2024, 09 21, 09:25:51

Szerző Téma: [ROM][LLC][AROMA][PER APP DPI/JKay/JB Dom]PalestineRomV3.1(JoiN ThE PerFecTioN)  (Megtekintve 18692 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
én is ráraktam ,én is reggel a siyah 1,8.9 et idáig nálam nem volt gond,gyorsan probálgattam hivni is,de müxik,nem indul újra,remélem nem is fog.
Köszi! Azóta én is akárhányszor próbáltam mindenféleképpen, szándékosan nem sikerült újraindulást előidézni.
Azért egy dalvik és cache törlést még rányomtam, biztosamibiztos.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
nálam még sose volt kavalkád,pedig megmondani se tudnám hanyadik 2 es romot rakom fel,
Szia.
Azért kérdeztem, mert ha nyomok egy reboot recovery-t akkor CWM V5.5.0.4-es jön be alapból amit még az omega V35 tartalmazott (ezt swap-oltam most ez a második Rom), nyilván ha STweak-ból nyomok recovery-t akkor a CWM V6.0.1.4-es Siyah jön be.
Attól félek ha törlöm a második romot, akkor elszáll a CWM-em...
Minde1, szóval siyah-ból:
-Remove 2nd Rom (gondolom ebben az esetben előtte nem kell a format és egyéb wipe-ok vagy igen? )
-aztán install zip 2 nd Rom
-aromán kipipálok amit kell (kiválasztom a siyah kernelt)
-ha vége akkor nem engedem reboot-olni hanem nyomni kell egy Fix premission 2nd Rom-ot ugye?
-Aztán reboot...

Egyébként az a hijack recovery az swteak-ból mire lenne jó? (szó szerint értem,csak mit művelnék vele,ezzel az alapértelmezett CWM is a siyah V6...lennee?)

azért ez az óvatosság , mert belaktam a CR Romot (fél nap) és nem szeretném ha elszállna az egész.



You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Na, feltoltam második Rom-nak.
Stweakból CWM-be léptem, mint 2 nd Rom , majd itt a második romoknak szóló opciókban mindkét wipe,rom remove,rom system format,majd install palestin V3-as Rom, aromában full wipe,majd bejóleleve ami kell (a 240 DPI is hulla jó, akinek a szeme ok :ok:) ) a végén nem reboot, hanem fix 2 nd rom premission majd reboot. És ok minden. (A telepítésnél rom-nál még nem tudom milyen bug-ok lesznek)
Maradt az eredeti CWM 5.5.X
A romban azt nem értem viszont, hogy a képernyő forgatást kijelölöm és 1 perc után kikapcsolja magától, megint ha forgatni akarom újra be kell jelölnöm a notiban.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, feltoltam második Rom-nak.
Stweakból CWM-be léptem, mint 2 nd Rom , majd itt a második romoknak szóló opciókban mindkét wipe,rom remove,rom system format,majd install palestin V3-as Rom, aromában full wipe,majd bejóleleve ami kell (a 240 DPI is hulla jó, akinek a szeme ok :ok:) ) a végén nem reboot, hanem fix 2 nd rom premission majd reboot. És ok minden. (A telepítésnél rom-nál még nem tudom milyen bug-ok lesznek)
Maradt az eredeti CWM 5.5.X
A romban azt nem értem viszont, hogy a képernyő forgatást kijelölöm és 1 perc után kikapcsolja magától, megint ha forgatni akarom újra be kell jelölnöm a notiban.
mert van 1 app amit felrakott,smart rotator,ott 1 esével kiválaszthatod mi forogjon mi nem,jobb mint az eredeti mert csak az pörög amit én akarok.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
mert van 1 app amit felrakott,smart rotator,ott 1 esével kiválaszthatod mi forogjon mi nem,jobb mint az eredeti mert csak az pörög amit én akarok.
Igen ezt felrakta. Komoly ez a rom. :ok:
Néztem az XDA-n hamarosan jön a 3.1 (lehet ma este, de én nem vártam vele felraktam ezt) ott a call record-ot kérte,az egyik srác,hogy javítsák. Nem nagyon olvasgattam, de sztm az ismert bug lesz javítva ami a kontakt törlés esetén egy FC.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Sziasztok,

Feltenném én is 2. romnak, gondolom előtte kell a Syah kernel. Mivel már jártam úgy, hogy a root-olt S2-em egy reggel tégla lett (semmivel nem tudtam feléleszteni), a szerviz meg valahogy bebootolta és már ugrott is a gari..(mondjuk azóta semmi, de semmi baja:), ezért az a kérdésem, hogy fel lehet valahogy tenni a Siyah-ot és ezt a romot 2.nak úgy, hogy ne legyen piros felkiáltójel meg ne léptesse a binary-t, meg ne látsszon, hogy custom a rom vagy a system?
Sokat kérek??? ;)
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Feltenném én is 2. romnak, gondolom előtte kell a Syah kernel. Mivel már jártam úgy, hogy a root-olt S2-em egy reggel tégla lett (semmivel nem tudtam feléleszteni), a szerviz meg valahogy bebootolta és már ugrott is a gari..(mondjuk azóta semmi, de semmi baja:), ezért az a kérdésem, hogy fel lehet valahogy tenni a Siyah-ot és ezt a romot 2.nak úgy, hogy ne legyen piros felkiáltójel meg ne léptesse a binary-t, meg ne látsszon, hogy custom a rom vagy a system?
Sokat kérek??? ;)

root van? jb romod van most? ha igen mobilodinnal fel siyah,vagy recoveryböl,(mert duall boot hoz az kell)faq ban magyar vidi is van ,hogy csináld,aztán a vidi szerint felrakod és örülsz,ha recovery vagy mobilodinnal pakolsz,nincs számláló,se felkiáltó jel ,se semmi.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
root van? jb romod van most? ha igen mobilodinnal fel siyah(mert duall boot hoz az kell)faq ban magyar vidi is van ,hogy csináld,aztán a vidi szerint felrakod és örülsz,ha recovery vagy mobilodinnal pakolsz,nincs számláló,se felkiáltó jel ,se semmi.

Semmi nincs, visszaálltam a gyári JB-re most. Akkor először autoroot (az nem léptet ha jól tudom), majd mobil odintól kezdve ahogy írod ugye?
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi nincs, visszaálltam a gyári JB-re most. Akkor először autoroot (az nem léptet ha jól tudom), majd mobil odintól kezdve ahogy írod ugye?
rootolni kéne,,nemtudom mi léptet mi nem,mióta gs 3 mam van én csak siyaht használok,de tringle 0 ázza.ha van root,vagy cwm rec ed onnan is feltehetd siyaht,recovery böl sem számol.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
rootolni kéne,,nemtudom mi léptet mi nem,mióta gs 3 mam van én csak siyaht használok,de tringle 0 ázza.ha van root,vagy cwm rec ed onnan is feltehetd siyaht,recovery böl sem számol.

A 4.1.2 JB feltesz valami új bootloadert és azt nem nullázza a mostani triangle. Illetve nullázza, de a kis mocsok visszaírja magát:)
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
A 4.1.2 JB feltesz valami új bootloadert és azt nem nullázza a mostani triangle. Illetve nullázza, de a kis mocsok visszaírja magát:)
az lla volt az,meg az új bootloader,rootold , ha az megvan akkor már megoldható. én ugy tudom csak az LLA a kaki.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
az lla volt az,meg az új bootloader,rootold , ha az megvan akkor már megoldható. én ugy tudom csak az LLA a kaki.
Sajnos nem csak az... Az autoroot után a tringle nullázza ugyan a számlálót, de a system status marad: custom. Na most elkezdem elölről a gyárira állást és asszem keresek egy bootloader nélküli 4.1.2-t, aztán jövök:)
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnon nem csak az... Az autoroot után a tringle nullázza ugyan a számlálót, de a system status marad: custom. Na most elkezdem előlről a gyárira állást és asszem keresek egy bootloader nélküli 4.1.2-t, aztán jövök:)
oks, mondjuk nemtudom gyári romok hogy smint vannak,addig volt gyári romom,mig hazahoztam,azóta se,nekem minden okés számláló stb stb,na ezért is nem kell nékem gyári rom,igy nincs kinlódás :D de már jön a 3.1 is palestinbol.

][LLC][AROMA][PER APP DPI/JKay/JB Dom]PalestineRomV3.1(JoiN ThE PerFecTioN)(20-1)

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
oks, mondjuk nemtudom gyári romok hogy smint vannak,addig volt gyári romom,mig hazahoztam,azóta se,nekem minden okés számláló stb stb,na ezért is nem kell nékem gyári rom,igy nincs kinlódás :D de már jön a 3.1 is palestinbol.

][LLC][AROMA][PER APP DPI/JKay/JB Dom]PalestineRomV3.1(JoiN ThE PerFecTioN)(20-1)

A siyah root-ol is nem? Akkor minek előtte a root? És miért a mobil odin-t javaslod? Sima PC odinnal nem jó?
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
A siyah root-ol is nem? Akkor minek előtte a root? És miért a mobil odin-t javaslod? Sima PC odinnal nem jó?

mert nem akar számlálást, azért irtam ugy.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
mert nem akar számlálást, azért irtam ugy.

Sajnos a 4.1.1-től van felkiáltójel és számol is a root-al. A triangle eltünteti, de a custom system megmarad. Azt hiszem a megoldás a 4.1.1-re feltenni egy ICS bootloader-t és utána már rendesen nulláz a triangle. Most ezt tesztelem. Egyébként Chainfire igazán kijöhetne már egy új triangle-val, ami megold mindent:)

Egyébként nagyon köszönöm a segítségedet!
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos a 4.1.1-től van felkiáltójel és számol is a root-al. A triangle eltünteti, de a custom system megmarad. Azt hiszem a megoldás a 4.1.1-re feltenni egy ICS bootloader-t és utána már rendesen nulláz a triangle. Most ezt tesztelem. Egyébként Chainfire igazán kijöhetne már egy új triangle-val, ami megold mindent:)

Egyébként nagyon köszönöm a segítségedet!

Mondjuk ez nem bíztató: "Chainfire: And thus we come full circle - if Samsung goes another step further in protecting their custom flash data, will I even attempt to bypass it ? Should I ? A big part of me thinks not."

Elkezdett lelkizni a srác... nem nagyon lesz újabb Triangle away...:(
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
mivel telom odint még nem látott,nem tudom,de nem azt irtad gari már nincs? akkor nem tök mindegy?

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
mivel telom odint még nem látott,nem tudom,de nem azt irtad gari már nincs? akkor nem tök mindegy?

AZ s2-n nincs gari:) pont ezt akarom elkerülni. A gondom az, hogy jelenleg bármilyen root-ot teszek fel, a system marad custom. És ugye a mobil odon meg nem megy root nélkül...
Nem tudom, hogy a custom systemre is ugrik-e a gari, de gondolom igen...
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
AZ s2-n nincs gari:) pont ezt akarom elkerülni. A gondom az, hogy jelenleg bármilyen root-ot teszek fel, a system marad custom. És ugye a mobil odon meg nem megy root nélkül...
Nem tudom, hogy a custom systemre is ugrik-e a gari, de gondolom igen...
új bootloared van? mert csak azzal van gond, nálam már volt annyi rom fent megszámolni se tudnám,és minden okés.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
új bootloared van? mert csak azzal van gond, nálam már volt annyi rom fent megszámolni se tudnám,és minden okés.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha download módba teszed, ott sem ír ki custom system-et? (ez a root miatt van). Az a baj, hogy hiába tettem fel régi ICS bootloader-t, már akkor is custom system-et írt ki. És ezt nem nullázza le a triangle...
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha download módba teszed, ott sem ír ki custom system-et? (ez a root miatt van). Az a baj, hogy hiába tettem fel régi ICS bootloader-t, már akkor is custom system-et írt ki. És ezt nem nullázza le a triangle...

system statusra azt irja,de persze hogy azt ha nem trémobilos rom van rajta :D a másik offical. ne parázz már annyira szerintem rá se néznek, amugy ha trés eredetit tennék eredeti kernel el.  az is offical lenne.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
system statusra azt irja,de persze hogy azt ha nem trémobilos rom van rajta :D a másik offical. ne parázz már annyira szerintem rá se néznek, amugy ha trés eredetit tennék rá az is offical lenne.

Nem parázok, csak a gari ugrik ha a system status custom szerintem. Ez nem a Tré rom miatt van mert nekem amúgy vodás, és ha felteszek pl. egy 4.1.2 sammobile-s gyári romot odinnal, akkor marad minden official-on!

Arra szeretnék megoldást, hogy dual boot-om legyen, és az egyik a full official és a másik legyek a palesztin.
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem parázok, csak a gari ugrik ha a system status custom szerintem. Ez nem a Tré rom miatt van mert nekem amúgy vodás, és ha felteszek pl. egy 4.1.2 sammobile-s gyári romot odinnal, akkor marad minden official-on!

Arra szeretnék megoldást, hogy dual boot-om legyen, és az egyik a full official és a másik legyek a palesztin.

és a pc kodot is vodára állitod?

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
és a pc kodot is vodára állitod?

Amikor sammobile-s romot flash-elek semmit se kell sehova állítani, minden marad official. Csak ha root-olok, vagy másik - akár gyári - bootloadert (ICS) teszek fel, akkor változik a system status custom-ra. És ezt nem nullázza a triangle. Na itt akadtam el.
Miért nincs tökéletes PDA???