2024, 04 20, 03:39:00
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note - Általános beszélgetés  (Megtekintve 345491 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - rom
« Reply #5775 Dátum: 2013, 09 05, 20:31:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Köszönöm a segítő hozzászólásodat.  :)
A teljesen tiszta 3 file-os,repartos telepítésnek azért gondoltam szükségét,mert mint említettem a készüléken lopásgátló küldözget sms-eket egy telefonszámra.A telefon első tulajdonosa tanácsolta az újratelepítést.
Ő direkt amiatt rootoltatta a telefont,hogy a lopásgátlót tudja aktiváltatni,tehát az sms küldéseim "root szinten" történnek,sima módszerrel nem tudtam eltávolítani,pedig nagyon sokat keresgéltem és sok mindent kipróbáltam.Azt mondta,hogy az avast részeként települt...és én ez alapján próbáltam utána keresni,sikertelenül.Ezért döntöttem a rom telepítés mellett repartícionálással,mert bízom benne ez megoldja a problémát.

nyugalom ,,,, a lopásgátló egy alkalmazás ...kizárt, hogy fent maradjon ha felteszed bármelyik romot . Mobilodinnal is felteheted a gyárit ,  egyből rootolva is lesz ha gyárit szeretnél , a használatáról a S2 topikban olvashatsz de szerintem tudod hol keresd ....    10000000  százalék , hogy pc odinnal vagy mobilodinnal , de akár agy főzött rom feltétele is eltüntet mindent a telódról , ha főzöttet teszel fel akkor vedd ki a micro sd-t   az  a tuti , a formatok közül csinálj meg mindent . A belső memóriát is törli ilyenkor .....

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: Galaxy Note - rom
« Reply #5776 Dátum: 2013, 09 06, 09:42:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nyugalom ,,,, a lopásgátló egy alkalmazás ...kizárt, hogy fent maradjon ha felteszed bármelyik romot . Mobilodinnal is felteheted a gyárit ,  egyből rootolva is lesz ha gyárit szeretnél , a használatáról a S2 topikban olvashatsz de szerintem tudod hol keresd ....    10000000  százalék , hogy pc odinnal vagy mobilodinnal , de akár agy főzött rom feltétele is eltüntet mindent a telódról , ha főzöttet teszel fel akkor vedd ki a micro sd-t   az  a tuti , a formatok közül csinálj meg mindent . A belső memóriát is törli ilyenkor .....

Nagyon köszönöm a segítséget,mostanra már patent minden :)
További jó fórumozást.
Üdv

Nem elérhető murga

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: NC1
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5777 Dátum: 2013, 09 16, 18:20:51 »
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a Note 1-es változata támogatja-e az 5GHz-es wifit?

Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5778 Dátum: 2013, 09 16, 21:02:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a Note 1-es változata támogatja-e az 5GHz-es wifit?

Itt a Note Specifikációja:
You are not allowed to view links. Register or Login

Wlan részleg, ami téged érdekel.

Nem elérhető murga

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S5
  • PDA ROM: NC1
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5779 Dátum: 2013, 09 19, 20:14:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a Note Specifikációja:
You are not allowed to view links. Register or Login

Wlan részleg, ami téged érdekel.


Akkor tehát a dual-band azt jelenti, hogy igen?

Nem elérhető sanyo

  • Hozzászólások: 58
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo my way
  • PDA: Samsung Galaxy Note
  • PDA ROM: Android 4
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5780 Dátum: 2013, 09 20, 15:17:29 »
Hello!

Arra nincs megoldás hogy a 4.1.2 es gyári telenoros rom alatt az uj  S JEGYZET  nél el lehessen tüntetni azt a funkciot hogy ha irok egy jegyzetet ne kelljen cimet adni neki, ami látszik az s jegyzet megnyitásakor? Ezek  olyan kis cimkék hogy kilátni nehéz-valamint kitakarja a jegyzet nagy részét amiröl felismerném könnyen amit keresek. A régi s jegyzet visszaállitására nincs valami  mód? Nem létezik pld. letölthetö program formájában amit nyugdijba küldtek , és a régebbi szoftverekben volt? 

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5781 Dátum: 2013, 10 07, 07:55:36 »
Sziasztok!
Egy picit tégla lett a telefon ,nem akar bekapcsolni egy rom frissítés után .De sikerült downloader módba rakni.Viszont a pc odin csak kéken jelez ,és nem sárgán , azt írja ki hogy :<ID:0/004> Added!! ez most jó, vagy ha nem akkor mi lehet a baja .Mert így nem merem elkezdeni a telepítést.
.A kies telepítve .

Nem elérhető kojak27

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note
  • PDA ROM: N7000XXLT5
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5782 Dátum: 2013, 10 11, 22:59:38 »
Sziasztok!

 A Note-om kikészít! Valami csoda folytán alig van tárhelyem a belső memóriában (260M), de a külsőben viszont ott  az üresség (7G). Néha ennél kevesebb is van, de törölgetek és jobb a helyzet.
Ha egy feltelepített programot szeretnék áttenni az SD kártyára (külső memória) azzal dob vissza hogy:
Nem lehet áthelyezni a(z) Nincs elég tárhely alkalmazást.

 Mi a hiba?  Miért nem tudok belső SD-re áthelyezni alkalmazásokat?

              Kojak

Nem elérhető steelheart79

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: xperia x10
  • PDA ROM: 2.1
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5783 Dátum: 2013, 10 15, 15:58:49 »
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy melyik romot érdemes felrakni a Notera,ami jol birja akksival?Most gyári van fenn rootolva és cwm recoveryvel.
xxxlt 5 ös verzio van most fennt. 12ora 38 perc és abbol 40 perc bekapcsolt képernyö és most van 47% on.Egész nap a zsebemben volt meloban.Csak néha néztem rá.Ez elég gyatra egy akksi idö nem?Köszönöm a válaszokat.

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5784 Dátum: 2013, 10 16, 21:35:45 »
Tud valaki, egy olyan romot ajánlani, amiben mindenhol működik a landscape mód?
Lock screen, tárcsázó, hiváskijelző?

Thx

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5785 Dátum: 2013, 10 16, 22:21:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

 A Note-om kikészít! Valami csoda folytán alig van tárhelyem a belső memóriában (260M), de a külsőben viszont ott  az üresség (7G). Néha ennél kevesebb is van, de törölgetek és jobb a helyzet.
Ha egy feltelepített programot szeretnék áttenni az SD kártyára (külső memória) azzal dob vissza hogy:
Nem lehet áthelyezni a(z) Nincs elég tárhely alkalmazást.

 Mi a hiba?  Miért nem tudok belső SD-re áthelyezni alkalmazásokat?

              Kojak

szia

rootolás nélkül nem fogsz tudni semmit csinálni. közben azon gondolkodom nekem sosem volt ilyen gondom még . a belső memórián a rendszer maga van , a belső sd az 16 gb . arra is fér sok minden .... külsőről nem is beszélek. nem tudom a notod előéletét , én csinálnék egy factory resetet ,  vagy újraraknám az egészet , olvass utána itt a fórumban hogyan kell pc odinnal. feltenném a készülékedhez való gyári romot.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5786 Dátum: 2013, 10 16, 22:26:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy melyik romot érdemes felrakni a Notera,ami jol birja akksival?Most gyári van fenn rootolva és cwm recoveryvel.
xxxlt 5 ös verzio van most fennt. 12ora 38 perc és abbol 40 perc bekapcsolt képernyö és most van 47% on.Egész nap a zsebemben volt meloban.Csak néha néztem rá.Ez elég gyatra egy akksi idö nem?Köszönöm a válaszokat.
Szia .A készülékedhez illő gyári rom teljesen megfelel neked .... mindegyik jól bírja aksival ,  kernel cserével lehet jobb eredményt elérni de ha a notod , közel egy éves , és gyanítom hogy van annyi vagy több akkor ha nem vagy vele megelégedve , vagy a korábbihoz képest  jóval gyengébben muzsikál vegyél egy új gyári aksit .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5787 Dátum: 2013, 10 16, 22:31:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tud valaki, egy olyan romot ajánlani, amiben mindenhol működik a landscape mód?
Lock screen, tárcsázó, hiváskijelző?

Thx

Miauut
Szia ... gondolom volt már fent neked a sweet rom .... én  mintha úgy emlékeznék , hogyha engedélyezve van az elfordulás akkor beállításokban a kijelzőnél akkor fordul minden helyzetben ...

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5788 Dátum: 2013, 10 17, 17:50:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia ... gondolom volt már fent neked a sweet rom .... én  mintha úgy emlékeznék , hogyha engedélyezve van az elfordulás akkor beállításokban a kijelzőnél akkor fordul minden helyzetben ...

Köszi, azt már megettem :)
Most próbálom a [4.3][CM10.2]Team Asylum CM10.2 romot. Meglátjuk.

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető Herrleon

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note, xcover2
  • PDA ROM: Gyári rootolt/ Gyári
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5789 Dátum: 2013, 11 05, 19:33:17 »
Sziasztok.
Véleményetek szerint melyik a legjobb navigációs szoftver erre a telefonra?
 :olvass:

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5790 Dátum: 2013, 11 05, 21:06:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Véleményetek szerint melyik a legjobb navigációs szoftver erre a telefonra?
 :olvass:
  szia ... az amelyik el sem készült rá  :) remélem ebből kitalálod melyik az .

Nem elérhető katyusa

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note
  • PDA ROM: n7000xxlpy
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5791 Dátum: 2013, 12 16, 08:05:41 »
Sziasztok!
Egy Note-t használok, nagyon szeretem és nagyon jó. De pár napja kezd meghülyülni. 1-2 szer lefagyott a kijelzője, most meg csak úgy kikapcsol. Este letettem és ma reggel azt vettem észre, hogy önállósította magát és kikapcsolt állapotban van. Nem merült le, mert simán beüzemeltem és 73%-on áll az akksi.
Vigyázok rá, nem dobálom, semmi. Most félve lesem, hogy mikor kapcsol ki magától újra. És a fekete képernyő miatt nem is lehet észrevenni, csak ha fel akarom oldani a képernyőzárat.
Nagy lehet a baj? Köszi előre is.

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5792 Dátum: 2013, 12 16, 14:45:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy Note-t használok, nagyon szeretem és nagyon jó. De pár napja kezd meghülyülni. 1-2 szer lefagyott a kijelzője, most meg csak úgy kikapcsol. Este letettem és ma reggel azt vettem észre, hogy önállósította magát és kikapcsolt állapotban van. Nem merült le, mert simán beüzemeltem és 73%-on áll az akksi.
Vigyázok rá, nem dobálom, semmi. Most félve lesem, hogy mikor kapcsol ki magától újra. És a fekete képernyő miatt nem is lehet észrevenni, csak ha fel akarom oldani a képernyőzárat.

Nagy lehet a baj? Köszi előre is.

Szia ... szerintem aksi probléma lesz ... teljesen mindegy mit mutat hogy hány % van még benne, ez akkor nagyon igaz ha még az eredeti aksi van benne .Enyém egyéves sem volt cserélni kellett.Kevesebbet számít az aksi életében , hogy hány éves , fontosabb az , hogy hányszor volt töltve kisütve , töltve kisütve ....
Próbáld ki ... tedd töltőre úgy is csinálja e .....
Ha mégis igen akkor  csinálj egy gyári visszaállítást , a kettő közül valamelyik lesz a megoldás . vagy az aksi vagy egy gyári visszaállítás megoldja .

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5793 Dátum: 2013, 12 16, 14:49:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Véleményetek szerint melyik a legjobb navigációs szoftver erre a telefonra?
 :olvass:
Szia .... Sygic  nagyon jó és az is amit elvileg nem adtak ki hozzá
 :)

Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5794 Dátum: 2013, 12 16, 15:44:24 »
Kérnék szépen ötleteket!

Miért van az, hogy bármilyen romot teszek fel, az egy-két hétig tökéletes (amelyik  ;) ), majd meglassul, romlik a GPS, bizonytalan lesz a működése. Próbáltam, már a cache-k törlésével, és a teljes wipe-val is, nem oldotta meg  a problémát.
Az utolsó, most a CM 10.1 volt, teljesen megfelelt nekem, két hétig bírta.

Előre is Thx

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető katyusa

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note
  • PDA ROM: n7000xxlpy
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5795 Dátum: 2013, 12 17, 11:10:04 »
Atikanj, nagyon köszönöm a válaszod. Ünnepek után lehet veszek egy új akksit, ez jó lesz tartalékba. Mert aszt hiszem, még a gyári van benne (használtan vettem a telót tavasszal). Köszönöm!!!

Nem elérhető atikanj

  • Hozzászólások: 708
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG V10 H960A
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5796 Dátum: 2013, 12 17, 14:28:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Atikanj, nagyon köszönöm a válaszod. Ünnepek után lehet veszek egy új akksit, ez jó lesz tartalékba. Mert aszt hiszem, még a gyári van benne (használtan vettem a telót tavasszal). Köszönöm!!!
Szia 

Itthon vegyél és gyárit kizárólag , ne csábulj el , csak ez a jó .-

itthon mert akkor tuti eredeti ha jó helyen veszed .... gyárit , mert szemfényvesztés a több kapacitás  ugyanebben a méretben .  A másik tartaléknak is épphogy jó ha egyáltalán jó .

Nem elérhető dui_Desire HD

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: 2.3
  • PDA ROM: 2.3
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5797 Dátum: 2014, 01 15, 10:04:40 »
ÜDV

kis segítséget szeretnék kérni töletek.
galaxy note-ra lett téve a 4.1.2 oprendszer de azota lassu néha kivagy föleg kameránál és szeretném visszatenni az eredeti 4.1.1-et. ehhez kérénl leirást vagy a dolog menetét ha lehetne.nagyon fontos.remélem tustok segiteni benne. SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem elérhető Capricorn

  • Hozzászólások: 286
  • Capricorn
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGN7000
  • PDA ROM: 4.4.4. DU
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5798 Dátum: 2014, 01 23, 22:03:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÜDV

kis segítséget szeretnék kérni töletek.
galaxy note-ra lett téve a 4.1.2 oprendszer de azota lassu néha kivagy föleg kameránál és szeretném visszatenni az eredeti 4.1.1-et. ehhez kérénl leirást vagy a dolog menetét ha lehetne.nagyon fontos.remélem tustok segiteni benne. SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerintem ez a rom nagyon pörgős...You are not allowed to view links. Register or Login
nekem legalábbis bejött...én a helyedben ezt tenném fel...

Nem elérhető névtelen

  • Hozzászólások: 127
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Note
  • PDA ROM: ICS LQ3
Re: Galaxy Note - Általános beszélgetés
« Reply #5799 Dátum: 2014, 01 27, 17:54:42 »
Sziasztok! Ahogy elnézem eléggé haldoklik az N7000 fórum. Azért megpróbálkozok egy kérdéssel. Tett már fel valaki KITKAT-et? Ha nem jön be, van visszatérés JB-re?