2024, 03 28, 12:38:10

Szerző Téma: HTC One V  (Megtekintve 80016 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: HTC One V
« Reply #100 Dátum: 2013, 08 18, 09:22:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ma azt válaszolta a hivatalos kapcsolat, h első olvasatra simkártya hibát mondanak...

Köszönöm szépen! :) S csak pl bemegyek a T-be és kérek egy másik sim kártyát?
Múltkoriba bementem a szervizbe.. De az emberke... Hát sikerült 5perc alatt felhúznia. Így inkább eljöttem onnan.
Annyira nem bírom mikor hülyének nézik az embert. Egyből azzal jött, hogy "igen, valószínű a rengetek programtól van ez ami a készüléken van", hozzáteszem a gyári szoftverek mellett van kb 3program amit marketről töltöttem le, és az használom. A másik, amin behaltam.. "Az sem jó, hogy ide- oda van pakolva a memóriakártya fényképezőgép, pc, mp3 lejátszó, majd újra vissza a telefonba". Valósznű azért vettem bele egy 8Gb-ost, hogy pont ezeket kerüljem el. Eléggé irritáló egy ember. Ugyanezt játszotta a még annó, mikor Omnia I-em volt. Ő ezt a gyönyörűen betanult szöveget  nyomja évek óta. Végül, mielőtt elköszöntem volna tőle nagy idegeségemben, ezt találta mondani: "Amúgy meg csak szoftvert frissítenek a telefonon, de így, hogy nincs itt a memóriakártya (mert ugye nem vittem, gondolván a hiba ezer %, hogy nem jön elő), nem is küldeni fel, mert: "Tudom én, hogy ez mennyi pénzbe kerül nekik??"
Szóval szerencsére van még egy- két szerviz itt Székesfehérváron, van még hova vinni. :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ityu

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Mio
  • PDA ROM: P560
Re: HTC One V
« Reply #101 Dátum: 2014, 01 01, 17:41:04 »
Sziasztok! Hogy tudom behozni a telómon a bootloader menüt? A hangerő+ki/be kapcsolók egyidejű megnyomására nem jön be. Valamit elcsesztem mert valószínű rossz kernelt tettem rá...

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One V
« Reply #102 Dátum: 2014, 01 15, 10:45:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Hogy tudom behozni a telómon a bootloader menüt? A hangerő+ki/be kapcsolók egyidejű megnyomására nem jön be. Valamit elcsesztem mert valószínű rossz kernelt tettem rá...
A Beállítások-ban (Ki/Be almenü) a Gyors rendszerindítás mellől a jelölést vedd ki. Utána kapcsold ki a készüléket, majd úgy kapcsold be, hogy közben nyomva tartod a Hangerő LE gombot.

Nem elérhető _ap_

  • Hozzászólások: 316
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • PremiumLiveSets
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: ViperOne
Re: HTC One V
« Reply #103 Dátum: 2014, 02 06, 13:56:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!


Barátnőmnek egy évvel ezelőtt vettem egy htc one V telefont. Az első gyári szoftverfrissítésig minden gond nélkül működött, azóta azonban telefonálás közben gyakran (4-5 hívásonként) megszakítja meg a hívást, többször a telefon is újraindul. (a probléma nem pontosan a szoftverfrissítéssel kezdődött, hanem az után) A problémán nem segített az azóta megérkezett 2. gyári szoftverfrisítés sem. Legújabban már nem csak hívás közben, hanem pl sms írás közben is újraindul a készülék.


Kérdéseim:
Az eddigi tapasztalataitok alapján ez típushiba, hardveres hiba vagy szoftveres hiba inkább?
Amennyiben szoftveres hiba, orvosolni tudjuk-e egy gyári adatok visszaállításával, vagy ez esetben custom rom  megoldás lehet-e?


Köszi a tanácsokat előre is!


most nézem, féléves is elmúlt a történet most h új fejleményt vett a dolog. a hossza meghaladja az itteni karakterszámot, így nem írnám le, tömören szervizben volt a teló, kicserélték a fél készüléket, de a probléma továbbra is fenn áll.
természetesen a gari közben lejárt és most megy a harc h megint menjen szervizbe... de nem ez a lényeg. amellett h mindenki mást mond (forgalmazó, szerviz, htc) pár érdekesség is elhangzott amiről kíváncsi vagyok mi a véleményetek, mert bár ráció mindegyikben lehet, elsőre nem épp hihető sztorik:


- miután hongkongi a készülék, előfordulhat h a hazai szolgáltatókkal nem tud barátságot kötni mert ottani szolgáltatóspecifikus cuccok vannak benne, így benne van a pakliban h javíthatatlan (by htc)
- ha van viber a telefonon akkor ez okozhatja ezt a jelenséget, tele van az internet ezzel (egyet sem találtam) a jelenséggel (by forgalmazó)


namost az elsőt valamelyest kizárja, hogy volt pár hónap amíg működött minden gond nélkül. ugyanez igaz a viberes témára is, hisz nem az első pár hónap után lett feltelepítve. találkozott már bárki a fenti két jelenség valamelyikével, vagy netto bullshit ahogy jelenleg gondolom? :)


Nem elérhető generalscream

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC one V
  • PDA ROM: 12345678
Re: HTC One V
« Reply #104 Dátum: 2014, 04 14, 16:59:31 »
Sziasztok ! Nemrégiben kerult hozzám egy "HTC one V" Készulék ,amin megelozoleg kernelt akartak cserelni,csak balul sult el a dolog. Azota a telefon ha bekapcsolom csak az udvozlo kepernyoig jut el....aztan ott meg is ragad se ki se be kapcsra nem reagal,magyarul megfagy. A kerdesem a kovetkezo,mivel nem vagyok tul jaratos a dolgokban DE szeretnem megjavitani,es meg tanulni hogy is megy az egesz rendszer,lenne valaki aki elmagyarazna mit kel tegyek ? A bootloaderje nyitott,tehat mar romot is csereltek rajta elotte.Addig el jutok hogy belepjek a bootloaderbe ha lemerul az akksi ,es ujra rateszem a toltore aztan a szokasos ( power gom plusz hangero le) fogast megcsinalom.De tovabb nem megy. Elore is koszi a segitseget  ;)