2024, 07 27, 09:12:20

Szerző Téma: Allwinner A10/A13 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb./ConCorde)  (Megtekintve 200522 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető djfnz

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Mini 2
  • PDA ROM: Cyan 10
Sziasztok! A minap hozzám került egy ilyen csoda Funtab LUNA 7C40W neki áltam frissíteni a leírás alapján de 47 % nál kilépet egy hibával.. most világít rajta a led (kék) ha rákötöm a gépre és az usb-t is felismeri de a Livesuit azt írja hogy nem található eszköz.. valaki tud valami tippet,hogy mikor tudhatom amikor download módba van?


Nem elérhető ombre70

  • Hozzászólások: 25
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: wayteq
  • PDA: oneplus
  • PDA ROM: marshmallow
  • Skype: adenagy
jay book 9905
« Reply #351 Dátum: 2013, 05 14, 16:46:55 »
Sziasztok! Lehet hogy nem tablet, de majdnem ;) Az egyik ismerősömnek, van egy jay book 9905 androidos (2.3) rendszerrel ellátott netbookja, de valamit állítólag "kitörölt" és azóta nem bootol be neki, csak az androidos logó világít... Elhozta hozzám hogy csináljam meg neki, mondván hogy én értek az androidhoz De bakker ezen se boot menü se setup nem tudok belépni sehová....
Nem tudna valaki segíteni hogy lehet ezen hard resetet csinálni vagy újratelepíteni?! Találtam valami fórumot, de az német nyelvű lövésem nincs mit írnak... You are not allowed to view links. Register or Login
Valami leírást valaki pls. vagy hol nézzek utána?! Köszi a segítséget.

Nem elérhető bozoka

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq
  • PDA: atab7g
  • PDA ROM: 4.0.3
Sziasztok

Van egy aTab7g szerkentyűm.  Felraktam rá egy CM10-es romot, sajátkezüleg szerkesztett kompatibilitás fájllal,
mivel nem találtam hozzá és nem ment a gsensor. Most megy a gsensor de ha bekapcsolom az automatikus képernyőelfordulást akkor minden a feje tetejére áll. Minden helyzetben fordítva van a kijelző, ha kikapcsolom az auto elfordulást, akkor abban a pillanatbanminden a helyére áll. Van valakinek valami ötlete, hogy hol és mit lehet átírni, ha egyáltalán lehet.

Előre is köszönöm
Üdv


Nem elérhető oswald

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Budapest
  • PDA: semmi
  • PDA ROM: semmi
Sziasztok!

Nekem is van egy Yeahpad A13-asom és rendeltem a kínai népköztársaságból egy másik aksit (3000 mAh) Be is forrasztottam, lemerítettem teljesen, majd teljesen feltöltöttem, de így is kb. ugyanannyit bír mint az előző (filmnézés közepes fényerőn 2:45 perc). Egy battery calibration programmal töröltem a data/system/batterystats.bin   fájlt. Van ötletetek, tapasztalatotok, hogy mit kellene tennem? Vagy ez a 2:45 perc a reális egy 3000 mAh akksinál?

Nem elérhető god95

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SIII GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Üdv! Valakinek van tapasztalat az Ainol Novo 9 Spark táblagépről és ha van mik az észrevételei? Köszi

Nem elérhető god95

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy SIII GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
mivel nem nagyon irt senki a kérdésemre gondoltam vagy senki nem használja azt a tabletet, ezért arra lennék kiváncsi mik a vélemények az ainol tabletekről általánosságban, minőségben? köszi

Nem elérhető azsak

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung galaxy S
  • PDA ROM: Bezke
Üdv urak!
Érdeklődnék hogy van-e valakinek akai tab-7800as tabetje. mienk nagyon be van lassulva és nem találok rá megoldást.illetve a rootolást sem sikerült még megoldanunk. Van valakinek ötlete?

Nem elérhető b1317

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Htc Kaiser
  • PDA ROM: 1.56.405.5
Sziasztok! Van egy Overmax dv-tb-09e tabletem az a problémám,hogy kb 10 perces müködés után saját magátol visszalép a home képernyőre bármelyik programból,vagy akár a beállítások menüböl.Mit javasoltok a probléma megoldására.Gyári visszaállítás megcsináltam.

Nem elérhető e102

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • A Profi
    • e102Rp WEB STUDIO
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: 9100XWLQ2
Sziasztok,
MyAudio 10" tabletnak a tolto bemenetet cserelte mar valaki?? Ha esetleg valamit tudtok merre talalhato szervìz az is nagy segìtsèg lenne:) Ugye a mini usb toltes ennel a fajtanal kizart de van esetleg megoldas hogy a tolto csatlakozoban levo pockot kicsereljuk?
Koszonom
You are not allowed to view links. Register or Login[/center]

Nem elérhető Sinistral

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: S5570XWKS7
  • PDA ROM: 2.3.5
You are not allowed to view links. Register or Login
Parancsolj afórum
You are not allowed to view links. Register or Loginés a letöltési link You are not allowed to view links. Register or Login

Sziasztok!
Most vettem én is egy NAVON platinum 10 -est és már nem él a link. Valaki nem mentette le véletlenül? :ima:

Nem elérhető benz2014

  • Hozzászólások: 54
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9105P
  • PDA ROM: Jelly Bean 4.2.2
Sziasztok! :)

Van egy Allwinner A13 7 Q88 típusú tabletem és gyári rom kellene mert újra szeretném rakni honnan tudom letölteni a gyári romot és a programot amivel újra kell rakni?
Mert már sokszor csináltam csak a telómnál cserélgetem mindig a romot de ezt a tabletest nem vágom! :/

Nem elérhető Lacus921107

  • Hozzászólások: 12
  • PFC Fan
  • PDA: I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE
Sziasztok!!

Nem tudom hogy jól helyre írok

nekem van egy, M-TECH aTab 9.7 3g tábletem , és bekapcsol de az android fel íratott nem adja be, és nem lehet valamit rá tenni, szoftvert vagy custom rom vagy valamit ?

előre is köszönöm a választ

Nem elérhető Lacus921107

  • Hozzászólások: 12
  • PFC Fan
  • PDA: I9070
  • PDA ROM: I9070XXLQE
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető colt

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Ainol Novo 7 Tornados / Palm m515 / Palm V
  • PDA ROM: 4
Hello!

Remélem jó helyen járok... szeretnék segítséget kérni egy Ainol Novo 7 Tornados unbrickelésben, mert eléggé elakadtam (nem én rontottam el, már deep brick-ként vettem, tanulási célzattal :) )
A Slatedroidon van róla pár infó, csak éppen vagy nem jó hozzá, vagy pl. semmire sem jók :) Ha valaki tud segíteni linkekkel, vagy már csinált ilyet, megköszönnék némi magyarázatot.
(Pl. USB Burning tool, vagy Livesuit kell hozzá? Mert egyikkel sem megy mondjuk, de hol ezt javasolják, hol azt...)

Előre is köszi mindenkinek, aki esetleg megpróbál segíteni :)

Nem elérhető Ameron

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go IGO 8
  • PDA: I900DXID1
  • PDA ROM: i900BOHI1
Szaiasztok!

Olyan problémám van:

Kaptam egy Tabletet ( Allwinner A13 Q88 7" tablet 4GB-os. jelenleg a gyári 4.0.4-es rendszer van rajta, viszont szeretném feltenni rá a CyanogenMod 10-et.

a segítségeteket szeretném kérni hogy hogyan is lássak neki, ( első androidos készülékem)
- Hol találok Drivert Windoes 7 x64-hez
- Hogyan tudom "rootolni", illetve feltenni rá az új oprendszert,
- Hol tudom beszerezni, mivel az itt elérhető link: You are not allowed to view links. Register or Login sajnos nem jó ( látni a google dive-ban de nem tudom letölteni, mert azt írja "hiba történt...."

A segítséget előre is köszönöm. :)

Tamás.

Nem elérhető Macipofa

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • PDA ROM: N71000XXDMC2
You are not allowed to view links. Register or Login
Szaiasztok!

Olyan problémám van:

Kaptam egy Tabletet ( Allwinner A13 Q88 7" tablet 4GB-os. jelenleg a gyári 4.0.4-es rendszer van rajta, viszont szeretném feltenni rá a CyanogenMod 10-et.

a segítségeteket szeretném kérni hogy hogyan is lássak neki, ( első androidos készülékem)
- Hol találok Drivert Windoes 7 x64-hez
- Hogyan tudom "rootolni", illetve feltenni rá az új oprendszert,
- Hol tudom beszerezni, mivel az itt elérhető link: You are not allowed to view links. Register or Login sajnos nem jó ( látni a google dive-ban de nem tudom letölteni, mert azt írja "hiba történt...."

A segítséget előre is köszönöm. :)

Tamás.
Sziasztok, és BUÉK!

Ez engem is érdekelne 1 Myaudio 704SR -hez.
Erről a típusról nemigazán találok semmit.

Előre is köszönet a segítségért.

Maci

Nem elérhető Bocy

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Evo 3D GSM,galaxy mini s6500
  • PDA ROM: YAS4,Cm10.1
Sziasztok!
Hoztak hozzám egy Flytouch 8 10.1" tabletet hogy nézzem meg.
Bekapcsolás után bal felsö sarokban megjelenik egy pingvin.
utána egy felirat jelenik meg Android World itt megáll.
Probáltam recoverybe belépni de sehogy nem jön össze.
Tudna valaki segiteni?
Köszönöm elöre is!

Nem elérhető dopeman111

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i900
  • PDA ROM: i900XGHJ5/AOHJ2
Arnova 10c G3
« Reply #367 Dátum: 2014, 01 19, 19:33:19 »

Sziasztok , talán tud valaki segíteni. Adott egy Arnova 10c G3 ami bootolásnál elakad.

Már 3 napja túrom a netet de sehonnan nem tudok letőlteni egy Firmwarét.  >:(

Nem elérhető dopeman111

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i900
  • PDA ROM: i900XGHJ5/AOHJ2
Ui:

Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Processeur ARM Cortex A8 (1 GHz)  (ezért írtam ide)
Ecran 10,1" (1024x600px)
1Gb RAM

Előre is köszönöm ha valaki seíteni tud újratelepíteni.

Nem elérhető pajkos66

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Huawei s7 slim
  • PDA: Huawei s7 slim
  • PDA ROM: s7-201w
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Most vettem én is egy NAVON platinum 10 -est és már nem él a link. Valaki nem mentette le véletlenül? :ima:

Köszönöm Sinistral fórumtársnak,hogy segített feléleszteni a navon tablettemet.Üdv.

Nem elérhető pajkos66

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Huawei s7 slim
  • PDA: Huawei s7 slim
  • PDA ROM: s7-201w
Keresnék Navon platinium 10.1" tablethez gyári romot ha valakinek van a tarsolyában,kérem jelezze.Köszönettel.

Nem elérhető adrianhorvath

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Navon
  • PDA ROM: 4.1.2
Nekem is egy navon platinum 10-es tabletem van. Ha valakinek megvan a működő rom vagy letöltési link, ami él, legyen szíves elküldeni.

Nem elérhető pricer

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Haier W910
  • PDA ROM: HW-W910-H01-S001-WW1
Sziasztok !

Szintén egy Navon Platinum 10 -el van gondom, sajnos a linkek már nem működnek.
Aki a leírások alapján hozzájutott, letiltotta a privát üzenetet, vagy nem válaszol :(
Ha valakinek sikerült korábban letölteni a megfelelő romot, legyen szíves ossza meg velem is.
Előre is köszönöm!

Üdv

Nem elérhető csox

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: softvinerevb a 13 mid tablet pc.
  • PDA ROM: imm76d
  • Skype: hkroly
sziasztok . szert tettem egy softwinerevb mid a 13-ra hibás androiddal, tettem rá egy cwm.-et de valszeg valami behányt mert nem tölti be az androidot....na már most, próbáltam feltenni rá egy új romot ls.-el  és phonixel is....nem megy mert nem látja a tabletet a pc. és az eszkozkezelőben azt írja " usb device (vid 1f3a pid efe8) és egy sárga felkiáltó jel van elötte...próbáltam a ls.-el usb drivert cserelni de nem változik semmi...mivel a tabletet nem látja a pc. így nem is tudok romot cserelni......segiccsen má valaki mert már 1.5 hete ezzel kínlódok, előre is köszönöm. lehetséges hogy az usb kábel a tré? .....usb portot má csereltem de nem változik semmi

Nem elérhető robyksz12

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: Lg GT 540
  • PDA ROM: GT540-V20C-MAR-EST 2011
  • Skype: robyksz34
Sziasztok akad egy Lenovo tablet ami ugye nem az LenovoLTB033 néven forgalmazzák és még vagy 100 néven.
Sajnos sehol nem találok rá romot A13 cortex 8-as 3g wifi miegymás van benne.Ha vki tudna megoldást Pheonix Suite se látja Please Help :)