2024, 04 26, 23:18:15

Szerző Téma: HTC One V  (Megtekintve 80766 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
HTC One V
« Dátum: 2012, 04 24, 08:35:55 »
Engedelmetekkel nyitottam egy ilyet is :)

HTC One V

Spetifikáció:You are not allowed to view links. Register or Login
Teszt:You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Videó:
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető oromis

  • Hozzászólások: 323
  • Nem: Férfi
    • 私わミシです
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • Skype: igorovich664
Re: HTC One V
« Reply #1 Dátum: 2012, 04 24, 09:06:15 »
Valkinek van már One V? Mert nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre. Személy szerint nekem nagy tetszik a formája, régen a Legend is bejött nagyon. Igaz vettem egy One X-et, de ez a V is egy kis csodának tűnik. Kíváncsi vagyok mit hozott ki belőle a HTC.
Evolúció: Nokia 3310 - Nokia 3100 - Sharp GX-17 + iPAQ 1940 - Samsung E250 - BlackBerry Pearl 8100 -  HTC Touch PRO - HTC HD2 - HTC One X - Samsung Note II

Nem elérhető LZsolt75

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: mobiltelefon (Samsung galaxy spica)
  • PDA: Samsung Galaxy Spica
  • PDA ROM: CyanogenMod-72.0-RC0-build7.4-spica-unofficial
Re: HTC One V
« Reply #2 Dátum: 2012, 05 02, 10:47:46 »
Én is nagyon kiváncsi lennék használati  véleményekre, és hogy milyen támogatottság várható rá. Végül is nálam maradt a majdani lecserélendő Spicám helyett a Samsung galaxy s plus, de ez most megint elgondolkoztatott.

Küldve az én GT-I5700-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető gulb

  • Hozzászólások: 245
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: AURA, WAZE,
  • PDA: Nexus 5 16Gb, Samsung Galaxy Tab 2 10.1
  • PDA ROM: Gyari 4.4 Kitkat
Re: HTC One V
« Reply #3 Dátum: 2012, 05 22, 22:58:54 »
Nah akkor elso One V tulajkent:) elmondanam DHD utan IS teljesen tokeletes. Nekem az volt a fo indok a cserere, hogy vettem egy Tab-ot ami mereteivel teljesen atvette a DHD szerepet. Kellett egy kicsi de okos telefon. Ez a V pedig hoz mindent. 4 es andro es 4 es sense nagyon jo.. tenyleg. Gyors ROM eleg.. mindig van vagy 100MB szabad. 5napja van nalam es teljesen rendbe van minden.
Aksi fogyasztas is elfogadhato... 1napot kibir dhd soha nem birta ki. Telefonalok rendesen mindig wifizek ( most nincs 3g hasznalatom es gsm re van allitva.. )
Ha barkinek kerdese van szivesen valaszolok.

Nem elérhető LZsolt75

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: mobiltelefon (Samsung galaxy spica)
  • PDA: Samsung Galaxy Spica
  • PDA ROM: CyanogenMod-72.0-RC0-build7.4-spica-unofficial
Re: HTC One V
« Reply #4 Dátum: 2012, 05 27, 10:15:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah akkor elso One V tulajkent:) elmondanam DHD utan IS teljesen tokeletes. Nekem az volt a fo indok a cserere, hogy vettem egy Tab-ot ami mereteivel teljesen atvette a DHD szerepet. Kellett egy kicsi de okos telefon. Ez a V pedig hoz mindent. 4 es andro es 4 es sense nagyon jo.. tenyleg. Gyors ROM eleg.. mindig van vagy 100MB szabad. 5napja van nalam es teljesen rendbe van minden.
Aksi fogyasztas is elfogadhato... 1napot kibir dhd soha nem birta ki. Telefonalok rendesen mindig wifizek ( most nincs 3g hasznalatom es gsm re van allitva.. )
Ha barkinek kerdese van szivesen valaszolok.

Örülök,hogy végre talán elindul ez a téma is. Én is szemezek ezzel a telefonnal, a másik alternatívám a Sony Xperia U. A kettőről próbálok begyűjteni adatokat, egyelőre XDA-t böngészem ahol legalább a One V-nek már van témája, van működő cwm recovery, új kernel amiben sajna az OC még nem működik (bár lehet nem is kell). A Sony mellett talán az szól (nálam), hogy újabb architektúra, két mag, viszont nincs SD kártya foglalat.

Lenne egy kérdésem. Sehol nem találtam utalást, hogy gorilla glass lenne a kijelző, valahol találtam annyit, hogy scratch resistant. Mi lehet az igazság? Te hol vetted? Szolgáltatónál, vagy függetlenül?
Van valami abban, hogy sárga pöttyök vannak a kijelzőn? (erről azt írják idővel elhalványul-eltűnik)

Nem elérhető gulb

  • Hozzászólások: 245
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: AURA, WAZE,
  • PDA: Nexus 5 16Gb, Samsung Galaxy Tab 2 10.1
  • PDA ROM: Gyari 4.4 Kitkat
Re: HTC One V
« Reply #5 Dátum: 2012, 05 27, 23:13:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Örülök,hogy végre talán elindul ez a téma is. Én is szemezek ezzel a telefonnal, a másik alternatívám a Sony Xperia U. A kettőről próbálok begyűjteni adatokat, egyelőre XDA-t böngészem ahol legalább a One V-nek már van témája, van működő cwm recovery, új kernel amiben sajna az OC még nem működik (bár lehet nem is kell). A Sony mellett talán az szól (nálam), hogy újabb architektúra, két mag, viszont nincs SD kártya foglalat.

Lenne egy kérdésem. Sehol nem találtam utalást, hogy gorilla glass lenne a kijelző, valahol találtam annyit, hogy scratch resistant. Mi lehet az igazság? Te hol vetted? Szolgáltatónál, vagy függetlenül?
Van valami abban, hogy sárga pöttyök vannak a kijelzőn? (erről azt írják idővel elhalványul-eltűnik)

Szia,

Sajnos a kijelzojenek vedelme az egy ..... mar van rajta 1 karc. pedig ugyan ugy hasznalom mint a DHD-t amit el is ejtettem mar elozoleg tobbszor. Szoval ez nagyon gyengen sikerult. Szerintem ez nem gorilla..
Tmobilnal vettem de fuggetlen..
Semmi sarga pottyot nem latok. de oszinten sokkal kevesebbet hasznalom mint elozoleg a DHD-t mert Tablettel csinalok mar mindent.

Nem elérhető Lawrence74

  • Hozzászólások: 283
  • Nem: Férfi
Re: HTC One V
« Reply #6 Dátum: 2012, 07 28, 14:49:27 »
Sziasztok. Ma én is beléptem a klubba. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Desire HD-ről

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: HTC One V
« Reply #7 Dátum: 2012, 07 28, 15:17:26 »
Halihó!

Nah, én is írok róla egy pár mondatot :) Hozzáteszem, tökéletesen meg vagyok elégedve a készülékkel, a "kisebb" gondok ellenére is.
Akkumlátor, tökéletes számomra, 2nap folyamatos adatkapcsolattal, és átlagos használattal.
Persze le lehet meríteni 1 nap alatt is. De ahhoz eléggé rá kell feszülni a dolgokra.
Nos, az enyém már túlesett egy érintőképernyő cserén. A beállításokban vagy egy "fejlesztői beállítások" opció, én az bekapcsoltam. Volt, mikor beléptem a menübe ha egy adott ponton húztam egy az ujjam a következő oldalra, akkor átlépett ugyan, de azt az alkalmazást el is indította amire rátettem az ujjam.. S az írásnál ez az opció meg is mutatta, hogy az "E" betűt 10 alkalomból talán 2-3szor találtam el. Így inkább a "W" és az "R" betűt írta le.. Vettem hozzá "tollat" is, de annál is ez volt a helyzet. Egy tapintásnál 2 ujjat érzékelt. De csak ott azon a ponton, de azt függőlegesen az egész kijelzőn.Rajzoló programmal is meg lehet nézni az ilyesmit. Visszavittem a T-be. Elmagyaráztam, mi a probléma s már rendelte is hozzá a másik érintőpanelt. Igaz, a szerelő srácnak még nem volt ilyennel dolga, így meg is haragudtam rá, mert felhívott 1hét múlva, hogy összerakta de a  giroszkópja "egyszer működik - egyszer nem", mert ugye szétszedte, de rajza az nem volt hozzá..
Bementem, közösen szétszedtük. Aztán normálisan összerakta.. Végül kiderült, hogy új aluminium burkolatot is kapott.
Most a napokban azt tapasztalom, hogy újraindul, mikor előveszem a zsebemből akkor a pinkódot kéri.. Valószínű, valami alkalmazás lesz a hibás, eddig nem volt vele ilyen probléma.
Majd most viszem vissza, kicseréli az antenna fedőlapot is, mert ahogy párszor le- és vissza lett téve eléggé lötyög már..

Szal ha valakinek esetleg ilyen problémája lenne, az inkább vigye be a hivatalos HTC szervizbe, vagy küldje fel
(Budapest, E-Care).

*E-bay-en rendeltem hozzá egy olyan tokot amibe ugye be kell csúsztatni a telefont. S a tok hátulján lévő tépőzáras részt meg kell húzni felfelé, és akkor "húzza" ki a telefont és már hozzáférsz. Nah az elég jó "beszínezte" ezt a antenna vedőlapot az élein. Így azzal is vigyázzatok! :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gulb

  • Hozzászólások: 245
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: AURA, WAZE,
  • PDA: Nexus 5 16Gb, Samsung Galaxy Tab 2 10.1
  • PDA ROM: Gyari 4.4 Kitkat
Re: HTC One V
« Reply #8 Dátum: 2012, 07 31, 23:23:08 »
Viszem vissza... baloldalon besargult egy kisebb reszen.. elso HTC-m amivel gondom volt...ezert most picit szomoru vagyok.

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: HTC One V
« Reply #9 Dátum: 2012, 08 01, 01:54:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viszem vissza... baloldalon besargult egy kisebb reszen.. elso HTC-m amivel gondom volt...ezert most picit szomoru vagyok.

Ennyire? - Nekem is sárga a képernyő alsó részénél, nem teljesen inkább kisebb részeken ha éppen fehér háttérrel nézem. De a többinél abszolút nem látom, és nem is zavar.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: HTC One V
« Reply #10 Dátum: 2012, 08 24, 17:20:41 »
Megint egy hibajelenség..

Annó két hete, kinn voltam fesztiválozni, lényegtelen. Fényképeztem, töltöttem pár képet fb-re. Eltettem a zsebemben a telefont, fél óra múlva szintén ki volt kapcsolva. Nem kapcsolt be, 10mp- újraindítás sem sikerült neki. Ez volt szombaton délután 18:30kor. Hétfő reggelig nem tudtam felébreszteni. Töltőre nem reagált. Pc-re dugáskor, ugyan vmi drivert ő frissített volna.. De nem sikerült neki. Újra pedig nem adott rá lehetőséget. Most így két hét után visszakaptam. Kapott egy új alaplapot, új akkumlátort, s elég sok mindent kicseréltek benne. Remélem as legjobbakat. Nincs kedvem rohangálni vele szinte havonta:S

Nektek normálisan működik? Volt már vele gondotok?
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lawrence74

  • Hozzászólások: 283
  • Nem: Férfi
Re: Re: HTC One V
« Reply #11 Dátum: 2012, 08 24, 17:29:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nektek normálisan működik? Volt már vele gondotok?
Nekem most lesz egy hónapos a kicsike, eddig semmi hiba. Nem sárgul, minden működik ahogy kell. T-s ha ez számít valamit.:)
Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One V-ről

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Re: HTC One V
« Reply #12 Dátum: 2012, 08 24, 17:43:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem most lesz egy hónapos a kicsike, eddig semmi hiba. Nem sárgul, minden működik ahogy kell. T-s ha ez számít valamit.:)
Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One V-ről

Enyém is T-s. Az enyém kb 4-5hónapos. Azóta már ezek a dolgok voltak vele. Először nem volt sárgás a kijelzője. De most pár helyen lehet látni, de csak akkor ha fehér az alap. Engem még nem zavar. :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lawrence74

  • Hozzászólások: 283
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: HTC One V
« Reply #13 Dátum: 2012, 08 24, 17:50:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Enyém is T-s. Az enyém kb 4-5hónapos. Azóta már ezek a dolgok voltak vele. Először nem volt sárgás a kijelzője. De most pár helyen lehet látni, de csak akkor ha fehér az alap. Engem még nem zavar. :)
Kérdeztem is az eladó csajszit, hogy nincs-e rá panasz, amikor vettem, az itt olvasottak után, de azt mondta, hogy sokat eladtak már de még nem volt vele gond.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire HD-ről

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Re: Re: HTC One V
« Reply #14 Dátum: 2012, 08 24, 21:13:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdeztem is az eladó csajszit, hogy nincs-e rá panasz, amikor vettem, az itt olvasottak után, de azt mondta, hogy sokat eladtak már de még nem volt vele gond.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire HD-ről

Úgy látszik, én pont bevásároltam. Jól van, nem baj, mert még mindig több bizalmat fektetek ebbe, mint a Samsung Galaxy Ace-be, az volt előtte.
Így ezek sem zavarnak.. :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lawrence74

  • Hozzászólások: 283
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: HTC One V
« Reply #15 Dátum: 2012, 08 24, 21:25:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy látszik, én pont bevásároltam. Jól van, nem baj, mert még mindig több bizalmat fektetek ebbe, mint a Samsung Galaxy Ace-be, az volt előtte.
Így ezek sem zavarnak.. :)
Nem volt még Samsungom, a céges xcover-en kívül. De eddig még soha nem volt garanciális gondom a HTC-kel, pedig egy pár már megfordult a kezeim között. Kaiser, Diamond, Touch Pro, HD2, Desire HD és most az One V.

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Re: Re: HTC One V
« Reply #16 Dátum: 2012, 08 24, 21:52:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem volt még Samsungom, a céges xcover-en kívül. De eddig még soha nem volt garanciális gondom a HTC-kel, pedig egy pár már megfordult a kezeim között. Kaiser, Diamond, Touch Pro, HD2, Desire HD és most az One V.

Nekem ez az első HTC. De, ennyi probléma után sem bántam meg a cserét.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lawrence74

  • Hozzászólások: 283
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Re: HTC One V
« Reply #17 Dátum: 2012, 08 24, 21:56:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ez az első HTC. De, ennyi probléma után sem bántam meg a cserét.
Nekem meg az első HTC ami kibír 2 napot egy feltöltéssel.:D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One V-ről

Nem elérhető sballa

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc one v
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: HTC One V
« Reply #18 Dátum: 2012, 09 01, 07:23:57 »
Helló frissítettem One v-m en a szoftvert és megjelent a MediaLink szerintetek most már működne is?
Vagy ha úgy nem akkor vezetékes megoldással?

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: HTC One V
« Reply #19 Dátum: 2012, 09 19, 19:40:34 »
Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy vettem egy HTC ONE V telefont,ami független,de CM9 van rajta.
Vannak apró hibái,épp ezért szeretném visszatenni a gyári romot,amit sikerült is letöltenem .

RUU_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.22.401.1_Radio_20.76.30.0835U_3831.19.00.120_release_273801_signed

A telefon nem hajlandó elfogadni a gyári frissítést.
A megoldásban kérném a segítségeteket.
Köszönettel!! 

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: HTC One V
« Reply #20 Dátum: 2012, 09 19, 19:55:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy vettem egy HTC ONE V telefont,ami független,de CM9 van rajta.
Vannak apró hibái,épp ezért szeretném visszatenni a gyári romot,amit sikerült is letöltenem .

RUU_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.22.401.1_Radio_20.76.30.0835U_3831.19.00.120_release_273801_signed

A telefon nem hajlandó elfogadni a gyári frissítést.
A megoldásban kérném a segítségeteket.
Köszönettel!! 

A készüléked bootloadere nyitva van, ezt jelenti a UNLOCKED  valamint az s-on a bootloaderbe!
One X-ből kiindulva gondolom fel kell tenni egy gyári recoverit, és visszazárni a bootloadert hogy fel tudj tenni gyári RUU-t!
Vagy felteszel egy jó főzött romot!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One V
« Reply #21 Dátum: 2012, 09 19, 20:01:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy vettem egy HTC ONE V telefont,ami független,de CM9 van rajta.
Vannak apró hibái,épp ezért szeretném visszatenni a gyári romot,amit sikerült is letöltenem .

RUU_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.22.401.1_Radio_20.76.30.0835U_3831.19.00.120_release_273801_signed

A telefon nem hajlandó elfogadni a gyári frissítést.
A megoldásban kérném a segítségeteket.
Köszönettel!!
You are not allowed to view links. Register or Login
F pont.

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: HTC One V
« Reply #22 Dátum: 2012, 09 19, 20:03:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
F pont.

Akkor jól gondoltam! :D

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One V
« Reply #23 Dátum: 2012, 09 19, 20:07:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor jól gondoltam! :D
Bizony! :D

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One V
« Reply #24 Dátum: 2012, 09 19, 20:27:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy vettem egy HTC ONE V telefont,ami független,de CM9 van rajta.
Vannak apró hibái,épp ezért szeretném visszatenni a gyári romot,amit sikerült is letöltenem .

RUU_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.22.401.1_Radio_20.76.30.0835U_3831.19.00.120_release_273801_signed

A telefon nem hajlandó elfogadni a gyári frissítést.
A megoldásban kérném a segítségeteket.
Köszönettel!!
OK,kezdjük az elején...:
1.Szedd le pc-re ezt:You are not allowed to view links. Register or Login
Csomagold ki egy tetszőleges mappába a pc-re(legyen pl.:C:/Fastboot)
2.Total Commanderrel nyisd meg a Fastboot mappát,majd Parancsok>DOS parancssor:a felbukkanó DOS ablakba írd be ezt:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot getvar cidez kiírja a készüléked CID-számát.Fontos,hogy az ennek megfelelő RUU-t töltsd le,ugyanis a többi nem fog felmenni!
3.Ha a helyes RUU-t szedted le,akkor ki kell belőle nyerni a rom.zip-et,abból pedig a boot és recovery image-t.
Ehhez a következőt kell tenned:
a..Futtassuk a letöltött RUU-t(duplakatt az exe-re)
-Várjunk,jó néhány percbe beletelhet-a pc-nk sebességétől függően-,hogy a RUU tartalma kicsomagolódik egy ideiglenes könyvtárba.
-Ha elindult az alkalmazás és feljön az üdvözlő képernyő,hagyjuk szépen békén-tehát ne zárjuk be! (Kicsit áthelyezhetjük a képernyőnk valamelyik szélére,mert útban lesz a többi művelethez.Ugyanis háttérbe nem helyezhető...)
b.Start gomb,jobb egérklikk>Intéző
c.Az intéző címsorába gépeljük be a következőt:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
%Temp%
d.Ez kilistázza az ideiglenes mappánk teljes tartalmát
e.Módosítsuk a nézetet Dátum szerint csökkenőbe
f.Tallózzunk a mappákhoz,az első,legfrissebb dátumhoz tartozó kell nekünk.Valami ehhez hasonló neve lesz:
{57272B35-4463-4AF0-BBA8-46E26B4274F0},ezen belül is van egy újabb mappa,abban van,amit keresünk.
g.Nyissuk meg,a benne található rom.zip-et másoljuk a pc-re egy tetszőleges mappába.Ebben benne van az összes partíció,ami a RUU futtatásakor települ:
-hboot
-system
-recovery
-ramdisk
-userdata...stb...
4.A boot_signed.img és a recovery_signed.img-t másold a Fastboot mappába!
5.DOS ablakba,egymás után:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot flash recovery recovery_signed.img
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot reboot-bootloader
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot erase cache
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot flash boot boot_signed.img
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot reboot-bootloader
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot erase cache
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot oem lock
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot reboot-bootloader
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
fastboot erase cacheHa mindez megvan,akkor futtatsd a RUU-t.