2024, 03 28, 22:09:48

Szerző Téma: ROM frissítés  (Megtekintve 116920 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető tiel

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: eten x500+
  • PDA ROM: v9
Re: ROM frissítés
« Reply #75 Dátum: 2010, 04 26, 14:35:50 »
Üdv mindenkinek! HTC Touch Diamondhoz (P3700) keresk magyarított WM 6.5 ROM. Tudnátok segíteni, hol találok? Előre is köszönöm!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: ROM frissítés
« Reply #76 Dátum: 2010, 04 26, 15:16:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek! HTC Touch Diamondhoz (P3700) keresk magyarított WM 6.5 ROM. Tudnátok segíteni, hol találok? Előre is köszönöm!
Itt van egy pár: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető csabikat

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: HTC ChaCha
  • PDA ROM: 1.54.401.3
Re: ROM frissítés
« Reply #77 Dátum: 2010, 04 27, 14:48:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt van egy pár: You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Egy jó ideje diazok már én is, de még sehol nem szóltam hozzá és nem is kértem eddig.Jó pár ROM-ot kipróbáltam, magyarításokat is, de használhatatlanok. A Sone v.2.1-es még egész jó magyarul, de nagyon hiányzik róla(nekem) a 3Dflo.Így csak egy egyszerü 6.1 wm. A sunnysoft-on leledző gyári 2.03-as még egész jó lenne, de hozzá letöltött szintén gyári magyarítás a feltelepülést követő hr. végén megáll. És ennyi. Most csatlakoznék az előttem kérdést feltevőhöz. Megnéztem az általad belinkelten, de nem igazán találtam magyarított 6.5-t, pláne amin még van 3Dflo is. Bocsásd meg a lámaságom, de kérlek linkelnél egy pontosabbat, mert már nagyon útálom a Sun-Y hiányosságait és lassúságát.
Előre is köszi!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: ROM frissítés
« Reply #78 Dátum: 2010, 05 10, 18:52:28 »
Sziasztok. Vettem a T nél egy MDA Vario 5 öst, vagyis Htc touch pro 2 tőt.
A T s rom nagyon gagyi fel kéne tennem a Hard SPL t de nem találok sehol és egy leírás is jó lenne hozzá. Azonkívűl jó lenne egy HTC s gyári rom amit lehet magyarítani és ebben is kéne segítség.
Légyszi segítsen valaki.

Nem elérhető csendike

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: t mobil MDA IV
  • PDA ROM: 1.69.116.2 WWE
Re: ROM frissítés
« Reply #79 Dátum: 2010, 06 01, 21:52:20 »
Üdv mindenkinek ! Van egy tmobilos MDA IV em van -e valami lehetőség lacserélni a t -s rózsaszin designt. Nem jön be túlzottan.Előreis kösz a segítséget mindenkinek.

Nem elérhető Elims

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Htc touch pro
  • PDA ROM: nem tudom
Re: ROM frissítés
« Reply #80 Dátum: 2010, 08 25, 12:25:19 »
Sziasztok!

Vettem egy htc touch pro telefont,amin hollnad nyelvű rom volt. 1.xx verzió. Most én azt frissítettem 5.xx angol verzióra. Ezt hogyan tudom magyarítani?
Már letöltöltöttem raphael zip-eket is, .cab-ot is,néztem a sunnysoft oldalt is,de nem jövök rá a megoldásra.
Vki leírná nekem érthetően,hogy mit is kellene csinálnom.
Még nem volt windows-os telefonom csak symbian-os,úgyhogy ez a fajta rendszer nekem nem kicsit bonyolult.

Előre is köszönöm!!

Nem elérhető nyakas00

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: Asus P535
  • PDA: Asus P535
  • PDA ROM: 6xy?
Re: ROM frissítés
« Reply #81 Dátum: 2010, 10 14, 14:20:46 »
hogy tudnám függetlené tenni a Diamond pdám?

Nem elérhető stekker

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Htc Touch HD
  • PDA ROM: Kwbr
Re: ROM frissítés
« Reply #82 Dátum: 2010, 10 17, 11:43:09 »
sziasztok fel raktam egy fozott romot a PDA-mra es az a gond vele ahogy fol telepitette utanna kellet volna el indulyon es csak a fo kepernyoig er el "TOUCHdiamond"  tovabb nem megy akar hany percig varok, szerintetek mit tehetek ? a szamitogep meg nem ismeri fel mert nem indul el a PDA egeszen

Nem elérhető stekker

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Htc Touch HD
  • PDA ROM: Kwbr
Re: ROM frissítés
« Reply #83 Dátum: 2010, 10 17, 12:07:51 »
jah es a hard reset sem segitett :( valakinek valami otlet ?

Nem elérhető stekker

  • Hozzászólások: 6
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Htc Touch HD
  • PDA ROM: Kwbr
Re: ROM frissítés
« Reply #84 Dátum: 2010, 10 18, 14:12:56 »
Miaz kivan halva az oldal ? vagy csak nem hajlando senkisem valaszolni ?

Nem elérhető HKSDAVID

  • Hozzászólások: 9
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: HTC Ttouch a1
  • PDA ROM: windows mobile 6.5
Re: ROM frissítés
« Reply #85 Dátum: 2010, 11 13, 14:59:37 »
Problémám az hogy ment a [NEM [NEM TELO!]!]mon az spb 3.5.5 egyszer csak megállt kivettem az aksit gondolván újra indításként helyre jön aztán bekapcsoltam és bejön a telefon logo hogy htc touch ezután töltené az spb mobilt rendszert de innentől nem jut tovább sehogyan mintha nem lenne rajta rendszer ez mitől lehet sérült volna a fájl rendszer?
Ha tartom a bekpacsolo gombot és a hivo gombot akor egy olyan képernyő fogad hogy updatelni szeretne micro sd röl de nem találja a fájt valamiért.
És mivel nem tölt be a rendszerem így nem tudom belülről telepíteni a rendszert hogyan máshogy lehetséges?
köszönöm a segítséged előre is remélem valahogyan sikerülne megoldani már nagyon várom

Nem elérhető ferenczp

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Nav N Go Igo 8.3
  • PDA: HTC Touch Diamond P3700
  • PDA ROM: 1.08.25.20
  • Skype: ferencz.peter15
Re: ROM frissítés
« Reply #86 Dátum: 2010, 11 20, 13:54:40 »
Van egy diamond om amind wm 6.1 van de már nem olyan mint volt.
Azt szeretném megtudni hogy honnan tudok letölteni wm 6.1 et rá és lehetőleg magyart. Meg hogyan tegyem rá? Előre is kössz a segítséget.

Nem elérhető mz1122

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: htc touch diamond2
  • PDA ROM: nemtom
Re: ROM frissítés
« Reply #87 Dátum: 2010, 11 28, 13:45:38 »
Sziasztok! Tudna valaki segíteni a problémám megoldásában? A választ és a sagítséget előre is köszönöm! A Probléma: kaptam egy Htc Touch Diamond 2-öt szoftverhibásan. Mükszik de csak a föképernyő és ami onna egyböl elérhető start ról semmi. Memória kártya nincs benne! Azt hiszem win 6.5 van rajta+valami magyarítás de csak félig magyar. Megpróbáltam frissíteni fözött  rommal  de nem sikerült mindig azt irta ki hogy nem csatlakozik a pda pedig elkezdte csinálni de 0% nál feljebb nem ment. Megpróbáltam a hard resetet hátha esetleg az segítene ott ezt irja ki: step 3 error while updating: Card operate: read retry timeout. restart the mashine? Tudnátok segíteni a probléma megoldásában leírással esetleg proginevekkel meg hogy mi mire való!Köszi!

Nem elérhető KGenius17

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Asus P526
  • PDA ROM: V6.1.6.WWE
Re: ROM frissítés
« Reply #88 Dátum: 2010, 12 02, 19:50:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Tudna valaki segíteni a problémám megoldásában? A választ és a sagítséget előre is köszönöm! A Probléma: kaptam egy Htc Touch Diamond 2-öt szoftverhibásan. Mükszik de csak a föképernyő és ami onna egyböl elérhető start ról semmi. Memória kártya nincs benne! Azt hiszem win 6.5 van rajta+valami magyarítás de csak félig magyar. Megpróbáltam frissíteni fözött  rommal  de nem sikerült mindig azt irta ki hogy nem csatlakozik a pda pedig elkezdte csinálni de 0% nál feljebb nem ment. Megpróbáltam a hard resetet hátha esetleg az segítene ott ezt irja ki: step 3 error while updating: Card operate: read retry timeout. restart the mashine? Tudnátok segíteni a probléma megoldásában leírással esetleg proginevekkel meg hogy mi mire való!Köszi!

HardSPL? Anélkül nehezen tudsz felrakni főzött romot.
xda-forum-on nézz szét, hátha segít.  :ok:

Nem elérhető szimario

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: sygic v. motonav
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: Android 2.2 FLB R(_HUN
Re: ROM frissítés
« Reply #89 Dátum: 2011, 01 09, 22:21:29 »
Sziasztok!
Egy érdekes és riasztó dolgot fedeztem fel a diámon. 3-4 nap óta alkalmanként belassul, újra kell indítanom. (soft reset) Az újraindításkor viszont újra megjelenik a WINDOWS CUSTOMIZABLA felirat a csíkkal, majd újra újraindul és a telefon utána áll fel. De teljesen üres, mint a hard reset után.
Néha az első újrainduláskor kiírja, hogy ezt, vagy azt a fájlt nem tudja betölteni.
Már több rommal próbáltam, hard resettel, memókari formázással, de előbb utóbb mindig visszajön.

Találkozott már valaki ezzel? Előre is köszi a válaszokat.

Nem elérhető juszker

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: htc touch diamond
  • PDA ROM: 2.03.401.3 WWE
Re: ROM frissítés
« Reply #90 Dátum: 2011, 01 30, 11:23:30 »
Sziasztok!
A diamondom magyarítása kapcsán szétolvastam az agyam a klf fórumokon, de nem jutottam egyről a kettőre! Vagy ez is olyan mint a marslakók és a hű feleség, hogy mindenki beszél róla, de még egyiket se látta senki?
Jelenleg a legfrissebb htc-s rom van rajta, a speedshopban is azt mondták, hogy ezt a verziót ők nem tudják/akarják magyarítani.
Akkor mi a megoldás?

Nem elérhető Sassy70

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo 8
  • PDA: samsung omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
  • Skype: nincs
Re: ROM frissítés
« Reply #91 Dátum: 2011, 02 16, 09:38:11 »
Sziasztok!

2 kérdés.Touch Diamondra hogy lehet felrakni wm6.5-öt? kellene a link,megköszönném,vagy ha nem lehet rá felrakni,akkor magyar ROM kellene 6.1-re köszi előre is! :ok:

Nem elérhető juszker

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: htc touch diamond
  • PDA ROM: 2.03.401.3 WWE
Re: ROM frissítés
« Reply #92 Dátum: 2011, 02 18, 18:57:40 »
Szia!
Én a hardspl 1.04 Olinex-el telepítettem a sunnysoft.cz/htc honlapjáról a legújabb romot és a hozzá való magyarítást is. Minden telepítés simán ment, de a magyarítás mégsem működik. Próbáld ki, hátha neked működik. Ha jobb megoldást találsz, légyszi jelezd.

Nem elérhető jozsef7

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Xperia X1
  • PDA ROM: Android 2.2 és Windows Mobile 6.5
Re: ROM frissítés
« Reply #93 Dátum: 2011, 02 22, 18:20:53 »
Sziasztok!

Hamarosan beindul egy bizonyos Mobildöme nevezetű projekt, melyet én és a kollégám viszünk. Ez tulajdonképpen egy oldal az interneten, ahol nagyon részletes mobilteszteket lehet olvasni, plusz mobiljavítást is vállalunk, féláron! ( pl. szoftverfrissítés, romcsere, stb.) a következő típusú készülékekre: Az összes Sony Ericsson, Nokia 5800, N széria, E széria, és az összes HTC készülékre. egyelőre csak ezekre a készülékekre, de hamarosan a többi készülékhez is meglesznek az eszközeink!

Nem elérhető koncz.janos

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: HTC Touch Pro
  • PDA ROM: alap ROM
Re: ROM frissítés
« Reply #94 Dátum: 2011, 02 26, 20:20:27 »
Sziasztok!

Touch Pro-hoz való HardSPL-hez tud valaki egy működő linket küldeni? (ami a topik elején van, már nem jó)
Köszönöm!

Nem elérhető pspboy

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: e-gps
  • PDA: htc touch pro
  • PDA ROM: nem tudom
Re: ROM frissítés
« Reply #95 Dátum: 2011, 03 02, 21:48:40 »
hello mindenkinek lenegy kis gondom van egy htc touch prom de most angol rom van rajta nics valakinek egy magyar romja jo nekem az eredeti is az lenne a legjob help segitsen valakki adjon nekem egy linket vagy külgye el nekem emailba az emailom You are not allowed to view links. Register or Login eéöre is köszönöm win mobil6.1 van rajta jöhet bármi csak magyar legyen elöre is köszi mindenkinek

Nem elérhető pspboy

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: e-gps
  • PDA: htc touch pro
  • PDA ROM: nem tudom
Re: ROM frissítés
« Reply #96 Dátum: 2011, 03 02, 23:48:37 »
én megcsináltam az it leirtak szerint és semmi You are not allowed to view links. Register or Login
nekem nem let magyar meg nem vágom hol válaszam a nyelvet help kezdö vook elöre is köszi mindenkinek

Nem elérhető berimiki

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: I go8
  • PDA: HTC One Touch Diamond
  • PDA ROM: 1.93.479.3 WWE
Re: ROM frissítés
« Reply #97 Dátum: 2011, 03 05, 12:03:16 »
Szijjasztok valaki tud segíteni hogyan tudom kifüggetleníteni a Htc? fajtja: HTC TOUCH DIAMOND
Segítségeteket előre is köszönöm

Nem elérhető juszker

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: htc touch diamond
  • PDA ROM: 2.03.401.3 WWE
Re: ROM frissítés
« Reply #98 Dátum: 2011, 03 05, 12:34:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Én a hardspl 1.40 Olinex-el telepítettem a sunnysoft.cz/htc honlapjáról a legújabb romot és a hozzá való magyarítást is. Minden telepítés simán ment, de a magyarítás mégsem működik. Próbáld ki, hátha neked működik. Ha jobb megoldást találsz, légyszi jelezd.

Nem elérhető topimaci69

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: aGPS
  • PDA: Xperia x1
  • PDA ROM: vm6.5.5 sensei2.5
  • Skype: topi1969
Re: ROM frissítés
« Reply #99 Dátum: 2011, 04 02, 18:02:33 »
Sziasztok én nemrég raktam az x1re energy29017 sense 2.5 öt csak nem tudom,hogy lehet-e rá magyar nyelvet rakni és azt,hogy?Előre is kösz!