2024, 03 28, 20:40:53

Szerző Téma: A2SD  (Megtekintve 47290 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető carrion_crow

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 33
  • Huligán
  • Navigáció / Navigation: Motonav / iGO8
  • PDA: HTC Desire / i900 Omnia
  • PDA ROM: 1.15.405.4/i900DXID1
  • Skype: venomvezir
A2SD
« Dátum: 2010, 05 11, 10:00:15 »
Tapasztalatok kérdések, konkrétan Desire specifikus formában. Elég ellentmondásos tapasztalatokról olvasgatok, valamint nekem is művelt már cifra dolgokat.

A root témakörében is felszaladt érintőleg szerintem megérdemel egy saját témát. A MoDaCo R1-ben pl. hibás volt, de nem tudom az melyik verzió. Ami viszont biztosan működik, és jól is:

You are not allowed to view links. Register or Login
Az alkoholizmus nagyon kemény meló. De én élmunkás vagyok.

failed

  • Vendég
Re: A2SD
« Reply #1 Dátum: 2010, 05 18, 08:00:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapasztalatok kérdések, konkrétan Desire specifikus formában. Elég ellentmondásos tapasztalatokról olvasgatok, valamint nekem is művelt már cifra dolgokat.

A root témakörében is felszaladt érintőleg szerintem megérdemel egy saját témát. A MoDaCo R1-ben pl. hibás volt, de nem tudom az melyik verzió. Ami viszont biztosan működik, és jól is:

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az infót, a ROOT még csak sikerült nekem, ám a ap2sd valamiért nem igazán jön össze... :'(
Kérdésem:
- Van-e már újabb, tuti program ehhez a feladathoz?
- Ha felteszem akár ezt a bétát, kell azonnal az újraindítás, vagy mehet egyből az SD particionálás?
- ha már van az SD-n ext3, akkor is kell csinálni, vagy akkor már elhagyható?

köszi....

Nem elérhető DaviD202

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Desire
  • PDA ROM: Lee
Re: A2SD
« Reply #2 Dátum: 2010, 11 22, 16:10:54 »
sziasztok
Feltettem a modaco romot amiben bennevan az apps2sd, de valamiért mégsem megy. Megvan a particio(ext3), de a telefonmemóriába telepedik minden.
Kell valamit még telepíteni? Nem a gyári move app to SD card-ra gondolok hanem amikor mindent alapbol az ext3-ra telepít.
Léci segítsetek

köszi

Nem elérhető DaviD202

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: Desire
  • PDA ROM: Lee
Re: A2SD
« Reply #3 Dátum: 2010, 11 22, 16:56:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
Feltettem a modaco romot amiben bennevan az apps2sd, de valamiért mégsem megy. Megvan a particio(ext3), de a telefonmemóriába telepedik minden.
Kell valamit még telepíteni? Nem a gyári move app to SD card-ra gondolok hanem amikor mindent alapbol az ext3-ra telepít.
Léci segítsetek

köszi

Na sikerült megoldani. Viszont az igo8 az nem akarja az igazságot. Minden progi ext3-ba települ de az igo az lefoglal nekem 20 megát a belsőmemből.
valakinek tipp?

Nem elérhető ficus10

  • Hozzászólások: 211
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Insertcoin
Re: A2SD
« Reply #4 Dátum: 2010, 11 23, 07:46:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na sikerült megoldani. Viszont az igo8 az nem akarja az igazságot. Minden progi ext3-ba települ de az igo az lefoglal nekem 20 megát a belsőmemből.
valakinek tipp?

Az Igo nem is fog.Hasonlóan némely más programhoz,ragaszkodik a belső memóriához.Ez van.

Nem elérhető Zooli

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: S4,asus t100
Re: A2SD
« Reply #5 Dátum: 2010, 11 28, 23:08:47 »
Nekem az sd-n van
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető m1nute

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: eMIUI 1.2.4
Re:A2SD
« Reply #6 Dátum: 2010, 12 17, 15:44:45 »
Sziasztok!

Lenne egy problémám, amire szeretnék segítséget kérni.
A recovery-ben can't mount sd card -ot ír.
Kérlek benneteket aki tud segítsen!

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv:m

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re:A2SD
« Reply #7 Dátum: 2010, 12 17, 16:08:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy problémám, amire szeretnék segítséget kérni.
A recovery-ben can't mount sd card -ot ír.
Kérlek benneteket aki tud segítsen!

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv:m


Kérlek, ne floodolj!  >:(
Egy kérdést csak egy topikba írj be!


Köszönöm megértésedet!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető kgab83

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do A2SD+
Re: A2SD
« Reply #8 Dátum: 2011, 01 09, 01:17:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na sikerült megoldani. Viszont az igo8 az nem akarja az igazságot. Minden progi ext3-ba települ de az igo az lefoglal nekem 20 megát a belsőmemből.
valakinek tipp?

Hello. Hogy sikerült megoldanod? Mert én felraktam egy új ROM-ot PZoley honlapjáról. Ez az első custom ROM-om. Még nem csináltam ilyet. Névszerint: HD-ROM-FN V1.1-1.72.405.2 Ext. Teljesen simán felment, és elméletileg van benne A2SD+ csak nem tudom hogy kell beállítani. Azt sem tudom, hogy hol, milyen programban lehet megnézni az internal, external tárhelyet? Elméletileg felraktam a A2Data.bat-ot is, de nem tudom, hogy mi a változás. Ha tudtok, akkor segítsetek, köszi :-D

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #9 Dátum: 2011, 01 09, 02:00:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello. Hogy sikerült megoldanod? Mert én felraktam egy új ROM-ot PZoley honlapjáról. Ez az első custom ROM-om. Még nem csináltam ilyet. Névszerint: HD-ROM-FN V1.1-1.72.405.2 Ext. Teljesen simán felment, és elméletileg van benne A2SD+ csak nem tudom hogy kell beállítani. Azt sem tudom, hogy hol, milyen programban lehet megnézni az internal, external tárhelyet? Elméletileg felraktam a A2Data.bat-ot is, de nem tudom, hogy mi a változás. Ha tudtok, akkor segítsetek, köszi :-D

A Spare Parts és a Quick System Info Pro mutatja a kibővített memóriák méretét, területüknek alakulását.
Az A2SD+ -t a Spare Parts-ban tudod bekapcsolni...  :hmm:

Gondolom, 3 partíciós SD-t használsz?!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető kgab83

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do A2SD+
Re: A2SD
« Reply #10 Dátum: 2011, 01 09, 02:08:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Spare Parts és a Quick System Info Pro mutatja a kibővített memóriák méretét, területüknek alakulását.
Az A2SD+ -t a Spare Parts-ban tudod bekapcsolni...  :hmm:

Gondolom, 3 partíciós SD-t használsz?!

Igen, azt. Van Spare Parts kettő is a gépen. Az egyik csak pár fogaskerék, a másik pedig egy Android figura fogaskerekekkel a kezében :-D Nem tudom, hogy melyiknél lehet. Megpróbálom. Telepítek app-okat, de mindegyik a telefon memóriából vesz le. Átpakolgatni meg csak a sima app2sd-vel tudok, vagy az app managerből.

Nem elérhető kgab83

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do A2SD+
Re: A2SD
« Reply #11 Dátum: 2011, 01 09, 03:00:19 »
Köszönöm! Azóta a Quick System Infoval megtaláltam az infókat. Internal storage: 148mb/114 mb free, és az A2Sd storage-ből pedig: 0.94 gb/800 mb free, de még mindig nem tudom, hogy hol kell beállítani azt, hogy ide pakolja a cuccokat. A Spare Partsban van egy ilyen A2SD menüpont, az externalt választottam, de még mindig a telefonmemóriába ment.
Lehet, hogy tévedek, de nekem mintha kicsit lassabb lenne, mint a a sima gyári ROOT-olt Froyo. Lehet, hogy a gyári Class 2-es SD kártya miatt? Mert már úton van a 8 gb Class 4-es.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #12 Dátum: 2011, 01 09, 08:55:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm! Azóta a Quick System Infoval megtaláltam az infókat. Internal storage: 148mb/114 mb free, és az A2Sd storage-ből pedig: 0.94 gb/800 mb free, de még mindig nem tudom, hogy hol kell beállítani azt, hogy ide pakolja a cuccokat. A Spare Partsban van egy ilyen A2SD menüpont, az externalt választottam, de még mindig a telefonmemóriába ment.
Lehet, hogy tévedek, de nekem mintha kicsit lassabb lenne, mint a a sima gyári ROOT-olt Froyo. Lehet, hogy a gyári Class 2-es SD kártya miatt? Mert már úton van a 8 gb Class 4-es.

1./ A másik topikban éppen tegnap írtam le részletesen az A2DP+ használatát. Leírtam azt is, hogy mit tesz át és mit nem, már nem először. keresd meg és olvasd el az éltalános topikban, lécci...

2./ Az is leírtam sokszor, hogy a 2.2 Froyo alapból tudja az appok kártyára való áthelyezését! Ez a funkció a Settings - Applications Manager helyen lakik.

3./ Mielőtt rootolni, meg varázsolni kezdenénk nem ártana megismerkedni a készülék működésével, a menüpontokkal. Nem ártana rootolás előtt tisztában lenni azzal, hogy hogyan kell ki- és bekapcsolni, stb...!

Mielőtt bárki is megsértődne, hangsúlyozom, hogy mi itt szívesen segítünk, de el is kellene olvasni az általunk leírtakat, mert így semmi értelme a felhalmozott információknak!
Minden nap beírni a topikokba ugyanazt, azonkívül privátban is elküldözgetni nem mindig van ideje 8és néha kedve sem) az emberfiának, naponta ötször-hatszor...  :oops:

A lassuság szvsz nem is biztos, hogy csak a kártya hibája, vannak gyorsabb és lassabb ROM verziók, meg sok minden egyéb dologtól is függ!
A Class2 kártyák tényleg nem a legfürgébbek, de a még a noname C4-esek írási/olvasási sebessége is a mérések szerint a C6-osokénak felel meg általában. C10estől nagyobb sebességű kártyát ez a hardver műr nem biztos, hogy ki tud használni.
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető kgab83

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do A2SD+
Re: A2SD
« Reply #13 Dátum: 2011, 01 09, 23:49:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1./ A másik topikban éppen tegnap írtam le részletesen az A2DP+ használatát. Leírtam azt is, hogy mit tesz át és mit nem, már nem először. keresd meg és olvasd el az éltalános topikban, lécci...

2./ Az is leírtam sokszor, hogy a 2.2 Froyo alapból tudja az appok kártyára való áthelyezését! Ez a funkció a Settings - Applications Manager helyen lakik.

3./ Mielőtt rootolni, meg varázsolni kezdenénk nem ártana megismerkedni a készülék működésével, a menüpontokkal. Nem ártana rootolás előtt tisztában lenni azzal, hogy hogyan kell ki- és bekapcsolni, stb...!

Mielőtt bárki is megsértődne, hangsúlyozom, hogy mi itt szívesen segítünk, de el is kellene olvasni az általunk leírtakat, mert így semmi értelme a felhalmozott információknak!
Minden nap beírni a topikokba ugyanazt, azonkívül privátban is elküldözgetni nem mindig van ideje 8és néha kedve sem) az emberfiának, naponta ötször-hatszor...  :oops:

A lassuság szvsz nem is biztos, hogy csak a kártya hibája, vannak gyorsabb és lassabb ROM verziók, meg sok minden egyéb dologtól is függ!
A Class2 kártyák tényleg nem a legfürgébbek, de a még a noname C4-esek írási/olvasási sebessége is a mérések szerint a C6-osokénak felel meg általában. C10estől nagyobb sebességű kártyát ez a hardver műr nem biztos, hogy ki tud használni.

Bocs, hogyha hülyeséget kérdeztem, és tuti meg fogom találni az általános topikban. De higgyétek el, hogy nem csak lustán beírom a kérdéseimet, hanem előtte elolvasom a fórumot (A ROOT Topikot már majdnem kívülről tudom :-D Az elejétől a végéig elolvastam többször mielőtt ROOT-oltam volna.) Sok hasznos dolgot találtam már itt, és mindig segítettetek. Az általános topikot is sokszor olvastam, de bevallom hogy nem olvastam vélgig mind a 225 oldalt. Az A2SD-vel kapcsolatban gondoltam, hogy az A2SD topikban találok megoldást, de mivel itt nem találtam, hát megkérdeztem. Ami a kézikönyvet illeti, végigolvastam az egészet, és tudom, hogy az APP2SD már benne van gyárilag a Froyo-ban, de az én problémám nem ez volt, hanem hogy hogyan tudom használni az A2SD storaget, mert per pill nem oda települnek a dolgok. De csak ennyi. Tuti megtalálom az általános fórumban. Köszi, és sorry, hogyha floodoltam. Egyébként a legjobb HTC Desire fórum :-D

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #14 Dátum: 2011, 01 10, 06:42:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, hogyha hülyeséget kérdeztem, és tuti meg fogom találni az általános topikban. De higgyétek el, hogy nem csak lustán beírom a kérdéseimet, hanem előtte elolvasom a fórumot (A ROOT Topikot már majdnem kívülről tudom :-D Az elejétől a végéig elolvastam többször mielőtt ROOT-oltam volna.) Sok hasznos dolgot találtam már itt, és mindig segítettetek. Az általános topikot is sokszor olvastam, de bevallom hogy nem olvastam vélgig mind a 225 oldalt. Az A2SD-vel kapcsolatban gondoltam, hogy az A2SD topikban találok megoldást, de mivel itt nem találtam, hát megkérdeztem. Ami a kézikönyvet illeti, végigolvastam az egészet, és tudom, hogy az APP2SD már benne van gyárilag a Froyo-ban, de az én problémám nem ez volt, hanem hogy hogyan tudom használni az A2SD storaget, mert per pill nem oda települnek a dolgok. De csak ennyi. Tuti megtalálom az általános fórumban. Köszi, és sorry, hogyha floodoltam. Egyébként a legjobb HTC Desire fórum :-D

A Settings - Applications Manager Move to SDcard (Möve to Phone)  helyen áthelyezed az appokat az SD-re (vagy vissza a telefonra)!
Az A2SD2 -t használó ROM verziók az appok nagy részét automatikusan oda helyezik, a többi, általad telepített alkalmazásnál ezt neked kell megoldanod.
A gyári ROM-nál ez rendszerint nem történik meg automatikusan.
Vannak appok, amiknél a szoftver fejlesztője nem támogatja az SD kártyára történő áthelyezést.
A widgeteket nem szabad az SD-re árakni!
Már a gyári 2.2 Froyo is tudja ezt a funkciót és mégis azt írtad, hogy nem tudod használni, pedig állítólag elolvastad a tudnivalókat?!
A te készüléked valami egyedi széria, mert annak nem ilyen a menüje?  ;)
Az A2SD tárhely méretét és terheltségét a Spare Parts, az Quick System Info appokkal tekintheted meg.
A PZOley-féle ROM-oknál a Spare Parts-ban be kell kapcsolni az A2SD funkciót.
Mivel én is leírtam ezt többször, tudom, hogy benne van az általános topikban, de ide tényleg le kell írni...
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető siófok

  • Hozzászólások: 167
  • PDA: htc desire
  • PDA ROM: android 2.2
Re: A2SD
« Reply #15 Dátum: 2011, 01 10, 14:12:20 »
szia!
nekem a baadnwz 1.7c rom van fent.ebbe is bekell kapcsolni az a2sd-t?mert annyira nemvágom az angolt,és erre nem találtam leirást.
a spare parts-ban van 1 ilyen opcio hogy App2sd-->default,internal,external lehetőségek.nekem alapból defaulton van.átkell állítani esetleg ezt?

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #16 Dátum: 2011, 01 10, 14:42:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia!
nekem a baadnwz 1.7c rom van fent.ebbe is bekell kapcsolni az a2sd-t?mert annyira nemvágom az angolt,és erre nem találtam leirást.
a spare parts-ban van 1 ilyen opcio hogy App2sd-->default,internal,external lehetőségek.nekem alapból defaulton van.átkell állítani esetleg ezt?

Tedd external-ra!  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető siófok

  • Hozzászólások: 167
  • PDA: htc desire
  • PDA ROM: android 2.2
Re: A2SD
« Reply #17 Dátum: 2011, 01 10, 15:06:40 »
és akkor amiket már feltelepítettem az external-ra való átállítás előtt,azokkal mi lesz?azok maradjanak ahol vannak?

jah és ha kijelölöm az aexternal-t,akkor allow-ra kell nyomni ugye?nem a deny-re? :oops:

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #18 Dátum: 2011, 01 10, 15:17:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és akkor amiket már feltelepítettem az external-ra való átállítás előtt,azokkal mi lesz?azok maradjanak ahol vannak?

jah és ha kijelölöm az aexternal-t,akkor allow-ra kell nyomni ugye?nem a deny-re? :oops:

- A Settings - Applications Managerben végignézed egyesével az appok helyzetét, és amelyiket még gondolod, még manuálisan átrakhatod...
(vedd figyelembe azt is, amit korábban írtam az appok telepítési helyével kapcsolatosan)

- Allow
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető siófok

  • Hozzászólások: 167
  • PDA: htc desire
  • PDA ROM: android 2.2
Re: A2SD
« Reply #19 Dátum: 2011, 01 10, 15:43:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
- A Settings - Applications Managerben végignézed egyesével az appok helyzetét, és amelyiket még gondolod, még manuálisan átrakhatod...
(vedd figyelembe azt is, amit korábban írtam az appok telepítési helyével kapcsolatosan)

- Allow
köszönöm!!

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: A2SD
« Reply #20 Dátum: 2011, 02 13, 16:22:56 »
Üdv!
Pár napja vagyok desire tulaj, szóval nem nagyon értem még ezeket a buherálási dolgokat..., de lenne egy kérdésem:
Ma ma leszedtem pár játékot amiket csak kipróbálás céljából raktam fel. 3 általam telepített progi a kártyán figyelt, szóval nem értem ez hogy lehet, mivel eddig nem volt megpiszkálva a teló?
Eddig mindenhol azt olvastam, hogy alapból nem települ az sd-re semmi.

Egyébként hol tudom megnézni a teló adatait, amiket rootolás előtt fontos megtudni (rom verzió stb.)?
Köszi előre is!  ;)

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #21 Dátum: 2011, 02 13, 16:34:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Pár napja vagyok desire tulaj, szóval nem nagyon értem még ezeket a buherálási dolgokat..., de lenne egy kérdésem:
Ma ma leszedtem pár játékot amiket csak kipróbálás céljából raktam fel. 3 általam telepített progi a kártyán figyelt, szóval nem értem ez hogy lehet, mivel eddig nem volt megpiszkálva a teló?
Eddig mindenhol azt olvastam, hogy alapból nem települ az sd-re semmi.

Egyébként hol tudom megnézni a teló adatait, amiket rootolás előtt fontos megtudni (rom verzió stb.)?
Köszi előre is!  ;)


El kellene először olvasni az user manualt (felhasználói kézikönyv)!
Mindenhol le van írva, hogy a 2.2 Froyo alapból tudja már az a2dp-t...  :hmm:
A másik topikban most írtan kissé bővebben erről!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #22 Dátum: 2011, 02 13, 16:40:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Pár napja vagyok desire tulaj, szóval nem nagyon értem még ezeket a buherálási dolgokat..., de lenne egy kérdésem:
Ma ma leszedtem pár játékot amiket csak kipróbálás céljából raktam fel. 3 általam telepített progi a kártyán figyelt, szóval nem értem ez hogy lehet, mivel eddig nem volt megpiszkálva a teló?
Eddig mindenhol azt olvastam, hogy alapból nem települ az sd-re semmi.

Egyébként hol tudom megnézni a teló adatait, amiket rootolás előtt fontos megtudni (rom verzió stb.)?
Köszi előre is!  ;)


Settings - About - Software...
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető senki11

  • Hozzászólások: 33
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: MIUI_Au 1.4.22 R2 STABLE Release
  • Skype: senkimester@freemail.hu
Re: A2SD
« Reply #23 Dátum: 2011, 02 13, 17:24:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Settings - About - Software...

Köszi!  :ok:
SD kártyás jelenségre nem tudsz véletlenül valami okosat?

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: A2SD
« Reply #24 Dátum: 2011, 02 13, 17:39:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!  :ok:
SD kártyás jelenségre nem tudsz véletlenül valami okosat?


El sem olvasod amit neked válaszolok?!  :shock:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50