2024, 09 21, 09:21:24

Szerző Téma: [ROM][LLC][AROMA][PER APP DPI/JKay/JB Dom]PalestineRomV3.1(JoiN ThE PerFecTioN)  (Megtekintve 18691 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Normálisan van felrakva. Mindegy, ez van, nem érdekel. Úgy is második rom

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Normálisan van felrakva. Mindegy, ez van, nem érdekel. Úgy is második rom

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
akkor lehet a 320 ast nem birja ,az gubancos. :D

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor lehet a 320 ast nem birja ,az gubancos. :D
az a baj, h 240 es fura, picit nagyobb lenne, 280 :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Nekem sikerult betennem es 320 van. A baj nekem csak ,h ami alapbol benne volt az okes de ami uj azokal nem felezi le a kijezot, csak kiteszi egybe ha rahuzom.
S valamelyik romnal volt mar ilyen, es volt is ra valami amit CWM-bol felkelett tenni. Csak nem talalom, meg nem is biztos ,h jo ehez.
Szoval felig okes.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Az Aroma-t el kell olvasni, ahol wipe szokott lenni, ott nem azt kérdezi, hanem, hogy felrakja-e a rendszert. Ezt először illik, mert enélkül nem sok mindenre való. Ezt azért tette bele, hogy a beállításokkal újrarakás nélkül is lehessen kísérletezni. Nem hülye ez a kedves rommerka.
Nálam 320 dpi, is hiba nem volt eddig.

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
Kis problémám adódott a rommal. Hogy lehet más témát választani? Mert aromában kiválasztom a senset de egy base jön be plusz a tárcsázó is kicsi. A statusbar meg nem átlátszó....

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
You are not allowed to view links. Register or Login
Kis problémám adódott a rommal. Hogy lehet más témát választani? Mert aromában kiválasztom a senset de egy base jön be plusz a tárcsázó is kicsi. A statusbar meg nem átlátszó....
sztem 240 eset raktal fel. Nem lehet választani, újra kell rakni

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
sztem 240 eset raktal fel. Nem lehet választani, újra kell rakni

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Minden téma a 240 dpi esetén nem települ?

Igen 240 raktam fel, tetszik az hogy kisebb minden.

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden téma a 240 dpi esetén nem települ?

Igen 240 raktam fel, tetszik az hogy kisebb minden.
nem, csak az amit aromában kiválasztasz, sajnos csak egyet lehet, sztem is shit dolog. No wipe al felkell rakni újra.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
nem, csak az amit aromában kiválasztasz, sajnos csak egyet lehet, sztem is shit dolog. No wipe al felkell rakni újra.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
Szoval ha senset beállítom akkor hiaba van 50 százalékos áttetszőség nem állítja be? Hat ez szomorú.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Szoval ha senset beállítom akkor hiaba van 50 százalékos áttetszőség nem állítja be? Hat ez szomorú.
jkay és átlátszóra rakod.

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
You are not allowed to view links. Register or Login
jkay és átlátszóra rakod.

nah én nagyon balf*sz vagyok ma. Fogtam telepítettem a cuccot, bármilyen skint nyomtam rá, mindig a default indult el. Bárhogy szerettem volna Sense, vagy Holo, vagy HoneyComb kinézetet nem jött össze. A tárcsázóm picike, a Samsung szinkronizációja sem működik.


Jkay framework-ot érdemes akkor használni? Egyszer azt tettem fel de a skin ugyanaz volt, többször meg a másikat.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
nah én nagyon balf*sz vagyok ma. Fogtam telepítettem a cuccot, bármilyen skint nyomtam rá, mindig a default indult el. Bárhogy szerettem volna Sense, vagy Holo, vagy HoneyComb kinézetet nem jött össze. A tárcsázóm picike, a Samsung szinkronizációja sem működik.


Jkay framework-ot érdemes akkor használni? Egyszer azt tettem fel de a skin ugyanaz volt, többször meg a másikat.
A J-Kay-os telepítés semmit sem jelent, ha nincs hozzá deluxe progid (fizetős).

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
nah én nagyon balf*sz vagyok ma. Fogtam telepítettem a cuccot, bármilyen skint nyomtam rá, mindig a default indult el. Bárhogy szerettem volna Sense, vagy Holo, vagy HoneyComb kinézetet nem jött össze. A tárcsázóm picike, a Samsung szinkronizációja sem működik.


Jkay framework-ot érdemes akkor használni? Egyszer azt tettem fel de a skin ugyanaz volt, többször meg a másikat.

nem érdemes ,kötelező a jkay :D én ma raktam fel 2 es romnak is. csak most SENSEWIZ THEME mal és okés az is.még nincs belakva ugyhogy még nincs fent semmi de müxik rendesen.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető yodabacsi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Gmaps
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Eredei ROM
nah én is felraktam. sajnos nekem a sense téma nem indult el, ugyhogy letöltöttem xda-ról és fogtam cwmbe telepítetttem.

Kérdésem lenne viszont 2db.
Valaki használ samsung backupot? Neki működik ezzel a rommal a szinkronizálás?
Hogy kell beállítani a dpi-t? sajnos nekem a tárcsázóm kicsike 320ra szeretném állítani. Xposed intallert telepítettem,  és az Xposed app settingben beállítottam a telefon apk-ra hogy 320 dpi legyen mentettem aztán semmi.
Tipp?


Köszi szépen a segítséget!

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
nah én is felraktam. sajnos nekem a sense téma nem indult el, ugyhogy letöltöttem xda-ról és fogtam cwmbe telepítetttem.

Kérdésem lenne viszont 2db.
Valaki használ samsung backupot? Neki működik ezzel a rommal a szinkronizálás?
Hogy kell beállítani a dpi-t? sajnos nekem a tárcsázóm kicsike 320ra szeretném állítani. Xposed intallert telepítettem,  és az Xposed app settingben beállítottam a telefon apk-ra hogy 320 dpi legyen mentettem aztán semmi.
Tipp?


Köszi szépen a segítséget!
Nálam ugyanígy működik a dpi beállítás, a telepítés ahogyan a honlapján leírta.
Én is 320dpi-vel használom, minden 320 dpi-s lett a telepítési beállításnak megfelelően.
2 nap 6 óra üzem után még 25% aku, ilyen sem volt. Persze nyomkodni nem volt időm, csak amire való, azok a funkciók mentek, de ilyen még nem volt.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Ha második rom-nak teszem fel mire kell ügyelnem? Úgy látom siyah 1.8.5 van benne szóval emeletileg nem száll el az 1-es cr romom sem. /nem kel reboot előtt még kernelt is feltenni, mert gondolom aromában tudok már eleve kernelt választani/
Az estleg bekavarhat, hogy már fordítottam meg rom prioritást? A második rom lett most az első és most a második helyet tenném fel /ami a csere előtt volt az első eredetileg/
Remélem nem voltam bonyolult.;D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P7500-ről
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam ugyanígy működik a dpi beállítás, a telepítés ahogyan a honlapján leírta.
Én is 320dpi-vel használom, minden 320 dpi-s lett a telepítési beállításnak megfelelően.
2 nap 6 óra üzem után még 25% aku, ilyen sem volt. Persze nyomkodni nem volt időm, csak amire való, azok a funkciók mentek, de ilyen még nem volt.
Vagyis gondolom 2napig a zsebedbe volt csak :-)
1nap 3h 40perc es 3h kijelzo hasznalattal es 24% volt meg vissza.

Nem rossz, de ha hasznalja is telefont valaki akkor 1nap max szerintem.
 
Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha második rom-nak teszem fel mire kell ügyelnem? Úgy látom siyah 1.8.5 van benne szóval emeletileg nem száll el az 1-es cr romom sem. /nem kel reboot előtt még kernelt is feltenni, mert gondolom aromában tudok már eleve kernelt választani/
Az estleg bekavarhat, hogy már fordítottam meg rom prioritást? A második rom lett most az első és most a második helyet tenném fel /ami a csere előtt volt az első eredetileg/
Remélem nem voltam bonyolult.;D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P7500-ről
Ha jól tudom az aroma megkérdezi, hogy tegyen fel kernelt is, tehát ha kiveszed a pipát nem fog.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha jól tudom az aroma megkérdezi, hogy tegyen fel kernelt is, tehát ha kiveszed a pipát nem fog.

igen itt is megkérdi,ha akarod rakja ha nem nem,de ugy is mindegy mert siyaht rakja ,mivel csak az van benne.én amondo vagyok ha 2 es nek rakod elöször töröld a 2 est,nézd meg hogy tényleg csak az 1 es indul,tehát nincs viszaszámolgatás,aztán mehet 2 es nek,én mindig igy rakom sose volt semmi gond a 2 esel.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Antutu 16000, Quadrat 6100. Ez sem rossz. Kicsi UV-val aku is szuper. Nálam nagyon klafa, így hosszabb ideje is. 320 dpi és siyah.

Küldve i9300-ról


Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Már sokszor megfogadtam, hogy ROM-ot nem dícsérünk, csak szidunk :D ;). Már többedszer fordul elő, hogy minden tök jó annyira, hogy már nem bírom megállni a magasztalást, erre most is mi van, leírom, most meg hívás kezdeményezéskor, vagy bejövő híváskor 3x indult újra. Csak siyah 1.9-et raktam fel ma reggel, de az semmi ilyen módosítást nem ír. Most mi a ..öm van? Valakinek van ilyen jelensége?

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
You are not allowed to view links. Register or Login
igen itt is megkérdi,ha akarod rakja ha nem nem,de ugy is mindegy mert siyaht rakja ,mivel csak az van benne.én amondo vagyok ha 2 es nek rakod elöször töröld a 2 est,nézd meg hogy tényleg csak az 1 es indul,tehát nincs viszaszámolgatás,aztán mehet 2 es nek,én mindig igy rakom sose volt semmi gond a 2 esel.
Köszi.
Igen ez jó ötlet. A cwm-em még az eredeti ómega 35-böl van , ami ugye most már második rom, mert megcseréltem és most ezt törölném. Ha törlöm akkor milyen cwm-em marad? Ebből nem lesz valamilyen kavalkád?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi.
Igen ez jó ötlet. A cwm-em még az eredeti ómega 35-böl van , ami ugye most már második rom, mert megcseréltem és most ezt törölném. Ha törlöm akkor milyen cwm-em marad? Ebből nem lesz valamilyen kavalkád?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
nálam még sose volt kavalkád,pedig megmondani se tudnám hanyadik 2 es romot rakom fel,

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Már sokszor megfogadtam, hogy ROM-ot nem dícsérünk, csak szidunk :D ;). Már többedszer fordul elő, hogy minden tök jó annyira, hogy már nem bírom megállni a magasztalást, erre most is mi van, leírom, most meg hívás kezdeményezéskor, vagy bejövő híváskor 3x indult újra. Csak siyah 1.9-et raktam fel ma reggel, de az semmi ilyen módosítást nem ír. Most mi a ..öm van? Valakinek van ilyen jelensége?
én is ráraktam ,én is reggel a siyah 1,8.9 et idáig nálam nem volt gond,gyorsan probálgattam hivni is,de müxik,nem indul újra,remélem nem is fog.