2024, 03 19, 06:30:33

Szerző Téma: Általános kérdések és válaszok  (Megtekintve 193048 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Hawk

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • PDA: Asus MeMo Pad fhd,BlackBerry Pasport
  • PDA ROM: V20d-5.0
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #125 Dátum: 2012, 05 08, 20:16:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Ha valaki hozzáértő olvassa még a topikot lenne pár kérdésem. Vettem egy BlackBerry 8250-est céges telefonnak. Jelenleg egy teljes káosz még az egész, próbálok ismerkedni a rendszerrel. WinMo-t, Androidot már kijártam de itt csak kérdőjelek vannak. BB app wold-del már megismerkedtem, pár ingyenes alkalmazást már lehúztam. Sokat nem várok a készüléktől, alap modellre volt szükségem, viszont mivel sokat emailezem ezért választottam ezt. Viszont a gyári T-s szoft nem enged gmail-t beállítani, alapból csak ilyen BB-s céges fiókkal akarna kommunikálni. Tud valaki erre megoldást? Getjar-ról lekaptam egy gmail app-ot, viszont a gmailt ugyanúgy böngészőből nyitja meg. Tudtok erre programot? Illetve még furcsa, hogy valamelyik letöltött alkalmazást megtalálom az alkalmazások között, de némelyiket csak a letöltéseknél.
Előre is köszi!
Szia!
A Blackberryk így töltik le az alkalmazásokat.Nekem a gmail fiók is működik.Szolgáltató függő?Van BIS a készülékhez?

Nem elérhető Hawk

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • PDA: Asus MeMo Pad fhd,BlackBerry Pasport
  • PDA ROM: V20d-5.0
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #126 Dátum: 2012, 05 08, 20:27:36 »
BIS van a készülékhez?


Sent from my HUAWEI MediaPad using Tapatalk 2

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #127 Dátum: 2012, 05 09, 21:12:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
A Blackberryk így töltik le az alkalmazásokat.Nekem a gmail fiók is működik.Szolgáltató függő?Van BIS a készülékhez?
Köszi a segítséget, közben sikerült megoldanom. BIS nincsen, de a Logicmail megoldott a problémámat :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Symour

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance [i9070]
  • PDA ROM: I9070XXLQE & Stock kernel
  • Skype: tibow_7
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #128 Dátum: 2012, 05 12, 02:04:54 »
Sziasztok!
A napokban én is BB tulaj lettem egy 9105 lett a társam, egyetlen kérdésem volna mégpedig hogy hogyan tudom úgy lefrissíteni a OS-t hogy csak az alap alkalmazások legyenek a készüléken?
Az előző tulajtól maradtak rajta alkalmazások, mint pl. Opera, BeBuzz, GPS tool,Weather Plus stb, vagy ezek is "alap" alkalmazások?

Nem elérhető hercegecskee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: a-gps
  • PDA: blacberry 9000
  • PDA ROM: bb 4.6
  • Skype: nincs
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #129 Dátum: 2012, 05 20, 23:33:58 »
Hali új bb tulaj lettem,van eggy 9000-ám , de nincs benne magyar nyelv... :'(.
Valaki segítene nekem ebben?? elöre is köszönöm

Nem elérhető penell

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3
  • PDA: HTC one
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #130 Dátum: 2012, 06 19, 15:48:31 »
Sziasztok! Érdeklődnék hogy lehet e valamilyen más hátlapot  venni  a Bold 9900-ra mint ami gyárilag rajta van, és nem valamilyen tokra gondolok.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #131 Dátum: 2012, 06 19, 17:32:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Érdeklődnék hogy lehet e valamilyen más hátlapot  venni  a Bold 9900-ra mint ami gyárilag rajta van, és nem valamilyen tokra gondolok.
Ugyan nincs ilyen készülékem, de ebay-en vannak hátlapok hozzá: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető becker81

  • Hozzászólások: 38
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #132 Dátum: 2012, 06 25, 16:09:50 »
Üdv!

Van egy 9700-om, egyik nap még minden klasszul működik, másnap reggel óta nem tudok telefonálni ("A szolgáltatás nem elérhető"), sem sms-t küldeni. Az internet és email-küldés működik és a hálózatot is kijelzi ("3G"). Ha valakinek van ötlete mi lehet a baj és hogyan lehet megoldani megköszönném.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #133 Dátum: 2012, 06 28, 16:25:22 »
Sziasztok!

Van egy eladó PlayBook-om! 4 hónapos! Akit érdekel dobjon privát üzit!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető BBPB

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: BlackBerry PlayBook
  • PDA ROM: 2.0
BlackBerry PlayBook 16GB eladó
« Reply #134 Dátum: 2012, 07 24, 19:32:49 »
Eladó egy karcmentes féléves BlackBerry PlayBook 16GB tablet. Az ára 56ezer forint.
Érdeklődni a 20 448 9989-es telefonon lehet.

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #135 Dátum: 2012, 08 09, 20:58:01 »
Sziasztok!

BB téren kellene egy kis infó mert kb fél napig volt nálam egy és annyi az amennyit tudok róluk.
Céges ügyekre kellene mert az Android kiakaszt, hogy random rebootol a HTC-m és kb fél perc mire elkezdi tárcsázni a hívott személyt. A melóm miatt mindenem az Androidban van.

QWERTY a legfontosabb(jó tudom ez egy BB-nél :D ) De van amikor 8-10 órás értekezletünk van és akkor végigjárjuk a gyárat miközben jegyzetelnem kell majd az irodában folytatjuk. A HTC DEsire Z-vel  nem volt gond.
Eddig ezt az Evernote-tal és a MS Office OneNote-al könnyedén megoldottam, hogy csak átültem a laptop elé és folytattam a jegyzetelést.
Azt tudom, hogy Evernote van BB-re de a MS Office OneNote-ot meg lehet oldani, hogy lássam BB alatt?
Tudok-e rögzíteni telefonbeszélgetéseket?
Céges és magán email
Melyik az "olcsóbb" és "pro" kategória a Curve vagy a Bold?
Üzemidő is egy fontos szempont mert van hogy hozzá se nyúlok a PDA-hoz de van, hogy két akku is elmegy egy nap :(
Nem túl sokat szeretnék investálni, felmerült a használt BB is. Szerintetek milyen típus után keresgéljek?
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető agi70

  • Hozzászólások: 146
  • Nem: Nő
  • PDA: iPhone 6S 64GB, Blackberry 9790, LG GPad 8.3
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #136 Dátum: 2013, 02 10, 11:29:09 »
Sziasztok! Látom nem mai az utolsó hozzászólás...de hátha jár erre valaki és segíteni is tud.  :ima: Vettem egy BB 9360-at. Eddig csak androidom és iPhone-om volt, tehát minden új. Első nap feltelepítettem mindenfélét, aztán úgy gondoltam tiszta lappal kezdek, és csináltam egy gyári vissza állítást. Azóta nem szinkronizálja a régi gmail-os leveleimet. (az újakat igen, tehát amik a vissza állítás óta jöttek) Netre fel tudok menni, és a névjegyeimet is leszinkronizálta a gmail fiókomból, csak a régi leveleket nem. Ha valaki tudja a megoldást, kérem ne tartsa magában.  O->- Ja, próbáltam vissza olvasni, meg ráguglizni a problémámra, de nem találtam semmit :(
Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #137 Dátum: 2013, 02 10, 12:08:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Látom nem mai az utolsó hozzászólás...de hátha jár erre valaki és segíteni is tud.  :ima: Vettem egy BB 9360-at. Eddig csak androidom és iPhone-om volt, tehát minden új. Első nap feltelepítettem mindenfélét, aztán úgy gondoltam tiszta lappal kezdek, és csináltam egy gyári vissza állítást. Azóta nem szinkronizálja a régi gmail-os leveleimet. (az újakat igen, tehát amik a vissza állítás óta jöttek) Netre fel tudok menni, és a névjegyeimet is leszinkronizálta a gmail fiókomból, csak a régi leveleket nem. Ha valaki tudja a megoldást, kérem ne tartsa magában.  O->- Ja, próbáltam vissza olvasni, meg ráguglizni a problémámra, de nem találtam semmit :(
Hát egy ideje a polcon van a BB-m és csak telefonra használtam szóval bocsi ha hülyeséget mondok. Valahogy nem lehet időintervallumot megadni a szinkronizációnak?
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető agi70

  • Hozzászólások: 146
  • Nem: Nő
  • PDA: iPhone 6S 64GB, Blackberry 9790, LG GPad 8.3
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #138 Dátum: 2013, 02 10, 12:31:56 »
Hát lehet hogy lehet csak én még nem találtam meg hogy hol... :shock: Csak olyan opciót találtam hogy "összehangolás most", de arra nem történik semmi. :oops:
Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #139 Dátum: 2013, 05 31, 18:10:55 »
Valaki... Nagyon valakiiii.... :(
Van egy 9790 BB eppen a kozelemben, es be vagyok regisztralva a BB-re, van ID-m, de eenne k ellenere allandoan keri az AppWord a jelszavam... Vagyishogy be voltam vele lepve a pc-n, vetttem egy theme-et is vmelyik nap, de ket napja nem lep be, hibauzenetet nem ir, de legalabb ujra keri a jelszot :((((((
Mi a szosz van mar, tud vki otletet? Sajnos nem igen ismerem a rendszert, nagyon zoldessarga a fulem hozza :((
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #140 Dátum: 2013, 10 28, 16:36:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
A Blackberryk így töltik le az alkalmazásokat.Nekem a gmail fiók is működik.Szolgáltató függő?Van BIS a készülékhez?

Egy kollégám szeretné a 9300 Curve készülékéből a telefonszámokat a gmail fiókjába exportálni. Erre van valami egyszerű megoldás?

Köszi előre is!
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető Balazsin

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Desire HD
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #141 Dátum: 2014, 01 04, 22:52:25 »
Cső mindenki! BÚÉK!

Feleségemnek z10-e van. A probléma az, h kb 2-3 napja nem frissíti a teló az üziket(waccap,sms,gmail,stb), és ha véletlenül beugrik egy új sms, akkor megnézés után is olvasatlannak jelöli.
Tudtok rá gyógymódot??

A készülék a nagy T-nél lett vásárolva.

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #142 Dátum: 2014, 01 29, 11:41:31 »
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy BB-re létezik-e valami olyan app amivel fel tudom venni a beszélgetéseket?
Olyasmire gondolok mint Android alatt a Total Recall
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Hawk

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • PDA: Asus MeMo Pad fhd,BlackBerry Pasport
  • PDA ROM: V20d-5.0
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #143 Dátum: 2015, 02 01, 16:36:08 »
Call Recorder,Szerző:X-Reve
Blackberry Passport-n ok. :ima:

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #144 Dátum: 2015, 02 28, 15:34:25 »
Van vkinek otlete, 10.3 (uj) rendszer-rettenet alatt a lockscreen hatterkepet hogyan valtoztathatom meg?
Rettento bonyolult a BBben megtalalni barmit is...
Google baratomnal is erdeklodtem, de meg nem sejti a valaszt :((

 :ima:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #145 Dátum: 2015, 03 02, 08:44:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van vkinek otlete, 10.3 (uj) rendszer-rettenet alatt a lockscreen hatterkepet hogyan valtoztathatom meg?
Rettento bonyolult a BBben megtalalni barmit is...
Google baratomnal is erdeklodtem, de meg nem sejti a valaszt :((

 :ima:
Mondjuk tudtam, hogy ez nem az a fórum, ami hasít, de megoldódott :)
A háttérkép beállításoknál (előre nem látszik a lehetőség) amikor menti az ember a kívánt képet, rákérdez, hogy mi legyen: háttér, zárképernyő vagy mindkető  :)
Hátha egyszer valakinek kell...  :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető Jozso3

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S GT-i9000
  • PDA ROM: I9000XWJVT
  • Skype: jozso3
Re: Általános kérdések és válaszok
« Reply #146 Dátum: 2015, 05 13, 15:26:29 »
Üdv: BB 8820 készülék gyári beállitára hogy lehet vissza rakni ill mért van az hogy sem ébresztéskor nem add hangot sem hiváskor ill hivást felvenni sem tudok.