2024, 09 24, 07:14:30

PFC Downloads!

Szerző Téma: Omnia II általános beszélgetés  (Megtekintve 1234672 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető klevi

  • Hozzászólások: 62
  • Navigáció / Navigation: Mio P550
  • PDA: GT-I9500
  • PDA ROM: XXUFNC1 4.4.2 KitKat
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23425 Dátum: 2011, 04 27, 07:44:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A két legnagyobb tudású profilkezelő az You are not allowed to view links. Register or Login és az You are not allowed to view links. Register or Login, de még ezek se tudnak ilyet.

Köszönöm, ezeket is próbáltam, de gubanc lett a memóriával, kilőttem őket. Jelenleg a Profile Switch 15-ösét használom (You are not allowed to view links. Register or Login). Tegnap az oldalon ajánlottak Mortscriptet használni, igaz egy linket is kell hozzá adni a start menüben, hogy érzékelje, mint program, de sikerült (playsound xy.wav) a hanglejátszás :) :) :). Tovább szeretném barkácsolni, két rezgetést is betennék fél-fél másodperccel, hogy ne legyen túl egyszerű. Ha érdekel valakit, írjon nekem. Üdv!

Nem elérhető staro

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Mio
  • PDA: omnia II
  • PDA ROM: I8000PANIK3
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23426 Dátum: 2011, 04 27, 14:11:35 »
Sziasztok, sajnos elég sügér vagyok a témához, ezért kérem a segítségeteket. Omnia II rom frissítésben tudna e nekem valaki segíteni? Pontosan arra gondoltam, hogy ha tudtok olyan tagot, aki ezzel foglalkozik és hajlandó megcsinálni, akkor kérlek küldjétek el az elérhetőségét. Persze hálámat anyagilag is hajlandó lennék kifejezni, biztos van olyan aki életvitel szerűen foglalkozik ilyenekkel.

Nagyon köszönöm!
Staro

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23427 Dátum: 2011, 04 27, 16:30:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép :) Csak ezen sincs elöl gomb az ébresztéshez. Nekem ez a gügyüm, utálnám állandóan a bekapcs gombbal ébreszteni  :oops:
Vagy már megoldották, hogy az érintőgombra is felébredjen?  :hmm:
A Sense miatt akarsz ilyet?
Is. A HTC-ket elég jól rakják össze. Az Omniám megvételekor is HD2-t akartam, de marha drága volt ehhez képest. 40e ft-al többet nem ér...

Szal most megpróbálom megvenni, de ha ez is 140e lesz és még tartja is az árát jó darabig, akkor talán Optimus 2X lesz nekem is :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23428 Dátum: 2011, 04 27, 16:32:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm, ezeket is próbáltam, de gubanc lett a memóriával, kilőttem őket. Jelenleg a Profile Switch 15-ösét használom (You are not allowed to view links. Register or Login). Tegnap az oldalon ajánlottak Mortscriptet használni, igaz egy linket is kell hozzá adni a start menüben, hogy érzékelje, mint program, de sikerült (playsound xy.wav) a hanglejátszás :) :) :). Tovább szeretném barkácsolni, két rezgetést is betennék fél-fél másodperccel, hogy ne legyen túl egyszerű. Ha érdekel valakit, írjon nekem. Üdv!
Ha meg szeretnéd tanulni a MortScript programozását szedj le egy manualt. Nagyon egyszerű és szépen el lehet vele készíteni a kisebb jellegű dolgokat.
A profil módosítása és az h két rezgést akarsz, simán megoldható vele.

Nem elérhető zulubravo

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: szöggyáriJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23429 Dátum: 2011, 04 27, 17:39:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, sajnos elég sügér vagyok a témához, ezért kérem a segítségeteket. Omnia II rom frissítésben tudna e nekem valaki segíteni? Pontosan arra gondoltam, hogy ha tudtok olyan tagot, aki ezzel foglalkozik és hajlandó megcsinálni, akkor kérlek küldjétek el az elérhetőségét. Persze hálámat anyagilag is hajlandó lennék kifejezni, biztos van olyan aki életvitel szerűen foglalkozik ilyenekkel.

Nagyon köszönöm!
Staro

Szerintem ide kellene írnod, hogy helyileg merre vagy és biztos lenne valaki a környéken aki szívesen segítene ingyen is.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23430 Dátum: 2011, 04 27, 19:35:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Is. A HTC-ket elég jól rakják össze. Az Omniám megvételekor is HD2-t akartam, de marha drága volt ehhez képest. 40e ft-al többet nem ér...

Szal most megpróbálom megvenni, de ha ez is 140e lesz és még tartja is az árát jó darabig, akkor talán Optimus 2X lesz nekem is :)
Mérget vehetsz rá, hogy drága lesz és arra is, hogy jó darabig tartani is fogja a mérget.  ;) A HD2 is még mindig elég drága, pedig már nem egy mai darab.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23431 Dátum: 2011, 04 27, 19:50:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mérget vehetsz rá, hogy drága lesz és arra is, hogy jó darabig tartani is fogja a mérget.  ;) A HD2 is még mindig elég drága, pedig már nem egy mai darab.
Hát igen, tutira drága lesz. Én a Galaxy S II-n gondolkodtam, de 140-150-et nem fog megérni nekem, látván h a 110 ezres O2-met 1,5 év után örülök ha 35ért megveszi vki. Most abban gondolkozom inkább, h veszek egy Desire HD-t, majd ha jönnek a 4 magosok és a SGS II-nek lemegy az ára, beújítok arra. LG-t elvből nem vennék, a HTC-re viszont már kíváncsi vagyok. Lehet megtöröm a rendet, 5. Samsung telefonomat HTC-re fogom újítani  :hmm:  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23432 Dátum: 2011, 04 27, 19:54:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen, tutira drága lesz. Én a Galaxy S II-n gondolkodtam, de 140-150-et nem fog megérni nekem, látván h a 110 ezres O2-met 1,5 év után örülök ha 35ért megveszi vki. Most abban gondolkozom inkább, h veszek egy Desire HD-t, majd ha jönnek a 4 magosok és a SGS II-nek lemegy az ára, beújítok arra. LG-t elvből nem vennék, a HTC-re viszont már kíváncsi vagyok. Lehet megtöröm a rendet, 5. Samsung telefonomat HTC-re fogom újítani  :hmm:  ;)
Hiányozni fog az amoled  :'(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23433 Dátum: 2011, 04 27, 20:10:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hiányozni fog az amoled  :'(
Valóban ilyen szép kijelzőt, mint az O2 amója, nemigen láttam még.Én meg maradok a drágaszágomnál.Lehet, hogy a végén egyedűl maradok itt?  :'(


Nem elérhető Philcook

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: Sony Z5 Compact
  • Skype: JuliusfautsJD
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23434 Dátum: 2011, 04 27, 20:28:33 »
ha most eladnám az o2-t mennyiért tudnám? 8gb-os fólibán volt végig elöl hátul, hátul még az eredeti és tokban hordtam, doboz is meg van mindennel együtt és nyár közepén vettem 2010-ben
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23435 Dátum: 2011, 04 27, 20:29:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha most eladnám az o2-t mennyiért tudnám? 8gb-os fólibán volt végig elöl hátul, hátul még az eredeti és tokban hordtam, doboz is meg van mindennel együtt és nyár közepén vettem 2010-ben
max 40-ért.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető Philcook

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: Sony Z5 Compact
  • Skype: JuliusfautsJD
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23436 Dátum: 2011, 04 27, 20:32:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
max 40-ért.
az nem sok na mindegy akkor ebből se lesz új telefon :D köszi
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23437 Dátum: 2011, 04 27, 20:42:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az nem sok na mindegy akkor ebből se lesz új telefon :D köszi
Hát sajnos ilyen a fogyasztó világ. :D
De a legnagyobb baj, hogy már frissisteni se akarják.
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető karendi

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJJ1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23438 Dátum: 2011, 04 27, 20:58:49 »
Sziasztok nemrég láttak egy androidos kütyün Talking Tom progit. Nagyon jó, szerintetek az win phone-ra létezik már?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23439 Dátum: 2011, 04 27, 21:37:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok nemrég láttak egy androidos kütyün Talking Tom progit. Nagyon jó, szerintetek az win phone-ra létezik már?
:google2: rákerestem  ;) ;)
Dobott ki pár lehetőséget  :)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23440 Dátum: 2011, 04 27, 22:58:04 »
Nem tud valaki valamilyen program ütemező programot ami ingyenes?

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23441 Dátum: 2011, 04 27, 23:17:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tud valaki valamilyen program ütemező programot ami ingyenes?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem ingyenes  :-X :-X
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23442 Dátum: 2011, 04 28, 07:02:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen, tutira drága lesz. Én a Galaxy S II-n gondolkodtam, de 140-150-et nem fog megérni nekem, látván h a 110 ezres O2-met 1,5 év után örülök ha 35ért megveszi vki. Most abban gondolkozom inkább, h veszek egy Desire HD-t, majd ha jönnek a 4 magosok és a SGS II-nek lemegy az ára, beújítok arra. LG-t elvből nem vennék, a HTC-re viszont már kíváncsi vagyok. Lehet megtöröm a rendet, 5. Samsung telefonomat HTC-re fogom újítani  :hmm:  ;)
4 magos??? Minek az? :) Nem azért de a droid 2.3 már egy htc desire-n is nagyon szépen fut, sőőőt...és ennél a 2 mag 1.2ghz ugye még durvább. LG-t miért ne? Nekem pedig ezelőtt is Samum volt és arra azt mondtam h soha többet Samu és inkább Nokia...

Én telefont soha nem vettem akkor amikor bejött. Én 80e-t vettem függetlenül az O2-met, szal 100e-nél többet nem adnék telefonért most sem... Tok várni...
Az SGS2 és az LG 2X is lesz még 100e ;)

Nem elérhető seck

  • Hozzászólások: 142
  • PDA: samsung galaxy S4
  • PDA ROM: I1905XXBMF4
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23443 Dátum: 2011, 04 28, 08:49:35 »
Sziasztok,

Csongrád környékén ki vállalna egy ROM frissítést omnia 2-ön? Természetesen megfizetném.
Ha hajlandó lenne valaki segíteni, kérem jelezzen: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető baki1

  • Hozzászólások: 547
  • Nem: Férfi
  • Android in the future
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo 2.4
  • PDA: Omnia II, SGS 2, SGS 4-I9505
  • PDA ROM: NXXJJ1 Rapid Sense/XEHJG5/4.2.2 TMHMH7
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23444 Dátum: 2011, 04 28, 10:16:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Csongrád környékén ki vállalna egy ROM frissítést omnia 2-ön? Természetesen megfizetném.
Ha hajlandó lenne valaki segíteni, kérem jelezzen: You are not allowed to view links. Register or Login

Ha csak egy kicsit olvasol a romfrissítés topicban, simán te is meg tudod csinálni.Nekiállni nehéz, hátha nem sikerül. De ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva, sikerülni fog.Bátorság.

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23445 Dátum: 2011, 04 28, 15:34:13 »
srácok azt valahogy orvosolni lehetne hoyg ha időután keveesebb a memória akkor gond nélkül tudjam használni a fényképezőt?:S mert néha aztirja h 10mb.. kell:/ de holott nemft semmi:S akkro ujrainditom de hát azse jo mindig hogy resizek :S segitsetek kérlek:)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23446 Dátum: 2011, 04 28, 15:45:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
srácok azt valahogy orvosolni lehetne hoyg ha időután keveesebb a memória akkor gond nélkül tudjam használni a fényképezőt?:S mert néha aztirja h 10mb.. kell:/ de holott nemft semmi:S akkro ujrainditom de hát azse jo mindig hogy resizek :S segitsetek kérlek:)
ROM frissítés és többet nem találkozol ilyen hibával :)

Nem elérhető 93andris93

  • Hozzászólások: 83
  • Navigáció / Navigation: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA: Samsung I8000 Omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: thomson9993
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23447 Dátum: 2011, 04 28, 15:54:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ROM frissítés és többet nem találkozol ilyen hibával :)
hát igen a romfrissítés :D csak az a baj hogy félektőle :S:) félek atotl hogy valamit mégse gy csinálok ahogyan kéne és akkro sziaszevasz :S mert nemértek nagyon hozzá az a kicsi bökkenő:s :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23448 Dátum: 2011, 04 28, 16:02:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát igen a romfrissítés :D csak az a baj hogy félektőle :S:) félek atotl hogy valamit mégse gy csinálok ahogyan kéne és akkro sziaszevasz :S mert nemértek nagyon hozzá az a kicsi bökkenő:s :)
Minden le van írva úgy ahogyan azt kell ;). Sőt szőke nősen ;)

Nem elérhető konfi

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: ZTE
  • PDA ROM: 2.1
Re: Omnia II általános beszélgetés
« Reply #23449 Dátum: 2011, 04 28, 16:06:54 »
Sziasztok! Egy olyan problémában szeretném segítségeteket kérni, hogy kaptam egy szélvédő törött Omnia 2-őt, amin kicseréltem az lcd és a digitizert. Minden frankó a telefonnal azt leszámítva hogy bekapcsolásnál kiírja hogy "The phone is currently off. Would you like to turn on the phone?" Igen vagy Nem. Itt hiába nyomok az igenre semmi féle sim kártyával nem talál térerőt mintha a teló része halott lenne! Ezután bejön a kezelő felület és semmi jele a térerőnek. itt ha a jobb felső sarokban rányomok oda ahol a kapcsolatok vannak és ott az antenna jelre ami alatt egy X van, a repülő mód aktív, és át sem lehet váltani telefon módra mert csak tölt!! A wifi része teljesen jó a gps részét viszont még nem sikerült tesztelnem! Hardver próblémára gyanakszom mivel Rom is lett frissítve de semmi változás, ezért nem igazán tudom mivel lehet a baj vagy hol keressem a problémát. Ha valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baj kérem szóljon!
Köszönöm!