2024, 07 05, 17:06:02
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 133874 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #550 Dátum: 2013, 09 05, 15:17:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki prábálta már a módosított kamera apk-t? Most találtam "erpy camere Note II".
Mi a különbség a gyárihoz képest?

Ezt szerintem megegyszer mert ezzel a nevvel semmi talalat nincs.... akkor biztos jo lehet ..... :)

Nem elérhető wopi

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE (N7105)
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #551 Dátum: 2013, 09 09, 14:39:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez utóbbi gyanús, nem tudom, hogy működik-e, nálam most a 4.3-ra épülő CM10.2 működik, abban más kezeli a root jogot.
Szia!
Milyenek voltak a tapasztalataid a CM10.2-vel? Illetve a jelenlegi Miui ehhez képest mennyivel jobb, stabilabb, azon túl, hogy teljesen másképp néz ki a felépítése, használata? :)
Köszi!

Nem elérhető sasparipa

  • Hozzászólások: 230
  • Navigáció / Navigation: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
  • PDA: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
  • PDA ROM: Galaxy Note 5 / Galaxy tab S 10.5 / Mi4C / Iphone 6 plus
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #552 Dátum: 2013, 09 09, 17:34:37 »
Sziasztok !

Régóta miuit használok, és ezzel kapcsolaban lenne 2 kérdésem.

1: ha telefonálok, akkor nem hallom ha valaki keres, vagy üzenetem érkezik, (iphonnál közben voltak üzenethangok, míg telefonáltam). Ezt androidnál / miuinál be lehet állítani valahol ? Mert jó lenne hallani, akár egy kis pittyegéssel is, hogy valaki épp keres. Tehát miközben telefonálok, legyen halk üzenethang arról, hogy miközben valaki épp keres és én foglalt vagyok, a szolgáltatói sms megérkezését halljam.

2: Miuiban már egy fokkal jobb az értesítési panel testreszabhatósága mint sima androidon, azaz miuinál programonként meghatározható, hogy mi jelenjen meg az értesítő sávban és mi jelenjen meg az üzenet sávban. Illetve itt kicsit érthetetlen, hogy miért nem lehet csak a kis értesítő sávban megjelentetni ha valamely program üzenetet ír oda, miért csak az üzenetsávval együtt lehet azt beállítani. Pl, szeretném ha egy program jelezne, hogy jött üzenet, de a szöveget már ne tegye ki az értesítési panelra, hogy mindenki elolvashassa azt. Iphonon ez jól meg volt oldva, ott voltak jelvények. Miuiban is van, de csak a pár rendszer alkalmazáshoz van hozzárendelve jelvény, ami jelzi, ha egy programhoz tartozik üzenet.
Az lenne a kérdésem, hogy nem tud e valaki olyan progit, amivel jelvényeket lehet tenni appokhoz (mint iphonon). Amit én néztem eddig, ilyen kis jelény progikat, az mind csak úgy működött, ha beállítások/állapotsor/alkalmazások értesítései -nél be volt kapcsolva az értesítés, tehát a dizskréció kilőve....

Galaxy note 2-m van, gyári független, 16 GB.
A legújabb miui rendszer van fent, de ha a fenti problémák orvosolhatók a gyári oprendszer feltételével, akkor visszeteszem azt is szívesen (max felteszem a MIHOME launchert).

Aki tud a fenti kérdésekben segíteni, kérem segítsen ! nagy szükségem lenne rá !!!

A válaszokat előre is köszi,
Üdv: Sasparipa

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #553 Dátum: 2013, 09 09, 19:37:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Régóta miuit használok, és ezzel kapcsolaban lenne 2 kérdésem.

1: ha telefonálok, akkor nem hallom ha valaki keres, vagy üzenetem érkezik, (iphonnál közben voltak üzenethangok, míg telefonáltam). Ezt androidnál / miuinál be lehet állítani valahol ? Mert jó lenne hallani, akár egy kis pittyegéssel is, hogy valaki épp keres. Tehát miközben telefonálok, legyen halk üzenethang arról, hogy miközben valaki épp keres és én foglalt vagyok, a szolgáltatói sms megérkezését halljam.

2: Miuiban már egy fokkal jobb az értesítési panel testreszabhatósága mint sima androidon, azaz miuinál programonként meghatározható, hogy mi jelenjen meg az értesítő sávban és mi jelenjen meg az üzenet sávban. Illetve itt kicsit érthetetlen, hogy miért nem lehet csak a kis értesítő sávban megjelentetni ha valamely program üzenetet ír oda, miért csak az üzenetsávval együtt lehet azt beállítani. Pl, szeretném ha egy program jelezne, hogy jött üzenet, de a szöveget már ne tegye ki az értesítési panelra, hogy mindenki elolvashassa azt. Iphonon ez jól meg volt oldva, ott voltak jelvények. Miuiban is van, de csak a pár rendszer alkalmazáshoz van hozzárendelve jelvény, ami jelzi, ha egy programhoz tartozik üzenet.
Az lenne a kérdésem, hogy nem tud e valaki olyan progit, amivel jelvényeket lehet tenni appokhoz (mint iphonon). Amit én néztem eddig, ilyen kis jelény progikat, az mind csak úgy működött, ha beállítások/állapotsor/alkalmazások értesítései -nél be volt kapcsolva az értesítés, tehát a dizskréció kilőve....

Galaxy note 2-m van, gyári független, 16 GB.
A legújabb miui rendszer van fent, de ha a fenti problémák orvosolhatók a gyári oprendszer feltételével, akkor visszeteszem azt is szívesen (max felteszem a MIHOME launchert).

Aki tud a fenti kérdésekben segíteni, kérem segítsen ! nagy szükségem lenne rá !!!

A válaszokat előre is köszi,
Üdv: Sasparipa

Az elsöre a megoldast a Telefon vagy Szemelyek-mindegy../menü gomb(bal)/ Beallitasok / Tovabbi beallitasok / Hivasvarakoztatas hangja.
Nekem :"Lejatszas es rezges ketszer" van beallitva

a masodikra nem nagyon tudok mit..Legfeljebb leforditod a telefont....
Mondjuk ha nekem egy targyalasom van nem sok ember feje kering a telefonom kijelzöje felett.  :D :p
Igy igazan, hogy mit ir közben az ertesitesi savra az ram tartozik..Nem tudom elkepzelni azt a szitut ami miatt igy zavar ez teged...
Tudom miröl beszelsz egyebkent, mert van a csaladban iPhone es iPad is...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #554 Dátum: 2013, 09 09, 22:18:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Milyenek voltak a tapasztalataid a CM10.2-vel? Illetve a jelenlegi Miui ehhez képest mennyivel jobb, stabilabb, azon túl, hogy teljesen másképp néz ki a felépítése, használata? :)
Köszi!

Szia.

Jobb a 10.2, mint a korábbi, viszont egyik nap közepén egyszer csak nem tudtam telefonálni. Nem hallottam semmit sem. Nem tudom mi lehetett a probléma. A MIUI jó, tetszik, de azért ebben is van pár apró hiba. Ettől függetlenül jól működik.

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #555 Dátum: 2013, 09 09, 23:04:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.

Jobb a 10.2, mint a korábbi, viszont egyik nap közepén egyszer csak nem tudtam telefonálni. Nem hallottam semmit sem. Nem tudom mi lehetett a probléma. A MIUI jó, tetszik, de azért ebben is van pár apró hiba. Ettől függetlenül jól működik.


Milyen hibák jöttek elő?
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #556 Dátum: 2013, 09 10, 11:11:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Milyen hibák jöttek elő?

A MIUI témájában leírtam, ott megtalálod a hozzászólásaimban. Nem nagy dolgok és gondolom javítják is majd.

Nem elérhető hdavid1992

  • Hozzászólások: 54
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 3 N9005 , Galaxy Note 2
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #557 Dátum: 2013, 09 10, 13:40:03 »
Kártyafüggetlen note 2 16gb-osom van olyan kerdesem lenne ha kulfoldi a telefon mondjuk svéd akkor is ugyanugy problemamentesen tudom rootolni a toolkittel vagy barmelyik lehetoseggel vagy pedig ilyen esetben mast is kell csinalni?
Elore is koszonom!  :taps:

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #558 Dátum: 2013, 09 10, 14:26:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A MIUI témájában leírtam, ott megtalálod a hozzászólásaimban. Nem nagy dolgok és gondolom javítják is majd.


Ja, csak annyi? Ok, azokat láttam, semmiség.  :ok:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #559 Dátum: 2013, 09 10, 18:02:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ja, csak annyi? Ok, azokat láttam, semmiség.  :ok:

Igen, eddig csak annyi. :)

Nem elérhető wopi

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE (N7105)
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #560 Dátum: 2013, 09 10, 19:53:14 »
Sziasztok!

Custom kernelekkel kinek mi a tapasztalata? Főleg akku idő növelése lenne a célom. Tudtok ajánlani valamit, ami gazdaságosabban működik, mint a gyári? Az sem volna baj, hogy N7105-re is elérhető volna. :)
Azért nem oda írtam, mivel itt sokkal nagyobb az aktivitás, mint ott.

Köszönöm!

Nem elérhető hdavid1992

  • Hozzászólások: 54
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 3 N9005 , Galaxy Note 2
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #561 Dátum: 2013, 09 10, 20:06:04 »
Vki lecci segitsen az elobbi rootolos kerdesemhez!  :(

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #562 Dátum: 2013, 09 10, 20:24:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vki lecci segitsen az elobbi rootolos kerdesemhez!  :(

Ha kartyafuggetlen gyarilag,es N7100-as akkor minden problema nelkul rootolhato, romolhato. Persze ne felejtsd el MENTES MENTES MENTES (efs,rendszer, minden)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #563 Dátum: 2013, 09 10, 20:36:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Custom kernelekkel kinek mi a tapasztalata? Főleg akku idő növelése lenne a célom. Tudtok ajánlani valamit, ami gazdaságosabban működik, mint a gyári? Az sem volna baj, hogy N7105-re is elérhető volna. :)
Azért nem oda írtam, mivel itt sokkal nagyobb az aktivitás, mint ott.

Köszönöm!
Nem érsz semmit az N7100 kernellel N7105-ön, hiába írsz ide türelmetlenségedben.

Sajnos ennyivel kevesebb N7105 van forgalomban, ROM szempontjából és okosítás szempontjából is SOKKAL KEVÉSBÉ ellátott modell ez. Szerintem túl nagy ár ez azért, hogy elmondhassa valaki, hogy 4G-képes a készüléke.
De ez csak egy vélemény a sok közül.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető wopi

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE (N7105)
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #564 Dátum: 2013, 09 10, 20:47:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem érsz semmit az N7100 kernellel N7105-ön, hiába írsz ide türelmetlenségedben.

Sajnos ennyivel kevesebb N7105 van forgalomban, ROM szempontjából és okosítás szempontjából is SOKKAL KEVÉSBÉ ellátott modell ez. Szerintem túl nagy ár ez azért, hogy elmondhassa valaki, hogy 4G-képes a készüléke.
De ez csak egy vélemény a sok közül.
Szia!
Pontosan tudom amiket leírtál, az pedig, hogy mennyiért juthattam a készülékhez, más lapra tartozik. Csupán érdekeltek volna az itteni tapasztalatok, mert akkor meg tudom nézni, van-e az adott kernelből N7105 kompatibilis. Szó sem volt türelmetlenségről...

wallachi

  • Vendég
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #565 Dátum: 2013, 09 10, 20:51:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Pontosan tudom amiket leírtál, az pedig, hogy mennyiért juthattam a készülékhez, más lapra tartozik. Csupán érdekeltek volna az itteni tapasztalatok, mert akkor meg tudom nézni, van-e az adott kernelből N7105 kompatibilis. Szó sem volt türelmetlenségről...

szerintem perseus van belole,es igen, lehet az akkuidot javitani foleg azzal a kernellel,mivel a fogyasztastol kezdve a magokig mindent tudsz allitani benne. Keress ra : perseus-alpha

You are not allowed to view links. Register or Login

   [Kernel][26/04][N7100 N7105 N7108 R950] Perseus

Nem elérhető wopi

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note II LTE (N7105)
  • PDA ROM: Stock 4.1.2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #566 Dátum: 2013, 09 10, 20:55:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szerintem perseus van belole,es igen, lehet az akkuidot javitani foleg azzal a kernellel,mivel a fogyasztastol kezdve a magokig mindent tudsz allitani benne. Keress ra : perseus-alpha

You are not allowed to view links. Register or Login

   [Kernel][26/04][N7100 N7105 N7108 R950] Perseus
Ránézek, köszönöm!

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #567 Dátum: 2013, 09 10, 20:58:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Pontosan tudom amiket leírtál, az pedig, hogy mennyiért juthattam a készülékhez, más lapra tartozik. Csupán érdekeltek volna az itteni tapasztalatok, mert akkor meg tudom nézni, van-e az adott kernelből N7105 kompatibilis. Szó sem volt türelmetlenségről...
Természetesen nincs közünk hozzá, hogy ki mennyiért jut hozzá egy készülékhez.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #568 Dátum: 2013, 10 07, 09:45:15 »
sziasztok 4.3 kitkat romot feltenném ( [ROM][MI6 4.3][03-10-13] Thunder KitKat V1.0) az a kérdésem kezeli e a 64gb memória kártyát????
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #569 Dátum: 2013, 10 07, 12:22:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok 4.3 kitkat romot feltenném ( [ROM][MI6 4.3][03-10-13] Thunder KitKat V1.0) az a kérdésem kezeli e a 64gb memória kártyát????
Honnan az ötlet, hogy ez kérdéses lehet?
Hiszen az összes létező eddig ROM kezelte, pont ez ne tenné?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #570 Dátum: 2013, 10 07, 13:10:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok 4.3 kitkat romot feltenném ( [ROM][MI6 4.3][03-10-13] Thunder KitKat V1.0) az a kérdésem kezeli e a 64gb memória kártyát????

Természetesen. Nekem is 64GB-os kártyám van.

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #571 Dátum: 2013, 10 07, 13:12:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen. Nekem is 64GB-os kártyám van.

akkor este felrakom a romot kiprobálom ;)
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #572 Dátum: 2013, 10 07, 16:09:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen. Nekem is 64GB-os kártyám van.
Nekem is, de csak azért nem 128-as, mert az még megfizethetetlen... ;)

És előre borítékolható, hogy a 128-ason is épp hogy csak el fogok férni, hogy most a 64-esen is... :D
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető uby40

  • Hozzászólások: 1488
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO/Sygic
  • PDA: N960F/DS+128GB SD CL10
  • PDA ROM: PIE
  • Skype: uby040
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #573 Dátum: 2013, 10 09, 21:49:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is, de csak azért nem 128-as, mert az még megfizethetetlen... ;)

És előre borítékolható, hogy a 128-ason is épp hogy csak el fogok férni, hogy most a 64-esen is... :D

Mennyi a 128-as most? Kezeli azt a Note egyáltalán?
"Persze, hogy tudtam! Csak nem sejtettem!"

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #574 Dátum: 2013, 10 10, 00:12:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyi a 128-as most? Kezeli azt a Note egyáltalán?
389 USD-ért láttam. Ha a 64-est kezeli, szerintem a 128-ast is...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill