2024, 04 20, 10:25:12
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Firmware-ek, root, leírások  (Megtekintve 162276 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bluefish

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #700 Dátum: 2012, 11 30, 12:39:31 »
Akkor a repart csak akkor kell bepipálni ahova irtad ? :)
Akkor a másik kettőt ne pipáljam be.
Mikor végzet és a odinba kiírta hogy kész , lehúzom, Tabot kikapcsolom ,aztán dowloadba be , odint újraindítani ,   ujra  rádug és igy szépen sorba :)

Bocs az ovis kérdésekért , csak eddig olyan romokat raktam fel amiket betalloztam , auto reboot és kész :D

Délután négy körul érek haza és neki is látok .
 
 ;)  :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
No, most gyorsba, hogy hazaértem.

Töltsd le You are not allowed to view links. Register or Login a csomagot, majd csomagold ki.
3 fájlt találsz majd benne.

1, a dbdata.tar fájlt, told fel odinnal
2, ha végzett, akkor megint download mód és a romot ( GB_Stock_Safe_v5.tar )a PDA-részbe tallózd, majd tallózd a pit fájlt is ( gt-p1000_mr.pit ), repart legyen pipálva és go

Ja és odinból azt használd, mint ami az 1. hozzászólásban van: You are not allowed to view links. Register or Login

Ettől jónak kellene lennie, ha nem akkor majd még jövök délután.  :ok:

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #701 Dátum: 2012, 11 30, 14:43:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor a repart csak akkor kell bepipálni ahova irtad ? :)
Akkor a másik kettőt ne pipáljam be.
Mikor végzet és a odinba kiírta hogy kész , lehúzom, Tabot kikapcsolom ,aztán dowloadba be , odint újraindítani ,   ujra  rádug és igy szépen sorba :)

Bocs az ovis kérdésekért , csak eddig olyan romokat raktam fel amiket betalloztam , auto reboot és kész :D

Délután négy körul érek haza és neki is látok .
 
 ;)  :ok:

Amik alapból be vannak pipálva az odinba, azokhoz ne nyúlj.
Egyébként emlékeim szerint, amikor a pit fájlt betallózod, akkor automatikusan bepipálja a repartitiont is (tehát, csak ellenőrizni kell, hogy be van-e).

Igen először download mód és fel a dbdata, majd ha végzett megint kikapcs és download mód és mehet a pit+rom.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető bluefish

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #702 Dátum: 2012, 11 30, 19:10:47 »
Sikerült!   :D  ;)  :ima:

Köszönöm szépen!!! =) Nagyon örülök neki és neked is hogy itt vagy  :D
Ha jól emlékszem 2.3.3-as futkározik rajta =)

Még egyszer köszönöm a türelmet és a segítséget is   :ok:   Még jo hogy nem kezdtem el rajta a zellert aprítani  :D


You are not allowed to view links. Register or Login
Amik alapból be vannak pipálva az odinba, azokhoz ne nyúlj.
Egyébként emlékeim szerint, amikor a pit fájlt betallózod, akkor automatikusan bepipálja a repartitiont is (tehát, csak ellenőrizni kell, hogy be van-e).

Igen először download mód és fel a dbdata, majd ha végzett megint kikapcs és download mód és mehet a pit+rom.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #703 Dátum: 2012, 11 30, 20:31:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült!   :D  ;)  :ima:

Köszönöm szépen!!! =) Nagyon örülök neki és neked is hogy itt vagy  :D
Ha jól emlékszem 2.3.3-as futkározik rajta =)

Még egyszer köszönöm a türelmet és a segítséget is   :ok:   Még jo hogy nem kezdtem el rajta a zellert aprítani  :D

Végül is, vágódeszkának is kiváló...

Örülök, hogy sikerült.

Ez a stocksafe rom amit felraktál, ez is 2.3.3 (JQ1)-es rom. Ezt lehet rootolni a CF kernellel, mert asszem írtad, hogy majd az lenne a cél.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető bluefish

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #704 Dátum: 2012, 11 30, 21:49:27 »
Igen ,az lenne a cél .  aztán a 2.3.6-os :)  és így tovább...  :)

 


You are not allowed to view links. Register or Login
Végül is, vágódeszkának is kiváló...

Örülök, hogy sikerült.

Ez a stocksafe rom amit felraktál, ez is 2.3.3 (JQ1)-es rom. Ezt lehet rootolni a CF kernellel, mert asszem írtad, hogy majd az lenne a cél.

Nem elérhető kgab83

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do A2SD+
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #705 Dátum: 2013, 01 10, 14:28:20 »
Hello. Segítséget szeretnék kérni, mert már órák óta szenvedek egy p1000-el. Haveromé a gép, és gondoltam besegítek neki. Sok root-olást, meg rom cserét csináltam már csak nem samsungokon, pláne tableten. A problémám az, hogy nem sikerül CWM-et flashelni. A root-olást azt a superoneclick-el csináltam, de még mindig  a gyári recovery van rajta (e3), néztem odinon keresztül is frissíthető, de a guide-ban 2.3-as android van feltüntetve, ez meg 2.2. Gondolom gyárilag fel kellett volna frissítenem, de mivel már rootolva van, a hivatalos frissítést nem lenne jó ötlet ráküldeni. Ha valaki tudna nekiem segíteni, hogy egy rootolt, android 2.2 p1000-es tabra, hogyan lehet cwm-et varázsolni, annak nagy hálás lennék. Új romot meg gondolom nem lehet felrakni a gyári recoveryből.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #706 Dátum: 2013, 01 10, 17:50:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello. Segítséget szeretnék kérni, mert már órák óta szenvedek egy p1000-el. Haveromé a gép, és gondoltam besegítek neki. Sok root-olást, meg rom cserét csináltam már csak nem samsungokon, pláne tableten. A problémám az, hogy nem sikerül CWM-et flashelni. A root-olást azt a superoneclick-el csináltam, de még mindig  a gyári recovery van rajta (e3), néztem odinon keresztül is frissíthető, de a guide-ban 2.3-as android van feltüntetve, ez meg 2.2. Gondolom gyárilag fel kellett volna frissítenem, de mivel már rootolva van, a hivatalos frissítést nem lenne jó ötlet ráküldeni. Ha valaki tudna nekiem segíteni, hogy egy rootolt, android 2.2 p1000-es tabra, hogyan lehet cwm-et varázsolni, annak nagy hálás lennék. Új romot meg gondolom nem lehet felrakni a gyári recoveryből.
Szia, mi lenne a cél a rootal, cwm-el?

Ha gyári romot szeretnétek, akkor mindenkép 2.3.3 vagy 2.3.6.
Ha customot, akkor oda is először 2.3.3 kell alapnak.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető SomiJ

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy I9000 S
  • PDA ROM: I9000XXJVO
  • Skype: somotoczki.jozsef
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #707 Dátum: 2013, 01 23, 18:40:45 »
Sziasztok!

Nagy segítségre lennem szükségem!Nem rég szeretem egy Galaxy Tab P1000-t. 2.2 Android van rajta. Próbáltam rátenni a 2.3.6 Firmwaret. Viszont amikor végzet az Odin továbbra is a 2.2 maradt rajta. A lényeg, szépen üzemelt továbbra is a tab, csak próbáltam Rootolni. Itt viszont az  az odin működése közben a kicsi fiam lehúzta az usb ről a tabot(ki kellett lépnem a szobából). Innentől viszont már be sem kapcsol, csak az a két kis ikon van a kijelzőn. amit a képfeltőltésre tettem fel. Mit tudok most csinálni vele. Semmire nem reagál,csak az jön be amit láttok a képfeltöltésen.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SomiJ

  • Hozzászólások: 60
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy I9000 S
  • PDA ROM: I9000XXJVO
  • Skype: somotoczki.jozsef
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #708 Dátum: 2013, 01 23, 19:48:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagy segítségre lennem szükségem!Nem rég szeretem egy Galaxy Tab P1000-t. 2.2 Android van rajta. Próbáltam rátenni a 2.3.6 Firmwaret. Viszont amikor végzet az Odin továbbra is a 2.2 maradt rajta. A lényeg, szépen üzemelt továbbra is a tab, csak próbáltam Rootolni. Itt viszont az  az odin működése közben a kicsi fiam lehúzta az usb ről a tabot(ki kellett lépnem a szobából). Innentől viszont már be sem kapcsol, csak az a két kis ikon van a kijelzőn. amit a képfeltőltésre tettem fel. Mit tudok most csinálni vele. Semmire nem reagál,csak az jön be amit láttok a képfeltöltésen.
You are not allowed to view links. Register or Login

Sikerűlt megoldanom a problémát. Az Odinnal vissza tőltöttem a samfirmware.com oldarról a GT-P1000    Hungary    2011 May    Android 2.3.6    P1000XWJMJ    P1000OXXJMA.
És a firmware verzió szintén csak a 2.2.1. EZ HOGY LEHET? Miért nem a 2.3.6? Vagy valami mást még kell tennem az Odin kívül Viszont nem rootolt megint!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #709 Dátum: 2013, 02 10, 08:58:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerűlt megoldanom a problémát. Az Odinnal vissza tőltöttem a samfirmware.com oldarról a GT-P1000    Hungary    2011 May    Android 2.3.6    P1000XWJMJ    P1000OXXJMA.
És a firmware verzió szintén csak a 2.2.1. EZ HOGY LEHET? Miért nem a 2.3.6? Vagy valami mást még kell tennem az Odin kívül Viszont nem rootolt megint!
Szia, annál a romnál, hibásan van feltüntetve, az nem 2.3.6-os, hanem 2.2.1-es.
Froyo rom esetén a leírás szerint frissíts JQ1-re, majd onnan léphetsz tovább, ha akarsz.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető lala74

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: p 1000
  • PDA ROM: 2.6.32.9
  • Skype: lala74
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #710 Dátum: 2013, 02 17, 15:45:40 »
Sziasztok,nekem 1 p 1000 tabom van .Elkeztem frissiteni köszönhetöen az eonnak elment a villany,segitséget szeretnék kérni mert mutat1 telot felkiáltójelpc közti kapcsolatra:(
Tudnátok segiteni mit tudok csinálni vagy kuka!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #711 Dátum: 2013, 02 27, 20:59:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,nekem 1 p 1000 tabom van .Elkeztem frissiteni köszönhetöen az eonnak elment a villany,segitséget szeretnék kérni mert mutat1 telot felkiáltójelpc közti kapcsolatra:(
Tudnátok segiteni mit tudok csinálni vagy kuka!
Újból ess neki odinnal, a romfelrakásnak, mennie kell.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #712 Dátum: 2013, 05 19, 19:20:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagy segítségre lennem szükségem!Nem rég szeretem egy Galaxy Tab P1000-t. 2.2 Android van rajta. Próbáltam rátenni a 2.3.6 Firmwaret. Viszont amikor végzet az Odin továbbra is a 2.2 maradt rajta. A lényeg, szépen üzemelt továbbra is a tab, csak próbáltam Rootolni. Itt viszont az  az odin működése közben a kicsi fiam lehúzta az usb ről a tabot(ki kellett lépnem a szobából). Innentől viszont már be sem kapcsol, csak az a két kis ikon van a kijelzőn. amit a képfeltőltésre tettem fel. Mit tudok most csinálni vele. Semmire nem reagál,csak az jön be amit láttok a képfeltöltésen.
You are not allowed to view links. Register or Login

szia, ma megkerestél privátban, de blokkoltál, hogy ne tudjak neked írni, így ide írom hátha olvasod, tehát a problémádra a megoldás:


Tehát a programok mentésére/visszaállítására a megoldások a következők lehetnek.

Ha mindenképp vesződni akarsz vele és rootolva van, akkor You are not allowed to view links. Register or Login --> ebben elmentegeted a programokat, lemásolod PC-re, majd gyári visszaállítás. Ezután visszamásolod és a TitaniumBackuppal visszaállítod, de csak a progikat az adatokat nem.

Ha nincs rootolva, akkor elvileg valami hasonlót tud a You are not allowed to view links. Register or Login nevezetű program, viszont azt még nem próbáltam.

De, én nem vesződnék ezzel, legyalulnék mindent, a leendő új tulaj, meg azt telepít rá amit akar és kell neki.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #713 Dátum: 2013, 05 30, 17:33:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia, ma megkerestél privátban, de blokkoltál, hogy ne tudjak neked írni, így ide írom hátha olvasod, tehát a problémádra a megoldás:


Tehát a programok mentésére/visszaállítására a megoldások a következők lehetnek.

Ha mindenképp vesződni akarsz vele és rootolva van, akkor You are not allowed to view links. Register or Login --> ebben elmentegeted a programokat, lemásolod PC-re, majd gyári visszaállítás. Ezután visszamásolod és a TitaniumBackuppal visszaállítod, de csak a progikat az adatokat nem.

Ha nincs rootolva, akkor elvileg valami hasonlót tud a You are not allowed to view links. Register or Login nevezetű program, viszont azt még nem próbáltam.

De, én nem vesződnék ezzel, legyalulnék mindent, a leendő új tulaj, meg azt telepít rá amit akar és kell neki.

Úgy nem jó, hogy a full backupos mentést eleve SD-re-re csinálni, és gyalulás után Titanium install a vasra, majd visszaállítani SD-ről teljes mentést?

Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #714 Dátum: 2013, 08 11, 15:13:54 »
Sziasztok!
Kelene egy kis segítség.
Csináltam egy hülyeséget és nem tudom helyrehozni!
Formázni szerettem volna egy mem kártyát a tab ba és véletlenül a belső mem lett formázva.
Ez után nem tudok romot feltenni és be sem bootol a tab. elmegy a samsung feliratig ott villog de tovább nem megy. Ha a régi P1000XXJQ1 romot akarom feltenni akkor vagy az elején vagy a vége felé leáll a telepítés és hibát ír ki. Egyedül a P1000XWJQ8_SER_cromed rom megy fel de mint írtam az is csak a feliratig.
A Recovery menübe a képen megjelenő szöveg olvasható.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #715 Dátum: 2013, 08 16, 20:30:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kelene egy kis segítség.
Csináltam egy hülyeséget és nem tudom helyrehozni!
Formázni szerettem volna egy mem kártyát a tab ba és véletlenül a belső mem lett formázva.
Ez után nem tudok romot feltenni és be sem bootol a tab. elmegy a samsung feliratig ott villog de tovább nem megy. Ha a régi P1000XXJQ1 romot akarom feltenni akkor vagy az elején vagy a vége felé leáll a telepítés és hibát ír ki. Egyedül a P1000XWJQ8_SER_cromed rom megy fel de mint írtam az is csak a feliratig.
A Recovery menübe a képen megjelenő szöveg olvasható.

Szia, már valahol fentebb linkeltem, de akkor itt van még egyszer, You are not allowed to view links. Register or Login rakd fel, bootloaderrel, pit fájlal együtt, ettől megjavul.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #716 Dátum: 2013, 08 17, 11:40:25 »
 mycso!
Köszi a segítséget!  ;)
Ezer hálás köszönet!  :ok:
Rendben minden!

Nem elérhető bluefish

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #717 Dátum: 2013, 12 08, 13:13:25 »
Sziasztok!  ;)  2.3.6-ot honnan tudom letölteni? Sehol nem találok  :'(  köszönöm!!!

Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #718 Dátum: 2013, 12 08, 13:56:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!  ;)  2.3.6-ot honnan tudom letölteni? Sehol nem találok  :'(  köszönöm!!!

Szia! Innen! : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bluefish

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #719 Dátum: 2013, 12 08, 14:41:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Innen! : You are not allowed to view links. Register or Login


Itt kezdtem de nem tölt le semmit,be vagyok regisztrálva  :(  Ennyit ír ki:   Model: GT-P1000

Country: Hungary

Version: Android 2.3.6

Changelist: N/A

Build date: Thu, 01 Jan 1970 00:00:00 +0000

Product Code: XEH

PDA: P1000XWJMJ

CSC: P1000OXXJMA

MODEM: P1000XXJMI

Hotfile has been shudown. A download link to Terafile.co will be presented as soon as the firmware is uploaded. We are busy uploading all files to the new host. We apologize for the inconvenience.                 


 Minden egyéb helyen pedig törölve  :'(


Nem elérhető Beniboy01

  • Hozzászólások: 116
  • PDA: Samsung Note 8
  • PDA ROM: N950FXXU1AQHB
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #720 Dátum: 2013, 12 08, 16:03:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Itt kezdtem de nem tölt le semmit,be vagyok regisztrálva  :(  Ennyit ír ki:   Model: GT-P1000

Country: Hungary

Version: Android 2.3.6

Changelist: N/A

Build date: Thu, 01 Jan 1970 00:00:00 +0000

Product Code: XEH

PDA: P1000XWJMJ

CSC: P1000OXXJMA

MODEM: P1000XXJMI

Hotfile has been shudown. A download link to Terafile.co will be presented as soon as the firmware is uploaded. We are busy uploading all files to the new host. We apologize for the inconvenience.                 


 Minden egyéb helyen pedig törölve  :'(

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #721 Dátum: 2014, 01 02, 23:58:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Itt kezdtem de nem tölt le semmit,be vagyok regisztrálva  :(  Ennyit ír ki:   Model: GT-P1000

Country: Hungary

Version: Android 2.3.6

Changelist: N/A

Build date: Thu, 01 Jan 1970 00:00:00 +0000

Product Code: XEH

PDA: P1000XWJMJ

CSC: P1000OXXJMA

MODEM: P1000XXJMI

Hotfile has been shudown. A download link to Terafile.co will be presented as soon as the firmware is uploaded. We are busy uploading all files to the new host. We apologize for the inconvenience.                 


 Minden egyéb helyen pedig törölve  :'(

Már működnek a sammobile-os linkek is, viszont itt egy másik oldal is, itt regelni sem kell: You are not allowed to view links. Register or Login

Illetve ha már 2.3.6, akkor csak is az XXJU2, iszonyat gyors és stabil, valamint új modemet is kapott, nagyon jó rom lett: You are not allowed to view links. Register or Login
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető csipkesi2

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: huawei s7
  • PDA ROM: 2.2.2
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #722 Dátum: 2014, 01 15, 12:13:25 »
Sziasztok,

Nemrég kaptam egy Samsung Galaxy tab 7 GT-p1000 készüléket.
Ki kellene rootolni és függetleníteni. Németországból származik.
A névjegyét csatolom. Hogy kezdjek hozzá? Ahogy olvastam a 2.3.6-at ajánlják sokan.
Melyik a legstabilabb? Akkor már a ROM-ot is cserélném.
Mivel,hogyan és mit? Én azt néztem mintha ki kellene rootolva de nem vagyok benne biztos? :-)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető gr3ddy

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: navon+igo8
  • PDA: i900/i8000
  • PDA ROM: 28227_c.h.nxxil3/jh1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #723 Dátum: 2014, 04 17, 12:21:25 »
Sziasztok!

Segítsetek ha tudtok, felraktam szépen sorba a romokat, 2.3.3 utána a 2.3.6-ot, kapott egy 4.4.2 humberost.
Wifijével kezdődtek a gondjaim, próbáltam downgradelni, aztán innen semmi.
Download módba nem látja az odin, viszont a heimdal one clickje igen, és meg is csinálja, de az indulásnál samu feliratnál bootloop van. Ötlete valakinek? Előre is Köszönöm!

Nem elérhető gr3ddy

  • Hozzászólások: 20
  • Navigáció / Navigation: navon+igo8
  • PDA: i900/i8000
  • PDA ROM: 28227_c.h.nxxil3/jh1
Re: Firmware-ek, root, leírások
« Reply #724 Dátum: 2014, 04 17, 13:27:45 »
Másik gépen ment minden, ezer hála!!!! :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login
Amik alapból be vannak pipálva az odinba, azokhoz ne nyúlj.
Egyébként emlékeim szerint, amikor a pit fájlt betallózod, akkor automatikusan bepipálja a repartitiont is (tehát, csak ellenőrizni kell, hogy be van-e).

Igen először download mód és fel a dbdata, majd ha végzett megint kikapcs és download mód és mehet a pit+rom.