2024, 09 21, 07:47:31

Szerző Téma: [ROM][LLC][AROMA][PER APP DPI/JKay/JB Dom]PalestineRomV3.1(JoiN ThE PerFecTioN)  (Megtekintve 18690 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Amikor sammobile-s romot flash-elek semmit se kell sehova állítani, minden marad official. Csak ha root-olok, vagy másik - akár gyári - bootloadert (ICS) teszek fel, akkor változik a system status custom-ra. És ezt nem nullázza a triangle. Na itt akadtam el.
de ha elötte másra állitodott a csc d akkor átkell ,vagyis vissza vdh ra vagy mit tom én mi ott.az nem elég hogy odinnal vissza mert a csc elmászik.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
de ha elötte másra állitodott a csc d akkor átkell ,vagyis vissza vdh ra vagy mit tom én mi ott.az nem elég hogy odinnal vissza mert a csc elmászik.

A csc az nem gond gari szempontból, azzal nem foglalkoznak, hiszen hivatalos rom van rajta, az nem baj, ha nem magyar. Nem a voda szervizeli, hanem a samu:) A csc "másság" nem érinti az official statust. Egyébként úgy állok vissza gyárira, hogy flash-elek egy voda ICS-t, majd OTA és megkapom a vdh Jellybean-t. Eddig minden ok. Full gyári vagyok. Ha most root-olok akárhogy, akkor a system az custom lesz. Ha nullázok akkor is. Ha másik (ICS) bootloader-t teszek fel akkor is.
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
A csc az nem gond gari szempontból, azzal nem foglalkoznak, hiszen hivatalos rom van rajta, az nem baj, ha nem magyar. Nem a voda szervizeli, hanem a samu:) A csc "másság" nem érinti az official statust. Egyébként úgy állok vissza gyárira, hogy flash-elek egy voda ICS-t, majd OTA és megkapom a vdh Jellybean-t. Eddig minden ok. Full gyári vagyok. Ha most root-olok akárhogy, akkor a system az custom lesz. Ha nullázok akkor is. Ha másik (ICS) bootloader-t teszek fel akkor is.

a csc is kell hidd el,dugd rá más csc vel mondjuk kiesre, semmi nem megfelelö rom,tehát nem gyári az,ha átállitod a megfelelöre akkor okés lészen, a kies is costum romot fog irni megfelelö  pc kod nélkül, de amugy  meg xarok rá ,ha szerviz lenne ugy elcseszem azt be nem kapcsolják. :D

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
a csc is kell hidd el,dugd rá más csc vel mondjuk kiesre, semmi nem megfelelö rom,tehát nem gyári az,ha átállitod a megfelelöre akkor okés lészen, a kies is costum romot fog irni megfelelö  pc kod nélkül, de amugy  meg xarok rá ,ha szerviz lenne ugy elcseszem azt be nem kapcsolják. :D

Na erre a totál elcseszésre taníts meg:) (nekem az volt az s2-vel, hogy tégla lett, se jig, de odin se semmi se élesztette fel. a dögök viszont fel tudták valahogy a szervizbe és egy egyszerű root miatt visszavonták a garit. semmi nem volt egyébként mókolva rajta...)
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
Na erre a totál elcseszésre taníts meg:) (nekem az volt az s2-vel, hogy tégla lett, se jig, de odin se semmi se élesztette fel. a dögök viszont fel tudták valahogy a szervizbe és egy egyszerű root miatt visszavonták a garit. semmi nem volt egyébként mókolva rajta...)
Az alapkérdésedre, szerintem root nélkül nincs siyah, ha az nincs akkor nincs dualboot, így amit akarsz azt nem tudod megcsinálni. (Mármint full gyári első mellett egy kedvedre szétcseszhető második ROM)

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Na most összezavarodtam: feltettem a siyah kernelt a 4.1.1-re (ez ugye már JB) és láss csodát, van root-om, viszont minden official (ICS bootloader-em van).

ELLENBEN: a cwm az normális a siyah-nak nyomát sem látom. Most akkor hogy dual-boot-oljak???
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
Na most összezavarodtam: feltettem a siyah kernelt a 4.1.1-re (ez ugye már JB) és láss csodát, van root-om, viszont minden official (ICS bootloader-em van).

ELLENBEN: a cwm az normális a siyah-nak nyomát sem látom. Most akkor hogy dual-boot-oljak???
Mert play rol fel kell tenned az swteaks-ot és onnan fogod látni a siyah cwm-et.

Tapatalk 2 -vel küldve, Motorola Defy-ről.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert play rol fel kell tenned az swteaks-ot és onnan fogod látni a siyah cwm-et.

Tapatalk 2 -vel küldve, Motorola Defy-ről.

Ezt nem tudtam!
Köszönöm, így már OK!

Most full official vagyok ha a download módban ellenőrzöm és a 2nd rom-om pedig a Palestine!

Köszönök minden segítséget, elértem a célomat!
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
Na erre a totál elcseszésre taníts meg:) (nekem az volt az s2-vel, hogy tégla lett, se jig, de odin se semmi se élesztette fel. a dögök viszont fel tudták valahogy a szervizbe és egy egyszerű root miatt visszavonták a garit. semmi nem volt egyébként mókolva rajta...)

legközelebb házhoz hívd ki a szervizt és azok nem szolnak. annyi hogy a superuser ikon ne legyen és no para.

JIG nem old meg mindent?

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem tudtam!
Köszönöm, így már OK!

Most full official vagyok ha a download módban ellenőrzöm és a 2nd rom-om pedig a Palestine!

Köszönök minden segítséget, elértem a célomat!
Ez szerintem ugyanúgy nem sokat jelent. Az enyém is official-t ír és 0 a számláló, de ezen eredeti gyári csak a 3 nap cseregarancia ideje alatt volt. Nem hiszem, hogy ezen állapotában mégis garanciális lenne egy szak szaki esetén.
A beállítások-névjegy-állapot utolsó sorában milyennnek írja?

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
A J-Kay-os telepítés semmit sem jelent, ha nincs hozzá deluxe progid (fizetős).
Bepipáltam anno az aromában a Jkay-t, de most nem látom sehol, hogy erről valami infó lenne a progik között. Ez így ok? Csak azért kérdem, hogy ne potyára vegyem meg a delux-ot
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
Bepipáltam anno az aromában a Jkay-t, de most nem látom sehol, hogy erről valami infó lenne a progik között. Ez így ok? Csak azért kérdem, hogy ne potyára vegyem meg a delux-ot
limahl használja (többek között), én nem, rakott fel videot is, hogy mit tud. Felrakod anélkül, és összehasonlítod, hogy a progi megéri-e a különbséget. Nekem nincs és nem hiányzik egyelőre.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez szerintem ugyanúgy nem sokat jelent. Az enyém is official-t ír és 0 a számláló, de ezen eredeti gyári csak a 3 nap cseregarancia ideje alatt volt. Nem hiszem, hogy ezen állapotában mégis garanciális lenne egy szak szaki esetén.
A beállítások-névjegy-állapot utolsó sorában milyennnek írja?

JRO03C.I9300XXDLJ4

Szerintem meg ebbe nem tudnak belekötni, mert ha ki/be kapcsolod a telefont, akkor simán indul, csak a swteaks-boot-al lehet előcsalogatni a siyah kernelt.

Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
You are not allowed to view links. Register or Login
legközelebb házhoz hívd ki a szervizt és azok nem szolnak. annyi hogy a superuser ikon ne legyen és no para.

JIG nem old meg mindent?

Hol volt akkor még házhoz jövő szerviz:) Sajna a jig se oldotta meg akkor, mai napig nem tudom mi baja lehetett. Tégla lett, töltöttem 1 napot, akksit cseréltem, JIG, ADB minden játszott. Nem éledt fel, nem bírtam a root-ot leszedni. A szervizben meg magához tért vesztemre.
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
limahl használja (többek között), én nem, rakott fel videot is, hogy mit tud. Felrakod anélkül, és összehasonlítod, hogy a progi megéri-e a különbséget. Nekem nincs és nem hiányzik egyelőre.
Nem ez volt a kérdés . A jkay-t ismerem,nem kell bemutatni. Csak nincs semmi utalás a programok között,hogy jkay-ozhato lenne,pedig bepipaltam az aromaban. Mind1. Holnap rá próbálom,mert szerintem is sokat dob. Főleg a lock screen tetszik. Az mar hiányzott .
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ez volt a kérdés . A jkay-t ismerem,nem kell bemutatni. Csak nincs semmi utalás a programok között,hogy jkay-ozhato lenne,pedig bepipaltam az aromaban. Mind1. Holnap rá próbálom,mert szerintem is sokat dob. Főleg a lock screen tetszik. Az mar hiányzott .
nincs is csak ha felrakod a deluxesettinget,de 1 van ha azzal tetted nem a rendes lock van a gyári.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
limahl használja (többek között), én nem, rakott fel videot is, hogy mit tud. Felrakod anélkül, és összehasonlítod, hogy a progi megéri-e a különbséget. Nekem nincs és nem hiányzik egyelőre.
pedig ha 1 szer kiprobálnád mindig kéne :D az a sok sok jobnál jobb beállitás,ami amugy csak különféle mokokkal elérhetö,visza meg mégnehezebb,it meg 1 gombnyomás,és visza ha nemtetszik,jó az nagyon hidd el.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
pedig ha 1 szer kiprobálnád mindig kéne :D az a sok sok jobnál jobb beállitás,ami amugy csak különféle mokokkal elérhetö,visza meg mégnehezebb,it meg 1 gombnyomás,és visza ha nemtetszik,jó az nagyon hidd el.
Valamikor talán S2-ön kalóz ROM-ban benne volt, ott nézegettem, de pl. lockscreen nekem a gyári a legeslegeslegjobban tetsző. Nekem csak ezzel kell a telefon, ez szubjektív, ezért persze nem akarok vitát nyitni.
A többi dolog már egyre inkább fellelhető itt-ott.
Jöhetne már ez a 3.1, mert átmenetileg Foxira mentem, de jobban merül, bár ezt leszámítva jó, de teljesen stock. Az xda-s cím újból 3 lett, pedig tegnap már a címben 3.1-re javította.
Ebben nagyon jók a sűrűbb sorok (névjegy, beállítások), jó a design, minden tuti volt, és nagyon jó volt az aksi is, csak ez az újraindulgatás. Nem akartam már újrarakni, gondoltam majd a 3.1-et összerakom 0-ról ismét.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
JRO03C.I9300XXDLJ4

Szerintem meg ebbe nem tudnak belekötni, mert ha ki/be kapcsolod a telefont, akkor simán indul, csak a swteaks-boot-al lehet előcsalogatni a siyah kernelt.
Ez így elég jól hangzik, lehet, hogy így elegendő garanciára. Én ezzel nem nagyon foglalkozom, mert van kapcsolat t-nél, előtte, ha felélesztik megcsinálják, hogy központban jó legyen, vagy teljesen megdöglesztik...

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Egy dolog lemaradt, foxiban benne van a root-os cwm cseréje siyah félére, márcsak ezért is megérte a kitérő, így a dualos cwm nem csak stweaks-ből érhető el.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamikor talán S2-ön kalóz ROM-ban benne volt, ott nézegettem, de pl. lockscreen nekem a gyári a legeslegeslegjobban tetsző. Nekem csak ezzel kell a telefon, ez szubjektív, ezért persze nem akarok vitát nyitni.
A többi dolog már egyre inkább fellelhető itt-ott.
Jöhetne már ez a 3.1, mert átmenetileg Foxira mentem, de jobban merül, bár ezt leszámítva jó, de teljesen stock. Az xda-s cím újból 3 lett, pedig tegnap már a címben 3.1-re javította.
Ebben nagyon jók a sűrűbb sorok (névjegy, beállítások), jó a design, minden tuti volt, és nagyon jó volt az aksi is, csak ez az újraindulgatás. Nem akartam már újrarakni, gondoltam majd a 3.1-et összerakom 0-ról ismét.
csak mellékesen ugyan ugy benne a gyári plusz még öt :D meg még sok csudi.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamikor talán S2-ön kalóz ROM-ban benne volt, ott nézegettem, de pl. lockscreen nekem a gyári a legeslegeslegjobban tetsző. Nekem csak ezzel kell a telefon, ez szubjektív, ezért persze nem akarok vitát nyitni.
...
A régi S2-mbe ami most egy családtagomnál van az aláírásomban szereplő ginger chek romban van benne.
A lock screen -je a legkirályabb, ezért tenném fel elsősorban. ;D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
nincs is csak ha felrakod a deluxesettinget,de 1 van ha azzal tetted nem a rendes lock van a gyári.
Húzás opcióra a 3 állású aosp van alapból.
Mindegy, este rádobom.
Maxx 1 sörrel kevesebb marad nekem..:P

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Húzás opcióra a 3 állású aosp van alapból.
Mindegy, este rádobom.
Maxx 1 sörrel kevesebb marad nekem..:P

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
akkor feltette,nyugodtan megveheted.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamikor talán S2-ön kalóz ROM-ban benne volt, ott nézegettem, de pl. lockscreen nekem a gyári a legeslegeslegjobban tetsző. Nekem csak ezzel kell a telefon, ez szubjektív, ezért persze nem akarok vitát nyitni.
A többi dolog már egyre inkább fellelhető itt-ott.
Jöhetne már ez a 3.1, mert átmenetileg Foxira mentem, de jobban merül, bár ezt leszámítva jó, de teljesen stock. Az xda-s cím újból 3 lett, pedig tegnap már a címben 3.1-re javította.
Ebben nagyon jók a sűrűbb sorok (névjegy, beállítások), jó a design, minden tuti volt, és nagyon jó volt az aksi is, csak ez az újraindulgatás. Nem akartam már újrarakni, gondoltam majd a 3.1-et összerakom 0-ról ismét.

most éppen arrol megyen a vita,hogy más neve lesz a romnak,nem palestin,és kérdezgeti mi lenne a jó. :D meg amiket kiadott tesztre 3.1 nem épp jól müxenek,na ezért 3. megint.nem 3,1.