2024, 09 24, 05:27:00

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234667 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23450 Dátum: 2011, 04 28, 16:12:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden le van írva úgy ahogyan azt kell ;). Sőt szőke nősen ;)
akkor majd nekiesek ha elsz időm köszi :D

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23451 Dátum: 2011, 04 28, 16:20:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hiányozni fog az amoled  :'(
Lehet, hogy hiányozni fog, de beáldozom a zökkenőmentes működésért, és az igényes anyaghasználatért :)
You are not allowed to view links. Register or Login
4 magos??? Minek az? :) Nem azért de a droid 2.3 már egy htc desire-n is nagyon szépen fut, sőőőt...és ennél a 2 mag 1.2ghz ugye még durvább. LG-t miért ne? Nekem pedig ezelőtt is Samum volt és arra azt mondtam h soha többet Samu és inkább Nokia...

Én telefont soha nem vettem akkor amikor bejött. Én 80e-t vettem függetlenül az O2-met, szal 100e-nél többet nem adnék telefonért most sem... Tok várni...
Az SGS2 és az LG 2X is lesz még 100e ;)
Ne tőlem kérdezd, hogy minek a 4 magos, nem én fejlesztem :D Én csak azt mondom amit te is, majd ha 100 lesz az SGSII is, akkor veszem csak meg :) Amúgy meg androidos iskolának jelenleg az asszony Galaxy 3-asát használom :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23452 Dátum: 2011, 04 28, 17:29:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Egy olyan problémában szeretném segítségeteket kérni, hogy kaptam egy szélvédő törött Omnia 2-őt, amin kicseréltem az lcd és a digitizert. Minden frankó a telefonnal azt leszámítva hogy bekapcsolásnál kiírja hogy "The phone is currently off. Would you like to turn on the phone?" Igen vagy Nem. Itt hiába nyomok az igenre semmi féle sim kártyával nem talál térerőt mintha a teló része halott lenne! Ezután bejön a kezelő felület és semmi jele a térerőnek. itt ha a jobb felső sarokban rányomok oda ahol a kapcsolatok vannak és ott az antenna jelre ami alatt egy X van, a repülő mód aktív, és át sem lehet váltani telefon módra mert csak tölt!! A wifi része teljesen jó a gps részét viszont még nem sikerült tesztelnem! Hardver próblémára gyanakszom mivel Rom is lett frissítve de semmi változás, ezért nem igazán tudom mivel lehet a baj vagy hol keressem a problémát. Ha valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baj kérem szóljon!
Köszönöm!

Ha repulo modban van a keszulek, akkor a GPS se mukodik.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23453 Dátum: 2011, 04 28, 17:50:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Egy olyan problémában szeretném segítségeteket kérni, hogy kaptam egy szélvédő törött Omnia 2-őt, amin kicseréltem az lcd és a digitizert. Minden frankó a telefonnal azt leszámítva hogy bekapcsolásnál kiírja hogy "The phone is currently off. Would you like to turn on the phone?" Igen vagy Nem. Itt hiába nyomok az igenre semmi féle sim kártyával nem talál térerőt mintha a teló része halott lenne! Ezután bejön a kezelő felület és semmi jele a térerőnek. itt ha a jobb felső sarokban rányomok oda ahol a kapcsolatok vannak és ott az antenna jelre ami alatt egy X van, a repülő mód aktív, és át sem lehet váltani telefon módra mert csak tölt!! A wifi része teljesen jó a gps részét viszont még nem sikerült tesztelnem! Hardver próblémára gyanakszom mivel Rom is lett frissítve de semmi változás, ezért nem igazán tudom mivel lehet a baj vagy hol keressem a problémát. Ha valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baj kérem szóljon!
Köszönöm!
Nem tudom mire lett frissítve, de ez a jelenség előfordult régebbi romoknál, hogy véletlenszerűen nem lehetett repülő módból kivenni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Fester

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.5.9.142948
  • PDA: GT-I8000
  • PDA ROM: RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23454 Dátum: 2011, 04 28, 17:59:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom mire lett frissítve, de ez a jelenség előfordult régebbi romoknál, hogy véletlenszerűen nem lehetett repülő módból kivenni.

Hali!
Én frisítettem konfi ROM-ját. Többet is próbáltam. Egyikkel sem ment! Mindegyiknél ua. írja. Biztos hardware-es problémája van.
Zuhant a készülék, törötten lett vásárolva. Arra gyanakodtam, hogy a GSM antenna szállt el vagy az antenna szalagkábele, ha egyáltalán van olyan benne. Esetleg valaki tudna ebben a hardwer-es kérdésben segíteni. Akár link is jó lesz. Sajna én nem találtam semmit ezzel kapcsolatban  :(

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23455 Dátum: 2011, 04 28, 18:02:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Én frisítettem konfi ROM-ját. Többet is próbáltam. Egyikkel sem ment! Mindegyiknél ua. írja. Biztos hardware-es problémája van.
Zuhant a készülék, törötten lett vásárolva. Arra gyanakodtam, hogy a GSM antenna szállt el vagy az antenna szalagkábele, ha egyáltalán van olyan benne. Esetleg valaki tudna ebben a hardwer-es kérdésben segíteni. Akár link is jó lesz. Sajna én nem találtam semmit ezzel kapcsolatban  :(
Értem. Hát ebben az esetben max. a FAQ-ban lévő linkkel tudok segíteni, You are not allowed to view links. Register or Login. Hátha szemmel is látszik vezeték, vagy hasonló sérülése.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Fester

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.5.9.142948
  • PDA: GT-I8000
  • PDA ROM: RAPIDAIJH1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23456 Dátum: 2011, 04 28, 18:15:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem. Hát ebben az esetben max. a FAQ-ban lévő linkkel tudok segíteni, You are not allowed to view links. Register or Login. Hátha szemmel is látszik vezeték, vagy hasonló sérülése.

Köszi!
+néztem. Valószinű 50-54-es képen lehet látni a GSM antennát. Ez csak tipp. Sajnos japánul nem tudok. Ha valaki tud akkor erősítsen meg kérem.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23457 Dátum: 2011, 04 28, 18:31:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!
+néztem. Valószinű 50-54-es képen lehet látni a GSM antennát. Ez csak tipp. Sajnos japánul nem tudok. Ha valaki tud akkor erősítsen meg kérem.
Hát ebben már nem tudok segíteni, de szerintem ha írsz You are not allowed to view links. Register or Login-nak (remélem nem haragszik meg, hogy mindenkit hozzá irányítok  :-X), szerintem útba tud igazítani ebben a témában  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető staro

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Mio
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: I8000PANIK3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23458 Dátum: 2011, 04 29, 07:39:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ide kellene írnod, hogy helyileg merre vagy és biztos lenne valaki a környéken aki szívesen segítene ingyen is.

Nagy igazság! Budapesten vagyok. Előre is köszönöm!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23459 Dátum: 2011, 04 29, 11:47:18 »
Reiben! Kipróbálnám a már sokszor emlegetett memóriafelszabadító módszereidet. Felflasheltem újra a JJ1 Nakedet, és ismét SPB-vel nyomulok, így nem árt a plusz memória :D Megosztanál 1-2 módszert?  :ima:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23460 Dátum: 2011, 04 29, 12:02:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reiben! Kipróbálnám a már sokszor emlegetett memóriafelszabadító módszereidet. Felflasheltem újra a JJ1 Nakedet, és ismét SPB-vel nyomulok, így nem árt a plusz memória :D Megosztanál 1-2 módszert?  :ima:
Igen, elsőként szedd le az SPB-t :D

Hát figy. Annyira sok verzió nincs a memória felszabadításra, igazából szerintem a használt felülettől függ az O2-d gyorsasága.
Amit én javasolnék és használok:
- TouchLock Pro (telefonzár program, ami még fél MB-t sem zabál -> alapértelmezett zár kikapcs) kb. +5-8mb
- Start menü lecserélése a QuickMenu-re kb. +8-12mb
- WM tárcsázó skin registryben való tiltás kb. +10mb
- egy kis Windows startup tisztogatás
- +az első mondatom :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23461 Dátum: 2011, 04 29, 12:08:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, elsőként szedd le az SPB-t :D

Hát figy. Annyira sok verzió nincs a memória felszabadításra, igazából szerintem a használt felülettől függ az O2-d gyorsasága.
Amit én javasolnék és használok:
- TouchLock Pro (telefonzár program, ami még fél MB-t sem zabál -> alapértelmezett zár kikapcs) kb. +5-8mb
- Start menü lecserélése a QuickMenu-re kb. +8-12mb
- WM tárcsázó skin registryben való tiltás kb. +10mb
- egy kis Windows startup tisztogatás
- +az első mondatom :)
Köszi! :) Nem a gyorsasággal van a problémám, csak tudom h az SPB piszkosul tudja csorgatni a memót, és ha több szabad memóról indulok, lassabban is fogy el :)
Ezelőtt a Sense-t próbáltam ki ismét, és hát ismét 1 hétig bírta nálam. Amikor hozzá sem nyúlok a készülékhez, és fél nap alatt képes lezabálni a memóriát 70-ről kb 15-re az már fáj. Az SPB csak akkor ennyire drasztikus amikor televan telepítve mindenféle plusz cuccal. Az igazat megvallva, nekem 'csillivilli' felület kell, és szükségem van arra h mindent úgy testreszabhassak ahogyan én szeretném. WM-nél erre az egyetlen lehetőség pedig az SPB. Gyakorlatilag az összes létező komolyabb felületet kipróbáltam, de mindegyiknél volt valami gubanc.
Köszi még1x!  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23462 Dátum: 2011, 04 29, 12:12:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! :) Nem a gyorsasággal van a problémám, csak tudom h az SPB piszkosul tudja csorgatni a memót, és ha több szabad memóról indulok, lassabban is fogy el :)
Ezelőtt a Sense-t próbáltam ki ismét, és hát ismét 1 hétig bírta nálam. Amikor hozzá sem nyúlok a készülékhez, és fél nap alatt képes lezabálni a memóriát 70-ről kb 15-re az már fáj. Az SPB csak akkor ennyire drasztikus amikor televan telepítve mindenféle plusz cuccal. Az igazat megvallva, nekem 'csillivilli' felület kell, és szükségem van arra h mindent úgy testreszabhassak ahogyan én szeretném. WM-nél erre az egyetlen lehetőség pedig az SPB. Gyakorlatilag az összes létező komolyabb felületet kipróbáltam, de mindegyiknél volt valami gubanc.
Köszi még1x!  :ok:
Az a baj h rég buheráltam már és amióta kijött a JJ1, annyira meg vagyok vele elégedve h hozzá sem nyúltam a kütyümhöz :). Sőt, már el is felejtettem mindent :)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23463 Dátum: 2011, 04 29, 13:00:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, elsőként szedd le az SPB-t :D

Hát figy. Annyira sok verzió nincs a memória felszabadításra, igazából szerintem a használt felülettől függ az O2-d gyorsasága.
Amit én javasolnék és használok:
- TouchLock Pro (telefonzár program, ami még fél MB-t sem zabál -> alapértelmezett zár kikapcs) kb. +5-8mb
- Start menü lecserélése a QuickMenu-re kb. +8-12mb
- WM tárcsázó skin registryben való tiltás kb. +10mb
- egy kis Windows startup tisztogatás
- +az első mondatom :)
A WM tárcsázó skin-t hogyan is kell letiltani a registry-ben?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23464 Dátum: 2011, 04 29, 15:02:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A WM tárcsázó skin-t hogyan is kell letiltani a registry-ben?

PHJ Smart programjaval :)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23465 Dátum: 2011, 04 29, 15:18:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PHJ Smart programjaval :)
Köszi Szépen!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23466 Dátum: 2011, 04 29, 15:20:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi Szépen!
Az én javaslatom az lenne, hogy csak akkor tiltsd le, ha használsz másik tárcsázó progit. Az alapértelmezett windows tárcsázó egy hulladék, semmire nem jó...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23467 Dátum: 2011, 04 29, 15:26:06 »
Beüzemeltem az SPB-t, és találtam hozzá egy elég új skint. Ha esetleg valakit érdekel: You are not allowed to view links. Register or Login. Túl sokat nem tudok még róla nyilatkozni, most dobtam fel, de gyors és frankón testre szabható  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23468 Dátum: 2011, 04 29, 15:37:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Beüzemeltem az SPB-t, és találtam hozzá egy elég új skint. Ha esetleg valakit érdekel: You are not allowed to view links. Register or Login. Túl sokat nem tudok még róla nyilatkozni, most dobtam fel, de gyors és frankón testre szabható  :ok:
Gusztustalan :D

Ezt a felületet egy mp3 lejátszón tudnám max elviselni, de nem egy telefonon... Nagyon melléfogtak ezzel a Mikrofososok :D

Nem elérhető viewdetails

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2158
  • Nem: Férfi
  • Palibácsi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: Acro S
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23469 Dátum: 2011, 04 29, 15:57:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gusztustalan :D

Ezt a felületet egy mp3 lejátszón tudnám max elviselni, de nem egy telefonon... Nagyon melléfogtak ezzel a Mikrofososok :D
Azt Te csak hiszed. Aki nem kocka, imádja, szinte az összes ügyfelünk kezében ezt látom.
Nem használok szkájpot, emesent.
Amúgy is gyorsabb, ha a kérdéseid itt teszed fel a fórumban, mindenki okulására. ;)

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23470 Dátum: 2011, 04 29, 16:11:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én javaslatom az lenne, hogy csak akkor tiltsd le, ha használsz másik tárcsázó progit. Az alapértelmezett windows tárcsázó egy hulladék, semmire nem jó...
Inesoft Phone-ét használok, ezért nincs rá szükségem.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23471 Dátum: 2011, 04 29, 19:12:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt Te csak hiszed. Aki nem kocka, imádja, szinte az összes ügyfelünk kezében ezt látom.
Végül is talán lehet benne vmi, de akkor sem szólt és fog szólni akkorát, mint amekkorát elvártak, elvárnak tőle.
Én ugyanígy vagyok a szifonnal is. Ezt is azok az emberekék veszik meg (tisztelet a kivétel), akik pénzes suhancok és annyit értenek ezekhez a dolgokhoz, hogy mutogassák mindenkinek, mindenhol... Akik értenek valamelyest a buherának és utána olvasgatnak a témának, eszük ágában sincs sem szifont, sem WP7-et venni.

Nem feltétlen csak a kockáknak nem kellenek amúgy ezek a kütyük.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23472 Dátum: 2011, 04 29, 19:50:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....
Én ugyanígy vagyok a szifonnal is. Ezt is azok az emberekék veszik meg (tisztelet a kivétel), akik pénzes suhancok és annyit értenek ezekhez a dolgokhoz, hogy mutogassák mindenkinek, mindenhol... Akik értenek valamelyest a buherának és utána olvasgatnak a témának, eszük ágában sincs sem szifont, sem WP7-et venni.
...
Teljes mértékben egyetértek. Semmi bajom nem lenne a szifonnal, ha nem sztárolnák, és nem kerülne annyiba amennyibe.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23473 Dátum: 2011, 04 29, 20:14:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teljes mértékben egyetértek. Semmi bajom nem lenne a szifonnal, ha nem sztárolnák, és nem kerülne annyiba amennyibe.
Én akkor sem venném meg ha 50e lenne :D

Nem elérhető Kacsy21

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Htc One
  • PDA ROM: 4.3 3.18..709.2
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23474 Dátum: 2011, 04 29, 23:15:23 »
Egy kis segítséget kérnék.
A maximális szolgáltatói internetet hogy tudnám kihasználni miket kell az o2-n beállítani a kapcsolatoknál?
Régebben sokkal gyorsabb volt most a youtube-on nem tudok videot nézni mert folyamatosan csak buffering felírat van