2024, 10 18, 10:37:11
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés  (Megtekintve 79055 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #250 Dátum: 2013, 02 19, 18:18:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia, számomra nem derült ki, hogy p3100 vagy p3110-ről van-e szó??

A You are not allowed to view links. Register or Login oldalon, bepötyögve a keresőbe a készüléked modellszámát, kidobja az összes létező romot rá, vagy specifikusan, régiónkénti keresést is tudsz csinálni: You are not allowed to view links. Register or Login --> így megnézheted, hogy specifikusan a TE készülékedhez, már van-e elérhető frissítés. (egyébként ha gyári állapotú a tabod és KIES vagy FOTA nem jelzi, akkor egyértelműen még nincs hozzá újabb szoftver.)

Verzióváltásnál, (ICS --> JB) célszerű ODIN-al frissíteni, ha nincs rá elérhető automatikus update.
Egyébként létezik egy PC nélkül is működő változata a You are not allowed to view links. Register or Login.

Természetesen modellszámon belül, rakaható rá bármilyen rom. (tehát az olasz tabodra, akár magyar vodás is)

Más: a későbbiekben ezt a civakodást mellőzzétek és valóban célravezetőbb lenne, ha vagy az adatlapodon/aláírásodban feltüntetnéd a készüléked típusát. Vagy amikor kérdést teszel fel abban leírod, hogy ezt milyen típusú készülékkel kapcsolatban tetted fel. Így elkerülhetőek a későbbiekben az e fajta nézeteltérések.  :ok:

Igazad van, én kérek elnézést. Csak kissé besokalltam már az ilyenektől, aki idehány egy kérdést 0 infóval és még meg is sértődik. És ezt a fórum mellett munka néven napi 8 órában csinálom...
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #251 Dátum: 2013, 02 19, 20:20:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia, számomra nem derült ki, hogy p3100 vagy p3110-ről van-e szó??

A You are not allowed to view links. Register or Login oldalon, bepötyögve a keresőbe a készüléked modellszámát, kidobja az összes létező romot rá, vagy specifikusan, régiónkénti keresést is tudsz csinálni: You are not allowed to view links. Register or Login --> így megnézheted, hogy specifikusan a TE készülékedhez, már van-e elérhető frissítés. (egyébként ha gyári állapotú a tabod és KIES vagy FOTA nem jelzi, akkor egyértelműen még nincs hozzá újabb szoftver.)

Verzióváltásnál, (ICS --> JB) célszerű ODIN-al frissíteni, ha nincs rá elérhető automatikus update.
Egyébként létezik egy PC nélkül is működő változata a You are not allowed to view links. Register or Login.

Természetesen modellszámon belül, rakaható rá bármilyen rom. (tehát az olasz tabodra, akár magyar vodás is)

Más: a későbbiekben ezt a civakodást mellőzzétek és valóban célravezetőbb lenne, ha vagy az adatlapodon/aláírásodban feltüntetnéd a készüléked típusát. Vagy amikor kérdést teszel fel abban leírod, hogy ezt milyen típusú készülékkel kapcsolatban tetted fel. Így elkerülhetőek a későbbiekben az e fajta nézeteltérések.  :ok:
Üdv!Köszönöm a kimerítõ választ és elnézést kérek, p3110 van ráírva!És megyek azonnal frisíteni a profilomban! :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #252 Dátum: 2013, 02 19, 20:41:17 »
Felmentem megnézni hogy mi van, sajnos az van hogy olasz romra 2012 májusában jött ki utoljára rom.Namármost én a MobileOdin-nal fel tudok rakni pl egy magyar romot?A másik kérdésem az lenne hogy mikor rootolom a tabletet a mobil odin miatt, s miután felteszem a gyári 4.1.1-et azután már nem lesz rootolt a tablet ugye?Köszönöm szépen, s még egyszer elnézést kérek!
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #253 Dátum: 2013, 02 20, 00:02:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felmentem megnézni hogy mi van, sajnos az van hogy olasz romra 2012 májusában jött ki utoljára rom.Namármost én a MobileOdin-nal fel tudok rakni pl egy magyar romot?A másik kérdésem az lenne hogy mikor rootolom a tabletet a mobil odin miatt, s miután felteszem a gyári 4.1.1-et azután már nem lesz rootolt a tablet ugye?Köszönöm szépen, s még egyszer elnézést kérek!

Igen, újra rootolnod kell. Egyébként ha már odinozol, az xda-n megtalálod ezeknek a romknak a rootolt, optimalizált változatát is. Nekem is onnan van fent a francia 4.1.2.

Tapatalk 2 & SGS3 & JB

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #254 Dátum: 2013, 02 20, 00:20:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, újra rootolnod kell. Egyébként ha már odinozol, az xda-n megtalálod ezeknek a romknak a rootolt, optimalizált változatát is. Nekem is onnan van fent a francia 4.1.2.

Tapatalk 2 & SGS3 & JB
Nagyon szépen köszönöm! :D :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #255 Dátum: 2013, 02 20, 12:20:02 »
Nem kell rootolni a mobilodin  meg csinálja nekem is úgy van

ga

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Nem elérhető Pacal74

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • iPhone Forum
  • Skype: pacal-74
Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #256 Dátum: 2013, 02 22, 16:49:44 »
Jelentem meg jott vegre a Tabom :)


Udv,iPhone 4S-rol irok a Tapatalk használatával !
Huawei P9 Lite

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #257 Dátum: 2013, 02 23, 16:57:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jelentem meg jott vegre a Tabom :)


Udv,iPhone 4S-rol irok a Tapatalk használatával !
Üdv a táblásoknál! :ok: :D
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető Pacal74

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • iPhone Forum
  • Skype: pacal-74
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #258 Dátum: 2013, 02 23, 18:18:44 »
Rengetek kerdesem lesz es mar van is,elnezest !
Elso es legfontossabb most az,hogy hogy tudom azt elerni,hogy ne a tab memoriaba telepitsen mindent a gep
hanem,hogy hasznalja a kulso 32gb-os sd kartyat is !?
Ha valakinek van turelme egy kis segitseget adnia egy nem teljessen analfabetanak az jol jonne nekem :P
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
A nevjegyekbe hogy tudok beirni,ugynis ha belepek a progiba csak egy feher resz jonn be de nem tudok csinalni semmit.....
Tapatalk 2-vel kuldve Samsung Galaxy 2 Tabrol

Huawei P9 Lite

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #259 Dátum: 2013, 02 26, 17:44:45 »
Sziasztok!Lenne egy kérdésem, miután rootolom a tabom, s felrakom a cwm recoveryt, azután mehet a meókártyára a rom és wipe meg a többi után telepítem és kész?A második kérdésem az lenne hogy miután fent van a fõzött rom, és vissza szeretnék állni az eredetire, akkor csak felrakom az odinmobile-t, és telepítem az eredeti romot és kész is vagyok?Az utolsó kérdésem, ugye ez a rom jó a tabomra, s nincs benne bug ugye?:. forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2154075 Köszönöm szépen! :)
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #260 Dátum: 2013, 02 26, 18:08:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Lenne egy kérdésem, miután rootolom a tabom, s felrakom a cwm recoveryt, azután mehet a meókártyára a rom és wipe meg a többi után telepítem és kész?A második kérdésem az lenne hogy miután fent van a fõzött rom, és vissza szeretnék állni az eredetire, akkor csak felrakom az odinmobile-t, és telepítem az eredeti romot és kész is vagyok?Az utolsó kérdésem, ugye ez a rom jó a tabomra, s nincs benne bug ugye?:. forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2154075 Köszönöm szépen! :)

Igen, igen, és nem. :)
Amit linkeltél, nem rom, csak egy cm10 romhoz készült mod. Kell hozzá a teljes cm10 rom is.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #261 Dátum: 2013, 02 26, 19:18:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, igen, és nem. :)
Amit linkeltél, nem rom, csak egy cm10 romhoz készült mod. Kell hozzá a teljes cm10 rom is.
Nagyon szépen köszönöm! :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető Pacal74

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • iPhone Forum
  • Skype: pacal-74
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #262 Dátum: 2013, 02 26, 20:24:59 »
Sracok,fent van ez a progim --- > AppMgr III ez van nekem fent
ha bemegyek a progiba,ott irja a Mozgathato progikat...de nem csinal semmit amikor attenek valamit is az sd kartyara :( mi van ilyenkor ???
Huawei P9 Lite

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #263 Dátum: 2013, 02 26, 21:31:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sracok,fent van ez a progim --- > AppMgr III ez van nekem fent
ha bemegyek a progiba,ott irja a Mozgathato progikat...de nem csinal semmit amikor attenek valamit is az sd kartyara :( mi van ilyenkor ???

Nem tudom,melyik verzió óta(nekem az ICS az első androidom) nem tudsz "áthelyezni" programokat az sd-re. A Beállításokból simán eltűnt a lehetőség. valaki nálam okosabb pár oldallal előbb erre a kérdésre válaszolta,hogy nem ,nem lehet sd-re telepíteni,méghozzá azért nem,mert amikor beindult az android, nagyon kevés volt a belső tárhely,muszáj volt kitalálni ezt,hogy a külső sd-re helyezhesd át a cuccaid. Azóta 8-16-32-64 gigás belőső tárhelyeknél már úgy gondolták, nincs szükség erre. Úgyhogy nem maradt meg a lehetőség.xda-n s nézegettem, meg gugliztam....valódi megoldás, ICS-JB re nem volt.. Talán valami app2sd van,amivel részben át tudsz helyezni a program adataiból....de csak elméletben....én is csomót próbálkoztam,mindenfélével, de nem ment.. Egyszer mintha, de azt se tudom,hogy valójában hogy történt :)) Úgyhogy sajna így jártunk....látszólag... ha valaki jobbat tud,mondja el, én is nagyon örülnék az infónak...Addig meg marad a nagyobb progik(játékok) egymás közti cserélgetése...Én egyszerre max 2 db 1giga körüli játékot tettem a gépre, oszt játszottam, majd levettem, és tettem mást.... De mostanában már inkább filmnézés megy, meg olvasás. Illetve a temple run 2, de annak nem kell a külső sd...Filmeket meg könyveket kint tartom a külső sd-n, az tény.... Hát én ennyit tudok....
Ja és még azt,hogy eddig szinte kivétel nélkül, az összes olyan program, ami "külső sd-re helyezhetőséget" ígért, annyit csinált,hogy mikor rányomtam az áthelyezhető app "Áthelyezés" gombjára, menyitotta nekem a Beállítások-Alkalmazáskezelő-t...Ahol ugye nincs meg alapból az áthelyezés lehetősége...úgyhogy bukta volt ... De ha neked nagyobb szerencséd lesz,írd meg,hog mit kell, és hogyan :) A remény hal meg utoljára :D

Nem elérhető Pacal74

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • iPhone Forum
  • Skype: pacal-74
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #264 Dátum: 2013, 02 26, 23:09:40 »
Sajnos igy vagyok en is...

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P3110-ről

Huawei P9 Lite

Nem elérhető zambogyuri

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy tab 2 7.0 Wifi
  • PDA ROM: P3110
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #265 Dátum: 2013, 03 04, 22:33:09 »
Szép jó estét mindenkinek

Szeretnék segítséget kérni.
Hosszú idő után, végre most lett egy tab2 7.0-om P3110-m. Kezdetnek megemlíteném nagyon nem vagyok otthon benne,sem maga a telefon,android világában. Egy másik fórumon, nevet nem mondok már lenéztek a kérdéseim miatt.
Szóval. Lenne pár :) Kezdésnek.
Sok helyen olvasom,h ROM, Root meg társai. De  mik is ezek?
Nem tudtam rá megfelelő navi-t találni, és így 3 van épp fen, próbára. Egyikkel az a bajom,h nem talál gps jelet.Állandóan keresi. Ennek mi lehet az oka. A nevét nem írnám,mert nem tudom szabad-e, de 3 betűs:), teljes térképpel,és 3D épülettel,de ezek sem működik.
De azt most elmondom,h nagyon tetszik,és nem bántam meg. Gyors kis gép, Jó és szép a videója is. Egy szóval tetszik.

Ha esetleg lenne itt valaki aki pár mondatban mire figyeljek oda, mit lenne célszerű letölteni,h úgymond friss maradjon mindig.

Előre is köszönöm a segítséget annak aki tisztességgel válaszol

További kellemes estét

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #266 Dátum: 2013, 03 05, 04:53:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép jó estét mindenkinek

Szeretnék segítséget kérni.
Hosszú idő után, végre most lett egy tab2 7.0-om P3110-m. Kezdetnek megemlíteném nagyon nem vagyok otthon benne,sem maga a telefon,android világában. Egy másik fórumon, nevet nem mondok már lenéztek a kérdéseim miatt.
Szóval. Lenne pár :) Kezdésnek.
Sok helyen olvasom,h ROM, Root meg társai. De  mik is ezek?
Nem tudtam rá megfelelő navi-t találni, és így 3 van épp fen, próbára. Egyikkel az a bajom,h nem talál gps jelet.Állandóan keresi. Ennek mi lehet az oka. A nevét nem írnám,mert nem tudom szabad-e, de 3 betűs:), teljes térképpel,és 3D épülettel,de ezek sem működik.
De azt most elmondom,h nagyon tetszik,és nem bántam meg. Gyors kis gép, Jó és szép a videója is. Egy szóval tetszik.

Ha esetleg lenne itt valaki aki pár mondatban mire figyeljek oda, mit lenne célszerű letölteni,h úgymond friss maradjon mindig.

Előre is köszönöm a segítséget annak aki tisztességgel válaszol

További kellemes estét
Elsőre az oldal tetején található Samsung FAQ -t ajánlom.
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető zambogyuri

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy tab 2 7.0 Wifi
  • PDA ROM: P3110
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #267 Dátum: 2013, 03 05, 16:49:14 »
Tisztelt mviktor!

Nagyon szépen köszönöm. Lassan át is olvasom,már belekezdtem:)
Pont ilyet kerestem,amiben így le van írva részletesen

Köszönöm

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #268 Dátum: 2013, 03 05, 19:03:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt mviktor!

Nagyon szépen köszönöm. Lassan át is olvasom,már belekezdtem:)
Pont ilyet kerestem,amiben így le van írva részletesen

Köszönöm

Igazán nincs mit ;)
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #269 Dátum: 2013, 03 11, 02:31:51 »
Aki eddig nem tudta átrakni az alkalmazásait/játikait az sd kártyára, annak itt van a megoldás:. forum.xda-developers.com/showthread.php?p=33398164   ;) :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #270 Dátum: 2013, 03 11, 22:44:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aki eddig nem tudta átrakni az alkalmazásait/játikait az sd kártyára, annak itt van a megoldás:. forum.xda-developers.com/showthread.php?p=33398164   ;) :ok:
Nagyszerű :) Már csak rootolni kell. Tök jó,hogy mégis van megoldás :)

Nem elérhető Pacal74

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • iPhone Forum
  • Skype: pacal-74
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #271 Dátum: 2013, 03 11, 23:02:16 »
Nekem meg van a Root,akkor ha ezek szerint a leiras szerint jarok el,akkor menni fog a kartyara telepites ?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P3110-ről

Huawei P9 Lite

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #272 Dátum: 2013, 03 12, 07:04:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem meg van a Root,akkor ha ezek szerint a leiras szerint jarok el,akkor menni fog a kartyara telepites ?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-P3110-ről
Próbálkozni kell :) De általában az xda-n okos dolgok vannak :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #273 Dátum: 2013, 03 12, 20:21:26 »
össze lehet kapcsolni két tabot usb- otg kábellel ? Csak kiváncsi vagyok....persze ftp szerver kézenfekvőbb :)

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #274 Dátum: 2013, 03 23, 12:22:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
össze lehet kapcsolni két tabot usb- otg kábellel ? Csak kiváncsi vagyok....persze ftp szerver kézenfekvőbb :)
Üdv, nem és hülyeség is lenne  :) mert az es file explorer-ben be lehet állítani az ftp szervert, és kényelmes is!  ;) :D
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6