2024, 04 27, 01:47:24

Szerző Téma: Allwinner A10/A13 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb./ConCorde)  (Megtekintve 197334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Próbáld meg újratelepíteni a play-t.Nem biztos,hogy segít,de bármi előfordulhat.
Innen le tudod tölteni az apk fájlját:You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető ati711

  • Hozzászólások: 129
  • PDA: SM-N9005 / 4.4.2 / N9005XXUENB1 / KOT49H.N9005XXUENB4
You are not allowed to view links. Register or Login
  Szevasz!
Angolok nem tudom dolgoznak-e, nem olyan népség.
A Toshibára elöző írásom óta találtam megoldást, persze 5 napi kotorászás is segített kitisztítani a tennivalókat.
Már tegnap meg előtte is küzdöttem a Java SDK meg társa telepítésével, mert csak azon keresztül DOS szerű "gyalogos" parancsokkal lehet feltenni a Recoveryt, onnan már könnyű, de már bejutottam "parancsoltam" (reboot..), most szedtem ROMokat, meg egyebeket, holnap veszek egy levegőt, nekiugrok.
Olyan infot is szedtem (ezért kell sokat, mindenhonnan olvasni), hogy a bejutás: power_ elenged_röccen_power gyorsan 3*_utána vol+. Ez rendben van, de ha 4* nyomok powert, brick ("elveszett")
lesz a TAB...
 Na, neked sok sikert, ha hétfőn, hát hétfőn, de legyen.
    Üdv: StMiklos


Na végre tegnap megérkezett a masina. Az angolok tényleg nem kapkodták el a dolgot. Hétfőn az eladó feladta de még csütörtök estig egy raktárban csücsült míg átjött Bp-re aztán tegnap délelőtt ki is szállította a DHL.

Jelenleg most van két masina. Igaz egyik használhatatlan, képernyő törése, repedése miatt. Várom mi lesz annak a sorsa, írtam az eladónak hogy megérkezett, ez a termék hibátlan. Köszi. Küldje a címet és a pénzt aztán elrendezem hogy a sérült termék a gyárba kerüljön. Legalábbis így egyeztem vele.

Ainol Novo 7 Crystal ARM dual core A9, Amlogic8726-M6, 1,5Ghz CPU, dual Mali400 GPU, 1GB DDR3 ROM

- első benyomások tökéletesek.
- amitől féltem az a túlzott hamar lemerülés és a gyenge wifi jel. De kellemesen kellett csalódnom, mert ezeket az akadályokat amit én tételeztem fel is tökéletesen veszi, legyűri.

Ma megpróbálok egy két játékot, hogy lássuk mit tud e téren.

Billentyűzetes tartód, táskád megérkezett? Milyen? Ez ügyben szeretnék érdeklődni hogy mit érdemes frissíteni ha csak a nyelvezetet és a betű kiosztást szeretném bővíteni, magyarítani. Jelenleg az angol van, multi language-ben benne volt sok nyelv, de a magyar nem. Tehát ilyen ékezetes betűket nem tudok előhozni. Bár van rövid ö, de pl. ő nincs stb..

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Hmm úgy látom egyedül vagyok ezzel a csodamasinával  (aTAB7t) :)
Sebaj,keresgélek tovább.
Bár lehet senkinek sem lesz szüksége rá,de ha mégis,itt van egy zsáknyi rom A13-as masinákhoz:You are not allowed to view links. Register or Login
Regisztrálni sajnos kötelező,de szerintem megéri :)
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető szoszo1973

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: v 845
  • PDA ROM: pro celestial
Tisztelt fórumtársak!

Nagy segítségre lenne szükségem.

A téma: concorde one tab rom frissítés illetve downgrade.

Sehogy nem sikerül feltenni az ominózus drivert : USB Device(VID_1f3a_PID_afe8)
Illetve látszólag felrakja, az eszközkezelőben ott van hibátlanul, de mikor el akarom indítani a livesuite progit nem indul el. Hibaüzenet: Install the driver fail! The program will exit.
Már rengeteg mindent próbáltam: 3 számítógépen is 7zip-el csomagolok, samsung gyári usb kábelt használok de semmi változás.
A concorde fórumán ( és egyébként külföldi fórumokon is látom, hogy megy a küzdelem) látom, hogy másoknak is van ilyen problémája de megoldás igazából nem született még, csak találgatások vannak.

Van valami speciális illesztőprogram vagy segédprogram ami kellhet ehhez a driver-hez?
(Java, SDK, net framework stb akármi)

Valakinek van valami ötlete?
Előre is köszönöm.
Üdv

Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt fórumtársak!

Nagy segítségre lenne szükségem.

A téma: concorde one tab rom frissítés illetve downgrade.

Sehogy nem sikerül feltenni az ominózus drivert : USB Device(VID_1f3a_PID_afe8)
Illetve látszólag felrakja, az eszközkezelőben ott van hibátlanul, de mikor el akarom indítani a livesuite progit nem indul el. Hibaüzenet: Install the driver fail! The program will exit.
Már rengeteg mindent próbáltam: 3 számítógépen is 7zip-el csomagolok, samsung gyári usb kábelt használok de semmi változás.
A concorde fórumán ( és egyébként külföldi fórumokon is látom, hogy megy a küzdelem) látom, hogy másoknak is van ilyen problémája de megoldás igazából nem született még, csak találgatások vannak.

Van valami speciális illesztőprogram vagy segédprogram ami kellhet ehhez a driver-hez?
(Java, SDK, net framework stb akármi)

Valakinek van valami ötlete?
Előre is köszönöm.
Üdv
Szerintem a Concorde fórumon nagyobb sikerrel járhatsz, bár vagyunk páran itt is, ott is, mégis ott több szaki van erre a tabra specializálódva.
Egyébként, ha olvastad az ottani csevegést, akkor ott is arra jutottak, hogy be kell vinni a Concorde szervizbe, ott megcsinálják tutira ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről


Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
You are not allowed to view links. Register or Login
Tisztelt fórumtársak!

Nagy segítségre lenne szükségem.

A téma: concorde one tab rom frissítés illetve downgrade.

Sehogy nem sikerül feltenni az ominózus drivert : USB Device(VID_1f3a_PID_afe8)
Illetve látszólag felrakja, az eszközkezelőben ott van hibátlanul, de mikor el akarom indítani a livesuite progit nem indul el. Hibaüzenet: Install the driver fail! The program will exit.
Már rengeteg mindent próbáltam: 3 számítógépen is 7zip-el csomagolok, samsung gyári usb kábelt használok de semmi változás.
A concorde fórumán ( és egyébként külföldi fórumokon is látom, hogy megy a küzdelem) látom, hogy másoknak is van ilyen problémája de megoldás igazából nem született még, csak találgatások vannak.

Van valami speciális illesztőprogram vagy segédprogram ami kellhet ehhez a driver-hez?
(Java, SDK, net framework stb akármi)

Valakinek van valami ötlete?
Előre is köszönöm.
Üdv

A problémád azért van,mert a tab-od nincs download módban!
A concorde-ot nem ismerem,de nekem is ugyanezt csinálja,amíg download módba nem teszem.
Az én tabomon a megoldás hosszan tartom a powert,amíg kikapcsol(8-10 másodperc) és elindítom a live suite-ot,majd a tabot a power+volume + kombinációval(kb 5 másodpercig kell tartani őket)!Bár látszólag nem történik semmi,de ha kirakod az asztalra az eszközkezelő ablakát,akkor látod a folyamatot(PC-n).Így már elindul a live suite,és be tudom tallózni a kívánt img fájlt(a wizard-ot nem használom).utána megint a power hosszan,hogy kikapcsoljon,majd újra a power+vol+ kombóval bekapcsolom és kb 6-8 másodpercig tartom,ha jó hozzá az img fájl felugrik egy ablak,amiben választhatok,hogy simán telepítem a romot,vagy formázza meg a tab memóriáját és úgy telepítse(tiszta telepítés).Így elsőre kb ennyi.
Sajnos a concorde-nál lehet,hogy más kombinációkkal tudsz download módba lépni,ennek utána kell járj,de a hiba megoldása szerintem nálad is ugyanaz :)
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető szoszo1973

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: v 845
  • PDA ROM: pro celestial
You are not allowed to view links. Register or Login
A problémád azért van,mert a tab-od nincs download módban!
A concorde-ot nem ismerem,de nekem is ugyanezt csinálja,amíg download módba nem teszem.
Az én tabomon a megoldás hosszan tartom a powert,amíg kikapcsol(8-10 másodperc) és elindítom a live suite-ot,majd a tabot a power+volume + kombinációval(kb 5 másodpercig kell tartani őket)!Bár látszólag nem történik semmi,de ha kirakod az asztalra az eszközkezelő ablakát,akkor látod a folyamatot(PC-n).Így már elindul a live suite,és be tudom tallózni a kívánt img fájlt(a wizard-ot nem használom).utána megint a power hosszan,hogy kikapcsoljon,majd újra a power+vol+ kombóval bekapcsolom és kb 6-8 másodpercig tartom,ha jó hozzá az img fájl felugrik egy ablak,amiben választhatok,hogy simán telepítem a romot,vagy formázza meg a tab memóriáját és úgy telepítse(tiszta telepítés).Így elsőre kb ennyi.
Sajnos a concorde-nál lehet,hogy más kombinációkkal tudsz download módba lépni,ennek utána kell járj,de a hiba megoldása szerintem nálad is ugyanaz :)

Köszönöm a hozzászólást! Ezt már próbáltam de a végén nem indul el a rom töltés hanem rögtön leáll a Upgrade fails 0x162 ÉŐS.....stb hibaüzenettel.
Itt a fórum elején is azt írják, hogy a livesuitnak el kell indulni tab nélkül, ha nem indul akkor a driver nincs rendesen feltelepítve.
Azért kösz.

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Próbáltad többször is egymás után rátölteni a romot?Nekem volt olyan,hogy elsőre leállt hibával,de utána felment.Kipróbáltam már vagy 20 romot,ha nem többet:),és eddig annyi problémám akadt max,hogy nem működött a tab(nem reagált,csak a fizikai gombokra).Én a helyedben kipróbálnám ezt a romot:[urlhttp://www.techknow.t0xic.nl/forum/index.php?topic=4597.0][/url]
Már tettem fel az enyémre,de mivel az egy M-tech aTAB7t így sajnos nem működik rendesen(az érintő panel vertikális és horizontális irányai fel vannak cserélve:D )
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Azt is elmesélem,hogy jártam már úgy is,hogy a live suite leállt olyan 10% környékén,azaz jóformán semmi sem volt a tabon,de mégis itt van az élők sorában:).Ezek után valahogy semmilyen félelem érzetem sincs a romolás miatt:)
Már csak azt kéne tudnom,hogyan tudom ki és be csomagolni az img fájlokat.Eddig elolvastam néhány leírást,de az angol nyelvi hiányosságaim miatt valahogy nem akar sikerülni:)
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető attis76

  • Hozzászólások: 64
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab2 7" Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Szeretném az elején leszögezni, hogy kezdő vagyok a témában.
Nemrég vásároltam egy Navon Platinum 10-es tabit. Nem tudom, hogy mit sikerült elállítanom, de akárhányszor bekapcsolom mindig visszaáll a gyári beállítás. Az addig telepített alkalmazások eltünnek :shock:
Akármit csinálok (factory reset gyári beállítás vissza) csak nem akar megjavulni.
Mi lehet a hiba?
Előre is köszi.

Sziasztok!

Végül is szerviz lett a fenti storry vége mivel még garis a cucc. Nem biztos, hogy jól döntöttem a  szervizt illetően, mivel egy rom csere náluk 1 hónap volt. De most már mindegy. A lányeg, hogy megkaptama cuccost. És itt most nem is tudom, hogy örüljek, vagy ne ennek... Ugyanis a korábbi ICS helyett JB került fel rá, de alapból nem rootolt :'(
Szerintetek hogyan tudnám rootolni?

Előre is köszi a segítséget.

Nem elérhető Lutzifer

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: asus a636
  • PDA ROM: xxxx
Sziasztok!
Gondom a következő! Navon platinum 10 táblagépnél előhozom a recovery menüt, de csak a reboot menü világít, nem tudom kiválasztani a factory resetet. A recovery gond nélkül előjön, de bármit csinálok, köztük a hivatalos "volume up/down"-t, semmi nem történik, csak a system reboot marad kijelölve. Esetleg ötlet?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Végül is szerviz lett a fenti storry vége mivel még garis a cucc. Nem biztos, hogy jól döntöttem a  szervizt illetően, mivel egy rom csere náluk 1 hónap volt. De most már mindegy. A lányeg, hogy megkaptama cuccost. És itt most nem is tudom, hogy örüljek, vagy ne ennek... Ugyanis a korábbi ICS helyett JB került fel rá, de alapból nem rootolt :'(
Szerintetek hogyan tudnám rootolni?

Előre is köszi a segítséget.


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attis76

  • Hozzászólások: 64
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab2 7" Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm! Ezt próbáltam már én is, de nem sok sikerrel  :'(
Viszont az jutott eszembe, lehet hogy az ADB driverek nincsenek rendesen fent.

Keresgéltem a tabomhoz, de nem igazán találtam.
Ha esetleg valakinek lenne ADB driverhez linkje Navon Platinum 10-hez, azt megköszönném.

rstwingo

  • Vendég
Concorde tabOne-hoz csináltam egy romot, de elvileg a DPS Dream 7-hez is jó

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető htom127

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Ascend y200
  • PDA ROM: Android 2.3.6 Gingerbread
üdv
érdeklődnék, hogy van é itt valakinek Window(YuanDao) N70s tabtete?
ha igen, milyen főzött romot érdemes rátenni, ami kipróbáltan jó?

rstwingo

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Concorde tabOne-hoz csináltam egy romot, de elvileg a DPS Dream 7-hez is jó

You are not allowed to view links. Register or Login

Frissült a rom, gyors javításon eset át
Sikerült az óra problémát is megoldani, most már telepítés után, már a jó és pontos időt mutat

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Sziasztok!

A minap a kezembe került egy ilyen (You are not allowed to view links. Register or Login) tablet pc amit tudok róla:
MID Alwinner Tech A13

Az lenne vele a gondom, hogy megnyomom a bekapcsoló gombot, "szépen" be is kapcsol csak sajnos az ANDROID feliraton nem jut túl a dolog:(
Van valami ötletetek, hogy mit lehetne vele csinálni?
Sajnos az általános download, vagy recovery-t nem találom benne a szokásos bekapcsgomb+hanegrő Fel/Le kombinációval próbálkoztam de semmi:S

Segítségeteket előre is köszönöm!:)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető azoz

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: tablet
  • PDA ROM: A10 ic 4.0.0
Nekem is hasonló bajom van csak Build Excellent q8-as mondjuk A10-esem vam ...:)
egyelőre olvasgatom a fórumot....Livesuittal kell lementeni csak hát megfeleő rom kellene.
Most éppen  agoogle playyel szenvedek mert se a shazam se a Google maps nem megy fel,mert inkompatibilitást ír :(
Build.prop átirtam nexus s -re,meg samsungot egy leírás alapján, de így se megy permission-öket is szedtem hozzá de így se,bár csak 4-5 xml-t írt át....
Ha valakinek van még valami egyszerűbb módja,amihez nem kell flashelni .....vagy jobb built.promja,bővebb  permission....

 :oops:

Nem elérhető laleer

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: htc hero
  • PDA ROM: 3.2
Sziasztok!
Gondom a következő! Navon platinum 10 táblagépnél előhozom a recovery menüt, de csak a reboot menü világít, nem tudom kiválasztani a factory resetet. A recovery gond nélkül előjön, de bármit csinálok, köztük a hivatalos "volume up/down"-t, semmi nem történik, csak a system reboot marad kijelölve. Valaki kérem segítsen!
Előre is köszönöm!

Nem elérhető attis76

  • Hozzászólások: 64
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab2 7" Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Végül is szerviz lett a fenti storry vége mivel még garis a cucc. Nem biztos, hogy jól döntöttem a  szervizt illetően, mivel egy rom csere náluk 1 hónap volt. De most már mindegy. A lányeg, hogy megkaptama cuccost. És itt most nem is tudom, hogy örüljek, vagy ne ennek... Ugyanis a korábbi ICS helyett JB került fel rá, de alapból nem rootolt :'(
Szerintetek hogyan tudnám rootolni?

Előre is köszi a segítséget.


Senki?  :'(

Nem elérhető attis76

  • Hozzászólások: 64
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab2 7" Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0
Márhogy erre gondoltam
Ha esetleg valakinek lenne ADB driverhez linkje Navon Platinum 10-hez, azt megköszönném.

Nem elérhető roccsa

  • Hozzászólások: 15
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S GT-I9000
  • PDA ROM: Tsunami X 4.8 Android 4.2.2
Sziasztok!

Valaki segítsen mert már teljesen tanácstalan vagyok, több módszert is kipróbáltam, hogy miként tudnám feltelepíteni  egy Coby Kyros MID 8042 tabletre a Google Play-t és egyéb alkalmazásokat! Milyen firmware jó hozzá és hogy tudnám lefrissíteni!? Ez a módszer sikertelen volt :
You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető zlatan

  • Hozzászólások: 3213
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: iPhone 7, iPad 2017
  • PDA ROM: Legújabb IOS :)
9"-os tablethez talált már valaki valami tartót?
Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

Nem elérhető tjaczko

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: Galaxy S i9000
  • PDA ROM: XWJVQ
Sziasztok!

Lehet hogy nem ide kellene írnom. Nekem egy DPS Dual 7 tabletem van. Ha valaki tudna segíteni ezzel a tabbal kapcsolatban jelezze. Köszönöm.

Nem elérhető zlatan

  • Hozzászólások: 3213
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: iPhone 7, iPad 2017
  • PDA ROM: Legújabb IOS :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lehet hogy nem ide kellene írnom. Nekem egy DPS Dual 7 tabletem van. Ha valaki tudna segíteni ezzel a tabbal kapcsolatban jelezze. Köszönöm.

You are not allowed to view links. Register or Login
Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.