2024, 04 19, 19:52:31

Szerző Téma: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.  (Megtekintve 62152 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #25 Dátum: 2015, 03 02, 21:28:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MInek hívnának almást? az almás az ioshez ért nem a droidhoz...:D alapjáraton vannak a droiddal bakik... ezt a még a samsung telepakolja a sok hülyeségével.. és ezért "lassabb" mint a többi.. hül.e példa lesz de hiába hívsz egy ferrari mérnököt ha csak trabantod van max belespékel 20 lovat még de azt fogja mondani gyere vegyél ferrarit ahoz értek..:D

Mondjuk megtaníthatnák optimalizálni a Samsung mérnökeit. Meg a google-t is.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #26 Dátum: 2015, 03 02, 21:55:04 »
Tényleg nem akartam lecserélni az s5-t de ez... könyörgöm végre megint kinéz valahogy egy samsung mobil... és sose voltam rajos...  eddig arany telefonokat utáltam... de ez áhh.. ez úgy lesz megvásárolva hogy kirakatom az összes színben magam elé és félek a végén becsukom a szemem és csak bökök egyet és addig csukva tartom amíg nem rakja el a többit.. de persze azért előtte valahol leállok elé majd egy alapos nyomkodásra ...
amúgy számomra előrelépés hogy ismét csak exynos... nem is értettem hogy s4nél mért kellet ezt bevezetni hogy más gyártó prociját rakja bele... ujjlenyomat olvasó ahogy nézem már tényleg nem a húzogatós dolog lesz (mondjuk nem tudom meddig használnám de valószínű hogy jobban fog tetszeni ha tényleg csak ujj rárak és megy, mint s5n ez a nálam igen pontatlanul működő valami, és igen több szögből amikből csak elfogadja és egyéb praktikát melletti rögzítés esetén is ) , mást nem tudok mondani... tényleg csak a külső az ami megfog... s5-n ez a műanyag kínai játék kaminon lökhárító keret most kopik úgy hogy kamera szerviz után kb 3 hónapja azt is cserélték és valami nagyon szívderítő látvány egy ilyen árú telefonnál...

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #27 Dátum: 2015, 03 03, 00:36:05 »
Lehet, hogy inkább ide kellett volna bemásoljam, ahová nem való, onnan töröljétek légyszi!

Szóval elgurult a gyógyszer, de durván!!!

"The Galaxy S6 will be priced at €699 for the 32GB variant, €799 for the 64GB version, and €899
for the top-end 128GB model. Meanwhile, the Galaxy S6 Edge will cost €150 more than the
standard Galaxy S6 for the 32, 64 and 128GB models – €849, €949, and €1049."
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #28 Dátum: 2015, 03 03, 06:03:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az valóban mindegy. De az nem hogy egy Note felhasználó milyen innovációt vár egy S szériás telefontól?
Félre ne érts, csak kíváncsi vagyok. Nekem lenne egy Note 4 a zsebemben, eszembe nem jutna az S6, akárhányas DDR RAM van benne. A két készülék felhasználasa különböző, de lehet én tévedek...

Van egy S5-ön is.
Nem ált. Szándékomban lecserélni őket. Majd a következő szériára. Azért várok nagy durranást, mert az emberi természet már csak ilyen.
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #29 Dátum: 2015, 03 03, 08:13:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy inkább ide kellett volna bemásoljam, ahová nem való, onnan töröljétek légyszi!

Szóval elgurult a gyógyszer, de durván!!!

"The Galaxy S6 will be priced at €699 for the 32GB variant, €799 for the 64GB version, and €899
for the top-end 128GB model. Meanwhile, the Galaxy S6 Edge will cost €150 more than the
standard Galaxy S6 for the 32, 64 and 128GB models – €849, €949, and €1049."
atszamolva 205 210 ezerrol irtak a sima az edge meg 250... az s5 is igy kezdett... :))

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #30 Dátum: 2015, 03 03, 08:16:07 »
Egy valami erdekelne ez a mocsok sok fenyes felulet miatt mennyire fognak a karcok latszodni.. mondjuk a hatulja kaphat egy matt foliat.. de azert ezt tenyleg tok es folia nelkul zsebben hordani nap mint nap szep zsebkarcok lesznek rajta..  :D

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #31 Dátum: 2015, 03 03, 10:14:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
atszamolva 205 210 ezerrol irtak a sima az edge meg 250... az s5 is igy kezdett... :))

Ja, vám, adó, járulék, és haszon nélkül. ha ezeket is rádobod, mindjárt 300-nál tartasz.
Elgurult a gyógyszer megint Koreában...
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #32 Dátum: 2015, 03 03, 10:32:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, vám, adó, járulék, és haszon nélkül. ha ezeket is rádobod, mindjárt 300-nál tartasz. Az edge fog kb annyiba kerulni mint az emlegetett i6bol a 32 gigas verzio ;)
Elgurult a gyógyszer megint Koreában...
euroban adtak meg ennyiben az arat es az s5 is 700 euroval indult... es itthon 210 volt .... ezse lesz tobb...

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #33 Dátum: 2015, 03 03, 10:38:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
euroban adtak meg ennyiben az arat es az s5 is 700 euroval indult... es itthon 210 volt .... ezse lesz tobb...

Akkor nincs vám. A többi viszont biztos lesz rajta. De legyen igazad.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #34 Dátum: 2015, 03 03, 10:40:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nincs vám. A többi viszont biztos lesz rajta. De legyen igazad.
annyora nem hul.ek hogy sokkal az apple fele tegyuk magukat mert akkor senki nrm fogja venni az edge lesz sztem i6 plusz aron kb sztem olyan max 270re saccolom a simaert meg sztem max elkernek 220t ... :)

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #35 Dátum: 2015, 03 03, 10:48:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
annyora nem hul.ek hogy sokkal az apple fele tegyuk magukat mert akkor senki nrm fogja venni az edge lesz sztem i6 plusz aron kb sztem olyan max 270re saccolom a simaert meg sztem max elkernek 220t ... :)
Már linkeltem igaz, de nem baj You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #36 Dátum: 2015, 03 03, 11:23:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már linkeltem igaz, de nem baj You are not allowed to view links. Register or Login
xxl gsm-t hagyjuk elorendelesben az i6ot 16gbvel 300 ert akartak letolni az arcunkon az i6+ meg 350ert...:D az az egyetlen hely ahol a budos eletbe nem vennek telefont akkor zsidok mint alatt... 3 honappal az s4 megjelenese utan 2 honapos s4ert akartak adni 70 ezret telefon beszamitasba...:DDD

Nem elérhető alcapone386

  • Hozzászólások: 771
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy 5
  • PDA ROM: BOB7 Alexandr
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #37 Dátum: 2015, 03 03, 11:29:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
xxl gsm-t hagyjuk elorendelesben az i6ot 16gbvel 300 ert akartak letolni az arcunkon az i6+ meg 350ert...:D az az egyetlen hely ahol a budos eletbe nem vennek telefont akkor zsidok mint alatt... 3 honappal az s4 megjelenese utan 2 honapos s4ert akartak adni 70 ezret telefon beszamitasba...:DDD
Nahoppá :D

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #38 Dátum: 2015, 03 03, 12:07:02 »
edge verzió,gyógyszerük tuti elgurult. :D

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #39 Dátum: 2015, 03 03, 13:00:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
edge verzió,gyógyszerük tuti elgurult. :D

You are not allowed to view links. Register or Login
eloveteles arakkal ne foglalkozzunk mar.. az edget sehol nem irtak ennyire...:D xxl gsm is ha adna az edget biztos kirakna 380 ba...:DD de ez a 128gbs verzio... mondjuk ugyis sokkal tobbre irjak mint amit irtak rola... :D

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #40 Dátum: 2015, 03 03, 15:44:10 »
Sziasztok!
Nem nagyon ertem ezeket a hozzaszolasokat, hogy a "Droid most mar iOS". Miert is? Az iOS-t meg lehet Jailbreak-elni es annak minden maradvanyat nyom nelkül eltakaritani egy gyari visszaallitassal... :) ;)
Ket eve sincs , hogy ezt mondtam nektek, hogy a Samsungnak ez lesz a celja.
Teny, hogy nagyon szep lett az Edge verzio es biztosra veszem, hogy ha nem most, de egy ev mulva nagyon sokak  kezeben lathato lesz majd. A szokashoz hiven egy ev mulva mar joval olcsobb lesz. Nagyot dobtak az teny, de nagyon magasra! Maradok az iPhone 6-nal egyenlöre, na meg a buheralhato MIUI Android-nal! :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #41 Dátum: 2015, 03 03, 22:44:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tényleg nem akartam lecserélni az s5-t de ez... könyörgöm végre megint kinéz valahogy egy samsung mobil... és sose voltam rajos...  eddig arany telefonokat utáltam... de ez áhh.. ez úgy lesz megvásárolva hogy kirakatom az összes színben magam elé és félek a végén becsukom a szemem és csak bökök egyet és addig csukva tartom amíg nem rakja el a többit.. de persze azért előtte valahol leállok elé majd egy alapos nyomkodásra ...
amúgy számomra előrelépés hogy ismét csak exynos... nem is értettem hogy s4nél mért kellet ezt bevezetni hogy más gyártó prociját rakja bele... ujjlenyomat olvasó ahogy nézem már tényleg nem a húzogatós dolog lesz (mondjuk nem tudom meddig használnám de valószínű hogy jobban fog tetszeni ha tényleg csak ujj rárak és megy, mint s5n ez a nálam igen pontatlanul működő valami, és igen több szögből amikből csak elfogadja és egyéb praktikát melletti rögzítés esetén is ) , mást nem tudok mondani... tényleg csak a külső az ami megfog... s5-n ez a műanyag kínai játék kaminon lökhárító keret most kopik úgy hogy kamera szerviz után kb 3 hónapja azt is cserélték és valami nagyon szívderítő látvány egy ilyen árú telefonnál...
ez a normálisabb ujjlenyomat olvasó már kellett, én speciel imádom szifonomom,ráteszem 1s és bent is vagyok,igaz néha szórakozik de zsír kis találmány


Az én iPhone 6 készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #42 Dátum: 2015, 03 04, 08:33:06 »
Noh tegnap voltam polusba a samsungnal... kerdeztem az eladot az arazasrol hogy fog indulni biztosat nem tudott mondani, mondta hogy mennyek be kb 2 hettel a megjelenes elott.. de arrol megnyugatott hogy a sima 32 gigas verzio kb ugy fog inditani mint az s5 kartyafuggetlenben max egy 10 ropival lesz dragabb esetleg indulva mert az s5 16 ez meg 32 gigaval rajtol az edge a simanal meg kb 30-40 ezerrel lesz dragabb...

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #43 Dátum: 2015, 03 04, 14:18:34 »
hát nem tudom ki,hogy van vele,de ez a csili ezüst vagy mi,hááát elé gagyi hatás igy vidin,kiváncsi lennék feketében,mert ez, ::) csak kesztyüben,vagy törlöd állandóan :D tuti idegbajt kapnék töle.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ballas

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #44 Dátum: 2015, 03 04, 14:57:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát nem tudom ki,hogy van vele,de ez a csili ezüst vagy mi,hááát elé gagyi hatás igy vidin,kiváncsi lennék feketében,mert ez, ::) csak kesztyüben,vagy törlöd állandóan :D tuti idegbajt kapnék töle.

You are not allowed to view links. Register or Login
Véleményem szerint nem gagyi ez a csillogó árnyalatú borítás az s6 on sőt kifejezetten szép.. Lenne, ha nem gyűjtené ennyire az ujjnyomatot. Az nagyon csúnya de lehet későbbiekben bűnügyi ujjnyom nyilvántartásra is jó lesz?! :) :)

Nem elérhető Piec

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4013
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s6 Edge gold 32gb
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #45 Dátum: 2015, 03 04, 16:39:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hát nem tudom ki,hogy van vele,de ez a csili ezüst vagy mi,hááát elé gagyi hatás igy vidin,kiváncsi lennék feketében,mert ez, ::) csak kesztyüben,vagy törlöd állandóan :D tuti idegbajt kapnék töle.

You are not allowed to view links. Register or Login
eddig az ezüst tetszett... de így ... :DDDD azt a mocskos hogy meglátszik rajta minden... bár mondjuk egy jó matt fólia...:)

Nem elérhető jimbo

  • Hozzászólások: 794
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: Gyári Telenor XXUGMK6/XXUGMK6/PANGML1
Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #46 Dátum: 2015, 03 04, 22:09:00 »
Szerintetek S6 vagy S6 Edge?
Állítólag az Edge nem kapja meg a note edge funkcióit, csak valami butított változatot. Az meg, hogy néhány számhoz színeket tudsz rendelni, nem győzött meg.
Ha most kéne választanom, akkor sima S6 lenne 64gb-tal. Ebbe már felesleges a microSD, ha mégsem, ott vannak a felhő tárhelyek is.
Igazából még mindig S3 tulaj vagyok, szóval nékem nagy előre lépés lesz. ;-)
"A galaxyS az Orion Övön van."
"Ezek nem azok a droidok, amiket kerestek."

Gizike88

  • Vendég
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #47 Dátum: 2015, 03 04, 23:59:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt hol van a fejlődés?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A Galaxy Note 4 -nél a kameránál lehet hogy elírás van? Sony IMX240?

Nem elérhető hooker

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2301
  • Nem: Férfi
  • PDA: Caterpillar S41
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #48 Dátum: 2015, 03 05, 09:04:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Galaxy Note 4 -nél a kameránál lehet hogy elírás van? Sony IMX240?

A Note4 ben tényleg a Sony van. A fizikai képstabilizálás miatt. A Samu saját optikája nem tudta (akkor még).
A stressz akkor alakul ki, amikor az agy megtiltja, hogy valakit pofán vágj. Pedig megérdemelné.

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
Re: Samsung Galaxy S6 vágyószoba.
« Reply #49 Dátum: 2015, 03 05, 11:23:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Note4 ben tényleg a Sony van. A fizikai képstabilizálás miatt. A Samu saját optikája nem tudta (akkor még).

A mostani sem biztos hogy a Samu saját kamerája.