2024, 09 19, 04:02:07

Szerző Téma: Allwinner A10/A13 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb./ConCorde)  (Megtekintve 202799 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem a legújabb, az október 15i van fent.... ;)

megkérdezem majd concordékat, odaadhatom-e neked

Sent from SGS III GT-I9300

megkérdeztem...

Jártam bent a cégnél, majd a honlapra is felkerül, de addig is engedélyt kaptam, hogy megosszam veletek:

szóval itt a 2012. október 15-i rom, ICS concorde tab one készülékekre:

You are not allowed to view links. Register or Login

vegyétek és vigyétek!


Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Sziasztok
Hozzám került egy mid gép amin nemtöltődőt be az Android. Tipusa: Mid 7" Android 4.0 -ás operációs rendszerrel 1.5 Ghz -es processzorral, 512mb rammal és 4 GB -os belső memóriával. Képek alapján igy néz ki You are not allowed to view links. Register or Login
Szétszedve az alaplapon a szám A291-MID rev1.0 Egy programmal kiolvastam belőle amit lehetett Tipos: A10 Serial:20080411  Rom: 4.0.3IML74K20120502 test-keys. Ezt a rom verziót a Mid Moonse M713 tabhoz találtam. Fel is toltam rá, szépen el is indul de a képernyő eltolódik jobbra 1cm minden más jól működik. Próbáltam ennek a gépnek másik 2 romját de azoknál nem működik az érintő, és a kép elvan csúszva 1 cm jobbra. Ezek után rápróbáltam több romot is amit az Orosz Mid Moonse M713 fórumon linkeltek , de mindnél fenn áll a képernyő eltolódási hiba. 1 rom van aminél jó minden. A kép is a helyén van egérrel is jó és a rom is stabil, de ott az árintő fordítva működik. Ha a jobb sarkába bökök ball sarokba érzékel. Arra gondoltam hogy az érintő driver-ét valahogy ki kellene cserélni. Valaki tudna esetleg segiteni hogy ezt a műveletet hogyan lehetne megcsinálni. Hol található az android rendszerbe a driver?

rstwingo

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Hozzám került egy mid gép amin nemtöltődőt be az Android. Tipusa: Mid 7" Android 4.0 -ás operációs rendszerrel 1.5 Ghz -es processzorral, 512mb rammal és 4 GB -os belső memóriával. Képek alapján igy néz ki You are not allowed to view links. Register or Login
Szétszedve az alaplapon a szám A291-MID rev1.0 Egy programmal kiolvastam belőle amit lehetett Tipos: A10 Serial:20080411  Rom: 4.0.3IML74K20120502 test-keys. Ezt a rom verziót a Mid Moonse M713 tabhoz találtam. Fel is toltam rá, szépen el is indul de a képernyő eltolódik jobbra 1cm minden más jól működik. Próbáltam ennek a gépnek másik 2 romját de azoknál nem működik az érintő, és a kép elvan csúszva 1 cm jobbra. Ezek után rápróbáltam több romot is amit az Orosz Mid Moonse M713 fórumon linkeltek , de mindnél fenn áll a képernyő eltolódási hiba. 1 rom van aminél jó minden. A kép is a helyén van egérrel is jó és a rom is stabil, de ott az árintő fordítva működik. Ha a jobb sarkába bökök ball sarokba érzékel. Arra gondoltam hogy az érintő driver-ét valahogy ki kellene cserélni. Valaki tudna esetleg segiteni hogy ezt a műveletet hogyan lehetne megcsinálni. Hol található az android rendszerbe a driver?

Ezek a driverek a kernelbe vannak beágyazva, ha azt ki tudod cserélni, akkor nyert ügyed van

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Mára már túlvágyok kb 20-25 romon. Hol a kijelző jó hol az érintő.  Lassan elfogy a lehetőség. Úgy látszik valahogy csak össze kell hozni egy romot. Hihetetlen hogy ezek a kis Kínaiak össze szednek pár alkatrészt a sufniba hegesztenek egy romot rá aztán már megy is a piacra.  Már pár napja keresek  progit Windowsra amivel valahogy ki lehetne csomizni a .img filét és ki tudnám cserélni a nekem megfelelő driverokat de elég reménytelen.   

rstwingo

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Mára már túlvágyok kb 20-25 romon. Hol a kijelző jó hol az érintő.  Lassan elfogy a lehetőség. Úgy látszik valahogy csak össze kell hozni egy romot. Hihetetlen hogy ezek a kis Kínaiak össze szednek pár alkatrészt a sufniba hegesztenek egy romot rá aztán már megy is a piacra.  Már pár napja keresek  progit Windowsra amivel valahogy ki lehetne csomizni a .img filét és ki tudnám cserélni a nekem megfelelő driverokat de elég reménytelen.

Ahhoz hogy ezt megtudd csinálni, linux redszer kell és nagyfoku androidos programozási tudás
ezt csak úgy nem lehet megcsinálni

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Mára már túlvágyok kb 20-25 romon. Hol a kijelző jó hol az érintő.  Lassan elfogy a lehetőség. Úgy látszik valahogy csak össze kell hozni egy romot. Hihetetlen hogy ezek a kis Kínaiak össze szednek pár alkatrészt a sufniba hegesztenek egy romot rá aztán már megy is a piacra.  Már pár napja keresek  progit Windowsra amivel valahogy ki lehetne csomizni a .img filét és ki tudnám cserélni a nekem megfelelő driverokat de elég reménytelen.
unyaffs azt hiszem, van windowsra is.

de ha ezzel akarsz foglalkozni, irány az xda, és olvass, rengeteg tutorial van ott rom készítéshez

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
unyaffs on már túlvágyok kibont mappát az img-böl, de mind üres. Mennék xda ra csak nem túl erős az angol tudásom. Jo pár oldalt átnéztem a témába így kerültem ide is . Nem hiszem hogy egy drivert áttenni az egyik rombol a másikba komoly programozói  tudás kell. Egy másik fórumon egy srác hasonló hibával küzdőt simán kicserélte és jó lett. Sajnos az a fórum pár hónapja totál halott priviben sem válaszolt az ember. Én már az img kicsomagolásánál elakadtam.   

Nem elérhető stmiklos

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Hannspree HG01, ASUS, (ZTE Blade)
  • PDA: ZTE Blade, Tab: Ainol AuroraII, Eten X600, M800
  • PDA ROM: First Strike
You are not allowed to view links. Register or Login
unyaffs on már túlvágyok kibont mappát az img-böl, de mind üres. Mennék xda ra csak nem túl erős az angol tudásom. Jo pár oldalt átnéztem a témába így kerültem ide is . Nem hiszem hogy egy drivert áttenni az egyik rombol a másikba komoly programozói  tudás kell. Egy másik fórumon egy srác hasonló hibával küzdőt simán kicserélte és jó lett. Sajnos az a fórum pár hónapja totál halott priviben sem válaszolt az ember. Én már az img kicsomagolásánál elakadtam.
Próbálj ROMot letölteni az EKEN tabletek oldaláról.
Nekem sikerült onnan egy noname tabot helyrehozni.
A10/512MB/4MB/0,3Mp..  Eken T01A volt, ami felment...
   Üdv: StMiklos
Az általam sikerrel telepített ROM csak dátumban különbözik a tiédtől, többi jelzés azonos és a felbontás (ami nem mindegy) 480*800

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Köszi hogy próbálsz segíteni. Arra már én is rájöttem hogy ahol elcsúszik a kép 800x444 a felbontás minél jó  800x480. Eken T01 romokat is próbáltam aminél jó a kép ott nem működik az érintő és a legtöbb szenzor. Elixir2 telepítem minden felrakót rom után. abba jól látszik mi működik és mi nem. Most a cwm et tanulmányozom CyanogenMod romokba könnyebb turkálni legtöbb A10 már van 4.0.4/4.1

Nem elérhető stmiklos

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Hannspree HG01, ASUS, (ZTE Blade)
  • PDA: ZTE Blade, Tab: Ainol AuroraII, Eten X600, M800
  • PDA ROM: First Strike
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi hogy próbálsz segíteni. Arra már én is rájöttem hogy ahol elcsúszik a kép 800x444 a felbontás minél jó  800x480. Eken T01 romokat is próbáltam aminél jó a kép ott nem működik az érintő és a legtöbb szenzor. Elixir2 telepítem minden felrakót rom után. abba jól látszik mi működik és mi nem. Most a cwm et tanulmányozom CyanogenMod romokba könnyebb turkálni legtöbb A10 már van 4.0.4/4.1
Szevasz!
Na ebbe én is belefutottam, 2 EKEN ROM közül, dacára, hogy elvileg hozzá való volt, az első nem jött be, csak a második.
Az első szép képernyővel "jött", de simogathattam napestig, nem mozdult, a második lett jó!

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Van esetleg letölthető forrásod ahhoz a romhoz ? Hátha még nem próbáltam .

Nem elérhető stmiklos

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Hannspree HG01, ASUS, (ZTE Blade)
  • PDA: ZTE Blade, Tab: Ainol AuroraII, Eten X600, M800
  • PDA ROM: First Strike
You are not allowed to view links. Register or Login
Van esetleg letölthető forrásod ahhoz a romhoz ? Hátha még nem próbáltam .
Szevasz!
Talán jól írom, mert másolni nem tudom:
4.0.3-97F1-D1-H2-H01-N412.20120305
Ez  az, ha nem leled, szólj, átküldöm valahogy.
    Üdv: StMiklos

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Ez még nem volt fent már csúszik is felfele. Kép jó de a tapi nem működik. 97F1-D1-H2-H01-N413.20120309 ezt a verziot találtam. Dátum nem stimmel a tiedel. Lehet hogy neked is ez nem ment. Ha tudod feltehetnéd valahova 2 verziódat

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez még nem volt fent már csúszik is felfele. Kép jó de a tapi nem működik. 97F1-D1-H2-H01-N413.20120309 ezt a verziot találtam. Dátum nem stimmel a tiedel. Lehet hogy neked is ez nem ment. Ha tudod feltehetnéd valahova 2 verziódat
a dátum előtti azonosító (h01 és n413, mindkettő) determinálja a kijelző meghajtóit. olyan romot keress, ami egyezik az eredeti, működő rom azonosítójával. már ha van ilyen....

Sent from SGS III GT-I9300
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető stmiklos

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Hannspree HG01, ASUS, (ZTE Blade)
  • PDA: ZTE Blade, Tab: Ainol AuroraII, Eten X600, M800
  • PDA ROM: First Strike
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez még nem volt fent már csúszik is felfele. Kép jó de a tapi nem működik. 97F1-D1-H2-H01-N413.20120309 ezt a verziot találtam. Dátum nem stimmel a tiedel. Lehet hogy neked is ez nem ment. Ha tudod feltehetnéd valahova 2 verziódat
A tab már nincs nálam, a gyereknél van, (most egy AuroraII-vel birkózok), emlékezetem szerint amit "idéztem" az volt a nyerő, de tudok adni még egyet:
t01a-zx-0329, az biztos, hogy ez is volt fenn.
 Ha kell küldöm (ebben az értelemben jó az állapot: mit veszthetsz?): üdv: StMiklos
Jut eszembe: ezt tegnap találtam:http://tabletmods.blogspot.hu/2012/06/eken-t01a-firmware-upgrade.html

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Feltettem CyanogenMod 9 és10 is de sajna nem működik az érintő és a forgatás. Ugyan ott vagyok ahol eddig   >:(

Nem elérhető stmiklos

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Hannspree HG01, ASUS, (ZTE Blade)
  • PDA: ZTE Blade, Tab: Ainol AuroraII, Eten X600, M800
  • PDA ROM: First Strike
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem CyanogenMod 9 és10 is de sajna nem működik az érintő és a forgatás. Ugyan ott vagyok ahol eddig   >:(
Szevasz!
Mint említettem, az enyém noname és nagyon hajazott az EKEN T01A-ra.
Miután minden beállítást elfelejtett kikapcsolás után és több sikertelen ROMos javítási kísérletem volt, kínomban szétszedtem (néhány köröm ráment, nem az enyém, a készüléké) keresve BACKUP cellát, ami sok szerkezetben őrzi az információt.
Ebben nem volt ugyan, viszont a panelon ott virított az EKEN T01A jelzés. Végül ez irányított az EKEN oldalára és ott találtam ami jó volt.  (A körömhiány összerakva nem látszik, hibamentes.)
   Üdv: StMiklos

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Hi

Mostanra szerintem miden lehetőséget kiaknáztam rom ügyben. Amit csak találtam A10/13 gépekhez rátöltöttem. CyanogenMod 9/10 minden formába kipróbáltam. ezzel a rom verzióval megy minden csak a kép van elcsukva.
sun4i_crane_pfd7__0505    eredeti IMG név amit be kell flashelni
crane_pfd7-eng 4.0.3 IML74K 20120502 test-keys Miután elindul a tab rendszerbe így azonosítja a romot.
Sajna a driver kinyerése a Kernelböl nem olyan egyszerű.
 

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető didu

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Flyer Note2 4.1 Mk802lll tvbox
  • PDA ROM: Android 3.2.1-4.1.2
Megoldódott. Működik szépen :D.

Nem elérhető P87

  • Hozzászólások: 55
  • Navigáció / Navigation: i9000
  • PDA: i9000 + Padfone 2
  • PDA ROM: Slim 4.2.2.build.8-OFFICIAL / gyári + root
Sziasztok!

MyAudio Tablet Series9 908A típusú tabletre szerttem volna megvásárolni a Chameleon Launchert, de a vásárlás nem sikerült, "az alkalmazás egyik eszközével sem kompatibilis." üzenetet kaptam.
Megnéztem a neten, és a MINIMUM REQUIREMENTS: ●  Android 7" or 10" tablet (not a phone), ●  800x600 (or higher) resolution, ●  Android 3.2+ and not a custom ROM.
A készülék 9,7"-os, felbontása 1024x780, ICS 4.0.3-al.
Mi lehet a gond? Csak 7" vagy 10"-on fut szó szerint? Tudtok erre megoldást?

Előre is köszi!

Nem elérhető luckyluke

  • Hozzászólások: 42
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD, Onda VI10 Elite
  • PDA ROM: Runny Xtreme Surprise - v3.0.0, Android 4.0.3 V1.1
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

MyAudio Tablet Series9 908A típusú tabletre szerttem volna megvásárolni a Chameleon Launchert, de a vásárlás nem sikerült, "az alkalmazás egyik eszközével sem kompatibilis." üzenetet kaptam.
Megnéztem a neten, és a MINIMUM REQUIREMENTS: ●  Android 7" or 10" tablet (not a phone), ●  800x600 (or higher) resolution, ●  Android 3.2+ and not a custom ROM.
A készülék 9,7"-os, felbontása 1024x780, ICS 4.0.3-al.
Mi lehet a gond? Csak 7" vagy 10"-on fut szó szerint? Tudtok erre megoldást?

Előre is köszi!

2 dolgot tehetsz alapvetően, de mindkettőhöz root-olt gép kell

1. Megszerkeszted a build.prop file-t és ekkor a géped azt hazudja a play-nek, hogy más mint valójában és engedni fogja letölteni a progit. (megjegyzem nekem ez nem járt túl sok sikerrel)

2. Valakitől (most is kösz) kaptam egy xml gyüjteményt ami az engedélyeket tartalmazza. Ezt fel kell másolni és utána restart és örömködés

ZS

Nem elérhető bakobela

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Navon Platinum 10
  • PDA ROM: POV ProTab 25XXL
Sziasztok! Nemrég vásároltam egy Navon Platinum 10 tabletet. Megpróbáltam Custom ROM-ot varázsolni rá, de sajnos a Clockworkmod install után alkadtam. Mivel nem volt specifikusan ehhez a tipushoz, ezért egy gyakorlatilag ugyan ilyen tablet-hez (csak más a gyártó) való CWM-et toltam rá. Innen kezdődtek a problémáim. A CWM mint flashelés után kiderült kínai így nem igazán érthető számomra a hibaüzenet. A CWM elindul és flashelni is tudok belőle csak jelenleg ezt írja ki mindenre:
E: Can't mount /cache/recovery/command
E: Can't mount /cache/recovery/log
E: Can't open /cache/recovery/log
E: Can't mount /cache/recovery/last_log
E: Can't open /cache/recovery/last_log
Ha valakinek van ötlete, hogy hogyan tudnám megoldani a problémát kérem segítsen!
Nagyon fontos lenne!
Előre is köszönöm!

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Nemrég vásároltam egy Navon Platinum 10 tabletet. Megpróbáltam Custom ROM-ot varázsolni rá, de sajnos a Clockworkmod install után alkadtam. Mivel nem volt specifikusan ehhez a tipushoz, ezért egy gyakorlatilag ugyan ilyen tablet-hez (csak más a gyártó) való CWM-et toltam rá. Innen kezdődtek a problémáim. A CWM mint flashelés után kiderült kínai így nem igazán érthető számomra a hibaüzenet. A CWM elindul és flashelni is tudok belőle csak jelenleg ezt írja ki mindenre:
E: Can't mount /cache/recovery/command
E: Can't mount /cache/recovery/log
E: Can't open /cache/recovery/log
E: Can't mount /cache/recovery/last_log
E: Can't open /cache/recovery/last_log
Ha valakinek van ötlete, hogy hogyan tudnám megoldani a problémát kérem segítsen!
Nagyon fontos lenne!
Előre is köszönöm!
rossz a kernel, ezért nem viszi a tabot. nincs két ugyanolyan tab.ha más a gyártó, valami biztosan eltér, emiatt nem megy.

valszeg más a nand csipen a partíciók címzése

ha van gyári romod hozzá, azzal meg lehet oldani talán.

Sent from SGS III GT-I9300
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bakobela

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Navon Platinum 10
  • PDA ROM: POV ProTab 25XXL
You are not allowed to view links. Register or Login
rossz a kernel, ezért nem viszi a tabot. nincs két ugyanolyan tab.ha más a gyártó, valami biztosan eltér, emiatt nem megy.

valszeg más a nand csipen a partíciók címzése

ha van gyári romod hozzá, azzal meg lehet oldani talán.

Sent from SGS III GT-I9300

Sajna nincs gyári romom. Viszont van egy ugyan ilyen működő tablet a családban. Arról lehet ROM image-et csinálni valahogy? Lehet egy ordenáré nagy hülyeséget kérdeztem ezzel :D

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna nincs gyári romom. Viszont van egy ugyan ilyen működő tablet a családban. Arról lehet ROM image-et csinálni valahogy? Lehet egy ordenáré nagy hülyeséget kérdeztem ezzel :D
tudsz, méghozzá adb-vel

sosem csináltam, de keress rá, biztos megtalálod

backup restore rom with adb

sajnos lehet, hogy adbvel nem fogod tudni elérni a rossz rendszert :( , tehát backup lesz csak restore nem

Sent from SGS III GT-I9300
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login