le van írva... wifi be, és katt a samsungapps-ra

Nem elérhető Quakelord

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung Omnia 2 (i8000)
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23484 Dátum: 2011, 05 03, 10:46:47 »
Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefonon be van állítva az ébresztő, jelzi is amikor kell, csak nem tudja magát felébreszteni a telefon, vagyis mégsem szólal meg? Van ötletetek, hogy mitől lehet ez, és hogy lehetne kiküszöbölni? Elég dühítő, amikor az ember időre menne, de nem szólal meg a telefon, csak mikor felébredek és benyomom, akkor bezzeg az összes addig elmaradt ébresztés megérkezik...

Köszi előre is!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23485 Dátum: 2011, 05 03, 11:40:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefonon be van állítva az ébresztő, jelzi is amikor kell, csak nem tudja magát felébreszteni a telefon, vagyis mégsem szólal meg? Van ötletetek, hogy mitől lehet ez, és hogy lehetne kiküszöbölni? Elég dühítő, amikor az ember időre menne, de nem szólal meg a telefon, csak mikor felébredek és benyomom, akkor bezzeg az összes addig elmaradt ébresztés megérkezik...

Köszi előre is!
Első körben a szokásos szlogent mondanám: nem ártana egy romfrissítés. Másik kérdés: gyári samsungos ébresztőt használod (óra ikon)? Nem jelzi, vagy csak nem tilinkol? Minden esetre szerintem a legkorrektebb megoldás az első tanácsom lesz... Ennyire régi romnál hiába varázsol az ember ezt-azt, ideig-óráig jó csak, előbb utóbb megint jön egy hasonló hiba. (Persze ilyenkor szokott jönni valaki, aki megesküszik a T-s rom hibátlanságára :D )
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23486 Dátum: 2011, 05 03, 12:42:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...(Persze ilyenkor szokott jönni valaki, aki megesküszik a T-s rom hibátlanságára :D )
Ilyennel még nem találkoztam :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23487 Dátum: 2011, 05 03, 12:55:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefonon be van állítva az ébresztő, jelzi is amikor kell, csak nem tudja magát felébreszteni a telefon, vagyis mégsem szólal meg? Van ötletetek, hogy mitől lehet ez, és hogy lehetne kiküszöbölni? Elég dühítő, amikor az ember időre menne, de nem szólal meg a telefon, csak mikor felébredek és benyomom, akkor bezzeg az összes addig elmaradt ébresztés megérkezik...

Köszi előre is!
Saját tapasztalatom szerint a WinMo-os időzítési rendszer meglehetősen bonyolult, sérülékeny rendszer.Létrejön egy úgynevezett notifications queue- időzítési sorrend, amely időrendbe rakva tartalmazza az összes időzítéssel kapcsolatos adatot.Ha ebben keletkezik valamiyen hiba, duplikáció (márpedig ez előfordul), akkor hajlamos a rendszer az általad leírtakat produkálni.Én ennek orvoslására egy segédprogramot szoktam időnként alkalmazni (SkTools-Notification Queue), amellyel ellenőriztetem ezt az időrendet és ha kell javíttatom vele.

Nem elérhető csolaca

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: omnia i8000
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23488 Dátum: 2011, 05 03, 15:50:12 »
Sziasztok!

Anyagi okok miatt sajnos meg kell válnom a  telómtól, ha esetleg valakit érdekel:
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv :'( :oops:

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23489 Dátum: 2011, 05 03, 15:53:18 »
Sziasztok! Letöltöttem egy i900-ra való bootképet (startup) ami gif-ben és 240x400-ban van. Nekem Omnia 2-re kellene 480x800-ban. A kérdésem a következő lenne. Ha túl vagyok az átméretezésen mit kell még tennem, hogy működjön az új cuccal? Formátuma milyen legyen? Hová kell betenni? Mit kell felülírni a windowson belül? Ja és milyen nevet kell neki adni? Köszönöm előre is a segítséget!!!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23490 Dátum: 2011, 05 03, 16:20:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Letöltöttem egy i900-ra való bootképet (startup) ami gif-ben és 240x400-ban van. Nekem Omnia 2-re kellene 480x800-ban. A kérdésem a következő lenne. Ha túl vagyok az átméretezésen mit kell még tennem, hogy működjön az új cuccal? Formátuma milyen legyen? Hová kell betenni? Mit kell felülírni a windowson belül? Ja és milyen nevet kell neki adni? Köszönöm előre is a segítséget!!!
Windowsba -> Power_on.gif

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23491 Dátum: 2011, 05 03, 17:03:12 »
Akkor maradhat gif formátumban, csak át kell méreteznem 480x800-ra? Ezután átnevezem felülírom a régit és már megy is? Szerintem én fogalmaztam rosszul. Nem a T-Mobile-t akarom lecserélni, hanem a boot képet. Ez pedig a T-Mobileos. Most ilyen narancs színű az egész képernyő azt akarom módosítani.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23492 Dátum: 2011, 05 03, 17:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor maradhat gif formátumban, csak át kell méreteznem 480x800-ra? Ezután átnevezem felülírom a régit és már megy is? Szerintem én fogalmaztam rosszul. Nem a T-Mobile-t akarom lecserélni, hanem a boot képet. Ez pedig a T-Mobileos. Most ilyen narancs színű az egész képernyő azt akarom módosítani.
Ebben az esetben welcomehead.192 legyen a neve a formátum pedig png és pontosan 480x800-as. Windows mappába bemásol majd SR.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető -Hanso-

  • Hozzászólások: 13
  • PDA: Sony Ericsson X10i
  • PDA ROM: 2.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23493 Dátum: 2011, 05 03, 19:46:02 »
nekem nem műkszik a Market az omnián mindíg hibát ír ki, valakinek valami ötlet?

Nem elérhető ah88

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: JJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23494 Dátum: 2011, 05 03, 19:57:20 »
Hiába csináltam amit írtál, nekem a windows gyökérben nincs welcomehead192.png, amit felülírhatnék.

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23495 Dátum: 2011, 05 03, 23:19:56 »
sziasztok!
egy lyan kérdésem lenne hogy az omnia 2-es PDA-mon  hol találom megy a wii beállításoknál "azt" ahol kijelzi az elérhető hálozatokat, hogy biztonságos-e...stb! nagyon hasonló ahoz ahogy a számítogépen kinéz! a beállíásokon belül volt, alul volt két kis fül ha jól emlégszem és ez a vezeték nélkülieknél volt de nem tudom előhozni mert akkor is véletlenül sikerült!!! TUDNÁTOK NEKEM SEGÍTENI???

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23496 Dátum: 2011, 05 04, 09:37:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha csak egy kicsit olvasol a romfrissítés topicban, simán te is meg tudod csinálni.Nekiállni nehéz, hátha nem sikerül. De ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva, sikerülni fog.Bátorság.

Tudom, tudom de időm sincs ilyenekkel foglalkozni meg úgy szeretném, hogy elsőre előttem megcsinálja valaki, mivel vizuális típus vagyok.

El is mennék vidékre akár csak valaki segítsen már.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23497 Dátum: 2011, 05 04, 12:47:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hiába csináltam amit írtál, nekem a windows gyökérben nincs welcomehead192.png, amit felülírhatnék.
Welcomehead(PONT!)192.png a név, és ugye nem a gyári fájlkezelővel próbálkozol? Resco Explorer vagy Total commander a PDA-n.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23498 Dátum: 2011, 05 04, 14:50:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem nem műkszik a Market az omnián mindíg hibát ír ki, valakinek valami ötlet?
Amennyiben Omnia 1-d van úgy nem biztos h jó topikban keresgélsz. Ha Omnia 2-ről van szó, akkor menj át az Omnia II Androiddal topikba és ott tedd fel a kérdésed, de egy kicsit részletezd a problémád, mert ilyen kérdésre nevetséges választ is kapsz ;)

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23499 Dátum: 2011, 05 04, 14:55:38 »
Feltettem a Phonex 3.0-át, de a tárcsázón orosz betük vannak.Hogyan tudom ezt változtatni??