2024, 03 29, 14:06:46
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános  (Megtekintve 322396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #75 Dátum: 2012, 11 11, 16:46:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma egy hetes, és még agyári ROM van rajta, amivel vettem.  :D
Csak ROOT-oltam.
Nagyon jó, ahogy van.

Egyelőre nekem is, de a Paranoid-dal csak jobb lesz, ha kikerülnek a driverek hozzá.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #76 Dátum: 2012, 11 12, 13:34:09 »
 :hmm: Miért nincs a magyar billentyűzetben pl. "á" betű?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #77 Dátum: 2012, 11 12, 13:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:hmm: Miért nincs a magyar billentyűzetben pl. "á" betű?

Nekem van. Az A betű hosszú nyomva tartása után mindjárt az A mellett. Nagy hiba, hogy a hosszú nyomva tartás idejét nem lehet állítani... Marad a SwiftKey. :)

Nem elérhető Bala

  • Hozzászólások: 1693
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-N960F DS 512GB
  • PDA ROM: N960FXXU2ARL2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #78 Dátum: 2012, 11 12, 13:54:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem van. Az A betű hosszú nyomva tartása után mindjárt az A mellett. Nagy hiba, hogy a hosszú nyomva tartás idejét nem lehet állítani... Marad a SwiftKey. :)
  :hmm: Elképzelhető hogy takarja a billentyűzet felső részén lévő szám sor? (A többi ékezetes is félig meddig takarva van)

 :hmm: Előkerült a takarásból, nem tudom hogy csináltam  :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #79 Dátum: 2012, 11 12, 13:57:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  :hmm: Elképzelhető hogy takarja a billentyűzet felső részén lévő szám sor? (A többi ékezetes is félig meddig takarva van)

Nálam nem takarja semmi, azok vannak legfelül. Talán töröld a Samsung billentyűzet adatait, hátha segít...

Nem elérhető lasvegas

  • Hozzászólások: 272
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100
  • PDA ROM: 4.1.1 XXALJ3
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #80 Dátum: 2012, 11 12, 15:52:14 »
sziasztok ez az autós tartó jó lehet a NOTE II höz?  max 5.3 colt ír de sok helyen kompatibilisnek írják hozzá.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #81 Dátum: 2012, 11 12, 15:53:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok ez az autós tartó jó lehet a NOTE II höz?  max 5.3 colt ír de sok helyen kompatibilisnek írják hozzá.
You are not allowed to view links. Register or Login


Igen és nagyon jó, az ár is jó.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #82 Dátum: 2012, 11 12, 15:55:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Igen és nagyon jó, az ár is jó.

Ahhoz képest, hogy 2.000 Ft-ért vettem univerzálisat, ami hasonló elven működik, mint ez... :D

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #83 Dátum: 2012, 11 12, 17:13:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahhoz képest, hogy 2.000 Ft-ért vettem univerzálisat, ami hasonló elven működik, mint ez... :D

Nos, nem tudom, ez nekem nagyon bejött.
Eddig utángyártottakat használtam az S2-höz, amibe pontosan belementek.
Nem zárom ki, hogy létezik univerzális, ami ugyanilyen minőségű, de én nem találtam, bár sokat nem is kerestem.
Ez erősen tapad és jól fogja, ez nekem nagyon fontos volt, ezért vettem meg, no meg azért, mert remélem, hogy nem csak kinézetre kitűnő minőségű, hanem sokáig az is marad, ami egy univerzálisnál esetleg kétséges.

Nekem már megvan, de kollégának érdemes lenne egy linket adnod a tiedről.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #84 Dátum: 2012, 11 12, 17:28:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, nem tudom, ez nekem nagyon bejött.
Eddig utángyártottakat használtam az S2-höz, amibe pontosan belementek.
Nem zárom ki, hogy létezik univerzális, ami ugyanilyen minőségű, de én nem találtam, bár sokat nem is kerestem.
Ez erősen tapad és jól fogja, ez nekem nagyon fontos volt, ezért vettem meg, no meg azért, mert remélem, hogy nem csak kinézetre kitűnő minőségű, hanem sokáig az is marad, ami egy univerzálisnál esetleg kétséges.


Szerintem is ez a legjobb valasztas!  :ok:  Megfogadtam meg a SGS 1-nel, hogy csak Samsung autos tarto.
Utangyartottban csak egy jo minöseget ismerek: EXOGEAR.-sajna Note-hoz nem jo!
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető matis12

  • Hozzászólások: 278
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge/Samsung Note 10.1
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #85 Dátum: 2012, 11 12, 17:43:11 »
Nekem 2 napja jött meg ez a típusú tartóm: You are not allowed to view links. Register or Login A bölcső felfogatása kompatibilis a wayteq navim autós tartójával (de más tartókkal is,legalább 3-mal próbáltam)ami egy nagyon masszív megbízható tartó. Így néz ki: You are not allowed to view links. Register or Login
Így most már autóban ,motoron,biciklin is tudom biztonságosan rögzíteni a Note 2-őt.
Helo. Van ez a játék,te döntesz....

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #86 Dátum: 2012, 11 12, 17:45:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, nem tudom, ez nekem nagyon bejött.
Eddig utángyártottakat használtam az S2-höz, amibe pontosan belementek.
Nem zárom ki, hogy létezik univerzális, ami ugyanilyen minőségű, de én nem találtam, bár sokat nem is kerestem.
Ez erősen tapad és jól fogja, ez nekem nagyon fontos volt, ezért vettem meg, no meg azért, mert remélem, hogy nem csak kinézetre kitűnő minőségű, hanem sokáig az is marad, ami egy univerzálisnál esetleg kétséges.

Nekem már megvan, de kollégának érdemes lenne egy linket adnod a tiedről.

Ja, engem a tapadós része nem érdekel, csak amibe a készüléket kell rakni. Brodit Proclip-et használok, amióta tudom, hogy létezik olyan. Azzal kapok egy sík felületet (az autóban speciális helyekre lehet bepattintani fúrás, csavarozás nélkül), amire bármit lehet ragasztani például kétoldalú öntapadóssal vagy csavarozni.

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #87 Dátum: 2012, 11 12, 19:18:05 »
Azt be lehet vhol állítani, hogy fényképezésnél a kép 1-2 mp-ig jelenjen meg teljes egészében ott, megmererítve az elo képet? Csomószor fotózok nyomtatott lapokat, és olyan piciben nem látom az alsó sarokban, hogy nem mozdult-e be stb... Ilyenkor elég bonyolult megnyitni, megnézni, majd folytatni a fotózást a tobbi lappal és ezt mindig megismételni. Jó volna, ha egy picit látná az ember nagyban a képet. Ma is megszivtam, hogy jonak tunt a kep kicsiben, aztán amikor megnéztem utolag,bemozdult és elkenodtek a betűk :-(

Sent from my iPhone 8


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #88 Dátum: 2012, 11 12, 20:05:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt be lehet vhol állítani, hogy fényképezésnél a kép 1-2 mp-ig jelenjen meg teljes egészében ott, megmererítve az elo képet? Csomószor fotózok nyomtatott lapokat, és olyan piciben nem látom az alsó sarokban, hogy nem mozdult-e be stb... Ilyenkor elég bonyolult megnyitni, megnézni, majd folytatni a fotózást a tobbi lappal és ezt mindig megismételni. Jó volna, ha egy picit látná az ember nagyban a képet. Ma is megszivtam, hogy jonak tunt a kep kicsiben, aztán amikor megnéztem utolag,bemozdult és elkenodtek a betűk :-(

Sent from my iPhone 8

Érdemes megnézni az összes beállítást, ilyen lehetőséget nem találtam. Azonban van a Fénykép mód-ban Legjobb fénykép, a Jelenet üzemmód-ban Szöveg és találtam még Képstabilizátort. Ezekkel talán el lehet érni jobb eredményeket.
Egyébként én mindig csinálok ugyanarról a témáról több képet is, amit a Note 2-vel nagyon egyszerű, ha a Sorozatfelvétel be van kapcsolva, mert ilyenkor csak rajta kell tartani az ujjunkat és folyamatosan készíti a képeket.

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #89 Dátum: 2012, 11 12, 20:23:10 »
Azt tudom,de hát nem akarok mindenről tucatnyi fotót és aztán válogatni, hanem látni akarom,hogy sikerült a kép. Erre nincs megoldás? Aki főzött romot használ?

Sent from my iPhone 8


Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #90 Dátum: 2012, 11 12, 20:39:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, engem a tapadós része nem érdekel, csak amibe a készüléket kell rakni. Brodit Proclip-et használok, amióta tudom, hogy létezik olyan. Azzal kapok egy sík felületet (az autóban speciális helyekre lehet bepattintani fúrás, csavarozás nélkül), amire bármit lehet ragasztani például kétoldalú öntapadóssal vagy csavarozni.


Na, várj, neked van egy Brodit Proclip-ed, ami magában 7 ezer Ft és ahhoz vettél most 2 ezerért egy adaptert, így van 9 ezerért egy jó tartód, csak ahogy nézem, azzal nem tudod kamerázni az utat, amit szerintem sokan szeretnének, én mindenképp, hiszen nem lát a kamera az ablakon ki, főleg nem fektetett módon.

Ez a tartó meg 6 ezer és mindezt tudja...

Ja, most látom, olyan is van, amivel ez lehet, de szerintem ronda és szerelés igényes és még mindig drágább.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #91 Dátum: 2012, 11 12, 20:40:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt tudom,de hát nem akarok mindenről tucatnyi fotót és aztán válogatni, hanem látni akarom,hogy sikerült a kép. Erre nincs megoldás? Aki főzött romot használ?

Sent from my iPhone 8

Van egy néhány kamera alkalmazás, ami tud ilyet. Camera 360, ProCapture...
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #92 Dátum: 2012, 11 12, 20:42:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt tudom,de hát nem akarok mindenről tucatnyi fotót és aztán válogatni, hanem látni akarom,hogy sikerült a kép. Erre nincs megoldás? Aki főzött romot használ?

Sent from my iPhone 8

Másik Kamera program a Playről, például a You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #93 Dátum: 2012, 11 13, 10:35:13 »
Köszi mindkettotoknek! Kipróbálom mindharmat!

Sent from my iPhone 8


Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #94 Dátum: 2012, 11 13, 16:20:44 »
Más: adott egy fénykép, amiről ki szeretnék satirozni pár dolgot. Hogy lehet legegyszerűbben szerkeszthetove, rajzolhatova tenni egy frissen lőtt fotót? Ceruza gomb benyom es kepernyon tart eseteben ugye lekicsinyiti a képet, csak kepernyofotot ment.... Olyat meg nem láttam, hogy egyszerűen vmi appba tovább lehetne küldeni.

Sent from my iPhone 8


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #95 Dátum: 2012, 11 13, 16:57:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más: adott egy fénykép, amiről ki szeretnék satirozni pár dolgot. Hogy lehet legegyszerűbben szerkeszthetove, rajzolhatova tenni egy frissen lőtt fotót? Ceruza gomb benyom es kepernyon tart eseteben ugye lekicsinyiti a képet, csak kepernyofotot ment.... Olyat meg nem láttam, hogy egyszerűen vmi appba tovább lehetne küldeni.

Sent from my iPhone 8

A SketchBook-ba lehet importálni képet és ott bármit lehet vele tenni. Néztem már pár képszerkesztőt, de eddig nem találtam olyat, amivel darabolni is lehetne. Általában csak effektek vannak, amikre meg nem nagyon van szükség.

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #96 Dátum: 2012, 11 13, 17:07:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más: adott egy fénykép, amiről ki szeretnék satirozni pár dolgot. Hogy lehet legegyszerűbben szerkeszthetove, rajzolhatova tenni egy frissen lőtt fotót? Ceruza gomb benyom es kepernyon tart eseteben ugye lekicsinyiti a képet, csak kepernyofotot ment.... Olyat meg nem láttam, hogy egyszerűen vmi appba tovább lehetne küldeni.

Sent from my iPhone 8

Nos, ha lőttél egy képet és rámész, akkor a menüben van szerkesztés.

Bár én inkább PC-n szerkeszteném, de most ki fogom próbálni már a cerkával.

Egyik lehetőség a Samsung Apps-ból letölteni rá progit, másik a Photoshop Android-os változata: Adobe Photoshop Touch:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem nem kompatibilist ír...  :hmm:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető prebuds

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #97 Dátum: 2012, 11 13, 17:48:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, ha lőttél egy képet és rámész, akkor a menüben van szerkesztés.

Bár én inkább PC-n szerkeszteném, de most ki fogom próbálni már a cerkával.

Egyik lehetőség a Samsung Apps-ból letölteni rá progit, másik a Photoshop Android-os változata: Adobe Photoshop Touch:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem nem kompatibilist ír...  :hmm:

Köszi! Quickpicet raktam fel, abban nem volt ilyen lehetőség :( De most, hogy a fényképszerkesztő progit felraktam samsung appsból, most már quickpicben a szerkesztésnél ezt is felkínálja, és ezzel lehet rajzolni is :) Szuper. Nyilván nem photoshopolni fogok, hanem pl ha vmit tovább kell küldenem, de 1-2 dolgot ki akarok satírozni, arra ez egy gyors megoldás. köszi :)

Van még pár dolog:

1) A not. bart lehúzva az automatikus fényerő bepipálása mellett miért lehet húzgálni a csúszkát és az mit csinál az pontosan? Kicsit magasabb/alacsonyabb automata fényerőt használ, ennyi, finomhangolás?

2)  A másik, hogy ki van kapcsolva a képstabilizátor, mégis ha fényképezőről videóra váltok, azért érezhetően csökken minden irányban a látószög, mintha zoomolna a készülék. Nálatok is? Ez miért van? Elég zavaró :( Pláne, hogy a videót legtöbbször a hang miatt közelebbről veszi az ember.

3) Ha fényképezőben átállítom felül az ikonokat, minden ok, viszont ha kilövöm az alkalmazásokat, megint az alapértelmezett ikonok állnak vissza, tehát nem mentődnek el a dolgok :( Néha ki kell lőnöm az alkalmazásokat, mert sajnos tapasztaltam lassulást. Sőt, többször sikerült váratlan újraindulást csinálnom.

4) Megoldható, hogy a fényképezőben a bal alsó sarokban található fotóra kattintáskor ne a gyári galéria jöjjön be, hanem pl a quickpic? Esetleg root után megy ez?

5) Ha telszámot hívok, az első csöngés előtt/alatt mindig és egy pillanatig tartó, 3-4 emelkedő hangot "zongoráz" le. Ez eléggé idegesít. Mi miatt van ez? Az is zavaró, hogy ha hívás van és lerakom, utána még 4 mp-ig mutatja a képernyőt és csak utána ugrik vissza a névjegyekhez. Sokszor utána mást kell hívnom, így dekkolhatok vagy nyomogathatom a vissza gombot. Erre van beállítási lehetőség, vagy itt is rakjak fel egy progit erre?  Oncallend -et például?

Bámulatos az akkumulátorideje, végre egy teló, aminél délután nem kell töltőhöz rohanni! :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #98 Dátum: 2012, 11 13, 17:49:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, ha lőttél egy képet és rámész, akkor a menüben van szerkesztés.

Bár én inkább PC-n szerkeszteném, de most ki fogom próbálni már a cerkával.

Egyik lehetőség a Samsung Apps-ból letölteni rá progit, másik a Photoshop Android-os változata: Adobe Photoshop Touch:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem nem kompatibilist ír...  :hmm:

Igen, mert ez táblára szánt verzió.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 2 (N7100) - Általános
« Reply #99 Dátum: 2012, 11 13, 19:11:26 »
Az zavart, hogy ha mar van egy 64-es kartyam, akkor most mar szinte mindent at akartam pakolni ra.
Ertve a hivatalos navik mappajat, amik a belsö SD-re települnek pl a Sygic vagy a TomTom.
A megoldas(pl. Sygic):
1. RootExplorer-vel a data/data/com.sygic.aura /shared_prefs mappaban a sygic_settings.xml soraiban atirva az "sdcard0"-at  ""extSdCard""-ra.
2. kilepes es mentes
3. a belsö Sd-en levö Sygic mappa athelyezese külsö SD-re
4. adatok törlese nelkül uninstall az ( alkalmazaskezelöböl ! ) a Sygic

es itt jön az erthetetlen ficsör!  :D

5. install a mentett Sygic apk -telepites utan nem megnyitva!-csak kilepes!
6. A keszülek ujrainditasa es örülünk!  :D

TomTom-nal a metadata.xml fajlban ezt a sort kell atirni:
<url location="file://mnt/sdcard/tomtom/com.tomtom.europe"/>

erre:

<url location="file://mnt/extSdCard/tomtom/com.tomtom.europe"/>

a lepesek uazok mint a Sygicnel.  :)

 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login