2024, 04 19, 02:59:44

Szerző Téma: Itt beszélgessünk  (Megtekintve 128338 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Atizsu

  • Hozzászólások: 14
  • PDA: HTC HD
  • PDA ROM: blackSTONEhenge
Re:Itt beszélgessünk
« Reply #2775 Dátum: 2011, 01 30, 16:53:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát ilyen bugot még nem sikerült kicsikarnom belőle, gondolom valami progi vagy tweak lehet a ludas amit utólag raktál fel. Nálam napi használatban van mindig az aktuális verzió, de még ilyet nem tapasztaltam...

nem biztos, de érdekes dolgokat olyankor tapasztalnak általában a userek, ha flashelés után nem csinálnak HR-t. valaki a 2-re esküszik

Kipróbáltam, csináltam egy HR-t ( bár mindig csinálok flashelés után is), nem tettem fel semmit, csak a laptopról szinkronizáltam az adatokat (telefonszámok, e-mailek), de sajna nekem így is keveri a képeket és a számokat. Illetve most azt figyeltem meg, hogy a képek és az alattuk levő nevek stimmelnek, de mégis más számot hív a készülék, ha egy képre bökök, mint akit kellene. És még csak nem is a kedvencek közül válogat. De van olyan is, hogy a képek és az alattuk levő nevek sem passzolnak.
Korábban Outlook 2003 prof. volt xp alatt, most win7 ultimate, Outlook 2010 prof plus, de semmi változást. Mindkét esetben keveredés van. :(

Nem elérhető Fossil13

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.56.479.0 (43972) WWE
Re: Itt beszélgessünk
« Reply #2776 Dátum: 2011, 06 06, 13:49:54 »
Üdv mindenkinek.HTC Touch HD tulajdonos vagyok,és eladnám készülékemet.Full dobozos,gyári független,szép állapotú.Nem lett főzve,illetve semmi egyéb,full gyári a készülék. Ha érdeklödne valaki akkor a You are not allowed to view links. Register or Login címen megteheti,vagy pedig a 06303650855-ös telefonszámon.Üdv

Nem elérhető RokiRobi

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: Samsung s8000 Jet
  • PDA ROM: XXID3
Re: Itt beszélgessünk
« Reply #2777 Dátum: 2011, 08 16, 17:07:35 »
Hello mindenki !!!
Találtam eladó egy htc touch HD-t elégé jó áron ( 30ezer Ft )
Szerintetek ez egy jó ár ezért a telefonért ? És érdemes megvenni ?
Ha jó vételnek tűnik adjatok pár tippet hogy mik azok a dolgok amiket nézek meg rajta hogy nem hibásak-e ? És mit mire kérdezzek rá még ? Olvastam a fórumot és nem tudom nekem nagyon tetszik ez a telefon, mondjuk már majdnem 2 éves. Szerintetek jó okostelefon még 2011-ben is ? Akinek gondja volt( van ) vele és eladta leírná hogy miért ?
Előre is köszönöm

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re:Itt beszélgessünk
« Reply #2778 Dátum: 2012, 02 02, 19:06:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát ilyen bugot még nem sikerült kicsikarnom belőle, gondolom valami progi vagy tweak lehet a ludas amit utólag raktál fel. Nálam napi használatban van mindig az aktuális verzió, de még ilyet nem tapasztaltam...

nem biztos, de érdekes dolgokat olyankor tapasztalnak általában a userek, ha flashelés után nem csinálnak HR-t. valaki a 2-re esküszik

Nekem is volt ilyen annak idején. Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de nálam vírus okozta. Újra kellet rakni a Laptopot, majd utána (tőle függetlenül) a vasat is. (Újra toltam a ROM-ot, stb., semmit sem állítottam vissza a régiből.) Nem mondom, hogy biztosan ez a probléma, de szvsz esélyes a dolog.  :oops:

Nem elérhető mooo

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: HTC TOUCH HD
  • PDA ROM: nemtudom
Re: Itt beszélgessünk
« Reply #2779 Dátum: 2012, 02 03, 07:40:14 »
Sziasztok!

Na rászántam magam ma hajnalban mivel nemtudtam aludni egy rom update-re, eddig nem piszkált 6.1es win van rajta, 1.13as radioval.

Eléggé töröm az angolt de a következőkre jutottam:
radio-t kell frissíteni 1.17re, aztán a firmware-t blackSTONEhenge™ with Manila 2.1 or blackSTONEhenge™ HyPer with Manila 2.5 néztem ki.

Lementettem a telefonkönyvemet meg a cuccaimat, és megpróbáltam a rádió frissítést.
Sim, microsd ki, kikapcsolom bedugom, indítom a progit, kiválasztok mindent, bejön a tricolor boot 4%nál elszál. A progi nem meghal a gépen hanem kiír egy kb hexa hibaüzenetet alul. Próbáltam több 1.17es radio-t nem megy. Próbáltam a blackSTONEhenge™ with Manila 2.1 or blackSTONEhenge™ HyPer with Manila 2.5 rátenni nem megy. Tippek?

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Itt beszélgessünk
« Reply #2780 Dátum: 2012, 06 02, 10:23:38 »
Hmmmm. Ez a topic behalt.  :( (Érthető)

Nem elérhető szepi83

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc touch hd
  • PDA ROM: windows mobile 6.1
Re: Itt beszélgessünk
« Reply #2781 Dátum: 2012, 06 11, 08:38:09 »
Sziasztok!Tuna valaki segiteni?HTC Touch Hd-ra keresek magyar nyelvű romot,vagy android oprendszert.Hol találok ilyet?