2024, 03 28, 23:16:10

Szerző Téma: Reiben Titanium skinelde  (Megtekintve 71722 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető borisz0

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: Slim-4.3.build.2.2
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #650 Dátum: 2011, 02 04, 19:47:00 »
thx

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #651 Dátum: 2011, 03 03, 12:51:50 »
Na most az van, hogy...!
Lementettem a beállításokat, mindent vissza állított csak az ikonok képeinek az útvonalát nem! Mi lehet a gond?
Próbáltam manuálisan de a phm registry editor-ban az importálás nem megy... valamiért folyton sötét az import gomb.. nem tudok ráklikkelni... :(
Nem értem..
Esetleg tud valaki segíteni? :(
Most néztem rá és megjavult valahogy vissza jöttek az ikonok képei... :taps: Basszus pedig már 1órája szenvedek ezzel a rohadt phm registry editor-ral :D Lehet csak idő kellet neki? Mindegy.. de még mindig nem tudom hogy hogy kell benne importálni!? :hmm:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #652 Dátum: 2011, 03 06, 08:08:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na most az van, hogy...!
Lementettem a beállításokat, mindent vissza állított csak az ikonok képeinek az útvonalát nem! Mi lehet a gond?
Próbáltam manuálisan de a phm registry editor-ban az importálás nem megy... valamiért folyton sötét az import gomb.. nem tudok ráklikkelni... :(
Nem értem..
Esetleg tud valaki segíteni? :(
Most néztem rá és megjavult valahogy vissza jöttek az ikonok képei... :taps: Basszus pedig már 1órája szenvedek ezzel a rohadt phm registry editor-ral :D Lehet csak idő kellet neki? Mindegy.. de még mindig nem tudom hogy hogy kell benne importálni!? :hmm:
Mivel nagyon sokat buheráltam a registry-ben én jobbnak láttam, ha ezt nem telefonon teszem, mert sokkal kényelmetlenebb, így nekem olyan programom van, amit PC-re installálok és így kommunikál a pda registry-vel. Ez egy ingyenesen letölthető cucc, melynek a neve talán CeRegEditor, bár ebben nem vagyok most 100% biztos, mert már rég használtam. (itt lehet importálni, exportálni és jóval könnyebb dolgod van a módosításokkal)

A telemón is van egy, de csak végszükség esetén ha gyorsba kellene a módosítás vagy vmit ki akarok próbálni és ezt a taskmanager 3.3-ból érem el, amelynek van beépített registry progija.

A titaniumba épített rendszer mentés és visszaállítás nem biztos, hogy 100% működik, mert gyorsan összedobtam és bár teszteltem és működött is, de lehet van vele gond. Mivel sajnos már nem titaniumozok, így ha módosítanék rajta nem tudnám tesztelni sem :p
Pl azt észrevettem, hogy a JJ1-n nem működött egy-két saját kezűleg írt mscr fájlom, amivel automatikusan telepítem a programjaimat, ami JF5-n, JH1-n, AIJH1-s ROM-n még ment... Szal lehetnek furcsaságok :)

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #653 Dátum: 2011, 03 07, 09:53:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel nagyon sokat buheráltam a registry-ben én jobbnak láttam, ha ezt nem telefonon teszem, mert sokkal kényelmetlenebb, így nekem olyan programom van, amit PC-re installálok és így kommunikál a pda registry-vel. Ez egy ingyenesen letölthető cucc, melynek a neve talán CeRegEditor, bár ebben nem vagyok most 100% biztos, mert már rég használtam. (itt lehet importálni, exportálni és jóval könnyebb dolgod van a módosításokkal)

A telemón is van egy, de csak végszükség esetén ha gyorsba kellene a módosítás vagy vmit ki akarok próbálni és ezt a taskmanager 3.3-ból érem el, amelynek van beépített registry progija.

A titaniumba épített rendszer mentés és visszaállítás nem biztos, hogy 100% működik, mert gyorsan összedobtam és bár teszteltem és működött is, de lehet van vele gond. Mivel sajnos már nem titaniumozok, így ha módosítanék rajta nem tudnám tesztelni sem :p
Pl azt észrevettem, hogy a JJ1-n nem működött egy-két saját kezűleg írt mscr fájlom, amivel automatikusan telepítem a programjaimat, ami JF5-n, JH1-n, AIJH1-s ROM-n még ment... Szal lehetnek furcsaságok :)

Értem! Nagyon szépen köszönöm a választ! ;) Most szerencsére megjavult! De majd legközelebb ha mentést csinálok és nem megy a visszatöltés akkor majd manuálisan is megteszem pc-röl ahogy írtad! :ok: :)

Nem elérhető Bandi61

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Galaxy Nexus I9250
  • PDA ROM: Android 4.1.1
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #654 Dátum: 2011, 03 23, 10:10:56 »
Helló Reiben! Feltettem a skinedet és nagyon tetszik. Gyors, szép, hellyel-közzel az időjárás update is mükszik! Gratulálok hozzá és már nagyon várom én is az újat.! Köszi!!!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #655 Dátum: 2011, 03 25, 11:16:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló Reiben! Feltettem a skinedet és nagyon tetszik. Gyors, szép, hellyel-közzel az időjárás update is mükszik! Gratulálok hozzá és már nagyon várom én is az újat.! Köszi!!!
Mi az hogy hellyel-közzel az időjárás update is működik? Nálam és sokan másnál is tökéletesen ment vagy megy is...

Az újat már össze raktam, ami nem titanium hanem a ReiToday topikban olvashatsz. Én már nem titaniumozok :)

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #656 Dátum: 2011, 04 03, 08:17:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Engedjétek meg, hogy megosszam veletek a Windows Default (Titanium) felületű skinem. Remélem többen is hasznát veszitek.

Telepítés:
1.) Kapcsold ki a Titanium-t (Beállítások – Kijelző és világítás – Ma képernyő elemei – Windows Default)
2.) Telepítsd fel az You are not allowed to view links. Register or Login-t
3.) Telepítsd fel a You are not allowed to view links. Register or Login-t (eszközre!)
4.) Telepítsd fel a Reiben’s Titanium Skin v2.0.cab-t (eszközre!)
5.) Indítsd újra a telefont
6.) Kapcsold be a Titanium-t az 1.pontban leírtakkal

Eltávolítás:
1.) Kapcsold ki a Titanium-t
2.) Indítsd újra a telefont
3.) Távolítsd el a Reiben’s Titanium Skin v2.0.cab-t

Megjegyzés:
Csak Omnia 2-n teszteltem és a pluginek is java része 480x800-as (WVGA) felbontásra vannak elkészítve és optimalizálva, ezért csak ezen felbontáson használható!
Mielőtt feltelepítenéd a Titanium skint, előtte készíts egy backupot (SPB Backup, PIM Backup).
Készítettem azon emberek számára egy ki/be kapcsoló ikont, akik nem szeretnék használni a teljes képernyős időjárás megjelenítést. Ezt a start menüben megtaláljátok.

A felülethez továbbá mellékeltem egy zip állományt, amelyben sötétebb tónusú háttérképek vannak. A képek 480x800-as felbontásúak.
You are not allowed to view links. Register or Login

Valamint megosztom veletek a felső taskbart is, ami ugyan nem az én kezem munkája, de passzol a skinhez. A taskbar telepítése előtt feltétlenül szükséges az sdkcerts.cab-t telepíteni, mert nem fog működni.
You are not allowed to view links. Register or Login

Első indulás után a plugin bugja miatt ugrálni fog az óra háttere és a számlapok. Ezt úgy küszöbölhetjük ki, ha az óra panelon állva, jobb oldalt lent a beállításokra, majd az újraindításra bökünk.

Letöltés:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login - Frissítve: 2011.01.20 - 10:18 (amennyiben teljes képernyős időjárás háttér bekapcsolva van)
You are not allowed to view links. Register or Login - Frissítve: 2011.01.20 - 10:18 (amennyiben teljes képernyős időjárás háttér kikapcsolva van)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

További képek, kérdések-válaszok, infók a You are not allowed to view links. Register or Login-n.

Amennyiben valamiféle problémát találtok, jelezzétek felém és megpróbálom orvosolni!




Végre rá bukkantam a tökéletes skin-re :) Gyönyörű szép órával és a kedvenc színem (fekete) :DDD Gratula a fejlesztésért  :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Serenity

  • Hozzászólások: 677
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone 6
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #657 Dátum: 2011, 04 03, 10:07:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login



Végre rá bukkantam a tökéletes skin-re :) Gyönyörű szép órával és a kedvenc színem (fekete) :DDD Gratula a fejlesztésért  :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Ez így van!
Én is ezt használom már egy jó ideje és nem is kell más!
Nem fogyaszt sok RAM-ot, könnyen kezelhető, informatív, testre szabható! ;) :taps:

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #658 Dátum: 2011, 04 03, 17:32:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez így van!
Én is ezt használom már egy jó ideje és nem is kell más!
Nem fogyaszt sok RAM-ot, könnyen kezelhető, informatív, testre szabható! ;) :taps:

Volna 1 kérdésem te hogyan állítottad be az időjárást?
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #659 Dátum: 2011, 04 03, 18:45:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volna 1 kérdésem te hogyan állítottad be az időjárást?
Ment a PÜ

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Reiben Titanium skinelde
« Reply #660 Dátum: 2011, 06 27, 07:59:28 »
Reiben, meg lehet buherálni a registry-t, hogy az órát gyorsabban frissítse ha kihozom az alvásból? (jelenleg kell neki kb.: 2-3mp)
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9