2024, 04 18, 02:08:09

Szerző Téma: Samsung Galaxy S Advance GT-I9070(P) Gyakori kérdések/Általános FAQ(2013.10.22.)  (Megtekintve 117562 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Függetlenítésben tudtok segíteni? Átfutottam a FAQ-t de nem találtam. Ha egy linket adtok ahol le van irva akkor azt is nagyon megköszönném
UI: Arra van mód hogy az adataim ne vesszenek el?

Magamat idézném egy másik topikból:
"Beballagsz a szolgáltatóhoz, és kérésre a megfelelő összegért kinyitják. Minden más a hatályos törvények szerint bűncselekmény."
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető leroyclub

  • Hozzászólások: 107
  • PDA: iPhone4
  • PDA ROM: 5.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Magamat idézném egy másik topikból:
"Beballagsz a szolgáltatóhoz, és kérésre a megfelelő összegért kinyitják. Minden más a hatályos törvények szerint bűncselekmény."

Ja sry, nem tudtam hogy már itt is ilyen lett a forum :S
akkor keresgélek külföldi oldalakon. Pedig ez az oldal pont ezért volt jobb a többinél.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja sry, nem tudtam hogy már itt is ilyen lett a forum :S
akkor keresgélek külföldi oldalakon. Pedig ez az oldal pont ezért volt jobb a többinél.
Ezt egy kicsit ki fejthetnéd bővebben. Milyen az az "ilyen lett a fórum" ?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja sry, nem tudtam hogy már itt is ilyen lett a forum :S
akkor keresgélek külföldi oldalakon. Pedig ez az oldal pont ezért volt jobb a többinél.

Mégis milyen?
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető bucsus93

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Ideos s7 slim 3g: IGO,Aura
  • PDA: Huawei Ideos S7 Slim 3g
  • PDA ROM: Android 2.2.2 froyo
  • Skype: bucsus93
Sziasztok szükségem lenne a segítségetekre. az lenne a problémám hogy van egy sgsa készülékem ami gyárilag független és 4.1.2 volt rajta fel probáltam tenni a cocore 8.0 át cwm el (de sajn önfejű voltam mert nem csináltam efs mentést) ami sikerült is csak mikor bebootol a teló a processeknél folyamatos force close van. és a recovery sem tudja csatolni az efs particiot. utána felraktam odinnal a XEH 8GB XXLQE stock jb-t repart pipálva de ugyanaz. utána felraxtam egy stock I9070XXLK2 OXXLI1 gb-t repart pipálva  amivel csodaképpen müködik a telefon minden funkcioja imei,mac,build minden rendben de a recovery szintén nem tudja csatolni az efs particiot vmi multi csc fail-t ír . és nemtudom az efs particiot helyreállítani

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok szükségem lenne a segítségetekre. az lenne a problémám hogy van egy sgsa készülékem ami gyárilag független és 4.1.2 volt rajta fel probáltam tenni a cocore 8.0 át cwm el (de sajn önfejű voltam mert nem csináltam efs mentést) ami sikerült is csak mikor bebootol a teló a processeknél folyamatos force close van. és a recovery sem tudja csatolni az efs particiot. utána felraktam odinnal a XEH 8GB XXLQE stock jb-t repart pipálva de ugyanaz. utána felraxtam egy stock I9070XXLK2 OXXLI1 gb-t repart pipálva  amivel csodaképpen müködik a telefon minden funkcioja imei,mac,build minden rendben de a recovery szintén nem tudja csatolni az efs particiot vmi multi csc fail-t ír . és nemtudom az efs particiot helyreállítani
Szia. 
Több és elég súlyos hibát is elkövetettél... Amikor force close-ozott elég lett volna recoveryből egy factory reset. Kernel csere nem nyúl az efs patricióhoz, így nemigazán értem miért nem tudta akkor csatolni.Stock JB-nél NEM szabad a repartot pipálni, mert a sima 1 fájlos romcsere nem fogja újra írni a patriciókat, így azzal csak kárt csináltál. Ezt még megfejelni egy GB-vel, szintúgy repart pipával, több mint hiba.. Kiemelve le van írva, hogy repartot nem pipálunk csak 3 fájlos rom cserénél... Örülj neki hogy nem tégláztad, mert nem voltál messze tőle. A megoldást megkaptad üzenetben.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsus93

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Ideos s7 slim 3g: IGO,Aura
  • PDA: Huawei Ideos S7 Slim 3g
  • PDA ROM: Android 2.2.2 froyo
  • Skype: bucsus93
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. 
Több és elég súlyos hibát is elkövetettél... Amikor force close-ozott elég lett volna recoveryből egy factory reset. Kernel csere nem nyúl az efs patricióhoz, így nemigazán értem miért nem tudta akkor csatolni.Stock JB-nél NEM szabad a repartot pipálni, mert a sima 1 fájlos romcsere nem fogja újra írni a patriciókat, így azzal csak kárt csináltál. Ezt még megfejelni egy GB-vel, szintúgy repart pipával, több mint hiba.. Kiemelve le van írva, hogy repartot nem pipálunk csak 3 fájlos rom cserénél... Örülj neki hogy nem tégláztad, mert nem voltál messze tőle. A megoldást megkaptad üzenetben.

 Hát az a helyzet hogy 3 fájlossal csináltam a jb-t is meg a gb-t is és a jb-ről gb-re downgradelés csak a 3fájlossal megy pit,csc,pda  csak ezt nem irtam le bocsi am köszi a privit de nekem sajn az se jó. valamit még nem probáltam. az lehetséges hogy?, ha mégsem gyárilag független a teló hanem csak utólag lett unlockolva és igy nem fogadja el a xeh romokat csak a thm-et mert eddig csak xeh rommal probálta.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát az a helyzet hogy 3 fájlossal csináltam a jb-t is meg a gb-t is és a jb-ről gb-re downgradelés csak a 3fájlossal megy pit,csc,pda  csak ezt nem irtam le bocsi am köszi a privit de nekem sajn az se jó. valamit még nem probáltam. az lehetséges hogy?, ha mégsem gyárilag független a teló hanem csak utólag lett unlockolva és igy nem fogadja el a xeh romokat csak a thm-et mert eddig csak xeh rommal probálta.
Légyszíves tagold a mondataid és a helyesírásra is figyelj. Köszönöm.  :)
Ha azzal a 3 fájlos PIT+CSC+PDA - val nem áll helyre, akkor vagy nem a megfelelőt töltötted le vagy vmit nem jól csináltál. Féltégla telefonokat simán helyre pofozza. Ugye abban a packban van egy Odin is, nevezetesen az 1.83. Az nem véletlen van mellette. Win7 és afelett - jobb egérklikk, majd futtatás rendszergazdaként, XP esetén simán két klikk. USB hibakeresést ajánlott bekapcsolni. És ne a GB-vel próbálkozz, hanem a 3 fájlos JB-vel.
Hogy utólag lett e unlockolva azt Te tudod vagy az előző gazdája. A telefonodnak megfelelőt Neked kell kiválasztani, mert a Te kezedben van. Részletekre figyelj, ott lesz a lényeg.  ;) :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rotker

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S Advance
  • PDA ROM: CM11
Sziasztok!
Az új EFS mentéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Jelenleg T-s LQE van a telefonomon, CoCore 6.2 kernellel.
Mielőtt lecseréltem, megcsináltam a régi kimásolós EFS mentést.
Most fel szeretnék tenni rá egy LigtJB-t, ezért megcsinálnám az új módszer szerint is, de nem tiszta a menete.
Ezzel a kernellel is lementhetem, vagy tegyem vissza Odinnal a gyári LQE-t, és utána mentsem, majd menjen fel az LQG? Vagy egyből mehet LQG, nem számít a régiókód, és utána az EFS mentés? Átolvastam az összes topikot, de ezt nem tudtam eldönteni...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Az új EFS mentéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Jelenleg T-s LQE van a telefonomon, CoCore 6.2 kernellel.
Mielőtt lecseréltem, megcsináltam a régi kimásolós EFS mentést.
Most fel szeretnék tenni rá egy LigtJB-t, ezért megcsinálnám az új módszer szerint is, de nem tiszta a menete.
Ezzel a kernellel is lementhetem, vagy tegyem vissza Odinnal a gyári LQE-t, és utána mentsem, majd menjen fel az LQG? Vagy egyből mehet LQG, nem számít a régiókód, és utána az EFS mentés? Átolvastam az összes topikot, de ezt nem tudtam eldönteni...
Szia rotker!
Üdv nálunk. Nem lesz eredeti a mentésed, ha a telefonod nem az eredeti állapotban van. Így az új módszerrel amit csináltál azt töröld nyugodtan. Az használhatatlan.  ;) Hála istennek az SGSA-t nagyon nehéz padlóra küldeni, így az egyszerűbb utat javaslom. Nem kell semmilyen romot tenned odinnal, simán tedd a mostani összeállításodra nyugodtan a Light-ot, ha mindent (!!) a leírás szerint csinálsz nem lesz bajod, és az efs mappád is érintetlen marad.  EFS sérülés eddig csak user error miatt volt. Figyelj mindenre. :ok:
Látom a CoCore 6.2 van fent, azzal tökéletes is. ;) :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rotker

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S Advance
  • PDA ROM: CM11
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia rotker!
Üdv nálunk. Nem lesz eredeti a mentésed, ha a telefonod nem az eredeti állapotban van. Így az új módszerrel amit csináltál azt töröld nyugodtan. Az használhatatlan.  ;) Hála istennek az SGSA-t nagyon nehéz padlóra küldeni, így az egyszerűbb utat javaslom. Nem kell semmilyen romot tenned odinnal, simán tedd a mostani összeállításodra nyugodtan a Light-ot, ha mindent (!!) a leírás szerint csinálsz nem lesz bajod, és az efs mappád is érintetlen marad.  EFS sérülés eddig csak user error miatt volt. Figyelj mindenre. :ok:
Látom a CoCore 6.2 van fent, azzal tökéletes is. ;) :)

Köszi a gyors választ! Pont azt mondom, hogy még nem csináltam az új módszerrel EFS mentést, csak a régivel.
Ezek szerint már nem is fogok tudni, mert az eredeti állapot a gyári rommal sem áll vissza?

Nem elérhető golf2gt

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 627
  • Nem: Férfi
    • 4.1.2 Light JB v1.2 Rom Modding
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: D80230A
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a gyors választ! Pont azt mondom, hogy még nem csináltam az új módszerrel EFS mentést, csak a régivel.
Ezek szerint már nem is fogok tudni, mert az eredeti állapot a gyári rommal sem áll vissza?

Odinnal vissza tudnád , de fölösleges időtöltés.
Küldve a Dzsí túmról.

Nem elérhető rotker

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S Advance
  • PDA ROM: CM11
You are not allowed to view links. Register or Login
Odinnal vissza tudnád , de fölösleges időtöltés.

Oké, akkor ezek szerint most tartsam meg a régi EFS mappát, mehet fel a LighJB, és ha majd egyszer valamiért vissza kell tennem a gyárit, akkor csináljak az új módszer szerint másikat.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, akkor ezek szerint most tartsam meg a régi EFS mappát, mehet fel a LighJB, és ha majd egyszer valamiért vissza kell tennem a gyárit, akkor csináljak az új módszer szerint másikat.
Így van, ennyi az egész.  :ok:  :)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető darage

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE - CoCore 6.2
Tisztelt Fórumozók !

Kernel csere előtt állok és biztos ami biztos, keresgéltem előtte itt-ott hogy lehetőleg ne kövessek el hibát.
Minden módosítás előtt fontosnak tartjátok hogy mentsük az efs mappát (máshol a modemfs mappát is írják).
Ezzel kapcsolatban botlottam a következő bejegyzésbe:
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Általános FAQ-ban leírtakkal ellentétben itt (és máshol is találtam ilyet) a /dev/block/mmcblk0p7 mentését írják.
A bejegyzés készítőjének aláírásából itélve neki is I9070-e van.
Gondolom az mmcblk0px tartalma típusunként vagy gyártónként eltérő lehet. Találtam több készülékről ilyen listát, (sajnos a GT-I9070-ről nem) mindegyikben más "mmcblk-ban" volt az efs mappa és a mentett állomány mérete 10-20 MB közötti.
Az Általános FAQ szerinti mmcblk0p10 mentéssel egy 1 MB-os fájlt kapok, az mmcblk0p7 mentéssel egy 10,5 MB-os fájlt kaptam.
Elnézést az akadékoskodásért és kérem erősítsetek meg abban hogy az ebben a fórumban leírt módszer a helyes, ha már van mentés az jó legyen.
Köszönöm !

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt Fórumozók !

Kernel csere előtt állok és biztos ami biztos, keresgéltem előtte itt-ott hogy lehetőleg ne kövessek el hibát.
Minden módosítás előtt fontosnak tartjátok hogy mentsük az efs mappát (máshol a modemfs mappát is írják).
Ezzel kapcsolatban botlottam a következő bejegyzésbe:
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Általános FAQ-ban leírtakkal ellentétben itt (és máshol is találtam ilyet) a /dev/block/mmcblk0p7 mentését írják.
A bejegyzés készítőjének aláírásából itélve neki is I9070-e van.
Gondolom az mmcblk0px tartalma típusunként vagy gyártónként eltérő lehet. Találtam több készülékről ilyen listát, (sajnos a GT-I9070-ről nem) mindegyikben más "mmcblk-ban" volt az efs mappa és a mentett állomány mérete 10-20 MB közötti.
Az Általános FAQ szerinti mmcblk0p10 mentéssel egy 1 MB-os fájlt kapok, az mmcblk0p7 mentéssel egy 10,5 MB-os fájlt kaptam.
Elnézést az akadékoskodásért és kérem erősítsetek meg abban hogy az ebben a fórumban leírt módszer a helyes, ha már van mentés az jó legyen.
Köszönöm !
Szia darage!
Üdv nálunk!  :) Köszönjük az észre vételt,  remek kérdés, egyáltalán nem akadékoskodás.  :ok:
Mivel volt nálunk akinek sérült az efs-e , és tudott telefonálni, a modem részt nem érinti bármilyen efs sérülés amit nem mellesleg csak user error azaz személyes hiba okoz. Gondolok itt a hanyag, bocs nem figyeltem - hozzá állásra.
Mivel a modem nem sérül és egy szimpla Odinos rom frissítés azt újra csatolja bármi is volt az előzmény,  így sztem az felesleges. Amit itt olvastál és megcsináltál annak elégnek kell lennie. Sokan sok féle képpen vélekednek erről,  én hiszek annak aki okosabb nálam. A méret helyes 1Mb. Más készülék mentésének mérete nem befolyásoló alap, mert maga a rom, és a patrició kiosztás teljesen más. Hogy egy másik nagy tudású "kollégát" idézzek:  "az SGSA-nak nagyon aljas rom felépítése van"...
Jó a mentésed, ha figyelsz mindenre nincs veszélyben az efs mappád amiben  ha mindent a leírtak szerint csinálsz nem fogsz kárt tenni. ;)
De baj nem fog érni,  mentsd több féle képpen,  és soha ne kelljen.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető darage

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE - CoCore 6.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia darage!
Üdv nálunk!  :) Köszönjük az észre vételt,  remek kérdés, egyáltalán nem akadékoskodás.  :ok:
Mivel volt nálunk akinek sérült az efs-e , és tudott telefonálni, a modem részt nem érinti bármilyen efs sérülés amit nem mellesleg csak user error azaz személyes hiba okoz. Gondolok itt a hanyag, bocs nem figyeltem - hozzá állásra.
Mivel a modem nem sérül és egy szimpla Odinos rom frissítés azt újra csatolja bármi is volt az előzmény,  így sztem az felesleges. Amit itt olvastál és megcsináltál annak elégnek kell lennie. Sokan sok féle képpen vélekednek erről,  én hiszek annak aki okosabb nálam. A méret helyes 1Mb. Más készülék mentésének mérete nem befolyásoló alap, mert maga a rom, és a patrició kiosztás teljesen más. Hogy egy másik nagy tudású "kollégát" idézzek:  "az SGSA-nak nagyon aljas rom felépítése van"...
Jó a mentésed, ha figyelsz mindenre nincs veszélyben az efs mappád amiben  ha mindent a leírtak szerint csinálsz nem fogsz kárt tenni. ;)
De baj nem fog érni,  mentsd több féle képpen,  és soha ne kelljen.  :ok:

Szia attika !

Köszönöm a gyors választ, egy aggály kilőve  :ok:
A binary counter-rel kapcsolatos kérdést hol tehetném fel ?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia attika !

Köszönöm a gyors választ, egy aggály kilőve  :ok:
A binary counter-rel kapcsolatos kérdést hol tehetném fel ?
Itt is, egész nyugodtan.  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető darage

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE - CoCore 6.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt is, egész nyugodtan.  ;)

OK, köszönöm !

Tehát röviden, használta-e már az alábbit valaki a binary counter nullázására és működött-e ?

root jog, terminál:

$ su
# dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0 bs=1 count=1 seek=3145732

(xda -n találtam itt: You are not allowed to view links. Register or Login)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
OK, köszönöm !

Tehát röviden, használta-e már az alábbit valaki a binary counter nullázására és működött-e ?

root jog, terminál:

$ su
# dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0 bs=1 count=1 seek=3145732

(xda -n találtam itt: You are not allowed to view links. Register or Login)
Igen lett használva és kifogástalanul működött.  :ok:
Megjegyzem a mostani JB-s romok és kernelek telepítése 20-ból 1-szer ugrasztják a számlálót. Hogy az az egy miért lóg ki a sorból,  arra még nem sikerült rá jönnöm,  de amit linkeltél Terminal emulator-os módszer 100% -osan működik.  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető darage

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE - CoCore 6.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen lett használva és kifogástalanul működött.  :ok:
Megjegyzem a mostani JB-s romok és kernelek telepítése 20-ból 1-szer ugrasztják a számlálót. Hogy az az egy miért lóg ki a sorból,  arra még nem sikerült rá jönnöm,  de amit linkeltél Terminal emulator-os módszer 100% -osan működik.  ;)

Rendben, köszönöm a szivélyes fogadtatást és a gyors válaszokat !
Mielőtt nekilátok a kernel cserének a megfelelő topikban még kérek megerősítést néhány dologról.
Valahol Te írtad hogy "előbb kérdezz !"  ;)

üdv: darage

Nem elérhető Milka1

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung galaxy S4 mini
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini
  • PDA ROM: 4.2.2
Szép jó napot!
Az asszonyt szeretném meglepni avval,hogy lefestetem a telefonja hátulját!Úgy mond kalocsai mintásra!Hol tudnám ezt intézni,hol foglalkoznak ezzel Budapesten?
Ne vezess túl gyorsan,mert lemarad az őrangyalod

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép jó napot!
Az asszonyt szeretném meglepni avval,hogy lefestetem a telefonja hátulját!Úgy mond kalocsai mintásra!Hol tudnám ezt intézni,hol foglalkoznak ezzel Budapesten?
Google ezt adja: You are not allowed to view links. Register or Login
hátha...

Nem elérhető Milka1

  • Hozzászólások: 73
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung galaxy S4 mini
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini
  • PDA ROM: 4.2.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Google ezt adja: You are not allowed to view links. Register or Login
hátha...
Köszönöm a segítséged,de én olyan embert keresnék,aki meg is csinálja!
Ne vezess túl gyorsan,mert lemarad az őrangyalod

Nem elérhető jani vagyok

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: note 4 sm-910
sziasztok!

Efs mentést szeretnék kernel csere előtt és nem tudom,hogy csinálnom kell e gyári rom vissza állitást vagy nem.
Jelenleg LQ4 van rajta.