2024, 07 27, 15:00:43
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés  (Megtekintve 76805 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető probitas

  • Hozzászólások: 31
  • Navigáció / Navigation: beépített
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66.479.2 (76641) WWE
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #375 Dátum: 2014, 01 03, 18:04:13 »
Lüke dolog de hátha van valakinek már ilyen tapasztalata. Nos rüheltem a felső és alsó black barokat így kerestem rá megoldást. Akad is számtalan de egyik sem olyan ami nekem kellene. Lehet lüke vagyok, de talán mégis csak érthető lesz a gondom. Szóval fel tettem  A full!screen appot. szerintem király. Egy baja van hogy a notification felülete szar mert hol megy hol nem és a kapcsolók sem üzemelnek. Szóval valahogy el kellene érnem ilyenkor is system bart de úgy hogy elrejtődjön ha nem kell. Van ilyen app. Pl a swipe bar de nem üzemel a full!screennel együtt. olyan progi meg nincs vagy nem lelek ami mind a két gondot megoldja. Vagy legalább az értesítéseket láthassam. Viszont a Full!screen-nek nagyon tetszik a testre szabható két gombja ami egy szimpla softkeys eltüntető appal nem megoldható. Remélem van valakinek ötlete mert gondolom más is használta a full!screent és ez neki is gond lehetett.
Másik kérdésem az lenne hogy ha egy új lanchert teszek fel teszem azt nova vagy go, akkor a touchwizz leáll vagy csak a háttérben fog ketyegni. Szeretném ha kevesebbet enne a az alap működés és korábban a htc-en működöt hogy a sence helyet go ment ami csökkentette a rendszer ram igényét. Vagy ez nem megy máshogy itt csak új rommal? Vagy van olyan blacklist app amivel rendszerelemeket is lehet szabályozni? pl. samsunglink, google térkép, samsung account, stb. Ezek ha akarom hanem el-elindulnak.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #376 Dátum: 2014, 01 03, 18:24:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lüke dolog de hátha van valakinek már ilyen tapasztalata. Nos rüheltem a felső és alsó black barokat így kerestem rá megoldást. Akad is számtalan de egyik sem olyan ami nekem kellene. Lehet lüke vagyok, de talán mégis csak érthető lesz a gondom. Szóval fel tettem  A full!screen appot. szerintem király. Egy baja van hogy a notification felülete szar mert hol megy hol nem és a kapcsolók sem üzemelnek. Szóval valahogy el kellene érnem ilyenkor is system bart de úgy hogy elrejtődjön ha nem kell. Van ilyen app. Pl a swipe bar de nem üzemel a full!screennel együtt. olyan progi meg nincs vagy nem lelek ami mind a két gondot megoldja. Vagy legalább az értesítéseket láthassam. Viszont a Full!screen-nek nagyon tetszik a testre szabható két gombja ami egy szimpla softkeys eltüntető appal nem megoldható. Remélem van valakinek ötlete mert gondolom más is használta a full!screent és ez neki is gond lehetett.
Másik kérdésem az lenne hogy ha egy új lanchert teszek fel teszem azt nova vagy go, akkor a touchwizz leáll vagy csak a háttérben fog ketyegni. Szeretném ha kevesebbet enne a az alap működés és korábban a htc-en működöt hogy a sence helyet go ment ami csökkentette a rendszer ram igényét. Vagy ez nem megy máshogy itt csak új rommal? Vagy van olyan blacklist app amivel rendszerelemeket is lehet szabályozni? pl. samsunglink, google térkép, samsung account, stb. Ezek ha akarom hanem el-elindulnak.

A másodikra a megoldás a Titanium Backup, ha már rootolt lettél. Ebben minden felesleges appot le tudsz fagyasztani, és el se indul addig, amíg ki nem olvasztod. Ami meg kell, de nem kell futnia, az korábban tartható a Greenify appal.

T2S3

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető probitas

  • Hozzászólások: 31
  • Navigáció / Navigation: beépített
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66.479.2 (76641) WWE
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #377 Dátum: 2014, 01 03, 22:05:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A másodikra a megoldás a Titanium Backup, ha már rootolt lettél. Ebben minden felesleges appot le tudsz fagyasztani, és el se indul addig, amíg ki nem olvasztod. Ami meg kell, de nem kell futnia, az korábban tartható a Greenify appal.

T2S3

A titaniumból csak pro fagyaszt rendszert. :(

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #378 Dátum: 2014, 07 19, 13:01:34 »
Valszeg olvasnom kellene, de sajna nincs időm. Hogyan lehet a szolgáltatói függőséget megszüntetni rajta?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #379 Dátum: 2014, 07 19, 13:13:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valszeg olvasnom kellene, de sajna nincs időm. Hogyan lehet a szolgáltatói függőséget megszüntetni rajta?

Egyszerű. Befáradsz a szolgáltatóhoz, és a megfelelő összegért megcsinálják neked.

G2T4

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #380 Dátum: 2014, 07 19, 13:48:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyszerű. Befáradsz a szolgáltatóhoz, és a megfelelő összegért megcsinálják neked.

G2T4
Köszönöm! :/
Ezt a megoldást én is ismerem.
Mivel ezen site-on egyéb más gépek függetlenítése is téma, gondoltam ez sem tíltott.
Úgyhogy várom a további ötleteket.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #381 Dátum: 2014, 07 19, 14:21:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm! :/
Ezt a megoldást én is ismerem.
Mivel ezen site-on egyéb más gépek függetlenítése is téma, gondoltam ez sem tíltott.
Úgyhogy várom a további ötleteket.

Mivel a függetlenítés BTK-ba ütköző cselekmény, így tiltott a fórumon is. Hogy más topikgazdák mit engednek, és mit nem, az ő dolguk. Az általam felügyelt topikokban azonban továbbra is tiltott téma.
Köszi a megértést.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #382 Dátum: 2014, 07 19, 14:26:28 »
Esetleg privátban akkor?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #383 Dátum: 2014, 07 19, 14:31:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg privátban akkor?

Privátban azt beszélgetsz, amit akarsz. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Galaxy Tab 2 7.0 - általános beszélgetés
« Reply #384 Dátum: 2014, 07 19, 14:41:38 »
Tehát akkor még egyszer.
Keresek SIM unlock programot Samsung P3100 tablethez.
Sűrgős lenne a dolog.
Ha van valakinek érdemi ötlete, akkor azt mindenképpen csak PRIVÁTBAN kérném!
Köszönöm előre is!