2024, 04 16, 21:37:00
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note - Általános beszélgetés  (Megtekintve 345300 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Nofra

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • Nofradgil Ura
  • PDA: Galaxy Note
  • PDA ROM: N7000XXLT5
  • Skype: nofradgil_ura
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5825 Dátum: 2015, 03 27, 09:29:07 »
Segítség kérés.

Készülék adatok:
Model: GT-N7000
Product code: GT-N70002BAXEH
Baseband version: N7000XXLT3
PDA version: N7000XXLT5
CSC version: N7000OXXLT2
Kernel version: 3.0.31-1103517 dpi@DELL202 #3
Android version: 4.1.2
Build number: J2054K.N7000XXLT5 (N7000XXLT5)

Nem volt rootolva, frissítés csak a hivatalos Vodás android frissítés ment rá, még évekkel ezelőtt.

Hibajelenség:
A hiba keletkezését nem tudom eseményhez kötni (nem történt semmilyen program-módosítás -frissítés, új app telepítés, stb.)
Normál, hétköznapi használat közben egyszer csak észrevettem hogy visszaállt gyári csengőhangokra, illetve nem látja a saját kamerája által készített képeket.

Amit tettem:
Gyári adatok visszaállítás funkcióval (SD kártyát kivettem), teljes törléssel visszaállítottam a telefont alaphelyzetbe.
Indítás után (mint mikor először vettem kézbe) beállítottam a telefont (Samsung fiók és Google fiók felvételével).

A hiba továbbra is fennáll.

Hibajelenség kiegészítés:
Ha a kamerával fényképezek, azt rendben lementi a telefonra és látja (belső tárterületre is és SD kártyára is). Ha a mappába odamásolom a korábbi képeket (TotalCommander-el), fájlkezelővel megnyitom akkor megjeleníti a gyári "Galéria" (verzió 1.1.30682) alkalmazással a képeket. Ha viszont a gyári alkalmazást önállóan indítom, akkor ugyan abban a mappában csak a frissen fényképezett képet látja, a korábbiakat nem.

Ezzel analóg a helyzet a gyári Zenelejátszójával (verzió: 5.0.5) is, a telefonban lévő hangfájlok vonatkozásában.

Mivel a rendszerbeállítások (gondolom) a gyári médiakezelőket hívja meg, nem tudok háttérképet, csengőhangot váltani, mert a beállításokban nem látszanak az egyébként a mappákban lévő fájlok.

A fájl és mappa jogosultságokat ellenőriztem, azok látszólag rendben vannak.

Segítsetek kérlek!
Előre is köszönöm.

Vegyél egy szalagot, a közepéből indulva a hosszanti éllel párhuzamosan rajzolj két ellentétes nyilat majd készíts belőle Möbiusz-szalagot! Immár a két ellentétes nyíl egyazon pont ellentétes oldalára mutat. A szalagnak egy éle és egy felszíne van, mégis van rajta olyan pont aminek két oldala van.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5826 Dátum: 2015, 03 27, 11:15:10 »
Nézd meg, hogy a nevezet mappákba nincs-e véletlen no_media fájl, ha van töröld és visszaáll a rend

Nem elérhető Nofra

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • Nofradgil Ura
  • PDA: Galaxy Note
  • PDA ROM: N7000XXLT5
  • Skype: nofradgil_ura
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5827 Dátum: 2015, 03 27, 12:01:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd meg, hogy a nevezet mappákba nincs-e véletlen no_media fájl, ha van töröld és visszaáll a rend

Nincs .nomedia fájl a kérdéses mappákban.

Azóta viszont kínomban tovább próbálkoztam a fényképek (DCIM) mappában a következővel:
Pár korábbi kép dátumát átállítottam mai dátumra (TC-vel, mivel tegnap előtt volt a gyári állapot visszaállítása) és az így átállított képfájlok láthatóvá váltak.
Ezen felbuzdulva pár hangfájl dátumát is módosítottam, majd egy újraindítás és plusz némi idő eltelte után azok is láthatóvá váltak...

Rendesen vakarom a tökfejem, mi okozza ezt...
Ötlet?
Vegyél egy szalagot, a közepéből indulva a hosszanti éllel párhuzamosan rajzolj két ellentétes nyilat majd készíts belőle Möbiusz-szalagot! Immár a két ellentétes nyíl egyazon pont ellentétes oldalára mutat. A szalagnak egy éle és egy felszíne van, mégis van rajta olyan pont aminek két oldala van.

Nem elérhető LaHermandad

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq
  • PDA: Samsung Galaxy Note GT N7000
  • PDA ROM: N7000XXLTA
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5828 Dátum: 2016, 02 29, 22:19:54 »
Sziasztok! Hűűű de régi hozzá szólások stb vannak itt... lehet maradi vagyok, de nekem most is van note gt n7000 /note1/ 4.1.2.vel... le tiltogattam..törölgettem a nem használatos progikat stb..de elég akadozva működget sajna... gps.nek használnám főként, jó nagy teló.... hogy tudnám helyre hozni??? új-másik rom stb..újabb egyebek? minden féle segítség részletes leírással elfogadnék..nem vagyok egy nagy teló szaki...így magyarázat kell sajna..köszi srácok
régi linkek már nem működnek sajna.... rootolást--room csere stb részletes leírással..persze ha jobb lesz vele a teló...jól jönne...köszi

Nem elérhető rx7tomy

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5829 Dátum: 2016, 03 08, 17:17:09 »
Sziasztok.
Lenne egy gondom a fiam telójával.

Modell: GT-N7000
Android: 4.1.2
Alapsáv: N7000XXLT3
Kernel: 3.0.31-1103517 dpi@DELL202 #3 SMP PREEMPT Sat Apr 20 02:25:55 KST 2013
Build száma: JZO54K.N7000XXLT5

Tegnap még semmi gond nem volt a home gombbal, működött minden gond nélkül, este feltette tölteni.
Nem kellett nagyon nyomni, nem volt semmi gonja eddig.
Ma reggel viszont már egyáltalán nem reagál a home gomb semmire.
Mi lehet a gond, aki tud valami okosságot kérem segítsen.
Előre is köszönöm.
Üdv.