2024, 09 19, 18:58:58

Szerző Téma: Allwinner A10/A13 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb./ConCorde)  (Megtekintve 202823 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető drams

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: wayteq 5"tab, navon platinum tab
  • PDA ROM: PF08.2913.36M7588Q
Navon platinum tablet
« Reply #150 Dátum: 2012, 09 27, 16:29:58 »
Segítségeteket szeretném kérni !!!

Vettem egy navon platinum tabletet, a gyerek játszott rajta és valószínűleg rosszul rajzolta a belépési ábrát, minek a következtében azt írja ki " túl sok mintarajzolási próbálkozás jelentkezzen be a google fiókjával .   Igen ám de sajnos a wifit csak úgy tudom elérni, ha beléptem. Valakinek valami okos ötlete, esetleg factory reset, ha igen akkor hogyan.   Bocs a sok idióta kérdésért .   Válaszotokat előre is köszönöm.



Nem elérhető loyalhudy

  • Hozzászólások: 41
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: MIUI 2.3.4a
Re: Allwinner A10 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb.)
« Reply #151 Dátum: 2012, 09 28, 13:11:31 »
Gépre kötve valahogy lehet neki netet adni.
Nézz utána ennek ha nem lesz más

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
Re: Navon platinum tablet
« Reply #152 Dátum: 2012, 09 28, 20:27:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítségeteket szeretném kérni !!!

Vettem egy navon platinum tabletet, a gyerek játszott rajta és valószínűleg rosszul rajzolta a belépési ábrát, minek a következtében azt írja ki " túl sok mintarajzolási próbálkozás jelentkezzen be a google fiókjával .   Igen ám de sajnos a wifit csak úgy tudom elérni, ha beléptem. Valakinek valami okos ötlete, esetleg factory reset, ha igen akkor hogyan.   Bocs a sok idióta kérdésért .   Válaszotokat előre is köszönöm.

A lányom ugyanígy járt a telefonjával. Sajna csak a factory reset segít ilyenkor.
Meg kell próbálnod recovery módba rakni. Kapcsold ki (nem stand by) és amikor visszakapcsolod nyomd folyamatosan valamelyik gombot. Hogy melyiket az készülékenként változhat.
A recovery módban találni fogsz factory reset menüt

LL

Nem elérhető drams

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: wayteq 5"tab, navon platinum tab
  • PDA ROM: PF08.2913.36M7588Q
Re: Allwinner A10 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb.)
« Reply #153 Dátum: 2012, 09 28, 21:51:46 »
Köszi a választ, de csak addig jut a készülék, hogy az androidos figura fekszik és két piros pötty van rajta. Semmilyen menü nem érhető el illetve hiába teszem usb-re nem történik semmi.    egyelőre eddig jutottam.
Sajnos nem egy népszerű készülék, így nincs rá semmi okosság sajna.


Mégegyszer köszi.

Nem elérhető drams

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: wayteq 5"tab, navon platinum tab
  • PDA ROM: PF08.2913.36M7588Q
Re: Allwinner A10 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb.)
« Reply #154 Dátum: 2012, 09 29, 19:39:54 »
SiiiiiiiiiiiiiiiiiiiKerüüüüüüüüüüüüüülttttttttttttttttt!!!!!!!!!


Köszi luckyluke. Tanulság, nem egyszer kell a gombokat végignyomkodni. Napközben küzdöttem vele és nem sikerült. Mérgemben majdnem földhözvágtam és szigorúbban ( erőből ) nyomtam meg a gombokat és egy pici pattanás mire azt hittem, hogy áttoltam a gombot a másik oldalra, de meglepetésemre bejött a menüje.

Tehát a megoldás másoknak okulásként a gombokat erősen kell nyomni,nem finomkodva,  mert nem igazán minőségi a kidolgozás.

Kapcsoljuk ki a készüléket, nem stand by.
Nyomjuk meg a bekapcsológombot és a hangerő lefelé gombot egyszerre.
Bejön az android figura a hasán egy piros felkiáltójellel.
Ekkor egyszerre megnyomjuk a bekapcsológombot és a hangerő fel gombot egyszerre és láss csodát előjön a menü.
Bizonyos esetben a cache ürítés segít, de javaslom a factory resetet ami alapállapotba hozza a készüléket. Lehet újra testreszabni a kicsikét.   

Mégegyszer szeretném megköszönni luckyluke segítségét. Remélem tudom valahogyan viszonozni.

Üdv:   Drams

Nem elérhető Pista

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Teclast P85 Rk3066
  • PDA ROM: android 4.0.4
Re: Allwinner A10 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb.)
« Reply #155 Dátum: 2012, 10 07, 14:43:16 »
Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a tabletről?
You are not allowed to view links. Register or Login

Most készülök vmit venni és nem nagyon vagyok otthon a témában. Tudtok valamiféle tanácsokat adni a fentieken kívül?

Előre is kösz!

Üdv.:
Pista

Nem elérhető stmiklos

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Hannspree HG01, ASUS, (ZTE Blade)
  • PDA: ZTE Blade, Tab: Ainol AuroraII, Eten X600, M800
  • PDA ROM: First Strike
Re: Allwinner A10 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb.)
« Reply #156 Dátum: 2012, 10 07, 22:34:28 »
"Mi a véleményetek erről a tabletről?"
Ha azonnal és magyarországi garanciával lenne, még azt is mondanám: nem rossz.
(Még akkor is, ha én inkább direktben "messziről " vásárolok, annak kockázataival)
Kérdezz rá a garanciára, hogy is van?
Nem jót sejtet a 7-10napos DHL  szállítás.
Nem lebeszélni akarlak, csak felhívni valamire a figyelmed.
    Üdv: StMiklos

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Tab ONE - jó szerintem.

Első héten eléggé dobálta a WiFi jelét, de összebarátkoztak a routerrel.

A gyári billentyűs tok tablet rögzítése nekem nem tetszik, szerintem nem elég stabil.

A proci annyit tud mint egy mi meglepő 1 GHz-es proccer.

BT egyáltalán nem hiányzik...erről később.

GPS talán, navira lehetne használni. Ha lenne BT lehetne rákötni külső GPS-t.

HDMI-t egyébként se használok.

Olvasgatni, netezni, játszani hibátlan.

Play (market) kompatibilitása hagy némi kívánnivalót, sok mindennel nem kompatibilis, ami egyébként simán fut rajta. Nekem a Concord saját appját is nemkompatibilisnek  >:(  mutatja (aki leszedte, átdobhatná...köszi)
You are not allowed to view links. Register or Login
Yarnernek válaszolok csak már ide.
Tab One
Előrebocsátom, hogy a számítástechnikai és kommunikációs eszközöket laikusként használom, de hiszem, hogy ezeknek számomra is működniük kellene. Ebből következik, hogy tanácsokat szívesen fogadok.
Szóval. Hazahoztam, nem látott semmit. Olvastam a csatornákról a routeren, váltottam, így működget. Próbáltam több csatornát, nem tapasztalok különbséget.
Dolphin, Chrome, meg ami eleve rajta volt számomra használhatatlanul lassú, folyton leáll. Csak az Opera mini elfogadható.
You Tube elég jó.
Lezárt képernyőnél a WiFi általában szétkapcsol, felélesztés után néha - elég hosszú idő alatt - magától csatlakozik, de többnyire nekem kell piszkálnom. Így aztán a levelek is csak akkor jönnek, ha amúgy is használom.
Eltávolodom a routertől 7-8 m-re, csak egy üvegfal van köztünk, a jelerősség leesik, a böngészés sebessége szinte használhatatlanul lelassul. További 7-8 m-t távolodva (ott van a kerti bútor) többnyire megszűnik a jel Ugyanitt a feleségem Lumia 800-a hasít. Ugyanitt minden készülék látja a kb ötödik szomszédot (falu, nem kis távolság) csak ez nem.
Nem töltöttem le semmi olyat (pl időjárás), ami állandóan frissítgetne, sehol sem ikszeltem be az automatikus frissítést.
Ez a készülék csak egyetlen módon kapcsolódik a külvilághoz, nekem pont ezzel van bajom.
Egyébként a Concorde honlapján van fóruma, van, akinek hasonló gondjai vannak, mint nekem, de a többség dícséri. Náluk ki is lehet próbálni.


Áthelyeztem a beszélgetést, itt folytassuk, mivel az A13 és A10 csipek annyiban különböznek csak és kizárólag, hogy az A13-ban nincs HDMI. Szóval a többi közös ;)
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Sztupy!


Mit kellen írni a build.prop-ba, hogy ne legyen minden második appnál inkompatibilitási probléma a playen???


Köszi előre is
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Sziasztok!Én ma jutottam hozzá egy DPS Dream 7 tab-z!Még hozzá édesapám jóvoltából aki vett ma egy Samsung okos TV-t az Euronics-n és ez volt a ráadás!
Egész jó kis kütyü ez,pláne ha a külső 3G modem-el össze tudom hozni!A támogatási listájában benne van,már csak az APN beállításokat kell belőni és remélem menni fog!Feltéve ha T-mobile mobilnetes APN beállításai jók erre a kütyüre!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztupy!


Mit kellen írni a build.prop-ba, hogy ne legyen minden második appnál inkompatibilitási probléma a playen???


Köszi előre is

Nem feltétlenül a build.prop-ot kell macerálni. Van egy xml pack amit be kell másolni valahová a system-be (sajna most nincs nálam a tab, hogy megnézzem és akkor egy csomó dolog megjavul. Holnap megpróbálom előkeresni a file-okat meg a helyét

LL

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem feltétlenül a build.prop-ot kell macerálni. Van egy xml pack amit be kell másolni valahová a system-be (sajna most nincs nálam a tab, hogy megnézzem és akkor egy csomó dolog megjavul. Holnap megpróbálom előkeresni a file-okat meg a helyét

LL
megcsináltam, azokat továbbra sem látta a play-en, amit addig sem....már ha arra a 4 db permission fájlra gondolsz
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
megcsináltam, azokat továbbra sem látta a play-en, amit addig sem....már ha arra a 4 db permission fájlra gondolsz
Van nálam egy permissions.zip amiben 35 db xml van. Én ezt raktam fel az enyémre.  A zip kicsi ha adsz egy email-t akkor elküldöm

LL

Nem elérhető 56k

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S3 // ConCorde Tab One // Nexus S
  • PDA ROM: XXDLIB-JB 4.1.1 // 4.0.4 // 4.1.2(stock)
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztupy!


Mit kellen írni a build.prop-ba, hogy ne legyen minden második appnál inkompatibilitási probléma a playen???


Köszi előre is

 build.prop módosítása engem is érdekelne. Köszi.

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
megcsináltam, azokat továbbra sem látta a play-en, amit addig sem....már ha arra a 4 db permission fájlra gondolsz
Hali

Próbáld akkor ezeket a build.prop-ba átírni:

ro.build.description=GT-I9100-user 2.3.4 GINGERBREAD XXKG2 release-keys
ro.build.fingerprint=samsung/GT-I9100/GT-I9100:2.3.4/GINGERBREAD/XXKG2:user/release-keys

Így egy Galaxy SII-nek kell látnia. Ha még az xml-eket is bemásolod sztem jó lesz.
Ha a build-et átírtad full restart kell

LL

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali

Próbáld akkor ezeket a build.prop-ba átírni:

ro.build.description=GT-I9100-user 2.3.4 GINGERBREAD XXKG2 release-keys
ro.build.fingerprint=samsung/GT-I9100/GT-I9100:2.3.4/GINGERBREAD/XXKG2:user/release-keys

Így egy Galaxy SII-nek kell látnia. Ha még az xml-eket is bemásolod sztem jó lesz.
Ha a build-et átírtad full restart kell

LL
rendes vagy, hogy segíteni próbálsz, de ezen is túl vagyok már...de majd próbálkozom, ha valami összejön, szólok úgyis, addig meg várom, hogy sztupy feléledjen :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

rstwingo

  • Vendég
Na nekem is megjött a Concord One Tab ma reggel
Már takarítva  is van a felesleges dolgoktól, az árát teljesen megéri
Viszont ez a nem kompatibilitási móka engem is érdekelne

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Na nekem is megjött a Concord One Tab ma reggel
Már takarítva  is van a felesleges dolgoktól, az árát teljesen megéri
Viszont ez a nem kompatibilitási móka engem is érdekelne

Hali!

Nekem van egy concorde tab 9.7 IPS-em gyári állapotban (még  :D ) Azzal nem volt semmi gondom, minden (nekem kellő) alkalmazást elértem a play store-ban.

LL

P.S. Bár érdekelne, hogy van e rá újabb rom mert a gyári az gyakran fagyogat

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Nekem van egy concorde tab 9.7 IPS-em gyári állapotban (még  :D ) Azzal nem volt semmi gondom, minden (nekem kellő) alkalmazást elértem a play store-ban.

LL

P.S. Bár érdekelne, hogy van e rá újabb rom mert a gyári az gyakran fagyogat
az nem allwinner tudtommal, inkább nézd meg a concorde fórumon

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
az nem allwinner tudtommal, inkább nézd meg a concorde fórumon

Sent from SGS III GT-I9300

Épp ott jártam az előbb. Letöltöttem a Rom-ot, a LiveSuit-al megpróbáltam frissíteni, hibával leállt és most nem indul a Tab  :'(
Küzdök vele, remélem sikerül életet lehelnem bele

LL

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Épp ott jártam az előbb. Letöltöttem a Rom-ot, a LiveSuit-al megpróbáltam frissíteni, hibával leállt és most nem indul a Tab  :'(
Küzdök vele, remélem sikerül életet lehelnem bele

LL

hát..legrosszabb esetben beviszed nekik, ha bp-en vagy, ingyen gyorsan megcsinálják neked.

You are not allowed to view links. Register or Login
az nem allwinner tudtommal, inkább nézd meg a concorde fórumon
Sent from SGS III GT-I9300

de allwinner, megnéztem, szorri...
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
hát..legrosszabb esetben beviszed nekik, ha bp-en vagy, ingyen gyorsan megcsinálják neked.

Miskolcról nem olyan eccerű :)

LL

Nem elérhető Vattila

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Navon Platinum 10
  • PDA: Navon Platinum 10
  • PDA ROM: CM9
Sziasztok,
Hátha tud valaki segiteni Navon platinum 10 tablet ügyben.  új romot raktam rá, ami majdnem tökéletes, csak a touch nem működik. Usb egérrel persze oké. CM9 Nightly a rom, de aokp -vel ugyanez a helyzet. Cwm van rajta, adb működik. Yarvik nevű tipus gyári romjával szintén ez a helyzet. Ha van valakinek gyári Navon 10 romja, légyszi tegye fel. Vagy egyéb megoldás is jó, ha elindul tőle a touch.
Köszi, vattila

rstwingo

  • Vendég
marcedli

A concord One fórumába linkeltem egy általam módosított build.prop fájlt, amivel
megy a google play rendesen (látszik minden rendesen)

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
marcedli

A concord One fórumába linkeltem egy általam módosított build.prop fájlt, amivel
megy a google play rendesen (látszik minden rendesen)


láttam, de épp dolgozom...
keress rá az automateit-re. Látszik?

a betűtípust a settings/kijelzőnél nem tudod nagyobbra venni?
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login